Dodaj do ulubionych

Czy uda się zrealizować marzenie?

04.10.17, 09:37
Pewna pani marzy o prawdziwej miłości, ale ma dość facetów z pustymi kieszeniami. Obecnie musi korzystać z pomocy opieki społecznej, a lubi różne pachnidła, perfumy, dobrze zjeść, zabawić się na sylwestra i nie tylko. Jej obecny facet nie jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom.

1. Szanse tej pani na znalezienie nowego faceta- królowa pucharów, 10 buław
2. Jej sygnifikator na mężczyzn- 3 mieczy
3.Aura, jaką roztacza wokół siebie pragnąc zdobyć nowego mężczyznę- 7 pucharów i księżyc
4. Jak postępuje z takim facetem- 2 mieczy, 6 pucharów


Widać, że jest już rozczarowana obecnym, nieudanym życiem uczuciowym. Roztacza wokół siebie aurę fantazji, wybujałej wyobraźni, ale niestety może sie zapędzić w kłamstwa i oszustwa. Ale to nie dziwne, skoro jej jedyne szanse polegają na tym, żeby jakiejś innej odbić faceta (pucharowa i 10 buław). Chce ją docisnąć i wyszarpnąć partnera. Dlatego stwarza aurę tajemnicy w księżycu, skrytych pragnień... nakłamie, nafantazjuje, sprawi, żeby facet poczuł się przy niej blisko i bezpiecznie, może odwoła się do jego wspomnień, kiedy było mu ciepło i bezpiecznie przy mamie...

5. To facet, który ma spełnić jej marzenia- rycerz mieczy, 7 buław
6. Czego będzie chciał od niej- 7 denarów
7.Jak zadziała- kochankowie, sąd


Oj, będzie się opędzał, jakiś trudny facet do zdobycia. Będzie się bronił przed zobowiązaniami, odwlekał decyzje, będzie analizował bez końca, być z nią czy nie być...

8 Czy będzie chemia między nimi- umiarkowanie.
Iskrzyć nie będzie uncertain
9. Bliższa przyszłość- pustelnik, koło fortuny, wisielec


Facet niezdecydowany, coś się wydarzy, że znajomość utknie w miejscu.

10 Dalsza przyszłość - paź buław, 3 buław, świat (dociągnięte kapłanka i 5 mieczy)

Kobieta musi się bardziej otworzyć na świat zewnętrzny i nie polegać tylko na jednym facecie. Jak uda jej się ukryć przed ewentualnym kandydatem swoje brzydkie tajemnice, to może kogoś pozna.
Obserwuj wątek
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 04.10.17, 10:16
   Zapomniałam o najważniejszym. Dla tej Pani życie intymne jest bardzo ważne i ma spore potrzeby, więc pytanie:
   Jakie ma potrzeby intymne ta kobieta wobec mężczyzny, o którym marzy?
   9 denarów i as buław
   Hmm... Donbas coś wspominała o sprzedajności w 9 denarowej, a as buław to zbliżenie jak nic, symbol męskości.
   Skoro facet ma mieć wypchany portfel, to w sumie, czemu nie połączyć przyjemnym z pożytecznym? smile
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 04.10.17, 10:52
   Pani zażyczyła sobie, żebym sprawdziła w kartach jej największą fantazję seksualną, tak żeby mnie sprawdzić wink Postanowiłam więc spróbować.
   As buław, paź buław, 4 miecze.
   As buław to wiadomo, że męskość. Na mojej karcie as buław wypełnia cały obraz, więc domyślam się, że rozmiar odgrywa ważną rolę. Paź buław to młody chłopak, ma dużo energii w sobie, tryska seksualnością i szybko powracają mu siły i może kontynuować. Ma duży zapał, może niewielkie doświadczenie, ale za to młody organizm wytrzymały na różne eksperymenty. Bo przecież pazie są ciekawe i lubią się uczuć. Może chciałaby być jego nauczycielką? Ona z doświadczeniem, on adept sztuki miłosnej... I 4 miecze czyli chce poczuć się wykończona, połamana, wyczerpana tak, żeby juz tylko iść spać po wszystkim. Szkoda, że będzie trudno znaleźć młodzieńca, który jednocześnie będzie ustawiony finansowo. Chyba że role by się odwróciły i to znajoma musiałaby coś rzucić chłopakowi, żeby głód chłopaka nie wykończył w łóżku przed czasem. To byłaby dłuuuuga noc.
   • rrozsypana80 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 04.10.17, 11:49
    Hahaha pani oczekiwania finansowe nie łączą się z fantazjami w ogóle. Pozostaje jej usidlić jakiegoś starca z majątkiem i jednocześnie znaleźć młodego żigolo. Z tym, że biorąc pod uwagę głośny ostatnio testament wydawcy Playboya to musi pani bardzo uważać, żeby nie zostać na lodzie.

    Mega egoistyczne karty!
    9 pucharów to egoizm niekoniecznie sprzedajność.
    • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 04.10.17, 13:20
     Ale to 9 denarów była czyli konkret, a nie jakiś tam egoizm w 9 pucharowej tongue_out
     Poza tym cały rozkład był na jej faceta z marzeń, a priorytetem było, żeby facet miał kasę, bo takiego bez kasy to ona już ma. Nic dziwnego w takiej sytuacji, że potrzeby intymne łączy z materialnymi- 9 denarów + as buław.
     A fantazje pozostaną w sferze fantazji, chyba że jak zarobi kasę z jednym, to wyda ją na drugiego- żigolo i spełni dwa marzenia za jednym zamachem big_grin Podobno tego młodego to już nawet ma upatrzonego, tylko tego pierwszego nie może znaleźć. Jednego namierzyła, ale okazało się, że z jego kasą to fikcja tongue_out Musi więc szukać dalej.
  • adoptowany Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 04.10.17, 14:09
   ,..marzenia pewnej pani,pustelnik+kolo+wisielec hi..hi..coz bywa,ze najwieksze rozczarowanie przychodzi w chwili kiedy one niby zaczynaja sie spelniac. ale, ale jesli chcecie moge zapytac moja 'pewna pania' specjalistke od kobiecych fetyszy erotycznych,ona doskonale je zna wszystkie, to Talia Manara, az kipi wenusjanska (kobieca) natura.ale jutro bo dzis bede poza domem.
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 04.10.17, 14:15
   Tak myślę nad tym młodym, co go sobie upatrzyła, bo podobno on nie ma śmiałości do kobiet.
   Czy uda się jej go przełamać? 5 mieczy, paź denarów, 6 pucharów
   Tak, ale jest drażliwy, łatwo go urazić, trzeba więc najpierw pomału go oswoić, zaprzyjaźnić się, ocieplić kontakty, musi sie poczuć bezpiecznie emocjonalnie.
   Jakim będzie kochankiem? As buław, as mieczy, rycerz pucharów, 9 pucharów
   Niby jest ochota w asie buław, ale zaraz potem ją odepchnie, odtrąci, a potem się napije dla uspokojenia nerwów.
   Czemu jej nie chce? - 10 denarów i 4 miecze.
   Wartości rodzinne mu nie pozwalają, nie tak został wychowany. Może chce seksu po ślubie dopiero? I dla rozmnażania się, a nie dla przyjemności.
   Zdaje się, że młodego też będzie musiała zmienić, co by pasowało do pierwszej ogólnej wróżby. Ten jakiś mało otwarty na erotykę. ..
   • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 05.10.17, 10:20
    Znajomą bardzo zasmuciły karty na młodego przyjaciela i co gorsze wczoraj sie sprawdziły. Znajoma napisała, że odtrącił ją, gdy próbowała sie odprężyć (ostatnio bywa sfrustrowana, bo ma poważne kłopoty) i zaproponowała niezobowiązujące chwile we dwoje przyjacielowi. Skończyło się na tym, że zrobił sobie drinka i siedział wkurzony i nie chciał z nią rozmawiać.
    Martwi się, że to głębszy problem psychologiczny i poprosiła mnie o karty, żeby to sprawdzić.

    1. Sygnifikator- król buław
    2. Jego wiedza teoretyczna na temat erotyki- 10 buław, 5 denarów
    3. Uczucia- 9 buław
    4. Działanie- as mieczy
    5. Nastawienie 4 puchary
    6. Tak widzi kobiety- paź pucharów, 3 puchary
    7. Jego zainteresowanie kobietami- 5 mieczy
    8. Czy to jest problem psychologiczny? 6 mieczy, kapłanka
    9. Czy był kiedyś zakochany? 2 pucharów, mag


    Karty niefajne uncertain Łatwo nie będzie. Widać, że znajoma naciska na niego, żeby poszedł do seksuologa. Podejrzewa brak wiedzy teoretycznej, ale problem jest o wiele głębszy. Facet broni sie przed zbliżeniem jak przed wojną atomową. Potrzeby ma na pewno (król buław), ale całkowicie zobojętniał na ten temat. Moim zdaniem problem tkwi w jakieś historii z przeszłości, którą ukrywa. Zakochał się i został może wykorzystany. Dziś nie szanuje kobiet, doszukuje się w nich najgorszych cech, a w najlepszym razie widzi je jako płeć słabszą, głupszą, z którą nie ma o czym rozmawiać.
    Może jednak powinien pójść do psychologa, co sądzicie?
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 04.10.17, 15:42
   Koleżance bardzo spodobała się nasza zabawa i postanowiła zadać zagadkę. Czyta nas i jest bardzo szczęśliwa, że wyciągnęłam jej tyle kart, a rozmowy o fetyszach nie może się wprost doczekać smile
   Ale wracając do zagadki znajoma mówi, że rozstała się z jakimś mężczyzną jakiś czas temu i właśnie pytanie jest, kim jest ten pan?

   1. Jego sygnifikator paź buław
   2. Jak myśli, analizuje - mag
   3. Jak wyraża uczucia/emocje- słońce, król mieczy
   4.Co wniósł w życie znajomej- paź denarów
   5. Jak jest postrzegany przez otoczenie- kapłanka, 7 denarów


   Moim zdaniem nikt go nie zna i wszyscy opierają się na domysłach. Przypuszczam, że to jakiś kontakt mailowy albo smsowy, bo mi tak jakoś pasuje to do króla mieczy, który ma wiele do powiedzenia i pazia buław, który jest przecież wiadomością, mailem, smsem. Z drugiej strony paź buław to znów młody człowiek, więc pasuje do tego młodego, który wpadł jej w oko, ale zamkniętego na erotykę.
   Mag w umyśle, jest bardzo inteligentny, tylko że ta karta na pytania o umysł wskazuje mi czasem jakieś skrzywienie osobowościowe. Sprytny, manipulacyjny, o dobrej znajomości psychiki ludzkiej i reakcji emocjonalnych. Może jakiś mentalista? Zawsze obróci kota ogonem, żeby na jego wyszło. Do tego ma swój czar, widać, że rozmowny, ma sporą wiedzę i miły w kontaktach, przyjacielski. Czyżby wniósł mały zysk? Jakąś monetkę? Mogła się też przy nim czegoś nauczyć, dowiedzieć. Jakoś mi to do młodego pasuje uncertain
   Tylko taki czaruś by jej nie chciał z powodu wartości rodzinnych?? (10 denarów, 4 mieczy).
   Chyba że podawał się za kogoś innego, a naprawdę ma rodzinę, żonę, dzieci i jest starszy? To by wyjaśniało jego nieśmiałość do kobiet, która jest zasłoną dymną dla żonatego faceta. Może nawet z żoną lubią trójkąty i razem się przy tym bawili?
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 06.10.17, 19:32
   Weekendy sprzyjają miłosnym chwilom we dwoje. Znajoma marzy, że w ten weekend uda jej się w końcu skusić przyjaciela na jakąś inicjację erotyczną. Kupiła z tej okazji nową, koronkową bieliznę i dodatkowe akcesoria, ale nie chciała zdradzić jakie.
   Pyta, jak karty widzą jej szanse na spełnienie.
   Takie będą jej starania w kierunku skuszenia przyjaciela - 2 denarów, 10 buław, diabeł
   Takie będą jego starania- gwiazda, 2 mieczy, mag
   Wynik ich starań- król mieczy, rydwan

   Widać że jej mocno zależy i jest dobrze zaopatrzona w różne pomoce dodatkowe. Czuje silne przyciąganie i jest zdecydowanie dominująca w tych sprawach. Nie przyjmuje do wiadomości odmowy. Ma silne potrzeby, które popychają ją do działania, poza tym może mieć specyficzne preferencje seksualne. Stawiam na kajdanki, kneble i opaski na oczach.
   On delikatny i subtelny facet, ale strachu w nim nie widać, będzie próbował wpłynąć na nią mentalnie, zaproponuje oglądanie nocnego nieba, rozmowy o miłości, spacer w deszczu...
   Ona ognista i temperamentna, on uduchowiony i intelektualny.
   Niestety na koniec dostanie nagły telefon z pracy i będą musieli przerwać swoje miłosne przekomarzanki...
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 07.10.17, 11:42
   Na szczęście weekend się nie skończył i choć wczorajszy wieczór się nie udał, to znajoma się nie poddaje. Ma nowy plan.
   Widzi, że z przyjacielem się tak łatwo nie dogada, a jak juz poprzednie karty pokazały, nie jest osobą, która się łatwo poddaje. Nie po to poświęciła mu tyle czasu, żeby teraz zrezygnować...
   Tak zrobi ona- gwiazda, 8 buław, 10 denarów, 6 buław, as pucharów
   To jest właśnie jej plan B. Jego mama zawsze ją lubiła i życzyła sobie takiej synowej. Zrobi im więc niespodziewaną wizytę i to raczej nie będzie wizyta grzecznościowa. Zamierza im przypomnieć, ile dla niego zrobiła, poświęcała się bardzo długo, prowadzała go po psychologach, trzymała za rękę w momentach kryzysu, a teraz on jej taki numer wywinął.
   Tak zrobi on- król buław, 5 pucharów, 6 denarów
   On rozczarowany pretensjami. Wszyscy coś chcą od niego. Rodzina go naciska na związek, kobieta go naciska, to jest nieuczciwe i niesprawiedliwe, bo co on poradzi, że mu to nie pasuje.
   Wynik- paź buław, kochankowie, sąd
   Wszyscy siądą przy stole i jeszcze raz omówią przyszłość tej pary. Zostaną tu poruszone różne kwestie, stare i nowe i dopiero wtedy podejmą jakieś decyzje. Na chwile intymne znów sie nie zapowiada tongue_out
   Moja droga, tak bez kart powiem Ci kilka słów od siebie. Wiem, że jesteś teraz pewno u jego rodziny, ale przeczytasz to, jak tylko będziesz mogła. Popieram Cię w 100%-ach. Jak on nie chciał związku, to nie powinien Ci zawracać głowy tyle czasu i mamić miłością platoniczną demonstrując jak mogłoby Ci być przy nim dobrze w teorii, a potem w praktyce daje Ci kosza. Jeśli facet pozwala kobiecie się zakochać w sobie, a nie ma zamiaru odwzajemnić tych uczuć, to powinien sie otrząsnąć i przestać robić nadzieje, których nie zamierza spełnić. Jestem z Tobą myślami i wspieram Cię pozytywną energią smile)))
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 07.10.17, 19:16
   Jutro ostatni dzień weekendu. Znajoma nocuje u niego i u jego rodziny. Prosiła mnie bardzo o wróżbę i to koniecznie dzisiaj, bo planuje ważny wieczór. Ma dwa dylematy. Pierwszy- co przyniosła jej ta wizyta i czy zmieni jej relacje z przyjacielem. Jest zdezorientowana i nie wie, co o tym myśleć. Zwątpiła w szczerość przyjaciela i jego rodziny, więc poprosiła mnie, żeby sprawdzić ich intencje. Jakie podjęli wszyscy decyzje?
   1. Ona- 2 denary.
   2. On
      • donbas Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 07.10.17, 20:28
       Może to jakiś Skorpion, który lubi sobie pozdobywać ( Pani niech się odpowiednio seksownie ubierze.
       Albo jakiś Pan , który ma Marsa w Koziorożcu - wtedy obawiam się, że Pani będzie się musiała bardzo, bardzo starać a i tak może być z tego wielkie NIC. Na takiego marsa to trzeba mieć sposób a i temat trzeba drążyć z wielkim uporem. Życzę Pani dużego samozaparcia.
       tak na luziku ( bo wiadomo, że ważne są różne różności w horoskopie) jedno jest pewne Skorpion będzie zdradzał a mars w Koziorożcu nie. Tylko co jeśli to Skorpion z Marsem w Koziorożcu? Takiego przypadku nie miałam jeszcze "na tapecie" i nie wiem.
       • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 07.10.17, 20:33
        Dobre pytanie. Dlaczego nie odpuszcza?
        paź buław, as buław, 10 buław
        Dwie pierwsze karty są identyczne jak w losowanych na największą fantazję erotyczną. On jest sporo młodszy od niej i myślę, że sie uparła, że jak młody to na pewno ma potrzeby i możliwości, a on po prostu jest innym typem faceta. Nie wszystko złoto, co się świeci. Podobno jest szalenie przystojny, ale nie wiadomo, co widzą zakochane oczy, bo zakochane oczy zawsze patrzą prze różowe okulary.
        Poza tym on jej pokazał, jak może się czuć kobieta traktowana jak księżniczka i myślę, że ona wciąż ma uczucie, jakby traciła coś niezwykle cennego, gdy on jej odmawia. Bo pomijając sprawy erotyki, to on wie, jak sprawić, żeby ona poczuła się wyjątkowo. Zdolny facet, tylko nie wziął pod uwagę jej uczuć. Nie przewidział, ze ona się zakocha.
        • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 07.10.17, 20:47
         To jest facet o delikatnej konstrukcji psychicznej. Chodzi po psychologach, łatwo się załamuje. Jemu jest potrzebna kobieta, która to zaakceptuje i będzie chciała go wspierać w trudnych chwilach. A taką dziewczynę nie jest łatwo znaleźć, bo zwykle każda chce przebojowego i takiego co jej gwiazdkę z nieba da. Dlatego jego rodzina tak bardzo ją lubi i ceni. Oni wiedzą, że przy niej nie przepadnie i się nie będą musieli o niego martwić, a rodzice przecież żyć wiecznie nie będą, to woleliby wiedzieć, że jest w dobrych rękach....
         • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 07.10.17, 21:02
          I jest jeszcze jedna sprawa. On nie zdaje sobie sprawy ze swojego "okrucieństwa" kiedy z jednej strony zapewnia ją o uczuciach, ale też i o tym, że nie jest gotów na normalny związek z nią, a do tego swobodnie poznaje inne dziewczyny i ona czuje się jak na bombie, która lada chwila może wybuchnąć. Gdyby się zakochał w innej, to jej wszystkie plany i wyobrażenia by runęły. Dlatego dąży do zbliżenia intymnego, bo ma nadzieję, że wtedy coś by sie zmieniło, że może cos by drgnęło w jego sercu.
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 08.10.17, 12:12
   Jakie są jego preferencje (orientacja seksualna)- 2 pucharów, 3 buław, kochankowie, 10 denarów
   Jak widać facet ma normalne preferencje, chciałby się zakochać, a w przyszłości zalegalizować związek, założyć rodzinę itp. Nie widzę tu żadnych kart wskazujących na odmienną orientację. Na karcie kochanków klasycznie stoją kobieta i mężczyzna, oboje są nadzy i karta ta nie pozostawia wątpliwości co do orientacji. Poza tym dzieci można mieć tylko w związku heteroseksualnym, a to też jest dla niego ważne.
   Gdzie wiec jest problem? Może mu się ona nie podoba? Może różnica wieku jest problemem?
   Tak widzi jej atrakcyjność 8 denarów
   To mu przeszkadza/zniechęca- księżyc

   Niestety widzi jej atrakcyjność jako ciężko wypracowaną czyli że musi kobieta się natrudzić, żeby wyglądać jako tako. Może sporo musi w sobie poprawiać, żeby zatuszować różne mankamenty i pewno sporo czasu musi poświęcić swojemu wyglądowi, żeby w miarę jakoś wypaść w oczach faceta.
   Przeszkadzają mu jej kłamstwa, coś musiał wyczuć, że jest nieszczera, że go ściemnia.
   Czy coś się kryje pod tym zastojem miedzy nimi?
   As buław, 8 denarów, świat- rozpowszechnia jakieś sprawy intymne, osobiste, jest tu jakiś trud, wysiłek, żeby wszyscy się o czymś dowiedzieli i wygląda to na temat seksu. Cóż... mnie sama prosiła o karty na ten temat i to chciała koniecznie na forum.. uncertain
   Jakie wiadomości chce rozpowszechniać?- 10 pucharów, paź mieczy, diabeł
   Złe wiadomości, prawdopodobnie nieprawdziwe, ale to można sprawdzić i chyba dotyczą jakiejś rodziny? Diabeł ma zawsze złe intencje, jest patologią w najczystszej postaci.
   Czy te wiadomości są prawdziwe- 7 mieczy, 6 denarów
   Kłamstwa...nieuczciwości.
   Po co to robi? - głupiec, 3 pucharów
   Dostała głupawki. Głupkowata radocha. Chce rozpuszczać kłamstwa dla zabawy.
   Ostatnio wylosowałam 7 pucharów i diabła na jego inicjatywę. 7 pucharów to wymysł i fantazje (w pierwszym rozkładzie na jej życie uczuciowe też wyszło, że ona roztacza aurę 7 pucharów i księżyca gdy chce zdobyć względy mężczyzny). Mamy wiec motyw. Z chorej "miłości" do faceta stworzyła diabelskie fantazje na temat jakiejś rodziny.
   Jeśli chodzi o faceta, to musi być druga kobieta, którą widzi jako zagrożenie. Może jednak to prawda była, że on zwyczajnie nie czuje do niej chemii, nawet jeśli ją lubi. Facet poznaje inne kobiety i nie ogląda się na przyjaciółkę. Owszem, jego rodzina chce jej, ale on sam już nie za bardzo. Ona tworzy więc iluzję w 7 pucharów, żeby usunąć zagrożenie wynikające z potencjalnej rywalki. Mieliśmy też księżyc, tu mamy 7 mieczy czyli kłamie jak z nut, żeby osiągnąć swój cel. A celem jest facet, który jej zwyczajnie nie chce.
   Czy ona jest zakochana w tym przyjacielu- 7 buław
   7 buław- karta rywalizacji. Trudno to nazwać prawdziwą miłością.
   A ta jego rodzina tak za nią obstaje, może jej pomagała?
   W końcu faceta ukrzyżują, żeby był z kobietą, która mu się nie podoba tongue_out A póki co próbują ukrzyżować zagrażającą im kobietę.
   Ich plany wobec tamtej drugiej kobiety- cesarz, król pucharów, król denarów, 2 pucharów, paź denarów.
   Kurde, ile tu facetów... szukają jej kogoś, żeby odwrócić jej uwagę od przyjaciela?
   Czy ona faktycznie tak "leci" na tego przyjaciela- 9 pucharów.
   Nie widzę tu motyli w brzuchu wink Czyli jakaś paranoja?
   • rrozsypana80 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 08.10.17, 12:35
    Dziewczyna się uparła i już
    Trochę nie bardzo.
    Powiem szczerze, że współczuję temu facetowi bo ona to jakaś cholerna pułapka. Widział kto, żeby pułapka goniła mysz?
    Jak na moje oko to pani jest typem zdobywcy i cała atrakcyjność króliczka polega na tym, że nie daje się złapać. No spoko. Dopóki to nie przybiera takiej formy jak tu.
    Dziewczyno szkoda czasu. Facet Cię nie chce i nic już nie ugrasz. Pora zamknąć te drzwi za sobą. W Twoich działaniach widzę obsesję (stąd Diabeł). Może spróbuj porozmawiać z psychologiem?
    Jest mi Ciebie szkoda naprawdę ale jeszcze bardziej mi szkoda tego chłopaka. Zachowujesz się jak pajęczyna zapuszczająca siatkę a czy Ty byś chciała być w takiej niewoli?
  • tamara567 Re: Czy uda się zrealizować marzenie? 08.10.17, 14:00
   A teraz karty od strony tej nękanej kobiety. W jej życiu nagle pojawiło się dużo fałszywych i nieistniejących adoratorów, to panowie z Internetu czyli nie wiadomo, czy w ogóle są facetami. Jeden z nich jest szczególnie uparty, nęka tą kobietę i się narzuca i narzuca... Nie chce odpuścić , o co mu chodzi?
   1. To on- 4 pucharów, 3 pucharów
   2.Jak widzi ich znajomość- księżyc
   3. Jakie emocje budzi w nim ta znajomość- sąd
   4.Co będzie wnosił w życie tej pani- diabeł, 10 denarów (znów 8 denarów, mag!)
   5. Jak widzi tą kobietę- sprawiedliwość

   Jest nastawiony do niej obojętnie, choć Donbas nam tu piękny opis tej karty wrzuciła, ale 3 pucharów pokazuje, że nie traktuje tej znajomości poważnie, a może nawet go to bawić. Nie sądzę, aby mu zależało na niej, a nawet chce jej zaszkodzić, jak widać dalej. Jak widzi ich znajomość- jako jedną wielką ściemę. Emocji w nim nie budzi, tylko analizuje tą znajomość jeszcze raz od początku, a nietrudno się domyślić czemu po następnych kartach. Pamiętacie jak opisałam kiedyś połączenie kart 10 denarów i diabła? No to mamy te karty w praktyce... Facet należy do toksycznej rodzinki , która chce za wszelką cenę znaleźć jej fałszywego partnera. Ją widzi jako osobę chłodną, ale nie znoszącą kłamstw. To dlatego roi się od chłopów na ich plany co do niej tongue_out
   Mam na myśli karty z poprzedniego rozkładu:
   Ich (czyli ta kobieta+ rodzina) plany wobec tamtej drugiej kobiety- cesarz, król pucharów, król denarów, 2 pucharów, paź denarów.
   Facet nie zacznie jej kochać, nawet jak wynajmie płatnego zabójcę, żeby zlikwidował wszystkie kobiety z jego otoczenia. Albo jest miłość albo jej nie ma tongue_out Ale najwyraźniej nie dociera to do niej, zwłaszcza że w kupie siła wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka