Dodaj do ulubionych

Kto mi powróży

19.09.19, 18:25
albo...
powiem jasno, w czasie tej katastrofy zepsuła się moja śliczna kuchenka elektryczna,z piekarnikiem i żeliwem u góry.
Umówiłam sięwięcnaootę ze specem AGD, bo nijak nie mogę znaleźć starych dziejków z sąsiedztwa, choć niektórzy byli nawet i uczciwi. Niemamjużteraz też takiejochoty ganiaćz pudełkiem i zniszczonym stawem w ręce,który ledwo mi odrasta, nawet leczę go powtórnie.
Najpierw - co wyszło - 10 Mieczy , gadałam i się zgodziłam na warunki i teraz nie ma od tej 50 zł. odwrotu?
Poziom gadania - 9Mieczy - u mnie - widziały gały ten wypadek, przepaliłosię coś i swąd był drucików z instalacji
Kuchenekjużtakich nie produkują,dlatego żeznamspec - zwyczaje zgodziłam się na te warunki,bo oczekiwałam,że będzie chciał przynajmniej za dojazd, tak wszyscy robią w Wawie.
Czy to zateem deadline? Czy ten "oszołom" z 9 M straszy mnie tylko?
Jako dociągnięta Śmierć, mimo że odwraca się, to się boję takich kart. trochę, sugerował naprawę,ale nawet części zamiennych do tego modelu brak, bo go już się nie produkuje. Tuż po gwarancji to historia - oby nie "z kantem" . Trochę znam się na mechanice,ale Tarot mnie nastraszył nieco, bo tu opowiada się o "serwisach" różnie, na ogół każdy szuka kogoś znajomego, sprawdzonego,żeby nie oszukał i nie naciągnął, bo potrafią ponoć i części wyprowadzić, i naciągnąć klienta. Ja niektóre złote rączki mam po prostu zaznajomione,ale ten rodzajsprzętu nie każdy obsługuje. Zresztą,źle się czułam,w tym tygodniu to Koło to była ze mnie wyciskarka do łez, nie mam kasy, a tu same naprawy,ktore zresztą leżą od miesięcy.Dobrzeprzynajmniej,że ta "mafia" fiszerów się coś odnalazła, no i moje zgłoszenie.
Online banki się zbiesiły, no i policja czyha,czyha ;D. Firewalla wznieś !
Powróżcie jakoś czy co? Byle nie przewróżyć, jutro wieczorem się sprawdzi.
--
To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
"Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 19.09.19, 19:33
   No to z tym specem to wyjdzie tak
   3 bulaw + 6 kielichow + 5 denarów
   Rada dla Ciebie 8 denarow
   Uważam, że tknie ów spec w kuchenkę nowe życie (3 bulawy) i będzie działała jak kiedyś (6 kielichow) ale kasa też odpowiednia za tym pójdzie. Oszustwa nie widać, więc spec raczej nie będzie kantował. Tyle, że to co wydasz będziesz musiała odrobić albo zacisnąć pasa i oszczędzać na czym innym. Denary, denary... Bida Pani i mnóstwo roboty. Ale kuchenka zadziała. Ot tak to widzę.

   --
   Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
   /T.Edison/

   * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • camaretto Re: Kto mi powróży 20.09.19, 14:04
   ;D Pocieszyłaś mnie, że nie widać oszustwa..Bo tego obawiałam się najbardziej... Rozpieścili mnie trochę przyjacielsko nastawienisąsiedzii znajomi, którzy wiele lat i teraz też -są skłonni pomagać mi w tej czy innej specsferze za darmo.Ale - jak widać po tej 5Den - darmo nic nie ma,a ja mam niejeden"pewny adres", do tych,na których się nacięłam, nie chodziłam.
   Chociaż rodzinka wie, na jaką"wywrotkę",chorą mnie naraża, poprzez swoją samowolę.Sama - zrobiłabym co innego..przeskoczyła mury,za10 bramę, i w kierunku - chmury,czy też góry. Hej.
   Może to lepiej,potych kartach widać u mnie, że mamszczęście ślepe,jak to zwykle głupi...
   To jest najważniejsze,żeby działało,już dostawałam "kota" na myś, że wszystko co jest sprzysięże się,żebym musiałachodzić,gotowa byłam nawet na taksi, bo z tą ręką i dyskiem,to mnie koszmarnie łamie.No,i kuchnie i opiekacze są teraz niby to nierdzewne, ale...sami widzicie,pozbawione emalii i nieprzywierającej osłony,nie wchodącej w reakcjei spięcia z elektryką.
   Macie tu też porównanie,co ma naprawić,nie wiem, dlaczego firma zawiesiła produkcję,bo były całkiem niezłe.

   www.euro.com.pl/opiekacze/sencor-seo-2828bk.bhtml#afterSearch-sencor%20opiekacz|do-kuchni||Kuchnia|product

   Jedyna alternatywa to potężne MPM - y za 700-800, z mocą poborową 4000W, wymagają zwiększonych parametrow sieci.
   Koszmar.
   Przyjechać i tak musi, ale czy ja się"w ciemno" nie zgodziłam na zapłatę za wjazd to we mnie budzi takiedreszcze,że schrzaniłam chyba proces pytania kart ;D Ten decyzyjny zadziałał mechanicznie,refleks jeszcze mam...


   --
   To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
   "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
   www.oczary.wordpress.com
   • lola1104 Re: Kto mi powróży 20.09.19, 22:12
    nie klade ponownie , bo Rozsypka juz losowala na to
    ale zeby udzielić się w rozmowie i dolozyc swoje trzy grosze
    zapytałam
    czy bedzie Pani zadowolona......

    rydwan as denarow 6 bulaw    6 buław. to dla mnie gorzka karta .
    bedziesz zadowolona ale .
    jakieś male ale wystapi.

    moze to te 5 den ktore losowala Rozz
    • camaretto Re: Kto mi powróży 21.09.19, 15:18
     Rydwan - bardzo chciałam żeby ktoś przyjechał, i coś zrobił, nawet za jakąś sumkę, bo ja nie mogę ani przysłać, ani przywieźć. Tym samym AsDen. też się zgadza.
     6 Buław- Tryumf,wygrana - u Waite'a . Guru Suliga ;D - obnoszenie się z wygraną
     Odwrócona - przegrana, porażka. Suliga - lekkomyślność, problem chwilowo nie do rozwiązania.
     Skomplikowane,bo też się zgadza i co takiego - tak się "dałam wrobić". Mianowicie,panowie z serwisu,pewni siebie,umawiająsię"na robotę", boimi taksiępłaci. Choćby "za dojazd". Wiesz, to są niebagatelnepieniądze,jak emerytka musi przeżyć, albo stażystka. Umówiliśmy się zatem n atą naprawę, ale panbyłpewny siebie, o numerach nie myślał zbyt wiele, a jabyłam... cotu powiedzieć,mówiliwserwisach znajomych,że to sprzęt,do którego nie znajdę części na polskim rynku,zresztą,jużgo nie produkują. Mam jananego elektronika,konstruktora i wykładowcę, z Uniwerka,który mnie trochę rozpuścił, bo w życiu mimo zepsutych instalacji,naprawił wiele za dotknięciem śrubokręta swego. Tak i myślałam, że zachowa się "specu". Nawet wic jeśli dore miałserce, ale słuch słaby, to tych"umówionych" pieniędzy nie wziął,bo mu głupio było, a do środkanie zaglądał,tylko po wyglądzie stwierdził, że "części brak jest na rynku", i - jak to 4 Buławz wróżby poprzedniej - odjechał szybko, jak straż pożarna,pewno pedauujjonc na rowejrze. Ale już mnie to nie obeszło, miałam od początku 7 Mieczy powtarzającą się, u mnie ta karta to ostrzeżenie - przed manipulacją,u wielu rysowników i Waite'a chyba też - ukryte zamiary, u mnie jeszcze -bliska podróż. Tego nigdzie nie znajdziesz.
     Guru Suliga-wybieram z jego książęczki.działanie na pokaz, samotna walka,zbyteczna ostrożność (?to nie pasuje tutaj...)
     nieuczciwe dochody, pozorne działania. Ciężar. Jak w kiji mordę strzelił.
     Jak postfactum zobaczyłam te Miecze - 9 i 10 i Śmierć - czyli deadline jednej płyty - to się przeraziłam.
     Jak widzisz,zgadza się,z tą porażką też, bo specu się przyznał, wziął przecie mniej.

     --
     To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
     Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
     "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
     www.oczary.wordpress.com
     • camaretto Re: Kto mi powróży 21.09.19, 15:21
      A co z tym zrobię,jeszcze nie wiem.Co radzisz,lolu?

      --
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
      "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
      www.oczary.wordpress.com
        • camaretto Re: Kto mi powróży 21.09.19, 20:28
         Połowa działa,ale bez zabezpieczenia na 2 palnik. No i okazało się - ostrzegawczo inna firma pisze,żeby nie używać jednocześnie piekarnika i płyt. Ja włączyłam piekarnik, mimo żekarty były "przeciwko" kupowaniu pizzy w ogóle tego dnia, byłam wykończona, był chlor w wodzie,nie zauważyłam, jak pali się do wykończenia drucik, zauważyłam tylko,że jest przegrzana płyta.
         Przeglądam takie minipiekarniki, płytki - w granicach 100 zł 60litrów piekarnik kombi - 500-800. Bywają promo, ja też takiej ceny nie zapłaciłam, tylko tańszą. Tak w ogóle,to dali teraz znów jakieś rabaty, to takie hity sprzedażowe i walcząo popularność na ... internecie. i to zacięcie.Muszę jeszcze przejrzeć, al Tarot coś jest przeciw,dopiero jutro zobaczę,dlaczego nie chce za 80 taniego Ravansona big_grin.
         Dobrze, że wszystko poumieszczałam w słoiczkach, tylko odgrzewam i mam, system i europejski sięrobi,bo nikt nie ma czasu, a tak masz nagotowane, otwierasz tylko słoiki...
         Masz rację lolu w jednym ,karty tak właśnie chrzanią, a do niedawnabył tylko jeden sklepinternetowy producentatakich płyt. Jako ekonomista się poddaję ;D to marketingnakłonił 4 sklep[y do sprowadzenia 5 opiekaczy...Jako wróżbita ... ;D Dajmy sespokó o ile poprednimiał dobre wróżby to jednapłyta ma złą opinię wśród klientów,mimo że działa a w jednym sklepie 100% opiniii opiekacza na ground zero.
         Moj nie był taki drogi,działał ze3 lata bez usterek na full.To taka dziwna moda też,żeby urządzenie na gwarancji 2 lata podziałało,a w 3 roku kończy się: akumulator,i nie mo0żnadostaćbaterii. Firma już nie produkuje albo zmieniła nazwę. Serwisy nie chcą przyjąć,, bo niema części. Programatorsiępopsuł (mimoże: serwisanci potajemnie naprawiają i programatory.Sami mi mówili, zresztą tą pralkę odkupili zajakieś szczątkową kasę. Monitor na wstępie chcieli 100zł a naprawa - wujo elektroniksięzniżył do padołu - kosztowała ze 20 i 20min. Zepsuł się drucik do wyłącznika, kicur go zalał . Inna para kaloszy, że nieschodzącą plamę zrobił. )Luddzi i serwisy znając,to za darmochę aktualizację systemu, którą znajomy zrobił za darmo, firma kiedyś też - wzięliby z 60 -80 zł, jak zawirusa czy naprawę.) Dlatego - mój antywirus,zresztą b. dobry - wystarczy jak raz w roku wykrywacoś albo zwalczy szpiegi - Gemiusy, i już mam tą samą kasę. )

         Cam

         --
         To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
         Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
         "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
         www.oczary.wordpress.com
         • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 21.09.19, 22:42
          Cam masz to przewróżone i teraz pokazują Ci się szczególiki na zasadzie kolor czapki żony Pana speca.... Kurde zostaw karty, obejrzyj komentarze pod ogłoszeniami i zamów nową kuchenkę skoro ze starej nie da się nic wycisnąć. Tarot tarotem ale życie jest do przeżywania a nie oglądania pod lupą powiększającą kart. Żyj Cam.

          --
          Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
          /T.Edison/

          * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
          • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 21.09.19, 22:47
           Przesyłam Ci mnóstwo pozytywnej energii. Koniec z tym czarnowidztwem. W końcu paź kielichów patronuje temu tygodniowi i niech niesie to co najlepsze. Wspieram mocno ❤️

           --
           Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
           /T.Edison/

           * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
           • camaretto Re: Kto mi powróży 22.09.19, 11:15
            Dzięki,rozzie,no i karty pocieszeniem dla mnie były, teraz już w jaśniejszych barwach ten sam Rydwan,bo obejrzałam ceny w innych sklepach,zastanowiłam się nad wartością tego show buiznessu, bo 30 a 80 to prawie połowa kasy za nową. Karty gdyby mnie nie ostrzegły.... Wyobraźni nam nie starczyło ,i koniec, bo lola uchwyciła ten moment, człowiek może chory, może sąsiad z piekarnikiem zajęty i ...BĘC!!!
            Ravanson - 79 najtańsza jednopłytowa w sklepie obok ;D Uśmiech szczęście makrzywy jeszcze,aleszczerzy już zęby do mie w ogóle.
            Rozzie, daj TY jakąś wróżbę, bo mnie urzekło, ta Wieża z tym Diabłem...
            Czy wolne chesz wróżbiarskie?
            A może ktoś inny,nie Maciej rzecz jasna. Horoskopy w gazecie pisywali znajomi studenci prawa, wolę XArchive i perwersa szukającego wróżek, ew. Kajtusia Lektora ;D bo to przeżyłam .

            --
            To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
            Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
            "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
            www.oczary.wordpress.com
            • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 22.09.19, 14:34
             Ej ale to nie była chyba Wieża z Diabłem tylko dla jednych była Wieża dla innych Diabeł... Jak to w życiu dla każdego coś miłego 😉 albo innego.
             Jako, że katastrofa niedoczasowa mi już minęła to nie robię urlopu od kart. Wrzucę nowy wątek z przesłaniami.


             --
             Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
             /T.Edison/

             * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
             • camaretto Re: Kto mi powróży 24.09.19, 18:15
              Lola, youare a grat master,but... przewróżone w Wawie to mało. Oprócz zatem klawiatury, która zbija wyrazy w jeszcze ciekawszy sposób, albo reaguje dziwnie, i próbuje mi zdalnie poprawić gramatykę, to teraaaaz okazuje się, że termostat znówsię przegrzał, jak myślałam, czyli jak poprzednio, no i płytasięwłącza dsms... slr niekontrolowanie,wystarczy dla mnie, bo podejrzewam teraz,że istnieje płyta główna, i wszystko powinien zmienić elektronik.
              Muszę popatrzeć na takie same kuchnie tylko o 200 zł. i na gwarancji 2 letniej...popatrzeć łaskawiej, już wiadomo, czego Tarot boczyłsię na to wszystko, on też obok przepięć, facetaw Lenormandach, który jakby losowo jest związany, manipulatywnym układem (nie przypomina wato jakichś problemów? Na całą Europę rozkrzyczany zostałprzez banki temat fiszing, ale ja trafiłam na początku na policję - "zieloną" w temacie)Teraz biały kolor soli w garze sugeruje chlorki obecne w wodzie), a tużpo obiedzie - jak myślałam, płyta przegrzana ZNÓW zaczęła grzać. Termostat pieprznął, teraz chyba wiadomo.
              Niestety, jak ją kupowałam to one były za 400. Terazsąinne,"nowej" firmy, za 600 - 800
              To sam0o z palmtopem,który się zepsuł,zwłaszcza jak go koleżanka kwasem zalała.
              Musiało coś skorodować. Kur...ka.
              Albo, jak mój kocur klął śmiesznie " po ludzku "- kullvau,kullvau ,kullvau! wydobywając z siebie coś w rodzaju kaszlu, jak to koty,tygrysy i wszelakie pantery robią.
              Macie talent,kobiety,ale nie zauważamy czasami, jak nam się "udaje ". Dlatego weryffka trwa ;D
              Cam

              --
              To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
              Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
              "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
              www.oczary.wordpress.com
              • camaretto Re: Kto mi powróży 24.09.19, 18:20
               Cholerka, coś nielogiczniejest, musiał się zły temat "sam" wkleić do starego. Idzie oto,że normalne 150 zł. dwupłytówki Ravansona niewchodząna razie w rachubę, bo .. płyta zaczęła grzać,no i ostro tera.
               Kuchnie jak ta - tylko stal bez emalii w środku 500 zł. Co najmniej 650 z emalią... gdzieś tam.
               Ta była dużo tańsza.

               --
               To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
               Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
               "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
               www.oczary.wordpress.com
                • camaretto Re: Kto mi powróży 25.09.19, 14:52
                 kase mieć... bo 36 zlociszy na kącie nie wroży...O,właściwie rozplanowane,wróży z Rycerzem Pentakli ++ jakieś podzielenie, jakieś rozmnożenie. wyłączyłsię za to termostat drugiej płyty i światełko.
                 Działa,cholera,tylko jakoś utyka.

                 --
                 To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                 Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                 "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                 www.oczary.wordpress.com
                  • camaretto Re: Kto mi powróży 25.09.19, 19:26
                   I tak będę musiała tą górę choćby dokupić, na zasadzie wymiany, o jak się jeszcze coś przepali, to nie ma na czym gotować.Niebezpieczne to wszystko, wkładać trzeba w sprzęt, ale że od początku,rozjechała się gdzieś emalia, tam na chromowanej kratce zostały plamy spalenizny, a nawet na nierdzewnych niby garach białe sole chloru pewno,to nie mam wątpliwości,że miało to związek z tym co do Wisły spływa sad

                   --
                   To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                   Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                   "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                   www.oczary.wordpress.com
                   • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 25.09.19, 19:34
                    Ten krol denarow to chyba odwrócony Ci się tu objawia... Ale finansowe kwestie wciąż na rzeczy.
                    Kurcze toż to idzie zbankrutowac.

                    --
                    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
                    /T.Edison/

                    * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
                    • camaretto Re: Kto mi powróży 26.09.19, 18:52
                     Na szczęście rodzina podratowała, kiedy się dowiedziała.Działa chyba jeszcze ten Diabeł na liniach bo próbowano mnie wczoraj okraść,logowano się,ale system ich nie przepuścił. Za to w sieci były u jednego z operatorow roboty, które wykryło Google, musiałam wyłączyć system, bo wisiał ktoś na systemie informatycznym.
                     Późnie jdowiedziałam się,że ktoś czy coś atakuje osłony banku. My z rodziną wszystko zabezpieczamy "NA PIECHTĘ" każdy ma telefony non stop,informatykę rzecz jasna też, zresztą inni zrobiliby porządek, bo "na wnusia" to niejeden już próbował, no i się ze znajomymii i sąsiadami ubezpieczamy nawzajem. Ja mam jeszcze logicznie chronione, myślę że tezabezpieczenia są wystarczające, mianowicie nie mam osprzętowania, żeby te"nowinki techniczne " ktoś zastosował, i rodzinka też tak ma, staroświeckość powie niejeden głupek, specu - skąd pani to wie?
                     Z wyższej uczelni, czasami odpowiadam,bo mam znajomków informatyków i specjalistów z PAN ,no i z nimi mi się gada najlepiej.Zrestą, o biologach - genetykach, chyba już ci przy tym raku opowiadałam, bo że zarazki wtej chorobie udział biorą, to nie jest pytanie, ale - co, ile no i czym?

                     --
                     To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                     Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                     "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                     www.oczary.wordpress.com
                     • camaretto Re: Kto mi powróży 05.10.19, 09:58
                      No i kupiłam, mała kuchnia z płytą jest "nazmianę"
                      Inna rzecz, że lola trafiła, bo drugi palnik w starej się nie zepsuł, tylko pewno włącznik na dużym został przepalony przez kwasy z Wisły.
                      Sam jednak nie rusza już z miejsca, a o emaliowany już trudniej. Niewet kombinowany - po 300 coś znalazłam, ale rożna nie ma.
                      I Internet zakłócają z sieci spowalniające Ad-y i strony.
                      Awatury u operatorów, nie mającesobie równych, wlamania do kont, próby wykorzystaniamarketingu i mobilów.Rodzinka dostała na telefon"tylko" zawiadomienie,że może sobie"zaufać"mobila - no oczywiście, marketing dla emerytów,ale rzecz w tym że u nas w rodzinie niepopularne są ...mobile i smarties.Oraz abo z internetem czy filmami. Sami dorośli libo renciści. Subskrypcji ani gier nie będzie.

                      --
                      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                      "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                      www.oczary.wordpress.com
                      • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 05.10.19, 12:00
                       Cam a czy to nie przywiązanie do rzeczy? Może jednak warto kupić po prostu nową? Będzie inna ale kurcze.... Raz, dwa, trzy... Wychodzimy z tej 4 denarow już co? Bo Ci Diabeł wyjdzie przy tej kuchence.
                       A tak na serio to taniej po prostu będzie

                       --
                       Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
                       /T.Edison/

                       * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
                       • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 05.10.19, 12:02
                        Kurde.....
                        Chyba nie doczytałam ostatniego wpisu.
                        Dobra cofam mój tekst 😊

                        --
                        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
                        /T.Edison/

                        * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
                        • camaretto Re: Kto mi powróży 05.10.19, 15:15
                         No właśnie, mimo negatywów, te kuchenki o niskiej początkowo sprzedawalności, po latach zostały "zapoznane", a niekt niemawłaściwie złudzeń,że tepłytyelektryczneposzły w kąt przy zabudowach.
                         No i parametry się po 3- 4 latach od kupna tamtej,ładnej,porządnie zrobionej,z emalią i grillem... nieco zmieniły.
                         3000 Watt to miały combo - kuchnie nastawne mocy poborowej,ale puścić 700 i piekarnik1500,i odgrzać 2 pieczenie na jednym ogniu ..to się okazało zbytkiem i raz obmyte tym świństwem, skorodowały,jaki żeliwne płytyzgóry,wyobraź sobie,miało być z górnej pólki. N więc nauczeni "lepiej" klienci,ofiary zagazowywania przez sąsiadów (to ja), kolorystycznych dziwów, gdzie każdy kolorek sobie urobiłjakie,s reklamowewręcz czy antyreklamowe teksty,poszli po rozum do głowy,bo takich "numerków" że :"ona rozgrzewa sięza bardzo i że"nie sposób na niej nic upiec,kotletów, naleśników.." i..."że piecze się świetnie kotlety, naleśniki...(po co ja kupiłam tą naleśnikarkę?grillową patelkę? No?)no i że nagrewa sięzadużoczy za mało i to zależy już ściśleod...koloru, bo podpisy są przy różnych ;D... wkońcu klienci zaczęli gromadnie olewać. Sprzedali zatem te ładne,różne, pocieszyłam się,że po latach chyba u pewnej Ani"kuchenkanadal działa" mimo, że napisy zlazły w okamgnieniu, no i widząc,że mi resztkę wykupią na dniach,przynajmniej tych kolorowych, zakupiłam w/w płytowy new hit. Przynajmniej po to ,żeby nie uywać nadmiernie opiekacza do gofrów,który też po latach wielu jeszcze działa ;D
                         Rozzie, górą nasi, i wyspałam się, i mampłyty zapasowe,bo najgorsza była moja i lolitki świadomość,że gotować po wychrzanieniu zapchanej putinowskiej gazowej po prostu,o ile zepsuje iępiekarnik i górna 700W- tka - nie będzie na czym.
                         Patrząc na realia, to rozgrzać się ma prawo,1000W +1500 W to 2500 mocy do kuchennej pomocy.
                         Loline na wierzchu,staramidziała,choć na mniejsze 700,i jej rzenigdy niepuszczamna full.
                         Tą trudno jest wystudzić,nagrzewa się błyskawicznie.
                         Trochę niepokoją mnie małepokrętła, ale Tarot i karty ju.z nierobiły "ściemniarki "więcej, a wcześniej jakby zasłona tam była.
                         Ciągle Kielichy,dwóri nie wiedziałam,co jaźlerobię,dopóki nie wykupili,no i nie zostałjużtyko jedenkolor.
                         Przepomniałam o patelniach....

                         --
                         To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                         Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                         "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                         www.oczary.wordpress.com
                         • camaretto Re: Kto mi powróży 05.10.19, 18:20
                          Uff,w końcu naleśniki-minipizze kukurydziane...można na tej potężnej -25, 26 cm powierzchni poskładać je, i zapiekać jeszcze z przyprawami ;D
                          Lola,i co z tą naleśnikarką?
                          Karty - pełna weryfka. Zaleciły moc większą - niedźwiedź. Contra układ ptaki - chmury, czyli przejściowe bodźce.Sprawiedliwość - umowa kupna się należała. Wcisnełam,kupiłam i mam potężne mocne palniki,szybko się nagrzewające.
                          I dwa domy - gdzieś się może wstawi.
                          prawie że ,nie wiem już co przy twórczości partii dotychczasowych i PiSs -mackach w co ręce włożyć.
                          Nie wolno tych urządzeń przegrzać, piekarnik zaleca się mieć osobno...
                          Czasami mówi się, Śmierć, jak i teraz; właśnie koniec gadki tkwi nade mną,przyszłość kpi sobie przed wyborami z złap- serdaków.Co tu wybrać?
                          Czasami koniec jednej story -to początek następnej ,milszej jeszcze,jak właśnie pisała rozzie , ja chciałam na blogach - już nie polskich typowo,na bloksie - pofrunąć, co innego zacząć - nie bylam pewna przychylności bóstwa żadnego,raczej że coś się'przeżyło",jakiś nastąpił schyłek. Retoryczne pytaniapostawiłam,resztę zaczęłam z nowymi zdjęciami,fotografią kochających się - i mnie chyba też lubiących - zwierzaków...Ojjj ...
                          Człowiek,jak nie ma (może jeszcze, może już ) dzieci-pyta sie o sens życia,no i tajemnice bez tajemnic... bo lubisz niby kolegę 100 -go prawnika ale kongregację jego ...już niekoniecznie. Wiele osób szanujesz, wielu jak w kawale ..
                          <<"Niebezpieczne związki", wiek XVIII, suknia rokoko,on ładny młody arystokarata,u stóp damy...
                          "No, powiedz w końcu co jest za mną nie tak???"
                          A ona:
                          sad "Mój pies cię nie lubi !!! ">>
                          Za bardzo filozofuję, no nie?
                          W ogóle,dzięki temu AGD nowemu to zaczęłam wracać zdrowotnie do normy, no i energii nie ciągną tak dużo,jak myślałam,tym bardziej że te parę miesięcy mam oszczędniejszych energetycznie i wody, nie jest zatem licznikowo gorzej tylko lepiej,no i zdrowieję. Z powrotem do kieszeni idzie kasa.

                          --
                          To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
                          Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
                          "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
                          www.oczary.wordpress.com
                         • rrozsypana80 Re: Kto mi powróży 06.10.19, 11:40
                          No i bardzo dobrze moja Droga Cam.
                          W końcu 😊

                          A wiesz co ja w sobie zaczęłam odkrywać?
                          To że choć sama jestem w czarnej d... chwilowo to cieszy mnie szczęście u innych. To jak promyczek słońca przebijajacy przez moje chmury. Aż się uśmiechnełam. Bardzo dobrze Cam, bardzo dobrze... 😁👌

                          --
                          Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
                          /T.Edison/

                          * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka