Dodaj do ulubionych

Tarotem przez meandry historii

28.12.19, 12:58
A może porozkladamy karty na to czego nie ma w podręcznikach?
Moim faworytem do przeswietlenia kartami jest teraz Kukliński.
1. Na czyich usługach był przed werbunkiem do agentury USA? Rosja radziecka kit czy mit?
2. Czy naście kochanek to przykrywka agenturalna czy po prostu jurna osobowość?
3. Czy faktycznie zapobiegł katastrofie?

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Tarotem przez meandry historii 29.12.19, 18:57
      Masz może jakieś karty na Jaruzela? Bo ten akurat jest autentico "więźniem sytuacji", Jaroszewicz ginie w obłędnych zmaganiach, razem z żonąw Magdalence, Kiszczak pije z młodymi Kwaczkami,Kwachu jeszcze nie zaistniał... Opozycja wieje ostatki.
      Węgrzy już za bramą.W Katyniu zginęła rodzina.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
    • camaretto Re: Tarotem przez meandry historii 30.12.19, 09:53
      Słuchaj,twoja koleżanka , pani Lolajna karty stawiała dość przypadkowo, a co jej wyszło, zara przedstawię, nie mówiłam jej za to bardzo składnie o pytaniech Twoich ;D
      2 Kielichów/-
      3Kielichów/-
      QKielichów/-
      Karty zostały pomieszane DOBRZE, żeby nie byłozłudzeń, dzieliło je z pół talii.
      Związek... ale niekoniecznie z Polską, nie bardzo przystaje do 3 K/- gdzie pan K. wpadaw towarzystwo całe nieszczególnie wyglądającej w świetle reflektorów pary. Na kochliwość mi pasuje aż nadto, bo Clintonowa tak się właśnie prezentowała podczas kampaniii, kiedy przecież para, skompromitowanaz Rosjanką, ale szczęśliwa razem, zostałapowtórnie bardzo popularna, lecz w osobie Hillary.
      Również zaciekawienie dot. werbunku zostało"zaspokojone" następnie, współpraca zQKielichów,która mogła być osobą nawet b.biernąw stosuku do Służb a nawet niewiele o ich pracy dla obcego kraju,wiedzieć. jak jaiś "muł.
      Jasne?
      Cam

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • rrozsypana80 Re: Tarotem przez meandry historii 30.12.19, 14:36
        A to ciekawe
        A co to za dziwny zwyczaj przekazywać karty ciagniete przez kogoś, kto i sam bywa na forum. Z nutką sarkazmu w słowie lojalna..
        Lojalna Jola blabla bla nie pamiętam jak to dalej szło
        Ale nie nie jest jasne.

--
        Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
        /T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka