Dodaj do ulubionych

Przegrany F35 a Polska płaci !!!

25.02.21, 07:17
Milczące przyznanie się przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych, że F-35 zawiódł w swojej głównej misji, wywołało wybuch oburzenia Amerykanów, którzy uważają, że gigantyczny budżet tego myśliwca można było lepiej wydać na inne rzeczy.
Frustracja wywołana stealth odrzutowcem piątej generacji Lockheeda Martina zalała Twittera w środę po tym, jak magazyn Forbes opublikował artykuł o tym, jak zlecenie przez USAF badania nowego, tańszego i lżejszego myśliwca oznacza „milczące przyznanie się, że F-35 zawiódł”.
„Mogliśmy użyć tej gotówki, aby anulować pożyczki studenckie dla każdej osoby w Ameryce ” - ubolewał liberalny strażnik Public Citizen, wskazując na szacowany koszt programu F-35 w całym okresie życia wynoszący 1,7 biliona dolarów.
Za takie pieniądze „mogliśmy całkowicie wymienić amerykańską infrastrukturę wodną” - powiedziała obrończyni środowiska Erin Brockovich .
„To wystarczy, aby pomieścić wszystkich bezdomnych w Stanach Zjednoczonych 28 razy” - napisał na Twitterze Robert Reich, sekretarz pracy w administracji Clintona.
Obserwuj wątek
    • markvanreesk1 Re: Przegrany F35 a Polska płaci !!! 09.03.21, 23:18
      F 35 jest doskonalym samolotem w wojnie klasycznej. W nowoczesnej wojnie wojska beda niszczyly kraje zza klawiatur komputerow. A tak miedzy nami duzo kasy sie zwroci bo panstwa wasalne takie jak miedzy innymi Holandia czy Polska sa zobligowane do kupowania w USA niezaleznie od tego czy jest taka potrzeba czy nie.Ma byc zamowione i ma byc zaplacone.
    • markvanreesk1 Re: Przegrany F35 a Polska płaci !!! 09.03.21, 23:23
      Chodzi o poczucie wlasnej wartosci. Takie machanie szabelkami dla dodania sobie animuszu.Polska kraj bogaty, dostaje rocznie 10 miliardow jurkow od bratnich narodow europejskich to takie piekne samoloty powinna miec.Nigdy nic nie wiadomo kiedy sie moga przydac.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka