Dodaj do ulubionych

Dzień dobry :)

12.07.16, 20:09
Zawitałam tutaj za sprawą Aprepope i mam nadzieję pozostać dłużej smile
Niniejszym częstuję kawą, ciastkami, zimnym piwem, czy czymkolwiek na co aktualnie macie ochotę smile Bawcie się zatem dobrze, ja pędzę eksplorować forum.
Obserwuj wątek
    • aprepope Re: Dzień dobry :) 12.07.16, 20:28
      Teraz wszyscy widza, jaka ja mam Super Kolezanke - taka, co nie przybywa z pustymi rekami..smile
      Ja prosze zimne piwko, chetnie z soczkiem malinowym, ale nie jest to warunek..wink Jednak koniecznie bezalkoholowe, bo bede zaraz losowac pewnej kobitce Przeslanie..smile a ciastka, to jesli mozna, to dwa prosze - na diete przejde zaraz po ich skonsumowaniu wink

Witam Cie Ewiczku moj kochany smile Kolezanka Lilijova pieknie rozlozyla czerwony dywan specjalnie dla Ciebie, to ja podrzucam platki czerwonych roz pod kolor wink
      Milego eksplorowania!

Anka
    • karoll3k Re: Dzień dobry :) 16.07.16, 16:22
      czesc Ewo, i ja sie witam z Toba i z innymi przy okazji, thx za wiadomosci i przekazanie info przy okazji, to juz nas dwoje bedzie zwerbowanych przez uzytkownika o tajemniczym nicku APREPOPE tongue_out
      browarka, a co! wink
          • aprepope Re: Dzień dobry :) 17.07.16, 19:55
            co tam roczniki - wazne, zeby sie ludzie kochali i szanowali wink ale jakby @Adoptowany byl rocznik 2016, to by znaczylo, ze jest faktycznie genialnym niemowlakiem..wink a z jakiego kolega jest rocznika, jesli to nie tajemnica? albo sprobuje inaczej: Ewa rocznik`76, ja `79, a Ty? smile i na jakiej podstawie twierdzisz, ze to Twoj rok i to zdecydowanie? jak sie powiedzialo a, to mozna juz powiedziec przynajmniej ą wink
            • adoptowany Re: Dzień dobry :) 17.07.16, 20:27
              Trafilas w sedno 2016-ty to rok moich ezo narodzin, natomiast biologicznie jestem stary niczym poklady wegla w kopalni Bogdanka,..8) a co do lat 70tych,...coz matura,pierwsza wielka milosc, dalsza nauka i pierwsza powazna praca itp, itd,..jestem chyba najstarszy wsrod Was.moj rocznik?? to rowno
              polowa XX wieku.
                • aprepope Re: Dzień dobry :) 17.07.16, 21:57
                  a wiesz co Rozsypka? czasem, jak mnie zirytuje jakis Twoj watek, czy post, to juz sie nie oburzam, nie denerwuje, tylko sobie mysle "wyobraz sobie, ze ona ma dopiero z 18 lat, a to wiele usprawiedliwia" i sie przestaje irytowac - powaznie, mozesz sie smiac wink
                  i co, zgadza sie - sama napisalas, ze Twoja dusza ma wciaz 18 lat smile
                  • rrozsypana80 Re: Dzień dobry :) 17.07.16, 22:00
                    Ech bagaz doswiadczen zyciowych mam juz spory ale mimo to mam te 18 lat duchowo. Apre zabraniam irytowac sie moimi postami i myslec, ze jestem infantylna. Nie jestem choc czasem mnie poniesie haha mloda dusza
                    • aprepope Re: Dzień dobry :) 17.07.16, 22:07
                      czasami mi rece opadaja..ale 18-latce wiecej wypada wink ja Ci sie przyznam, ze duchowo czuje sie tez duzo mlodziej, niz w metryce stoi, choc mam za soba lata, gdzie czulam sie staro, ale bylo, minelo wink w mlodosci czulam sie staro, a teraz czuje sie mlodo i niech tak nam juz zostanie wink
    • aprepope Re: Dzień dobry :) 16.07.16, 18:15
      APREPOPE? Nie znam..wink

Witaj Cie drogi Karolu, rozwijam przed Toba czerwony dywan i witam serdecznie w naszych skromnych, forumkowych progach smile W tajemnicy Wam napisze, ze Karol interesuje sie Astrologia, Numerologia i ogolnie to bardzo madry Chlopak.

Drogi Adoptowany, ja zaluje, ze Ewa nie jest Adamem..a Karol nie jest z Ewy rocznika..ale coz - nie moge miec wszystkiego wink
      • karoll3k Re: Dzień dobry :) 16.07.16, 18:39
        haha dziekuje za reklame :p astrologia, numerologia owszem, jesli chodzi o usystematyzowana ezoteryke to sa dziedziny ktore do umyslów scisłych przemawiaja najbardziej, natomiast reszta ezoteryki... jest poza systemami wink
        Aprepope, czy tutaj tez ukartujesz mi drogę? (pamietasz asa? ;P)
        • aprepope Re: Dzień dobry :) 16.07.16, 19:09
          To nie reklama - to tylko ulamek prawdy smile
          Masz na mysli wrozbe na 1 karte, a dokladniej Twoj Sygnifikator - ten As monet sie wtedy sprawdzil w sensie nowej pracy, tak? cos pisales mi dlugi czas po tym, ze dziekujesz za Asa monet - opisuje nie, zeby sie pochwalic..a zeby ktos inny nas czytajacy zrozumial kontekst smile Jak wyciagnelam wtedy 4 pucharow na naszego wspolnego znajomego, to efekt byl taki, ze juz nikt nie mial odwagi poprosic "publicznie" o karte na siebie - za duzo szczegolow wyplywalo na wierzch..ale Ty jestes odwazny chlopak wink Teraz mam taka zasade, ze jak jest cos "wstydliwego", to pisze na mail´a, ale i tak sporo ludzi i tak naciaga moja interpretacje tak, jak im pasuje....ja tez tak pewno czasem mam wink
          Karolu, ja dla Ciebie prawie wszystko. Dla Ewy wlasnie szykuje Astro-karte, ale nie tak za friko - mam juz pierwsze przepisy kulinarne smile Zreszta znasz Ewe - to jest Kobieta, ktora rozumie kwestie wymiany energii w Ezoteryce wink Ja dostalam dzis od Ciebie na maila tyle pozytecznych informacji dotyczacych Numerologii i zycia ogolnie, ze juz tylko czekam, zeby moc Ci sie moze ciutke do czegos przydac smile a wiec..co sobie kolega drogi zyczy - ja to nawet i-ching mam "w ofercie", ale nie taki przypadkowy - jestem obstawiona pracami naukowymi po sufit wink ale jak "tylko" jedna karta Tarota, to ja mam nawet taka talie, gdzie wszystkie karty sa okragle...jak Asowe monety wink a wiec? Czym chatka misiowej bogata, tym rada wink
          • karoll3k Re: Dzień dobry :) 16.07.16, 19:39
            wymiana energii - tak czy inaczej nastepuje, mozna ja jedynie blokowac, znieksztalcac, opozniac... tylko po co? Kiedy naturalnie powinno isc gładko, poza tym to chyba nie kwestia rozumienia a bardziej glosu sumienia? W końcu też wdzięczność płaci podwójnie, mnoży szczęście wink
            Mineło trochę czasu, a ile wiatru się przewinęło, ciekawe czy ten sygnifikator nadal stoi tam gdzie stał? Okrągła talia? hmm czym się wyróżnia?
    • rrozsypana80 Re: Dzień dobry :) 16.07.16, 20:17
      Aprepope jestes mistrzem piaru. Chyle czola. Zwerbuj wiecej panow co by nie bylo babsko nam zbyt mocno. A swoja droga to nasz forumek to fajne miejsce i mam nadzieje, ze bedzie Wam z nami tu dobrze smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka