Dodaj do ulubionych

Trampek morderca

21.09.20, 10:21
Donald Trump powiedział, że mimo wszystko chciał zamordować Baszara al-Assada w Syrii, zaprzeczając swoim wcześniejszym twierdzeniom. Nie byłoby to pierwsze polityczne zabójstwo Waszyngtonu - niezwykłe jest chwalenie się nimi.
Trump przyznał się do swoich planów zabójstwa Assada w Fox News w tym tygodniu, mówiąc, że został zatrzymany przez ówczesnego sekretarza obrony Jamesa Mattisa. - Wolałbym go raczej zabić. Miałem go gotowego ”- powiedział Trump o Assadzie. „Mattis nie chciał tego zrobić”.

A kiedy zięć i doradca Trumpa, Jared Kushner, został zapytany, czy zabójstwa są „legalnym narzędziem polityki zagranicznej” , Kushner odpowiedział : „Można użyć innej terminologii, aby opisać różne metody, którymi się wybierasz podjąć próbę odwetu na kimś za działanie, które podjął ”.
Trump zerwał z tradycyjnym podejściem rządu USA do zabójstw politycznych, nakazując je, a następnie albo chwaląc się tym, albo lekceważąc. Na początku tego roku nakazał pozasądowe zabójstwo irańskiego generała Qasema Soleimaniego w kraju trzecim (Iraku), opisując byłego partnera USA w wykorzenieniu Al-Kaidy i jednego z najskuteczniejszych bojowników przeciwko ISIS jako „terrorystę ” Siebie. A kiedy saudyjscy urzędnicy najwyższego szczebla zamordowali i poćwiartowali felietonistę Washington Post, Jamala Khashoggiego, w konsulacie saudyjskim w Stambule, Trump odmówił zagrozenia sprzedaży broni Saudyjczykom przez USA, potępiając ją - działając tak, jakby zabójstwa polityczne to tylko koszt robienia tego. biznes.

Ale nie bądźmy też naiwni. Jak powiedział w tym tygodniu Jared Kushner: „Żyjemy w bardzo niebezpiecznym świecie… I [Trump] wie, że to sport pełnego kontaktu. To nie jest piłka nożna dotykowa. ” Słusznie. Ale dlaczego nie po prostu go posiadać? Po prostu przyznaj: „Tak, mordujemy ludzi, z którymi się nie zgadzamy politycznie lub którzy przeszkadzają w realizacji naszego programu”. Po co sprzedawać cnotę Amerykanom, skoro rzeczywistość jest dużo ciemniejsza?
Rząd Stanów Zjednoczonych sprzedał swoim obywatelom bajkę. Wielu uważa, że ​​zabijanie ludzi z powodów politycznych jest domeną wyłącznie autorytarnych, despotycznych krajów, które nie przestrzegają szlachetnych wartości Ameryki. Jeśli wierzą, że Ameryka nigdy, przenigdy nie dopuściłaby się takich niewypowiedzianych czynów w ich imieniu, to tylko dlatego, że amerykańscy urzędnicy zwykle robią wszystko, co w ich mocy, aby zatrzeć ślady, zarówno w zamiarze, jak i podczas egzekucji.
Obserwuj wątek
    • mlody774 Re: Trampek morderca 29.08.21, 03:39
      Chyba miałeś na myśli demokratów? Dostałeś jaki zator w mózgu po szczypawce?: gameruprising.to/index.php?threads/andrew-cuomo-threatens-to-incite-a-mob-to-kill-the-president-if-he-goes-to-new-york.9323/
      Demokrata Andrew Cuomo chciał zamordować prezydenta Trump. Powiedziała mu to we wrześniu 2020.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka