Dodaj do ulubionych

siły rozjemcze w usa

04.06.20, 18:29
W związku licznymi zamieszkami spowodowanymi zamordowaniem przez rasistowska jankeska Policję obywatela usa na forum RB ONZ zapadła jednogłośna decyzji o wprowadzeniu na teren usa wojsk rozjemczych Rosji, Korei płn, Iranu, Wenezueli oraz Kuby w celu zaprowadzenia prządku, zaprzestaniu rozlewowi krwi, wprowadzeniu demokracji oraz ochrony skompromitowanego reżimu usa przed samosądem tłumu. Naród jankeski ma dość cierpienia i upodlenia ze strony władzy reżimowej. Bezrobocie sięgające około 30 % oraz niedawne morderstwo i strzelanie do protestującego tłumu przelało czarę goryczy. Powstanie Rząd tymczasowy wybrany z przedstawicieli państw sił rozjemczych.
Siły rozjemcze wchodzą pod hasłem: Nigdy więcej wojen oraz zamachów stanu ze strony Usa !
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: siły rozjemcze w usa 04.06.20, 23:44
   Uuuupsala, najbardziej skorumpowana organizacja jaka jest ONZ ma decydowac o demokratycznym panstwie i decyzjami demokratycznie wybranego prezydenta? Aaaaaa, Soros, Gates i jego zona, Hillaria i reszta komunistycznych globalistow maja decydowac o amerykanskim spoleczenstwie??? Chiny nr. 2 na calym swiecie???
   • kerim12 Re: siły rozjemcze w usa 05.06.20, 21:33
    ONZ zajmuje się wszystkimi państwami bez wyjątku. każde państwo które łamie prawo w tym usa musi ponieść międzynarodowe konsekwencje karne. Usa to państwo demokratyczne?? Jankeska demokracja wprowadzona na bagnetach prawie nigdzie się nie przyjęła.
    Określam cie jako kogoś o mentalności jankeskiego niewolnika. Jestem pewien że w szkole tez przynosisz kanapki i pieniążki silniejszym, prawda???
     • kerim12 Re: siły rozjemcze w usa 06.06.20, 11:30
      Jankeski niewolniku !!! ONZ znajduje się w ussa, ponad 30% (najwięcej ) kosztów utrzymania tej organizacji opłaca ussa. Wiec jeżeli jest przez kogoś skorumpowana to tylko przez ussa. To ussa wyznacza państwa które mogą brać udział w obradach a które nie.
      I prośba na koniec nie powtarzaj w kółko jankeskiej bzdurnej propagandy bo sam stajesz się nic nie wartą bzdurą.
      • monalisa2016 Re: siły rozjemcze w usa 06.06.20, 23:59
       Mieszkam w Europie i jestem tak samo krytyczna wobec mojego panstwa, tak samo wobec Stanow, Rosji , Polski czy ktoregos innego kraju. Potrafie wiele rzeczy rozrozniac jak i doceniac, nie trzeba byc tu jankieskim pieskiem zeby obecna kadencje Trumpa zaliczyc do najbardziej efektywnych kadencji mimo ze mu nie swiecilo przez caly czas slonce tylko byl katowany przez tych ktorzy chca rzadzic calym swiatem i krwawo katowac nie nalezace do nich spoleczenstwa poniewaz wojny dla nich to czysta kasa do ich kieszeni. Za Trumpa sie to konczy, zadnej wojny nie wsczal, zadnego kraju nie napadl jak jego poprzednicy. Odziedziczone wojny gasi prowadzac pertraktacje pokojowe.

       Zaden czlowiek nie jest bezbledny, nawet i Trump, chyba jest drugim albo trzecim prezydentem w calej historii Stanow ktory nie napadl na zadne panstwo, czy to nie zasluga? Czy to nie wyroznienie w historii Stanow?

       To co robi obecnie deep state to jest podpalanie swiata do wojny!!! A ich komunizmu zadne zachodnie spoleczenstwo sobie nie zyczy!
      • monalisa2016 Re: siły rozjemcze w usa 07.06.20, 00:01
       kerim12 napisała:

       > Jankeski niewolniku !!! ONZ znajduje się w ussa, ponad 30% (najwięcej ) kosztó
       > w utrzymania tej organizacji opłaca ussa. Wiec jeżeli jest przez kogoś skorumpo
       > wana to tylko przez ussa. To ussa wyznacza państwa które mogą brać udział w obr
       > adach a które nie.
       > I prośba na koniec nie powtarzaj w kółko jankeskiej bzdurnej propagandy bo sam
       > stajesz się nic nie wartą bzdurą.

       To nic nie tlumaczy ze ONZ jest w Stanach, nie tlumaczy tego ze jest skorumpowana organizacja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka