Dodaj do ulubionych

czy mogę prosić o wróżbę?

30.12.16, 01:35
Bo to jest tak, powiedziałam dzisiaj facetowi który mi się bardzo podoba, no między słowami ale wprost, że bardzo mi się podoba smile Ja jestem za stara żeby bawić się w gierki albo marzyć o kimś kto nie jest zainteresowany, szkoda czasu. Więc... no na pewno do niego dotarło, chociaż potem spanikowałam i coś zagadałam temat nie dając mu dojść do słowa. On jest taki prawdziwy hmmm... może nie Cesarz ale Król Monet to na pewno, nawet może Mieczowy Król. Jak sobie stawiam karty to wychodzą mi same moje emocje, nawet jak pytam o niego to widzę cały kalejdoskop swoich przemyśleń i rozterek, a jego nie widzę. Postawcie mi karty proszę żebym zobaczyła jaki on ma stosunek do mnie i co z tego wariactwa wyniknie, bo aż się boję że teraz będzie mnie unikał albo coś, albo jeszcze gorzej, może kolejny mój strzał kulą w płot i kolejna 5 mieczy w plecy sad A może to właśnie ta 5 mieczy która mnie prześladowała w poprzednich rozkładach?
Obserwuj wątek
    • rrozsypana80 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 30.12.16, 20:55
      Owieczko mam te karty. Nie sa zbyt dobre a raczej fatalne. Kurcze ostatnio ciagna mi sie same fatalne karty na wszystko. Nie wiem czy to nie ma zwiazku z moimi jakimis tam niefajnymi emocjami.

Co on mysli o Tobie - giermek mieczy
      Jak odebral przekaz - 4 kielichow
      Jak sie zachowa - diabel
      Co jest mozliwe miedzy Wami teraz - 5 mieczy
      Czego nie bedzie - 9 bulaw

Chyba pan nie jest zachwycony wyznaniem pomiedzy wierszami i wplynie to na pogorszenie Waszej relacji. Wyglada to tak, ze on chyba nie chcial tego widziec i nie spodobalo mu sie to. Czy ten Pan nie jest juz zonaty? Stad moze te negatywne karty
        • owieczka1972 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 30.12.16, 21:25
          a to tak, moje dziewczynki z działu mówią że postawić 100 facetów w dowolnej konfiguracji wiekowej, wyglądowej i innej a wśród tych stu 99 porządnych i jednego huja...a teraz zagadka: zgadnijcie kogo wybierze owieczka smile śmiech przez łzy sad
      • owieczka1972 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 30.12.16, 21:15
        oj sad no to już i ja widziałam w moich kartach ale nie chciałam wierzyć sad Wiesz zbadałam temat pod kątem dzieci bo ja mam, a to już jakiś tam punkt zaczepienia,(okazało się że on nie ma bo jak powiedział ,,od 15 lat ciągle w rozjazdach, nie ma warunków") ale o partnerkę było mi tak wprost głupio zapytać ... To jest facet który jest takim hmmm... lotnym managerem. Moja firma jest wszędzie w Polsce i Europie i jak gdzieś coś się dzieje, gdzie potrzeba silnej ręki to wysyłają takiego ...no wszyscy wprost mówią huja, żeby pocisnął i bez sentymentów wyprostował to i owo i jak się poprawi to go rzucają dalej w Polskę. No i on jest jednym z tych. Przyszedł do mojego oddziału niedawno, wszystkie Panie i Panny już się ślinią do niego a opinia drania i wielkiego ..uja go wyprzedza. No a dla mnie kurde od samego początku jest po prostu ciepły, serdeczny, przyjacielski, opiekuńczy, gęba uchachana, całe jego zachowanie które widzę jest zupełną odwrotnością tego co mi wychodzi w kartach, dlatego chciałam żebyś zobaczyła co tobie wyjdzie. Dodam że akurat mnie od strony zawodowej nic z nim nie łączy i nic nie grozi bo to czym on się zajmuje to całkiem oddzielna działka i jak będzie chciał to go już mogę nawet do końca życia na oczy nie widzieć pracując w jednym budynku. No nic... Ja to taka prosta kobieta jestem, może są na niebie i ziemi rzeczy o których mi się nie śniło? No to mam moją piątkę mieczy, ciekawe co mi przyniesie sad No i wreszcie chyba zobaczę tego huja o którym cała firma mówi (Diabeł) a ja ciągle tylko ,,o nie!! on taki fajny, co wy mówicie... ech.... sad
        • rrozsypana80 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 30.12.16, 21:33
          Diabel... wiesz ja tej karty az tak bardzo nie demonizuje. Potrafi miec powiedzmy fajny odcien. W moim wypadku diabel sprawdzal sie jako mega emocje i mega seks. To takie uzalezniajace ale.. no jak z kazdym uzaleznieniem jak przychodzi do odwyku to slabo jest. Tutaj u Ciebie jednak seksu nie widze. To wyglada tak jakby on uznal za nieprofesjonalne Twoje wyznanie i jakos go rozjuszylo. Nie mial najwyrazniej takich zamiarow. Moze to jego cieplo wynikalo stad, ze widzial w Tobie dobre porozumienie na tle umyslowym. W sensie podziwial bystrosc umyslu, inteligencje i to docenial a tu nagle wyszlo szydlo z worka i okazalo sie, ze Owieczka to jednak go kokietuje i jego wizje runely.
          • rrozsypana80 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 30.12.16, 21:37
            Owieczko a wyciagnelabys mi Ty karte? Dreczy mnie spalony most i chyba jednak nekaja wyrzuty sumienia, ze dalam popalic na koniec chlopakowi. Chcialam odnowic relacje, juz nie na taka bliska ale chociaz kolezenska i chcialam,żeby mi w sumie wybaczyl co mu tam nagadalam. Zacial sie w sobie i nie reaguje. I w związku z tym chcialabym wiedziec czy go.to serio az tak boli i czy kiedys sie przelamie i przyjmie moja przyjazn. Do konca roku tego nie.zrobi. Trudno
            • owieczka1972 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 30.12.16, 21:45
              Postawię ci karty jak mi emocje opadną żeby nie było naleciałości ale na pewno jeszcze dzisiaj. Myślę że dobrze podsumowałaś mi mojego Pana, mieliśmy fun i dobry kontakt, a tu się okazało że jestem kolejna gęś która się tylko ślini do niego sad
    • tabularasa22 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 01.01.17, 21:14
      a to ciekawe, bo ja też zrobiłam rozkład, zaim Roz opublikowała swój. Nie wrzuciłam czekając na to co u rozsypki wyjdzie, a teraz drapię się w głowę. Bo u mnie nie tak źle
      ty - królowa kielichów ( odwrócona) co znaczące bo nie odwracam kart
      on po twoim wyznaniu - XIX Słońce
      co pomyślał - 10 kielichów
      co poczuł - 0 Głupiec
      co zrobi - IV Cesarz

Uważam , że może miło go to połechtało. mogło przelecieć mu przez głowę parę ciepłych myśli o tobie. Dobrze zrobiłaś , że powiedziałaś co ci leży na serduchu. Myślę, że naprawdę cię lubi , twoje towarzystwo i jakąś taką młodzieńcza energię. Ten Głupiec tu wydaje mi się radosny - to prostota, otwartość, brak kombinowania i manipulacji.
      Trochę ten Cesarz mnie tu martwi jednak- bo jakoś nie widzę w nim działania. Taki trochę wyniosły i okopany, jakby jednak nie chciało mu się wysilać i przyjął twoje znaki jako przysługujący mu z natury podziw.
      No nic, nawet gdyby mąki z tego nie było - na pewno szacun ma dla ciebie i imho nie straciłaś w jego oczach.
      Daj znać jak to się potoczy, zaczepny rzuciłaś, piłka po jego stronie smile

• owieczka1972 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 01.01.17, 23:30
          no akurat nie było go w pracy w Sylwestra, a zresztą kto był chyba tylko ja wrrr sad i moja szefowa oczywiście jak słyszę stukot tych obcasów tuk tuk tuk to już mi ciśnienie skacze smile jutro nowy tydzień nowy początek, do tej pory jak szłam do pracy to zawsze przed wejściem stał na papierosku (paskudny nałóg, no cóż nikt nie jest bez wad) i zawsze była jakaś gadka i tak mi się wydawało że może nawet specjalnie czeka na mnie... zobaczymy czy będzie czekał jutro. W najgorszym wypadku już go będę widywała tylko z daleka smile
      • owieczka1972 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 02.01.17, 00:21
        Tabula bardzo Ci dziękuję, przed tym wszystkim to nasz kontakt wychodził mi właśnie w Słońcu i to mnie tak ośmieliło do tego hmmm...wyznania, kurde którego faceta by to nie połechtało smile a że być może zrobiłam z siebie debila to żadna nowość dla tych co mnie znają ,,zniesę" i to smile może mnie teraz traktować trochę protekcjonalnie jako ten Cesarz który wie że ja wiem że on wie smile Bo to tak jest że jak się za długo nic nie dzieje to owieczka zaraz zrobi taką akcję że pól firmy się śmieje a drugie pół ma temat do plotek na następne pół roku. Ale ja wyznaję taką zasadę nie ważne jak ważne że mówią i cię znają (rozpoznają) najgorzej być anonimową osobą i np pracować rok w firmie a twoje imię znają tylko osoby z twojego działu, to nie ja smile
        • owieczka1972 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 03.01.17, 01:13
          O Jezu dziewczyny, dzisiaj weszłam na jego profil na FB czemu nie zrobiłam tego wcześniej, to nie jest facet dla mnie. A tak w ogóle to ucieka przede mną, dzisiaj wyszłam z kawą przed budynek bo wiedziałam że on tam jest i normalnie uciekł jak mnie zobaczył sad Ale narobiłam kichy, no nie wiem może dam wam linka do jego profilu, chociaż nie chyba tak się nie robi... wariat i niebezpieczny i szalony i absolutnie nie mały biały miś dla dziewczyny. No jest spod strzelca jak ja więc stąd to porozumienie dusz i pewna doza szaleństwa, u mnie na prawdę bardzo śladowo w porównaniu z nim, i tak, mamy podobne zainteresowania - mitologia słowiańska, Beksiński, ale u mnie to jest takie light a on w tym zanurzony całkiem, do tego szybkie motory, życie dosłownie na krawędzi. Nie nie i nie, mogę popatrzeć z boku. Nie jesteśmy w znajomych ale mamy wspólnych znajomych z firmy stąd wiem ze to musi być jego profil chociaż nie ma tam ani jednego jego zdjęcia co też o czymś świadczy choć nie wiem o czym... o mój Boże jestem stara już nie dla mnie takie atrakcje, ale że go wybrałam to świadczy o moim chorym azymucie na takich dziwaków
            • rrozsypana80 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 03.01.17, 08:32
              O kurde ucieczki bym sie nie spodziewala...no to dal czadu haha. Tak to juz jest, ze cesarz w pracy prywatnie okazuje sie bardzo malo cesarski. Owieczko jego zycie na krawedzi wcale mnie nie dziwi. Adrenaline ma w pracy to i poza nia potrzebuje a ze zycie w rozjazdach, rodziny niet to i gdzies musial ulokowac swoj ped. Jak dolaczymy do tego kryzys wieku średniego to... no wiesz wszystko sie sklada do kupy. Z moich kart bylo widac, ze nie na reke mu Twoje wyznanie i ze pogorszy to relacje ale jednak spodziewalam sie jakiejs innej akcji obronnej na pewno nie ucieczki.
          • donbas Re: czy mogę prosić o wróżbę? 03.01.17, 19:21
            "ale że go wybrałam to świadczy o moim chorym azymucie na takich dziwaków"
            Zakazany owoc zazwyczaj najbadziej smakuje a zafiksowalaś się na niego bo on Ci nie nadskakuje. To taka waleczna jesteś? Taki myśliwy, im dalej zwierzyna ucieka to tym większa adrenalina. Ale przeciez nie chodzi o to aby zlapać króliczka ale by gonić go. I pamietaj owieczko ( gdzie tu mysliwy? zmień nick na tygrys lub cos podobnego hehe), że w każdym ogrodzie najpiękniejsze kwiaty są zazwyczaj najbardziej trujące. Poniewaz nie moge wstawiac fotek odsylam do neta i pooglądania sobie jaskrowatych w tym kwiaty tojadu:
            www.mojpieknyogrod.pl/ogrod-ozdobny/artykul/piekny-i-niebezpieczny-tojad/photo/tojad-aconitum-napellus-zdj-fotolia-com-3
            • donbas Re: czy mogę prosić o wróżbę? 03.01.17, 19:28
              cyt:" Uwaga: tojad to roślina trująca!Nawet niewielka jej dawka może porazić ośrodek oddechowy i zahamować pracę serca"
              No tak - serce owieczki i te westchnienia.

cyt:"Do prac pielęgnacyjnych przy tojadach należy zakładać rękawiczki ochronne. Jeśli przypadkiem chwycimy gołą dłonią liście lub pęd rośliny, należy jak najszybciej dokładnie umyć ręce."
              Owieczko- po przywitaniu się z tojadem leć jak najprędzej do łazienki.

Oczywiście żarty, żartami ale pochylam się nad twoimi dylematami jak najpoważniej.
          • tabularasa22 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 03.01.17, 23:12
            hihi - no cóż, wychodzi że stefek burczymucha. Odważny aż mu kobita konkretem w twarz nie zajedzie. Ja tam ci gratuluję. Okazał słabość tą ucieczką. Ale go pewnie teraz piecze. Jesteś górą właśnie !
            A tak ogólnie - wiesz, facebook to tylko reklama.
            Też - niestety - pociągają mnie takie typy. No i miałam na oku takiego. Motory, samochody, pilotaż samolotów, taniec , wiek, twarz - no miód na fejsie. Plus reklama od wspólnych znajomych. A jak przyszło co do czego - normalny facet. Nawet ciut za ciepły. No i bęc. życie nie dorosło do marketingu sieciowego, hehe.
            • owieczka1972 Re: czy mogę prosić o wróżbę? 04.01.17, 00:09
              Wiecie jak ten jego profil na fb cholernie nie pasuje do niego? może faktycznie to tylko marketing smile
              No i wydaje mi się też że on coś tam przemyśla sobie, coś tam mieli bo mi się przygląda tylko z daleka, on myśli że ja go nie widzę, ja udaję że go nie widzę i prowadzę normalne firmowe życie towarzyskie a jestem towarzyska smile A dzisiaj wpadłam na niego na prawdę niechcący i akurat czytałam coś w telefonie i faktycznie go nie zauważyłam aż wpadliśmy na siebie, normalnie los mnie pcha w jego ramionasmile , on cześć, ja podnoszę wzrok nieprzytomnie, na szczęście że nie widziałam go wcześniej bo by nie wyszło takie zwykłe cześć, teraz jestem zajęta czymś ciekawszym niż ty smile Wyszło nieźle był chyba zdziwiony że się nawet nie zatrzymałam smile Za to on zdecydowanie zatrzymał wzrok na moich cyckach smile no dobra, wrzucam sobie zdrową 7 denarów i na razie odpuszczam temat, zobaczymy co się wykluje smile dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa i rady porady, owieczką jestem bo kiedyś w szkole mówili mi Jagienka smile Jagienka, jako młode jagnię teraz jest dorosłą owieczką a nawet owcą smile ale charakter mam raczej zaczepny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka