Dodaj do ulubionych

O dziwnych Panach ..

21.08.16, 17:10
ale i moze byc o dziwnych Paniach, jak ktos bedzie miec ochote...wink

Znalazlam rozklad na zamiary drugiej strony - pochodzi on ponoc z ksiazki "Tarot intuicyjny" autorstwa Barbary Antonowicz-Wlazinskiej. Jest to rozklad typowo na "tu i teraz", co akurat mnie odpowiadalo - jesli ktos chce jednak prognozy na jakas dluzsza perspektywe czasowa, to wtedy pozostaje dobieranie kart... Ja bylam nastawiona na to, ze jeszcze przemysle, czy mnie jakas "przyszlosc" interesuje, co zreszta doradzila mi tez ostatnia karta w tym krotkim rozkladzie, a wyglada on tak:

-----3-----
1---5----2
-----4------

1. Czego partner oczekuje od pytajacego: VIII. Moc
2. Czego na pewno nie oczekuje od pytajacego: Rycerz kielichow
3. Czego pytajacy moze oczekiwac od partnera: 9 monet
4. Czego pytajacy nie moze oczekiwac od partnera: XVIII. Ksiezyc
5. Jak pytajacy ma postapic, by ta relacja dala mu satysfakcje: IX. Eremita

No i oczekiwania drugiej strony, to VIII. Moc, a zaproponowac moze 9 monet..zajechalo mocno fizycznoscia. Nie zyczy sobie z mojej strony Rycerza kielichow i nie moge oczekiwac XVIII. Ksiezyca, czyli tego, co ja w sumie lubie najbardziej, a przynajmniej w tym przypadku.. Nie zamierzalam klasc kart na przyszlosc i to byla sluszna mysl, bo rada jest IX. Eremita, czyli odseparowac sie fizycznie i mentalnie, przemyslec sprawe, by w przyszlosci zadzialac w zgodzie ze soba i sie tego trzymac, a nie, ze w poniedzialek tak, a w srode inaczej.
Podpowie kiedys ktos cos na temat moich kart? smile
Mam nadzieje, ze ten rozklad przyda sie komus na jakas niepewna znajomosc..
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 20:51
      No wiec w tym rozkładzie widze hahaha o Boziu to co mi sie zdarzylo. Pan oczekuje namietnosci, uniesien. Nie moze dac z siebie w pelni, tego co powinien bo ta jedna moneta, najbardziej stabilna nalezy do kogos innego. Dlatego nie chce uczuc zadnych ani marzen bo po co mu to. To by wszystko mu burzylo a przeciez on nie chce nic burzyc tylko chce miec swoje motyle w brzuchu, ktore mu pieknie uzupelnia szara codziennosc. Eremita na koncu mowi przemysl i zastanow sie czego Ty chcesz czy to Ci pasuje? smile
        • rrozsypana80 Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 21:03
          Moj uklad wychodzi tak:

- czego on oczekuje: kaplanka
          - czego na pewno nie oczekuje: sprawiedliwosc
          - czego ja moge oczekiwac: giermek denarow
          - czego oczekiwac nie moge: 9 mieczy
          - co moge zrobić zeby ta relacja byla satysfakcjonujaca: 4 kielichow

Ufff mniej wiecej podobny wydzwiek kart
            • rrozsypana80 Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 21:41
              No ok wiec pan chce relacji moze i nawet glebokiej, siegajacej czegos wiecej niz fizycznosci bo porozumienia dusz ale relacja ma byc w ukryciu bo nie jest zainteresowany zadnymi sadami, rozwodami itd. Czego moge oczekiwac tu mam troche zgrzyt bo ten giermek denarow mowi mi, ze albo moge oczekiwac totalnego praktycyzmu w sensie, ze naprawie auto a ty uznaj to za wyraz milosci bo w slowach tego nie oddam albo po prostu, ze pan chcial inwestowac we mnie materialnie ( no tu to jakas porazka bo ja totalnie absolutnie materialistka nie jestem). Nie wolno mi go natomiast ranic bo wyolbrzymi wszystko w swoim umysle i nadepne na kompleksy a to rani ego. Ostatnia karta mowi zatrzymaj sie zanim pojdziesz dalej bo to totalna emocjonalna samotnosc
              • aprepope Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 21:49
                Mnie sie widzi tak: pan chce przyjaciolki w ukryciu (II. Kaplanka), nie oczekuje, ze Ty sie dla niego rozwiedziesz (XI. Sprawiedliwosc), mozesz oczekiwac, ze jego sprawy w organizowaniu i utrzymywaniu znajomosci sa dla niego wazne, czyli najpierw jego sprawy (Giermke monet), nie mozesz oczekiwac, ze okaze prawdziwa skruche, bo czegos zaluje wzgledem Ciebie (9 mieczy), a rada, to mysle, ze wyszlo, bys teraz nie zatrzymala sie na cale lata w jakims uczuciu rozczarowania, przy ktorym mogla bys przeoczyc jakas szanse dla Twojego zycia uczuciowego (4 kielichy).
    • ewik1976 Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 21:54
      Ja myślę, że pan sporo oczekuje, a niewiele może dać. Choć on sam uważa, że daje całkiem sporo, choć niekoniecznie jest to to, czego Ty pragniesz (?). Przy tym rozkładzie wpadł mi pewien tytuł - coś tam było o facetach z marsa i kobietach z wenus wink

Ba! Ja też sobie położyłam ten rozkład za Twym przykładem na tu i teraz i nawiadomoco wink I u mnie jest tak:

1. Kochankowie
      2. Paź mieczy
      3. Wisielec
      4. Rycerz Buław
      5. Paź pucharów

Tralala, ale wesoło. Ktoś chętny?
      • aprepope Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 21:59
        Jak zakladalam ten watek, to chcialam Was Dziewczyny wymienic w pierwszym poscie, ale uznalam, ze tak bedzie bardzo nieelegancko, bo jak dziwni panowie, to same sie zglosicie wink Milo mi, ze tu sama tak nie debatuje...wink Mysle, ze Tabula tez w zyciu jakiegos dziwnego znala, to moze we wrzesniu pogada z nami? wink

Ewik, ale najpierw podaj swoja, chocby calkiem pobiezna interpretacje wink Twoj pan, to jest "dziwny" chyba z innego powodu, niz inni dziwni, ale o tym nie powiem, bo ewentualny status, to zdradzaj Ty - ja i tak za duzo napisalam wink
        • rrozsypana80 Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 22:37
          Wiesz Ty co Twoja wizja giermka denarow jest bardziej prawdopodobna niz moja. No coz karty pokazaly sytuacje taka jaka byla faktycznie. Co tu duzo gadac. Nie pomylily sie nic a nic. A rada no wiesz nie zatrzymalam sie.. smile
        • ewik1976 Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 22:40
          Ewik, ale najpierw podaj swoja, chocby calkiem pobiezna interpretacje wink Twoj pan, to jest "dziwny" chyba z innego powodu, niz inni dziwni, ale o tym nie powiem, bo ewentualny status, to zdradzaj Ty - ja i tak za duzo napisalam

Mi to się zawsze w łepetynie miesza, gdy na tego pana próbuję interpretować https://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/s015.gif, niemniej spróbuję.

Zatem

Pan chciałby jakiejś tam relacji, może rozejmu, zawieszenia broni, ale uważa, że wszystko przekombinowuję, za dużo myślę, dzielę włos na czowro, albo i dziesięcioro. Na tu i teraz nie jest w stanie dać mi nic co by mnie interesowało. Rady nie rozumiem. Poczekać sobie w schowanku pielęgnując coś tam? Znaleźć kochanka? Eeeeeee
        • tabularasa22 Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 23:35
          No , jakże by inaczej. Bliżej znałam same okazy, jak był jakiś normals to zero podniety big_grin
          Ale przecież o przeszłości się rozpisywać nie będę. Jak się co nawinie to i owszem. Chociaż przyznam, że pracuję nad łaskawszym okiem dla normalsów, bo mi ci moi odszczepieńcy już tak namieszali , że mam dosyć wszelkich odchyłów.
      • aprepope Re: O dziwnych Panach .. 21.08.16, 23:01
        Do Ewik:
        1. Czego partner oczekuje od pytajacego: VI. Kochankowie
        2. Czego na pewno nie oczekuje od pytajacego: Giermek mieczy
        3. Czego pytajacy moze oczekiwac od partnera: XII. Wisielec
        4. Czego pytajacy nie moze oczekiwac od partnera: Rycerz bulaw
        5. Jak pytajacy ma postapic, by ta relacja dala mu satysfakcje: Giermek kielichow

Oczekuje porozumienia, bycia para, ale bez Twojej dominacji (VI. Kochankowie), a nie oczekuje kasliwych uwag, chocby trafnych (Giermek mieczy), mozesz oczekiwac, ze ma cos z garem i sie czesto bedzie "zawieszal" XII. Wisielec...nie mozesz oczekiwac faktycznego dzialania, ze np. zorganizuje wspolny wypad gdzies, a rada, to byc wyrozumiala i nastawic sie na przyjazn, bo jak bedziesz chciala cos ustalac i o cos walczyc (Giermek mieczy), to sie zawiesi (XII. Wisielec), a Ty bys potrzebowala jakiegos podazenia do celu (Rycerz bulaw), ale to nie z tym "Wisielcem", wiec jak chcesz cos jeszcze z tego miec, to trzeba duzo wyrozumialosci i delikatnosci (Giermek kielichow) - dwa Giermki i Wisielec mowia co to za dziwny pan...to ten, co ja mysle, ze to ten? Pasuje do Wisielca i tych Giermkow..wink
    • donbas Re: O dziwnych Panach .. 22.08.16, 14:00
      Dobre , dobre.
      Mam więcej "dziwnych panów" na tapecie. jakoś mam pecha do takich dziwolągow. Ale dwóch dziwnych Panów na pierwszy ogień:
      Pierwszy Pan dośc bliski wystawił mi psikusa bo myslalam o nim w calkiem innych kategoriach a tu proszę:
      1. K monet- czyli oczekuje, zebym była nudna i przewidywalna jak on
      2. 2 monety - nie zniesie mojego niezdecydowania i "rozmazywania" się , nie zniesie braku stanowczości i wahania
      3. Rycerz monet - mogę oczekiwać stalości w uczuciach i wierności ( no to w sumie nieźle bo moge chyba na Pana liczyć a to rzadkie w dzisiejszych czasach)
      4. G monet - nie mogę oczekiwać żadnych uniesień i barwności w związku ( co by potwierdzały wczesniejsze monety), czyli rozrywkowego trybu życia nie powinnam oczekiwać
      5. 8 buław - no,no,no - czyżbym miała zdecydować się na romans??? Trochę to po świńsku byłoby takiego wiernego i stałego ,pomocnego Pana wystawić.

Drugi Pan - to moje chciejstwo zaprzeczało oczywistym faktom, uroiłam sobie swoje wyobrażenia a tu proszę, stoi jak byk żeby se dać spokoj.
      1. 4 buławy - oj Pan to chciałby wspólnych pasji może, radości, swobody ale i całkiem niezobowiązującego związku ( to może on się nadaje na te 8 buław z poprzedniego rozkladu???hihihi
      2. Rycerz buław - nie chce niczegho gwałtownego czyli chce związku niezobowiązującego ale takiego co by mu w jego zyciu nie namieszał, nie chce klopotów po prostu ( ooooo wygodny jest!)
      3. 5 buław - mogę oczekiwać różnorakich uczuć ale nie głebokich czyli Pan może mi rózne różności wyczyniać i mogłaby być niezla huśtawka emocjonalna od uniesień po depresję, zresztą te 5 buław to wskazuje na to, że Pan nie będzie kielichowy i nie będzie mówil co ja chcę uslyszeć ( szkoda bo to akurat czasem jest miłe).
      4. Rycerz Kielichow - ojojoj, nie mogę przeciez wymagać, żeby się zakochał tak na poważnie, żeby silnie, żeby na zaboj nie mogę wymagać. Uniesień nie mogę wymagać ani egzaltacji, ani pasji ( eeeeee, bez pasji to do d). A już monogamii czy jakiejkolwiek wierności to w ogóle. Może jeszcze będzie popijał, a ja nie będę mogła wymagać żeby przestał? ( chyba w tym momencie Pan dziwny odpada w przedbiegach)
      5. Wieża - hehehe - no właśnie - przestaw myslenie, zmień podejście, daj se spokoj. (czyli drugi Pan dziwny nie nadaje sie na 8 bulaw z rozkładu pierwszego Pana dziwnego.

Pomieszanie z poplątaniem.
      Hej
    • aprepope Re: O dziwnych Panach .. 22.08.16, 14:21
      Zadalam pare dni temu "brzydkie" i nadal tylko teoretyczne pytanie:
      Jakie beda konsekwencje (dla mnie, bez uwzglednienia innych osob, stad pytanie egoistyczne), jesli bym kiedykolwiek faktycznie, a wiec uczynkiem, meza zdradzila?
      Krol monet, X. Kolo Fortuny, 6 kielichow

Na moje oko, to zadnych konsekwencji przykrych dla mnie..ale to interpretacja zyczeniowa? smile
      • donbas Re: O dziwnych Panach .. 22.08.16, 14:46
        Życzeniowo to Ty sobie możesz.
        Moje 6 kielichów mówi, że po takim numerze pozostały by Ci tylko wspomnienia z "dzieciństwa" czyli jak to dobrze i spokojnie oraz bezpiecznie było kiedyś. Te wspomnienia to oczywiście po kole fortuny czyli okresie wielkiego zamieszania, a i koło wywrócone do góry nogami o 360 stopni.
        • aprepope Re: O dziwnych Panach .. 22.08.16, 15:00
          Dziekuje Dziewczyny za podpowiedzi - wiernosc jest sexy i nie powinnam zmieniac tej dewizy, bo sie czasu juz nie da cofnac, jak cos...a jak kiedys zrobie wyjatek, to dla kogos, dla kogo warto i nie mam tu na mysli korzysci finansowych - inaczej, to by byla praca, a nie zdrada wink Bo ewentualnosci, ze to by mialo dobry wplyw na moj zwiazek, to w tych kartach nie widac? Juz o nic nie pytam - macie racje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka