Dodaj do ulubionych

kim jestem?

20.09.16, 19:36
Zadalam dzis tarotowi pytanie kim ja jestem? I co widze 7 mieczy kaplanka sprawiedliwosc
O matulu co za karty....

Ciekawe co u Was wypadnie
Obserwuj wątek
        • adoptowany Re: kim jestem? 20.09.16, 20:44
          ocho!widze,ze czeka mnie jeszcze daleka droga,mam za wysoki poziom i cholesterolu i mieczy,nad jednym i drugim obiecuje popracowac,Rrozsypce gratuluje tej Kaplanki, piekna karta..8)
          Lola nadzieja na dobry poczatek to i bulawy, wiesz co robic, wykorzystaj swoje doswiadczenie, madrosc,i...ona mowi masz w swoim zasiegu osoby gotowe pomoc..8) i kielichy karta darow, wizji i wyobrazen, to cala Ty obecnie..jest pieknie i to cieszy..8)
      • adoptowany Re: kim jestem? 20.09.16, 20:52
        nie da sie nic ukryc, polozylem tez w ten sposob karty dla mojej, hi..hii jaka ona jest kochana zlosnica,
        wyszla jak na zdjeciu, nawet ta karta, ktorej uzywam do jej personalizacji,..Krolowa Bulaw..8)
      • lola1104 Re: kim jestem? 20.09.16, 20:53
        wlasnie ja odebralam moje karty bardzo "na smutno" 8 mieczy robi cala atmosfere, tak mroczna karta. 3 bulawy to jakies plonace nadzieje a 7 kielichow nie mowi o polowicznym sukcesie ??
        • adoptowany Re: kim jestem? 20.09.16, 21:10
          Lola, spokojnie, popatrz na mojego przyjemniaczka Krola M. to znak,ze na dzis jeszcze mi co nieco brakuje, ale bez paniki,,bedzie dobrze.,a u Ciebie..dam ci cytat dokladnie na 7 Kielichow! mojego autorytetu, Patrycji,
          /../ Wiekszosc interpretacji sugeruje,ze jest to konieczny proces, zwlaszcza na tym etapie zycia; oczysc umysl ze starych pomyslow lub blednych przekonan oraz rozwaz rozne nawet odlegle mozliwosci,moze to doprowadzic do powstania nowych wlasciwszych celow. koniec, a wiec skoro jestes na poczatku, podobnie jak i ja, wiec nic nie dzieje sie w jednej chwili, cierpliwosc i otwarte serce lacznie z rozsadkiem i bedzie coraz lepiej, to dotyczy w zasadzie kazdego z nas..8)
          • lola1104 Re: kim jestem? 20.09.16, 21:28
            dzieki za ten rzeczywiscie super cytat.
            u Ciebie sprawiedliwosc to bardzo fajna karta, krol mieczy tez niezgorszy, natomiast 6 kielichow niepotrzebne sentymenty, swiat niestety tak wyglada ze .....ze nie da sie zaadaptowac do tego durnego swiata majac w sercu 6kielichow
            • adoptowany Re: kim jestem? 20.09.16, 21:37
              Lola, masz racje wygrywa ten kto tworzy rzeczywistosc,a nie ten ktory tylko sie do niej dostosowuje, temat rzeka,..cierpliwosc i pokora to cnota nad cnotami, kiedy rano stoje przed lustrem powtarzam to sam sobie..8)
                • donbas Re: kim jestem? 24.09.16, 01:31
                  Eee tam. Zaraz na kłamczuchę. Mnie kiedys opisala ta karta, co jest najprawdziwsza prawdą. osoba w 7 mieczach to osoba, ktora potrzebuje pobyć sama ze swoimi myślami, może przedstawiać kogoś, kto zgłębia nauki tajemne, może w sposob dyplomatyczny unikać konfrontacji, ukrywa, maskuje swoje prawdziwe uczucia (nawet przed sobą samym), to ktoś kto lubi pracować sam, w odosobnieniu itd. Nie jest tak źle z tymi 7 mieczami. A , ze czasem to gra pozorów? Przecież nie każdy zawsze chce mierzyć sie otwarcie z jakąś sytuacją. Często dotyczy to uczuć do których nie chcemy się otwarcie przyznać. Ale czy musimy sie przyznawać do wszystkiego calemu światu. Oczywiście, że nie.
              • rrozsypana80 Re: kim jestem? 20.09.16, 21:58
                Ten krol mieczy jednak troche pasuje do Ciebie Adopto. To w glebi duszy wrazliwy człowiek z tym, ze schowany mocno pod pancerzem. Duzo cierpliwosci trzeba, zeby dostac sie pod ten pancerz. Bo krol mieczy potrafi nakladac maski i potrafi zmrozic wzrokiem i przylozyc mieczem dla ochrony tej swojej skorupki. Doskonale sie to komponuje z sentymentalizmem z 6 kielichow. A sprawiedliwosc coz jestes jak ta waga (Tabula tez ma te ceche) i potrafisz zrozumieć racje każdego i wczuc sie w sytuacje każdego. Wszystko sie zgadza. Krol mieczy nie jest wcale taki zly! Inteligencja od niego bije.
        • rrozsypana80 Re: kim jestem? 20.09.16, 22:21
          8 mieczy oznacza, ze masz pelno rozmaitych lekow w sobie, zahamowań, niesmialosci i oporow. Mocno nie wierzysz w siebie. Ale z kolei lubisz ludzi. Jestes towarzyska i otwarta to ta 3 kielichow. A 7 kielichow coz to naturalna konssekwencja tej 8ki mieczy poniewaz nie wierzysz w siebie to bliski Ci jest swiat marzen, w ktorym lubisz sie zatopic i sobie po prostu bez ruchu tkwic. Musisz przepracowac to troche. Przede wszystkim uwierz w siebie kochana.
      • rrozsypana80 Re: kim jestem? 20.09.16, 22:16
        Tab? Chcesz powiedzieć, ze jestes cegla czy ze jestes ruda? Rudy kolor zobowiazuje do tego musi byc tez odpowiedni charakter. Haahahaaha nietarotowo ale muzycznie tez moze byc wink
                • donbas Re: kim jestem? 24.09.16, 01:44
                  A ja kim teraz jestem? Ano jestem Asem mieczy/ 2 buław i 8 buław. Może nie jest idealnie ale uważam, że może być.Opisalabym to tak: osoba, która dobrze odnajduje sie w nowych sytuacjach, potrafi się przystosować, jest krytyczna ( czasem wychodzi jej nawet krytykanctwo) ale i sprawiedliwa.Ma silna wolę ( wszak 1-ka to odniesienie do Maga). Inicjator ale za dużo się zastanawia ( 2-ka buław) , rozważa , dzieli włos na dwoje, i ma czasem trudności w podjęciu decyzji. Pomimo tych wad jest ciepła i życzliwa, ale trochę wycofana i zamknięta w sobie - 2-ka odniesienie do Kapłanki. nie otwiera swojego serducha dla całego świata. (nadmieniam, że jest życzliwa dla życzliwych). Jest aktywna (8 buław) szybka w działaniu (oj tak) ale skłonna również do konfrontacji (eeee....czasami) . Jest perfekcjonistką i jest drobiazgowa (co ją nieraz gubi, oj gubi ta schematyczność i babranie się w szczegółach). W każdym razie inicjator ale nie tylko. Osoba wytrwała i pracowita. O większych wadach nie wspomnę. To wasza rola.
                  • adoptowany Re: kim jestem? 24.09.16, 21:01
                    Doni, cudowna charakterystyka tak, dokladnie tak te karty mowia, dodam od siebie,widze duzy sukces zawodowy i stosowne do niego profity,..8) tylko jest cien,sukces okupiony jakims cierpieniem,chociaz moze sie myle.
                    • rrozsypana80 Re: kim jestem? 24.09.16, 21:40
                      E nie ma w tych kartach cierpienia. Jest duzy intelekt. Jest swojego rodzaju dystans i zachowawczosc. Ale ja juz to zauwazylam we wpisach Donbas. Sa bardzo rzeczowe, dystansujace zywcem wyjete z asa mieczy. Ale gdzies tam w sercu na dnie sa bulawy gorace smile
        • owieczka1972 Re: kim jestem? 02.10.16, 23:32
          wolałabym się cieplejszą widzieć troszkę, jakieś buławy dworskie ... ale Tarot wie swoje smile Że sama kreuję swoją rzeczywistość i trochę mam skłonność do manipulacji.. prawda. Królowa mieczy? jestem kobieta doświadczona i po przejściach i z bardzo ciętym językiem i potrafię taaaaki dystans wprowadzić że nikt nie ma śmiałości, a 6 buław??? no nie wiem, czasami jestem z siebie dumna ze się podniosłam po takich tam różnych, sama wychowuję dwoje młodych, kota i świnkę morską, zarabiam i nikt mi nie pokaże o tam twoje miejsce smile nie no w sumie to dzięki za te karty smile
          • rrozsypana80 Re: kim jestem? 02.10.16, 23:53
            Nie sa to najgorsze karty. U kazdego w sumie cos mieczowego wychodzi. U Ciebie chyba to, ze w sumie jestes pania siebie. I dobrze, ze jestes dumna z tego a mag no coz... ja akurat lubie maga. Oprocz manipulacji jest w nim pewna madrosc no i nie zapominajmy, ze nikt tak nie czaruje jak mag..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka