Dodaj do ulubionych

Wrozby andrzejkowe na forum

27.11.16, 19:11
Co myslicie o zrobieniu sobie naszej forumowej zabawy andrzejkowej?
Ja osobiście moge pociagnac karty z przymrużeniem oka dla 5ciu chętnych osob.
Moze ktos jeszcze rowniez chce wziasc udzial w zabawie jako wrozacy lub wrozbe chcacy? Co Wy na to?
Obserwuj wątek
    • ruda_malina123 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 27.11.16, 23:24
      Dobra, ciagnij dla mnie smile wiem ze kokejny raz...
      • rrozsypana80 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 19:48
        As denarow dla Ciebie rudzielcu wink masz potencjal, sile i wszystkie zasoby aby osiągnąć to co zaplanowalas. Karta ta nie determinuje sukcesu ale mowi, ze obrany cel jest słuszny. To duza szansa tylko od Ciebie zależy czy zmarnujesz ja czy nie wink powodzenia!
    • free.hugs Re: Wrozby andrzejkowe na forum 28.11.16, 10:20
      Ja poproszę jedna kartę od Ciebie Rozsypko smile
      I też mogę pociągnąć dla 5 osób na uczucia smile
      • ewik1976 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 28.11.16, 18:08
        Hej Free smile Mogę się zatem ładnie uśmiechnąć? I jeszcze Apre się uśmiecha smile

ja - Ewa, 21.10.1976
        Apre - Anna, 22.06.1979

Dziękujemy ślicznie
        • free.hugs Dla ewik1976 i Apre 30.11.16, 18:22
          Na wstępie szczególnie gorące buziaki dla Apre cmok cmok cmok kiss

No to losujemy - co się wydarzy w uczuciach przez najbliższe 3 miesiące:

ewik1976 - Królowa denarów. Niestety szał ciał się raczej nie zapowiada. Zamiast uniesień cielesnych zajmować Cię będzie praca, obowiązki domowe i zarabianie kasy. Jeśli masz jakieś problemy, które się ciągną za Tobą od dłuższego czasu, to jest ten moment na ich rozwiązanie. Zajmij się sprzątaniem swojego życia, a wtedy przyjdzie czas na szukanie partnera/poprawę relację w istniejącym związku.

Apre - No kurczaki naprawdę chciałam Ci coś gorącego pociągnąć a tu Wisielec uncertain No cóż, niestety, a może na szczęście, czekają Cię niezbyt ekscytujące trzy miesiące w sprawach sercowych. Taplać się będziesz w tym bajorku nudnego ciepełka, a że Ciebie zawsze gdzieś gna to może nie być łatwo.... Jednak może warto wykorzystać ten błogi spokój na przemyślenie pewnych planów czy transakcji - jeśli myślisz o czymś nowym - ten okres sprzyja dokładnemu zaplanowaniu przedsięwzięcia.
          • ewik1976 Re: Dla ewik1976 i Apre 30.11.16, 19:59
            Dziękuję ślicznie smile
            Choć taką miałam nadzieję na odpoczynek od pracy, na co się niestety nie zapowiada. Ale może chociaż bogatsza się stanę, hehe. Najlepiej duchowo, ale to raczej nie denarowa... Nic to, dupa w troki i do roboty wink
            • ewik1976 Re: Dla ewik1976 i Apre 30.11.16, 20:52
              I przekazuję podziękowania od Apre, a ta rzecze, co następuje:

Napisz prosze Free, ze przekazalas, ze mi taka na zime pasuje i ze tez caluje i dziekuje!!!
      • dzastirbiber Re: Wrozby andrzejkowe na forum 28.11.16, 19:09
        Jesli moge,to poprosze na uczucia
        • free.hugs Dla dzastirbiber 30.11.16, 18:27
          Hmm no przepraszam Was dziewczyny, znowu nudna karta uncertain Dla Ciebie wylosowałam Pustelnika. Niestety chyba przez najbliższe trzy miesiące nic ciekawego nie wydarzy się w sprawach sercowych. Możesz czuć się trochę samotna i opuszczona. Szkoda jednak życia na smutki, wykorzystaj ten czas na głębsze poznanie siebie i randkuj... z sobą samą! Polub swoją samotność, doceń siebie i uświadom sobie jak wielki potencjał w Tobie drzemie. Gdy Ty siebie szczerze pokochasz, inni też to zrobią!
          • dzastirbiber Re: Dla dzastirbiber 30.11.16, 19:49
            Free nic nie szkodzi, odpoczne sobie sama w samotnosci przynajmniej wink
          • dzastirbiber Re: Dla dzastirbiber 30.11.16, 19:54
            Dziękuję Ci bardzo bardzo serdecznie
      • rodriguez89 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 29.11.16, 17:15
        jesli jeszcze mozna to ja Free Huga bardzo prosze o karte na sprawy milosnesmile
        • rodriguez89 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 29.11.16, 17:17
          FREE HUGS, przepraszam za przekrecenie nazwysmile
        • free.hugs Dla rodriguez 30.11.16, 18:30
          No w końcu fajna karta! Dla Ciebie wylosowałam Kochanków! Jeśli jesteś signielką, w ciągu najbliższych trzech miesięcy możesz się spodziewać powiewu jakiegoś nowego uczucia. Ktoś zainteresowany Twoimi wdziękami zawróci Ci w głowie. Jeśli jesteś już w związku, na nowo odkryjesz partnera. Korzystaj i ciesz się życiem!
          • rodriguez89 Re: Dla rodriguez 30.11.16, 19:37
            o jak milosmile bo bardzo chcialabym kogos poznacsmile)brakuje mi chlopa!a czy da sie okreslic gdzie go poznam lub kim bedzie? wiem wiem...zbytnio sie podjarałamsmile
      • rrozsypana80 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 20:04
        Oj Free spokoju to Ty nie zaznasz. 5 bulaw. Bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz... a tu ostre docieranie sie widze. Trudno byc razem i osobno jeszcze gorzej. Hustawka emocjonalna do kwadratu echh.... ale za to zgody po kłótni jakie wink
        • free.hugs Re: Wrozby andrzejkowe na forum 01.12.16, 10:25
          OMG już się boję! Oboje mamy ostre charakterki, a póki co i jedno i drugie zabki zaciska i tylko czekać aż pokażemy pazurki... No ale damy radę! Dziękuję za kartę Rozsypko buziaki
      • oldzi32 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 20:55
        czy ja tez jeszcze sie zalapie na wrozbe na uczucia na najblizsze miesiace? smile
        • rrozsypana80 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 21:08
          Oldzi dla Ciebie 3 denary. Trzeba sie bedzie sporo napracowac, nalazic nad uczuciem. Tak za darmo to ono nie przyjdzie. To znojna praca szlifierza ale na pewno da zadowolenie. Aha i jeszcze w stosunku do mężczyzn staraj sie jasno wyrazac cele i pragnienia domysly i gierki nie sa tu wskazane wink
          • oldzi32 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 21:51
            dziekuje Rozsypko! smile
    • rrozsypana80 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 28.11.16, 11:04
      Ok dziewczyny w srodowy wieczor pociagne Wam karte smile
    • kornelia2000 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 29.11.16, 20:00
      Hej.jesli jest jeszcze miejsce to ja tez chce.milosna .co mnie czeka istotnego w najblizszym czasie.dziekuje
      • kornelia2000 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 19:35
        Rozsypko chcialabym do Ciebie jesli nie problemsmile
        • rrozsypana80 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 20:11
          Kornelia ani zimno ani goraco. Umiarkowanie. Tu nie ma albo albo trzeba zauwazyc inne kolory niz czern i biel... wywaz sytuacje u dzialaj racjonalnie. Poki ci bez większych porywow ale za to stabilnie smile
    • free.hugs dla Rozsypki 30.11.16, 18:10
      Rozsypko nie pisałaś czy chcesz, ale ja wiem że chcesz big_grin
      Na najbliższe 3 miesiące na uczucia: z talii sama wyskoczyła 3 pucharów smile Ojj imprezowe trzy miesiące Cię czekają, na smutki nie będzie czasu w wirze zabawy i rozrywki. I chyba jakiś romansik na boku się szykuje. Niegrzeczna Rozsypka, oj niegrzeczna wink Baw się dobrze, korzystaj z uroków życia, adoratorów i słów uznania Ci nie zabraknie i to ten czas aby sobie trochę pofolgować.
      • rrozsypana80 Re: dla Rozsypki 30.11.16, 20:27
        Free dzieki wielkie za karte kiss oczywiście znasz mnie doskonale. Coz romansow na horyzoncie nie widac wiec chyba jednak Rozsypka bedzie grzeczna co najwyzej towarzyska wink
    • rrozsypana80 Re: Wrozby andrzejkowe na forum 30.11.16, 20:25
      Gratisowa karta dla Loli smile królowa denarow. Oj chyba zaczynasz przeglądać na oczy i widziec czego Ty chcesz. W małżeństwie to Twoja pozycja wydaje sie byc stabilna ale Ty juz sie chyba tym nie przejmujesz. W innych kwestiach polotu nie bedzie niestety ale poki co rzadz w swoim krolestwie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka