Dodaj do ulubionych

Księżyc + 4 buław + 10 buław

26.12.19, 13:42

Ja to widzę tak jest na pewno stabilność, cztery kąty, cztery pałki, powód do świętowania. Otoczenie rodziny i przyjaciół, czasem szeroka publika. Wszystko wygląda fajnie.... Ale.... To fasada pod którą kryją się lęki, zmęczenie materiału. Idzie taki człowiek dalej z uśmiechem na ustach, przyjmuje życzenia, wygląda na szczęśliwego ale wewnętrznie to juz nie ma siły by stawiać kolejny krok. Mięśnie odmawiają posłuszeństwa wręcz. Uśmiech drga na twarzy. Przylepiony jak w amerykańskim filmie. Takie szczęście w nieszczęściu.
Coś jak komik, który bawi wszystkich na scenie a jak tylko kurtyna zapadnie uśmiech niknie z reflektorami i wyłazi smutek duszy. Robie Williams, Benny Hill, Charlie Chaplin...

Macie inne spostrzeżenia?

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Księżyc + 4 buław + 10 buław 26.12.19, 14:47
   Cztery kąty,cztery pałki,cztery pod odzieżą wałki...
   Albo : Cztery koty i pies piąty. (moje zwierzaki k. 2000 roku)
   Spójrz z innej perspektywy, np.Staraków.
   Show must go on...
   Kobiety i media w symbolice jedno mają imię, jest to passivum, mi często wychodzi,ale rzadko w otoczeniu prawdziwych talentow i potwierdzeń siebie,zajęcia nadmiernego,ciągle czymś innym.
   10 B to może takie dno czasami, zwłaszcza rozciągnięta w czasie żebra o ratunek. Raz mi wyszło w kategorii gwałtu na dziecku, zresztą10 i 18 jak by to odwrócić,to może ktoś mający zapewnić bezpieczeństwo odwraca się od kobiety...
   Czego się to ma tyczyć?

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
   • rrozsypana80 Re: Księżyc + 4 buław + 10 buław 26.12.19, 16:22
    Albo czterech pancernych i pies 😊

    O no tak to właśnie widzę show must go on.

    Pytanie było z rodzaju tych co się nie zadaje bo chodziło o atmosferę przy świątecznym stole w domu obcych mi ludzi. A czemu spytałam? A nie wiem właśnie. Palce mnie świerzbiły.
    Nic się nie dzieje przypadkiem i wszystko ma jakiś cel więc pewnie niedługo odkryję czemu mnie palce świerzbiły.


    --
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

    * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • tabularasa22 Re: Księżyc + 4 buław + 10 buław 26.12.19, 22:37
   Jak pytanie o atmosferę to właściwie macie rację, chociaż bym nie demonizowala. Przygotowanie świat wymaga wysiłku i na ogół ktoś się narobi i ma żal bo reszta korzysta i mało pomaga, a w tym księżycu no cóż - rodzinne trupy w szafie, ploteczki, obgadywania itp. Typowe polskie święta 😁 nic nadzwyczajnego
   • rrozsypana80 Re: Księżyc + 4 buław + 10 buław 26.12.19, 22:44
    Albo święta pod znakiem no dobra pierogi zrobione, sernik zrobiony, okna pomyte to teraz awantura niewiadomo o co i można święta zaczynać 😁
    Może tak być dziewczyny?

    --
    Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
    /T.Edison/

    * czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
  • camaretto Re: Księżyc + 4 buław + 10 buław 27.12.19, 01:48
   Księżyc zawsze pozostanie nieco babski, ale tu popatrz jeszcze inaczej, bo to trywialne i tak wyjdzie za każdym razem, tak już jest. Ja powiem ci, u mnie 4 i 6 Buław właśnie dała popis.
   A wróżyłam dla...Donnie, chodziło o jej kotka.
   Nie zdajesz sobie sprawy nawet, bo ja w obliczu tych niekoniecznie wesołych promo świątecznych przyniosłam zwykłego żarcia na taką masę,że 500 zł poszło jak zapałki, i to też te same karty, promo za Księżyc i babskągospodarność, jeszcze w mediach,10 za zmęczenie i padnięcie zaraz po, bo włożyłam tylko na miejsce "zwykłą" wodę, rybę, warzywa,mrożonkę, bo była tanio i wrzuciłam wędliny... i stare pudło się rozpadło,nawet mądrość kizi mojej poszła w dal (dziczyznai i media)że należy przynajmniej uruchomić jej odkurzacz i nastawić TV, bo nieszczelne rzeczy muszą być na gwarancji, a ja od roku czytam niezgłębialną prozę prześwietnego sprzętu , oczym już historie piszą, że instrukcja obsługi jak przeprogramować wszystko na inny program jest niezgłębialna( to też pod Księżycem )a 4 Buł pasuje jak ulał.
   Tyleże za neg.4 buł to trwanie stoi, za Śmiercią /- sprawa wieczna, wierność pani no i ...wieczne "nie" , bo zdaniem żadnym ruch się nie zrobi, najprawdopodobniej nie zobaczy go już więcej, Cesarzowa na +.Może będzie trwaćw obłędzie pomimo wszystkiego 9 Mieczy/ - ale oprócz"wymęczenia"na maksa to zajeżdżanie kół psychicznych,na to Don jest za sprytna, więc się dokleiło samo.
   Ot,co żeśmy robiły z kizią, jak już barszcz okazał się świetny,bo w końcu spróbowałam jakichś nowych przypraw,nie instant a'la Winiary, które mają zły wpływ rozpuszzczalników na krew, a to lekarsko powinno być odwrotnie,burak się na leczniczo na krew robi. Wit.C - kolagen, dobry dla Księżyca czyli dla kobiet, 10 Kiel. za żarcia full na promocjach ;D.10 Buł za targaninę do dom. i padliznę na końcu.

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka