Dodaj do ulubionych

rozklad dla Loli

10.09.16, 14:47
Lola zrobilam ten rozklad. Wprawdzie nie znam do konca sytuacji wiec i pytania ogolne. Wrzucam na szybko interpretacja wieczorem.

1. Co jest między Wami obecnie - 6 bulaw
2. Co On mysli - 8 kielichow
3. Co Ty myslisz - krol denarow
4. Co On zamierza wobec Ciebie- giermek mieczy
5. Co Ty zamierzasz wobec Niego - cesarz
6. Najbliższa przyszlosc tej relacji (3 m-ce) - umiarkowanie- ksiezyc- 4 bulaw

Widac, ze sie poklociliscie i kazde sądzi, ze ma rację.
Obserwuj wątek
      • lola1104 Re: rozklad dla Loli 10.09.16, 16:46
        hej. nie poklocilismy sie, ale on wymiguje sie od spotkania i to jest mega dziwne bo wiem ze mnie lubi .....
        bardzo ciekawe karty Ci sie ukazaly .... i w sumie tak prawdziwie oddajace rzeczywistosc.
        a zwlaszcza ostatni punkt czyli marzenia nierealne -ksiezyc.....
        a giermek mieczy mowi o jego falszu o braku zaangazowania, sarkazmie niejako ....

ehhhh rozsypana jestes swietna w tarocie.
        pozdrawiam
        • rrozsypana80 Re: rozklad dla Loli 10.09.16, 20:35
          Hej Lola dzieki za objasnienie nieco sytuacji. Ja mysle, ze to co obecnie jest miedzy Wami to gra pozorow. On w tej 8 kielichow nie chce spotkania, chcialby, zeby Wasze drogi sie rozeszly. Z tym, ze w tej 8ce rozstania nie sa ostateczne. To bardziej takie teraz nie chce ale za troche bedzie chcial. Ty za to widzisz w nim czlowieka, ktory moze dac Ci jakies oparcie. On w tej energii pazika mieczy bedzie duzo myslal i rozstrzasal. Bedzie mowil sobie, ze wcale Cie nie potrzebuje i wcale nie jest zainteresowany. Siłą umysłu sobie to wmowi i na pewno okaze to Tobie w sposob dosc złośliwy. Ty za to w tym cesarzu mozesz usilowac narzucic mu swoja wizje. Cesarz jest dosc apodyktyczny wiec on moze to odebrac jako probe zalozenia mu petli na szyje lub wsadzenia do klatki. Najblizsza przyszlosc tej relacji wcale taka rozowa nie jest. Niby cos miedzy Wami bedzie bo na to wskazuje 4 bulaw. To ogromne zainteresowanie. Niby pojdziecie na jakies kompromisy w tym umiarkowaniu ale ten ksiezyc posrodku wydaje mi sie byc slaby. Pokazuje złude tak jak mowisz wiec sadze, ze gra pozorow nadal bedzie miedzy Wami w najbliszych 3 miesiacach
          • lola1104 Re: rozklad dla Loli 10.09.16, 21:13
            rozsypana co rozumiesz przez definicje gra pozorow? ze obie strony maja dobre intencje ale skrywaja uczucia? nie jestem pewna czy dobrze odebralam Twoj przekaz
            historia jest rzeczywiscie bardzo skomplikowana ale tez nie chce tak zalewac Cie wnetrzosciami .... ; )
            w kazdym razie rozklad ktory postawilas ewidentnie wskazuje na przyszlosc, bo pytania dotycza przyszlosci co zamierza co bedzie itd. a nie co bylo - a jak tak pieknie mi opisujesz to powiem Ci ze to bylo to juz sie stalo, czyli w lipcu sierpniu byla budowana cudowna atmosfera widac ze wszystko mu sie podoba, po czym zadzwonilam do niego 19.08 a tu zonk !!! chlop sie wymiguje od spotkania ! czulam sie masakrycznie. tu by wlasnie swietnie opisywala sytuacje karta pazika mieczy i jego szczyt zlosliwosci.
            postanowilam ze nie dam w ogole po sobie poznac ze mnie to tknelo i tydzien pozniej po prostu cos tam napisalam pozdrowilam chcialam w milej atmosferze pokazac ze mozemy milczec spoko, ale ja obrazona nie jestem, ze nie ma takiej mocy zeby mnie obrazic.

i teraz do sedna :
            ja na pewno juz do niego pierwsza zagadywac nie bede, walczylam jak lwica, jak nie chce to trudno, jego strata i czuje ze rzeczywiscie on tez sie nie odezwie bo nie potrzebuje, wiec nie za bardzo widze jak mialyby sie spelnic te 4 bulawy, umiarkowanie.
            z tego wszystkiego tylko ten ksiezyc wiarygodny

moje zamiary cesarz rowniez odnosza sie do przeszlosci, nie przyszlosci, bo juz mu nic narzucac nie bede

rozklad jest niesamowicie trafny ale ja odczuwam ze on dotyczy przeszlosci, tego co juz zaszlo

pozdrawiam rozsypana
              • rrozsypana80 Re: rozklad dla Loli 10.09.16, 21:46
                Moja interpretacja jest calkowicie oderwana od wszystkiego bo ja sytuacji w sumie nie znalam. Rozlozylam karty w ciemno i powiedzialam to co pomyslalam. Ciezko doradzic Ci cokolwiek. Posluchaj swojej intuicji. Jesli czujesz w glebi, ze on nie chce kontaktu i ze pobawil sie jak zabawka i zostawil to odpusc. Jesli natomiast czujesz, ze tak nie jest to moze sprobuj jeszcze raz sie skontaktować. Wiesz ludzmi czasem kieruja rozne emocje jak np. urazona duma itp i stad czasem to co widac na wierzchu to w srodku jest inne. Ja w tym konca ewidentnego nie widze ale wiesz tarot to nie wyrocznia a raczej rada
                • lola1104 Re: rozklad dla Loli 11.09.16, 12:19
                  bardzo Ci dziekuje za te i wszystkie slowa, jestes kochana i wspaniala. pozdrawiam, dziekuje za Twoj poswiecony dla mnie bezcenny czas.
                  ps. intuicja mi mowi ze niestety on sie mna pobawil i ......ja musze sie po prostu zmierzyc z tym rozstaniem.
      • rrozsypana80 Re: rozklad dla Loli 11.09.16, 07:36
        Initiatory Tarot of Golden Dawn. Na obrazku jest staw albo sadzawka w ktorym plywa 8 kielichow ale oprocz kielichow widze w wodzie czyjas dlon sciskajaca cos na ksztalt biczow. Dlon ta zdaje sie grozic czlowiekowi nad stawem. Z tego powodu czlowiek ten odchodzi wciaz ogladajac sie za siebie. Na zasadzie "nie chcem ale muszem"

Mnie ta karta nigdy nie pokazala rozstania definitywnego.
        • tabularasa22 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 11:47
          Ciekawa ta karta. W ogóle w różnych taliach bardzo potrafi się różnić.
          Ja tam biczy nie widze, raczej kwiaty, która nachylają się do kielichów. Postać, która odchodzi jest smutna, ale i stara, podpiera się laską.
          Jest tu energia " nie chcę ale muszę " ale jakby wynikała z tego, że osoba nie widzi już tu dla siebie miejsca. Zrobiła co mogła, opuszcza miejsce z żalem, ale uważa że nic już nie może dodać. Nie chce tu już dalej inwestować, niewiele ma do powiedzenia . Ten paź to potwierdza - pan macha szabelką i ogania się od kontaktu.
          • rrozsypana80 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 12:27
            No i właśnie tu jest pies pogrzebany bo to taka trudna energia. On sam z siebie nie chcial cos go zmusilo jakas postawa ze strony Loli. I tu pojawia sie to właśnie pytanie czy dalsze ciagniecie tematu to zabieganie jeszcze i proba naprawy czy raczej juz desperacja. I na to odpowiedziec nie umiem. Ja z wlasnego doświadczenia moge powiedzieć, ze zawsze czulam chyba kiedy dalszy kontakt nie mial sensu bo zazwyczaj w takich sytuacjach mialam konkrety. Z durnym tez niby było konkretnie ale tu zawsze pojawialo sie cos, ze wiedzialam, ze on nie chce ale za cholere nie pokaze. Nie umiem zatem zasugerowac rozwiazania bo to chyba sama Lola czuje. Nie wiem intuicja. Czasem warto czasem nie. Z tym, ze te karty na przyszlosc nie sa koncowe. Wiec albo Lola sie z nim skontaktuje albo moze jemu sie odwidzi i zmieni zdanie. Tylko, ze wciaz tu jest taka energia brzydka no ta zluda z ksiezyca.. moze byc tak, ze bedzie wchodzil i sie wycofywal
              • tabularasa22 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 12:54
                Może te 8 kiel - w kontekście K. Monet i Cesarza - no to cóż, pomyślał że nie on tu nosi spodnie. W za duże buty został ubrany , i jakoś mu się to nie spodobało.
                Na przyszłość - Umiarkowanie i Księżyc , dwa AW przy 4 buław - to jednak imho na nie. Może jeszcze będzie jakiś czas niewiadoma, cisza , potem ożyje sytuacja, ale w tym Księżycu to jak bym się nie starała to nie widzę pozytywnego rozstrzygnięcia. Ktoś będzie sobie wyobrażał coś innego niż jest - ktoś drugi może się strać usilnie pokazać nie to co czuje naprawdę, a to co chciałby żeby było. W 4 buław - to może równie dobrze być wycofanie na swoje podwórka, zatrzymanie na swoich sprawach i tym co jest. Niejako pogodzenie się z sytuacją. A może wyjdzie na jaw, że więcej osób zaangażowanych w sytuację, i z tyłu sceny jakaś inna Pani , która nie ma o niczym pojęcia? Ostatecznie Pan zostanie przy tej właśnie.
            • lola1104 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 13:42
              dziekuje za cudowne madre refleksje. karta jest dramatycznie.....prawdziwa. bo on jest starszy ode mnie....duzo starszy.
              to niesamowity kosmos jak te karty ukazuja prawde.
              co do tej ostatniej karty ktora jako jedyna jest pozytywna i inna od wszystkich pozostalych - moze to chodzi o to, ze zlozy mi zyczenia na gwiazdke ? ze to bedzie taki kontakt okazjonalny, kurtuazyjny, grzecznosciowy, od swięta ...
                • rrozsypana80 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 14:14
                  No to chyba juz wiemy co sie za ta 8 kielichow kryje on jest starszy i widac to mu przeszkadza. I jeszcze w takim raazie czy ta 4 bulaw nie pokazuje, ze on ma juz dom? W sensie partnerke zyciowa? Bo wtedy jednak ta karta gubi nieco pozytywne znaczenie
                  • lola1104 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 19:46
                    tak ma partnerke zyciowa. co wowczas oznacza karta 4 bulaw? pytam w tym momencie juz dla swojej wiedzy bo jestem poczatkujaca w tarocie ale bardzo chetnie sie ucze i ta wiedza mi sie przyda na przyszlosc, wlasnie zamowilam na allegro talie initiatory .....idac Twoim sladem rozsypko .... wahalam sie czy kupic ridera waitea ,wczesniej nie mialam swojej talii, czasem cos postawilam z kart kolezanki. ale juz ida poczta do mnie nowiuskie i tylko moje : * ogladnelam w necie szate graficzna initiatory ....i jest magicznie-cudowna . skusilas mnie : *
                    • rrozsypana80 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 20:14
                      Hehe wiesz ta talia nie jest moja tylko pozyczona ale osoba, ktora ja mi pozyczyla nie interesuje sie tarotem. Musze kupic swoja ale wlasnie ta. Idealnie mi sie z nia wspolgra. Naprawde czuje te karty chyba.

4 bulaw to tez dom. Dosłownie dom. Czyli w takim wypadku oznaczaloby, ze on tego domu nie porzuci. Teraz juz rozumiem caly rozklad. Przykro mi Lolu. Naprawde. Nawet nie wiesz jak Cie rozumiem. Badz dzielna malenka.
                      I cwicz z nami tarota bo to pomaga. Serio serio... wiem co mowie. Moje serce jeszcze niedawno bylo jak Twoje. I jeszcze pewnie wszystko co kryje sie pod 4 bulaw przede mna.
                    • tabularasa22 Re: rozklad dla Loli 12.09.16, 23:00
                      Czyli jednak.... w tym kontekście to wyjaśnia sprawę. I ty i jego partnerka byliście i będziecie oszukiwane. Moje i rozsypki odczucia są spójne. Nie zostawi tego gniazda. A ja znowu jestem zaskoczona tarotem. Jak trafnie pokazał sytuację. .. życzę hartu ducha.
                      Przyda się nam wszystkim. Otrzymałam dziś wieści które mnie zwalily z nóg. Nic tylko poprawić koronę na głowie i zasuwac dalej big_grin
                        • tabularasa22 Re: rozklad dla Loli 13.09.16, 08:33
                          Aaa, szkoda gadać. ów wypadnięty z szafy trup zaczyna harcować. Nowe wątki w sprawie są takie, że nawet mi nie przyszło do głowy wcześniej spytać o to kart.
                          Teraz to jaki rozkład nie przemielę to w wynikach - 4 buław. Zachodzę w głowę o co kaman , ale jak to bywa - we własnej sprawie człowiek ślepy i głuchy smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka