Dodaj do ulubionych

Zagadka - co ja zrobie?

29.06.16, 15:45
Witam Was Dziewczyny, a wiec sprawa wyglada tak: mam obok kompa moje okragle karty, w jadalni na polce leza talie erotyczne, w witrynie pudelko z Kipperami, w szufladzie Tarot Mona Lisa i Golden Dawn, na komodce karty Anielskie i karty Astrologiczne, w szafce dwa komplety z Przeslaniami, wroze tez z ezo-ksiazek, na "chybil-trafil". Pare rzeczy w ostatnich 2 latach nazbieralam..ale DZIS SIE WKURZYLAM - koniec z tym wszystkim! Dzis, lub jutro, to nie za bardzo, bo jeszcze sama nie wiem co uzyje do zagadki u Tabuli (polecam, rozwiazanie w piatek) i do rozkladu na forumka, ale zaraz potem, to co zrobie z tym moim ezo-kramem?

Rozwiazanie podam w niedziele - w ramach nagrody...no nie wiem - moge wstawic fotke wyniku mojej akcji, co najwyzej..moze byc taka nagroda?

Zapraszam do wyciagniecia na to karty smile
Obserwuj wątek
    • free.hugs Re: Zagadka - co ja zrobie? 29.06.16, 18:44
      Wisielec, Gwiazda - tak sobie myślę, że planujesz te porządki, masz ambitny plan ale nici z tego, dalej Ci się będą ezoszpargały walać po chacie póki co big_grin
      No ale pytałam kart co zamierzasz zrobić z tym kramem, więc hmmm tym razem spróbuję dosłownie.... unieruchomisz te swoje graty, woreczek, pudełko w gwiazdki, przewiązane sznurkiem?
    • rrozsypana80 Re: Zagadka - co ja zrobie? 29.06.16, 21:34
      Co Apre zrobi??? Diabel! No to juz wiem Apre nie zrobi nic bo pokusa jest zbyt wielka a karty fajnie sobie wygladaja w tych swoich roznych domowych miejscach. Diabelsko fajnie i ciezko sie zmobilizowac zeby z tego wyjsc.... No chyba, ze Apre wkurzy sie w tym diable potwornie i zrobi generalne porzadki! Obstawiam to pierwsze jednak
    • tabularasa22 Re: Zagadka - co ja zrobie? 29.06.16, 22:20
      U mnie 8 monet. Oj trochę cie pracy czeka na ogarnięcie tego. Przeglądanie, chuchanie, wspominanie, układanie ?wszystko powedruje hmm gdzieś do pracowni? Do miejsca gdzie ty pracujesz z kartami. Będą razem poukładane jak te debaty. U mnie na karcie są zawieszone wysoko, więc raczej półka niż skrzynka na ziemi. Ewentualnie jakaś nadstawka na biurko czy stół żeby wszystko było w zasięgu ręki gotowe do pracy. Taki warsztat.
      Dociagnelam jeszcze 2 miecze. Czy to będzie miejsce zakryte przed wzrokiem innych ? W sensie nie szklana witryna , a jeśli już to z czarnym szkłem. Może jakieś znaki ostrzegawcze, żeby nie zaglądać, coś co wskazuje że niepowołane ruszać nie mają ??
    • aprepope Rozwiazanie (c.d.n.) 03.07.16, 19:09
      Moje drogie, nie udalo sie Was "wpuscic w maliny" - moja zagadka jest jak zwykle nudna i tylko miala udawac szokujaca..wink ale kiedys zaczne nudziarsko, a rozwiazanie bedzie szokujace..wink Wstawiam fotke kart, ktore sa teraz w jednym miejscu, w szafce ze szklanymi drzwiczkami i po uzyciu wracaja w jedno miejsce, ale weryfikacje Waszym kart i podziekowania, to nie dzis, bo nadmiar bitej smietany mnie zamroczyl..wybaczcie wink

http://thumbnails115.imagebam.com/49318/d393c8493172970.jpg
    • aprepope Re: Rozwiazanie (c.d.n.) 03.07.16, 20:36
      nie ma sie co smiac - dwie talie zniszczylam, bo mylam rece, kremowalam bio-kremami rece i dwie talie wygladaly po paru miesiacach tak, ze musialam wyrzucic..dlatego nie mam teraz ani jednej talii RWS wink teraz szukam plastikowych smile
    • aprepope DZIEKI DZIEWCZYNY!!!:) 05.07.16, 15:02
      @Rrozsypana80:
      "Diabel! No to juz wiem Apre nie zrobi nic bo pokusa jest zbyt wielka a karty fajnie sobie wygladaja w tych swoich roznych domowych miejscach. Diabelsko fajnie i ciezko sie zmobilizowac zeby z tego wyjsc.... No chyba, ze Apre wkurzy sie w tym diable potwornie i zrobi generalne porzadki! Obstawiam to pierwsze jednak."

Pokusa byla, by bylo porozrzucane w kilku "miejscach strategicznych", ale sie "zebralam" - specjalnie trudne to nie bylo, te pare rzeczy pozbierac...tymbardziej, ze u mnie "balagan artystyczny", wiec wiedzialam co i gdzie mam wink

@free-hugs:
      Wisielec, Gwiazda - tak sobie myślę, że planujesz te porządki, masz ambitny plan ale nici z tego, dalej Ci się będą ezoszpargały walać po chacie póki co big_grin
      No ale pytałam kart co zamierzasz zrobić z tym kramem, więc hmmm tym razem spróbuję dosłownie.... unieruchomisz te swoje graty, woreczek, pudełko w gwiazdki, przewiązane sznurkiem?

Talie kwiatowa mam niestety luzem, bo to bylo tanie wydanie, tylko karty i ksiazka, bez pudelka na karty, wiec szukam do nich jakiejs odpowiedniej..wstazki wink

@Tabularasa22:
      U mnie 8 monet. Oj trochę cie pracy czeka na ogarnięcie tego. Przeglądanie, chuchanie, wspominanie, układanie ?wszystko powedruje hmm gdzieś do pracowni? Do miejsca gdzie ty pracujesz z kartami. Będą razem poukładane jak te debaty. U mnie na karcie są zawieszone wysoko, więc raczej półka niż skrzynka na ziemi. Ewentualnie jakaś nadstawka na biurko czy stół żeby wszystko było w zasięgu ręki gotowe do pracy. Taki warsztat.
      Dociagnelam jeszcze 2 miecze. Czy to będzie miejsce zakryte przed wzrokiem innych ? W sensie nie szklana witryna , a jeśli już to z czarnym szkłem. Może jakieś znaki ostrzegawcze, żeby nie zaglądać, coś co wskazuje że niepowołane ruszać nie mają ??

To jest taka witryna oszklona, ktora jest postawiona na szafce. Drzwiczki sa oszklone, wiec zamierzam w miejsce, gdzie sa talie wlasnie cos nakleic i nic kolorowego, a wlasnie maskujacego, niezachecajacego. Ladnie to tak czytac w moich myslalach? wink Brawo Tabulo, bo podalac mnostwo szczegolow i nawet moj plan, jeszcze niezrealizowany wink

Tu Tabula "wymiotla", jak to sie mowi smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka