Dodaj do ulubionych

Sound Brothers Duet DJ & Wodzirej na Twoje Wesele

21.07.17, 07:33
Wolne Terminy na ROK 2017/2018 !!

Wspaniałe wesela

Wspaniałe, bo inne niż wszystkie, kreatywnie prowadzone, z inteligentnym humorem i zawsze dobrym smakiem. Kierujemy się pasją i sercem, angażując się za każdym razem na 100%. Widać to "gołym okiem".

Zapewnij sobie bezpieczeństwo tego dnia oraz gwarancję najwyższego poziomu. Gramy największe przeboje, unikamy obciachowych sytuacji i krępujących zabaw.

Zawsze we dwóch

Jesteśmy zgrani, jak trzeba to i samodzielni. W takim składzie możemy zagwarantować najwyższy standard. Wyróżniamy się pomysłowością oraz niewymuszoną elegancją.

Od 6 lat prowadzimy wesela. Czas na Twoją decyzję!

Wspólnie zadbajmy o najdrobniejsze detale

Plan wesela:

Zaczniemy od wysłuchania Waszych pomysłów i upodobań. Następnie wspólnie ustalamy indywidualny scenariusz omawiając wiele elementów krok po kroku. Zadbamy, aby Wasze przyjęcie, zabawy czy atrakcje były wyjątkowe i nie przypominały tego, co już dobrze znacie. Ciągle pracujemy nad oryginalnością, która chcielibyśmy, aby była naszą wizytówką.

Muzyka:

Specjalizujemy się w muzyce tanecznej. Na weselach prezentujemy mix największych hitów ostatnich trzech pokoleń. Lubimy trzymać odpowiednie tempo przez całą noc. Lubimy jak goście czują do nas zaufanie, na które pracujemy od pierwszych minut.

Muzykę dobieramy na bieżąco podczas zabawy, w zależności od reakcji gości. To nasza specjalność. Nie korzystamy z gotowych playlist - to nie działa.

Zachęcamy do przygotowania własnych propozycji TOP 10 - 20 utworów, które omówimy na ostatnim spotkaniu.

Zabawy:

Mają zadanie integrować rodziny i znajomych, ale również wzbogacać zabawę gościom, którzy ich oczekują. Nigdy do nich nie namawiamy, a jedynie skutecznie proponujemy. Staramy się, aby ich formuła była zawsze intresująca.

O ilości i doborze decydują najczęściej sami goście - swoim zaangażowaniem.

Oczepiny:

Dla chętnych zawsze mamy wiele kreatywnych pomysłów. W zależności od chęci i nastawienia trwają od 15 do 45 minut. Zabawy są możliwie najbardziej oryginalne. Prowadzimy je dynamicznie, przy wykorzystaniu różnorodnej muzyki oraz rekwizytów.

Ubiór:

Jest dla nas bardzo ważny. Zawsze staramy się wyglądać elegancko, ale i jednocześnie modnie (nie nosimy fraków do ziemi, cylindrów i lasek - nawet za dopłatą ;-)).

Sprzęt:

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych urządzeniach wiodących marek. Dźwięk jest czysty i pięknie brzmiący. Bezprzewodowe mikrofony działają zawsze perfekcyjnie. Oświetlenie w najnowszej technologii LED i sterowanie synchroniczne mixerem DMX.

Opcjonalnie proponujemy również dodatkową dekorację sali światłem od wewnątrz i zewnątrz.
Obserwuj wątek
    • drc@g.pl Re: Sound Brothers Duet DJ & Wodzirej na Twoje We 21.07.17, 07:39
      Zapraszamy do kontaktu: 665290304

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka