Dodaj do ulubionych

KARTY KWIATOWE DLA KAZDEGO!

23.06.16, 14:44
Witam! smile

Talie Kwiatowe, to moj maly "konik"...smile

Dla kazdej chetnej osoby, ktora ma jakies pytanie, czy potrzebuje chocby Przeslania na dowolna kwestie - zapraszam! smile

*Termin realizacji Wrozby moze byc bardzo krotki, ale zastrzegam, ze do 48 godzin.
Obserwuj wątek
          • aprepope Dla Lilijovej 24.06.16, 20:47
            Lilijova, dla Ciebie Barwinek smile
            Ty to sie (za)martwiasz na powaznie, czy to takie Twoje usposobienie, jakies malutkie czarnowidztwo? Nie wiem, czy potrafisz spojrzec na te swoja kariere w inny sposob i (akceptujac pewne sprawy) zobaczyc tak wiele rzeczy w innym, korzystnym swietle?
            Nie jestes osoba powierzchowna i potrafisz wiele kwestii zawodowych zanalizowac tak doglebnie, jak malo kto i z wiekiem bedziesz zyskiwac zawodowo, poniewaz zdolnosc wczucia sie w sytuacje innych i zdolnosc do refleksji spowoduje, ze mozesz faktycznie daleko w zyciu zajsc, a mniej korzystne odczucia beda lagodniec smile Nie patrz w przeszlosc - rozmyslanie o jakichs przykrych wydarzeniach z zawodowej przeszlosci moze psuc Ci tylko humor tu i teraz - nie rozwazaj potkniec, a ciesz sie tym wszystkim, co pieknego masz i osiagnelas i o tym, co mozesz zdzialac w swojej zawodowej przyszlosci. Pozdrowionka smile
    • aprepope Dla free.hugs 23.06.16, 23:14
      Przeslanie na prace: Mirt zwyczajny: symbolizuje osobe przyjazna, ciutke beztroska, niemal dziecinnie niewinna, troszke bujajaca w oblokach, delikatna - w pracy, to taka osoba moze nie byc do konca rozumiana, albo sama tak sie troche czuc - moga byc male opoznienia, lub problemy w pracy przy takim nastawieniu do zadan (wiesz kto to - Ty? ktos inny w Twojej pracy?), a taka wewnetrzna wrazliwosc i takie bogate zycie wewnetrzne moze czasem przeszkadzac w energicznej realizacji pewnych zadan - jest to jednak osoba bardzo lojalna, na ktorej mozna polegac i na dobre i na zle...wiec jak cos, to szukaj w swoim zawodowym otoczeniu kogos takiego smile Po tarotowemu, to bym powiedziala: Giermek kielichow..smile
      • aprepope Dla Rozsypanej 25.06.16, 11:01
        Na nadchodzacy tydzien (27.06.-3.07.), kwiatek Lak, ale chodzi o ten zloty (zolty) lak smile a wiec wychodzi tu tak, ze bedzie to tydzien pod szyldem zyciowego niezdecydowania i braku trafnego osadu.. Bedziesz dzialac glownie tam, gdzie napotykasz opor.. Niespecjalnie bedzie mozna na Ciebie liczyc w tym czasie - jako asystenta pewnych dzialan, to tak, ale nie mozesz brac na siebie zbyt wiele zadan stricte organizacyjnych, ani nie probuj byc za bardzo samodzielna - powodzenie w tym czasie jest mozliwe, ale tylko przy pomocy innych.. Bedzie potrzeba wziecia odpowiedzialnosci za siebie, ale mozesz miec sklonnosc do zrzucania z siebie tej odpowiedzialnosci..

W milosci mozesz sprawiac wrazenie, albo zwyczajnie byc podejrzliwa..bedziesz glownie obserwowac to, co bedzie sie ewentualnie dziac - obserwowac z "Twojego punktu widzenia" i mozesz miec wrazenie, ze Twoje zaufanie jest wykorzystywane..

Potrzebni Ci w tym czasie przyjaciele, ktorzy podniosa Ci Twoja samoocene, bo przeciez jestes kims wyjatkowym! smile
    • donbas Re: KARTY KWIATOWE DLA KAZDEGO! 26.06.16, 13:05
      Czy jest jakieś ograniczenie co do czasu, w którym można się jeszcze "załapać" na jakiś kwiat? Bo jeśli jeszcze dzisiaj można, to ja bym poprosiła na starą znajomośc tj. czy jest szansa jeszcze na przypadkowe spotkanie i rozwój tej znajomości z tym osobnikiem?
      Dziekuję z góry.
      • aprepope Re: KARTY KWIATOWE DLA KAZDEGO! 26.06.16, 13:15
        Czy dzisiaj mozna spytac, czy dzisiaj mozna otrzymac? Ograniczenia czasowego na zapisy nie ma absolutnie zadnego - jedyne ograniczenie, to "dostawa kwiatka" - do 48 godzin smile
        Szansa na przypadkowe spotkanie jest zawsze - od tego sa "przypadki", ale wyciagne kwiatka na to, jakie sa szanse, zeby cos sie z tej starej znajomosci ewentualnie rozwinelo, jak cos smile
          • aprepope Dla Donbas 27.06.16, 22:27
            Dla Ciebie - kwiat Slonecznika smile Ogolnie latwiej Ci widziec w Nim pozytywy, niz pelny obraz tej znajomosci.. Czy to ma sens, czy On jest zainteresowany - taka, czy inna odpowiedz nie bedzie miec zadnego wplywu na Twoje checi - bedziesz probowac dzialac w jego kierunku. Uwazaj, bo moze juz za czesto Ty musisz dzialac i sie starac - jak sie raz, dwa pokaze, ze sie potrafi, to inni sie moga rozleniwic. W milosci tak, czy tak bedziesz miec jeszcze swoje szanse, by osiagnac swoj cel, spelnic marzenie.
            W tej znajomosci jest problem czyjegos lekko rozbuchanego ego..nie ma co za uwaznie sluchac podszeptow pochlebcow, ani samemu nie byc pochlebca. Szukasz najprostszej drogi do Niego, denerwuja Cie przeszkody..ale moja rada dla Ciebie w tej znajomosci - nie daj sie podpuszczac, bo ukazujesz swoje slabsze strony i wysilasz sie mocniej..
            Dociagnelam Ci jeszcze jedna karte kwiatowa na te znajomosc - opisze jutro kolo poludnia. Pozdrawiam smile
                • donbas Re: Dla Donbas 28.06.16, 12:06
                  Noooo. Aż mi się śmiać zachciało jak zobaczyłam te 6 buław. Chyba ma zupelnie wypaczony ten mój obraz. Nie dziwota, ze się boi i zastanawia.
                • aprepope Drugi kwiatek dla Donbas 28.06.16, 12:07
                  Moja droga, a wiec tak. To jest znajomosc - nie znajomosc, bo kontaktow nie macie, tak? Nie ma co pytac co bedzie i jak bedzie, jak jeszcze nie ma chocby Waszego spotkania obecnie, rozmowy. Nie ma co "wychodzic przed orkiestre", bo mozna tylko cos zepsuc...ale karte kwiatowa dociagnelam i ona nie obiecuje kontynuowania znajomosci, bo to zalezy, czy znajomosc zainstnieje jeszcze i nie bede pisac, ze jest to jakas mocna karta na znajomosc..ale mozliwe, ze udalo sie cos zlokalizowac, bo cala karta jest o kobiecie - nie musi byc o Tobie od A do Z w sensie osobowosci, ale w kontekscie tej znajomosci, jak i moze ogolnie znajomosci, to moze cos Ci ten kwiatek podpowie? Strzałka (Sagittaria L.) mowi o kobiecie sensualnej - o duzej intuicji..spiritualizmie..ale i pewnej siebie, ktora imponuje czyms otoczeniu, ale przede wszystkim, to jest to lekkie bujanie w oblokach i w tej znajomosci mozesz okazywac za duzo pedu. Nie uwazasz, ze ta znajomosc odwraca glownie Twoja uwage od czegos? Nie mozna miec wszystkiego, co poruszylo serce. Masz w sobie cos, co zwraca uwage - moze sposob, w jaki na czlowieka patrzysz, choc mozesz to robic calkiem bezwiednie, to ludzie moga miec wrazenie, ze zostali przejrzeni na wylot wink Korzystaj ze swego czaru, uroku osobistego, bo nie na tym panu sie liczba oczarowanych Toba osob konczy.. Powodzenia smile
                  • donbas Re: Drugi kwiatek dla Donbas 28.06.16, 12:15
                    Dziekuję. A swoją drogą powala mnie Twoja wiedza i intuicja.Przyznam, że sposob w jaki na ludzi patrzę (dawniej bezwiednie, a teraz wiem w czego to wynika - ale jest to podświadome niestety i nie do opanowania) sprawia na nich wrażenie, że są prześwietleni rentgenem ( opinia wielu osób). Swoją drogą muszę się rozejrzeć wokół i dostrzec tych oczarowanych, bo chyba jestem ślepa.
    • free.hugs Re: KARTY KWIATOWE DLA KAZDEGO! 28.06.16, 08:28
      Mogę prosić o jeszcze jednego kwiatka dla mnie? W sobotę chce się ze mną spotkać jeden pan który jest bliski memu sercu ale nigdy razem nie będziemy, nie wiem czy warto rozgrzebywać znowu tą znajomość. Pan to S.
      • aprepope Dla free.hugs 29.06.16, 11:40
        Na to spotkanie, kwiatek dla Ciebie (talia wysluchala Twego "zyczenia", droga free, az zrobilam tu wielkie oczy..) - Roza smile Z tym, ze w tej talii (a bywa roznie), znaczenie tej karty jest jednoznaczne..po naszemu: Krolowa kielichow smile Moglby sie pokazac jakis meski kwiatek, ale tu sprawa jest dosc jasna. Jesli pan potrzebuje rozmowy, ukojenia, Twego romantycznego ciepla, to ja sobie nie umiem wyobrazic, ze Ty mu odmowisz. S. jest w Twoim sercu ewidentnie... Odmowisz? No chyba, ze cos mu wypadnie i bedzie musial to spotkanie odwolac, ale w innym przypadku..smile

Rozanego spotkania Ci zycze, tylko pamietaj, ze roza ma kolce nie z kaprysu, a ze wzgledu na swe delikatne platki...i to nie jej wina, ze jest taka czarujaca. Pozdrowiam! smile
        • free.hugs Re: Dla free.hugs 29.06.16, 12:08
          Ech to naprawdę do niego pasuje, pan ma urok i urodę który mnie rozbraja totalnie... Pokłuję się znowu ale może warto smile dziękuję za kartę,mądre te Twoje kwiatki smile
          • aprepope Re: Dla free.hugs 01.07.16, 15:48
            Przykro mi, ze jednak - kobieca karta, a to mezczyzna zaproponowal spotkanie..
            Jak sie wyciaga 1 karte, to na ogol informacja jest o obu osobach w tej karcie zawarta, jak i samo tlo sytuacji, ale jak bedziesz dzialac teraz na zasadzie "zuraw i czapla" i bedziesz chciala Ty wystawic kolce i do tego Roza moze pokazywac kobieca dume, ktora ja rozumiem, ale to do niczego tej znajomosci nie zaprowadzi. On zaproponowal, jemu cos wypadlo, Tobie na nim zalezy, wiec wez to na spokojnie - jak On w najblizszym czasie zaproponuje, a Ty mu powiesz, ze teraz Tobie cos wypadlo, to bedzie wiedzial, ze to rewanz obrazonej Rozy.. Okaz mu wspanialomyslna wyrozumialosc...i zobaczysz, jak to bedzie nastepnym razem - to tylko moja rada, na podstawie tej karty i znajomosci kobiecego charakteru, a zrobisz, jak uwazasz.. Pozdrowionka i dzieki za weryfikacje smile
            • free.hugs Re: Dla free.hugs 01.07.16, 16:10
              Długo by opowiadać o tej znajomości aby nakreślić całą sytuację. Cała nasza historia to właśnie żuraw i czapla, ale ustępowałam mu kiedyś i dobrze na tym nie wyszłam smile Nasz ewentualny prawdziwy związek to byłby poniekąd mezalians i dodatkowo bardzo ciężkie relacje, ze względu na nasze charaktery. Zależy mi na nim, ale dbanie o tę relację tak naprawdę mi szkodzi, bo sprawia że wciąż tkwię w czymś co nie ma przyszłości. Tak już chyba mam, że życie uczuciowe zawsze u mnie do kitu chlip chlip, niebawem wszystkie tu sobie założymy wątki pocieszające big_grin
              • aprepope Re: Dla free.hugs 01.07.16, 16:32
                Tak zreszta sformulowalas od poczatku pytanie, ze nie ma ta relacja przyszlosci, wiec kazde moje gadanie w tym temacie jest jakby nie patrzec po proznicy, ale poki sie nie zaangazujesz mocno emocjonalnie gdzies indziej, to Cie bedzie do niego zawsze troszke ciagnelo? Na nieudana znajomosc, romans, milosc, to jak czlowiekowi jeszcze zalezy, to chyba jedynym lekarstwem jest milosc, nowa znajomosc, relacja? Tak sobie tylko gdybam, bo nie wiem nic na 100%, a i kazdy z nas ma pewno jakies inne potrzeby..ale watek Free.hugs`owy mozemy zalozyc, jesli bedziesz chciala - bedziemy szukac mozliwosci poprawy sytuacji nie z panem, ale u Ciebie w zyciu uczuciowym, tylko pierwsza sprawa, to samemu trzeba chciec cos faktycznie zmienic.
                  • aprepope Re: Dla free.hugs 01.07.16, 16:58
                    Wcale nie zmienisz, nawet jak Ci zaraz powiem, od czego zaczac... Najpierw trzeba sie uporac z przeszloscia - jak Ci powiem, ze powiedz tamtemu, ze jestes gotowa na milosc, chcesz ulozyc sobie swoje zycie uczuciowe i zegnam pana, to nie bedziesz wzdychac, ani sie nie bedziesz cieszyc, jak bedzie proponowal spotkania? No wlasnie - zauroczonej w jakims stopniu kobiecie trudno patrzec na swoja sytuacje i mozliwosci w prawdziwym swietle i nie przenosic problemow bylej/nie bylej relacji do nowej znajomosci i nie blokowac samej siebie (poswiadomie) w "procesie" poszukiwania nowej milosci.. Temat rzeka... Sobota nadchodzi, z nim, czy bez niego..wiec zycze Ci Free milego weekendu! Pozdrowionka i buziaczki smile Anka
                    • free.hugs Re: Dla free.hugs 01.07.16, 17:18
                      Ha, no jakiś czas temu mu to powiedziałam prawie dokładnie jak napisałaś, 3 miesiące się nie odzywał a potem znowu to samo wink Chyba mu powiem, że chcę mieć z nim dziecko, może się przestraszy i w końcu będzie spokój big_grin Miłego weekendu moja imienniczko i pozostałe dziewczęta!
                      • free.hugs Re: Dla free.hugs 14.07.16, 12:11
                        To ja dodatkowo zweryfikuję - spotkanie przesunęło się ale karta aktualna. Bardzo miło i ciepło a potem różyczka pokazała swoje kolce. Taka to znajomość - piękna, kusząca a zarazem boli jak ch... tongue_out
      • rrozsypana80 Re: KARTY KWIATOWE DLA KAZDEGO! 14.07.16, 16:22
        Taak no wiec tak to byl ciezki tydzien bardzo stresujacy i chyba niewiele bylo powodow do uśmiechu smile malo spraw rodzinnych i zwiazanych glownie z jakąkolwiek relacja. Tydzien przeznaczony pracy ale cale szczęście wyszlam obronna reka jakos

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka