Dodaj do ulubionych

Karty tygodnia

26.01.20, 11:21

Nów za nami zobaczymy zatem jakie energie będą nam towarzyszyć teraz. Wybierajcie

1.🌻
2. 🌷
3. 🌹

Miłego dnia!

--
Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
/T.Edison/

* czyli mądrość to kolejny step do zdobycia /ja/
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Karty tygodnia 26.01.20, 11:41
      Smacznie wygląda ostatnie, mam nadzieję że nie kaktus. Nie ma róży bez kolców.

Ja kładę karty na maleńką Madelaine.
      Nie była winna temu czyim była potomkiem,gdzie była,ani świadoma,kim była.Przynajmniej na tym świecie.
      Nie chcęzatem zdradzać karmy,którąwidzę,jak wiadomo,niekompletnie,ale w nagrodę historia z piekła chyba rodem będzie dla wszystkich.
      Biorę chybaw rękę nie medytacyjnego Tarota w obrazkach,ani sympatyczne Smoki z Irlandii, tylko sie zastanowię
      W mojej opinii dawno nie żyje.

I nowy wątek się rozpocznie,tylko chlebek przyniosłam Oskroby,jak mi się wydaje, z terenów czystych. w folii.

\Koszmar,dobrze że są fryty Aviko, już pocięte.
      Znaczy,już opędzlowane przez sąsiadów.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
    • rrozsypana80 Re: Karty tygodnia 27.01.20, 11:05
      Wrzuce wieczorem bo zaspałam wczoraj. Ot zima i jak miś zasypiam wszędzie oczekując na wiosnę

--
      Dostrzegać swoje błędy ? to inteligencja. Przyznawać się do nich ? to pokora. Więcej ich nie popełniać ? to mądrość
      /T.Edison/

• camaretto Re: Karty tygodnia 27.01.20, 11:40
      Ten ostatni to tulipan? Bo myślałam,że róża, przed nią opuncja,no i słonecznik,smaczne to lecz nie na serce,a głóg i róża pięknie pachnąca na z(g)łogi w żyłach,.

--

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
        • camaretto Re: Karty tygodnia 27.01.20, 13:02
          ;D Zobaczymy jak to z tą karmą.

16 stopień, Neptun i Wenus (Ryby)w koniunkcji kontra quadramatum Mars w Strzelcu, dogrywa w 18 Wodnika Merkuriusz.

Jeśli ktoś będzie chciał na grubego zwierza, to apostellori, apostellorum, czy z tym Strzelcem jakoś tak. Oszołomstwo nas dotyka,ale...kładł ktoś karty ?

Bliska koniunkcja Saturnai Plutona w innych,ważnych dla mnie stopniach.
          Może i wyszlam obronną ręką z tych kłopotow,gdzie inni karmę "odwalają" . Nie kijem lecz ...pałkoleczenie z Koziorożca, świateł- półsekstyl dokładny,czyli kryzys świadomościowy, z Księżycem emocje dobrze mnie nastroiły.... nuty bolesne,ale pogodzone z Losem, 10 Mieczy na relacji z rodzicami się kładzie...
          Już nie ma niepokojów nagle ,w ostatnim tygodniu myslałam że mnie jeszcze emo rozniesie, Ale walki dwóch drapieżnikow - Smoka i Tygrysa koniec,już akceptacją "zdrapanka"promieniuje,Lola trafiła, choć sama budzi respekt i potrzebęoddalenia,w życiu nie widziałam tak"odjechanych kart"...

Jejcia,aż się te"starości wewnętrznej "przestraszyłam, choć sama ją przeszłam. To jakby po tych kryzysach fizycznego odchudzania przyszło, zaczynam znów "normalniej". jeść, może i dlatego,ale 13 kilo zaczętego nie mogłam sobie darować,bo zdrowie wraca,i figura się odmładza. I atrakcyjniej się czuję ;D

Karty Księżycowej kwarty - dla wszystkich - Wisielec. Pozytywny AW, jeśli " jest w pozytywie" - a jest,znaczy tyle,co ...biskie nam ludziom chęci ,bo próba sięgniecia po swoje " Kosmiczne pochodzenie". Kosmos jest domemludzkiej rasy, symbolem jest niewierność co prawda Jowisza/ Zeusa, ale i szczególne utalentowanie Herkulesa. No i Mleczna Droga...w legendzie, i 12 prac,i medytacyjne osiągnięcia...

Nie chcę zatem " myśleć negatywnie", rozzie to artystka,jeśli idzie o dawanie innym otuchy ,ja bardziej jak "LudWodny", jak nie morze w Rybach to co innego z "wody",płaczę po tej "chorobie ryb"już któryś tydzień, aż mi się słodko zemścić z Kieliszkami zachciało, bo miejscowi znad jezior twierdzą, że ta"przyducha" to toksyny z pól,co rok to coś im ryby w jeziorach uwala.
          Nóż się jak sierp w kieszeni otwiera, zwłaszcza,że my chcemy te ryby później zjeść, z Bałtyku, Morza Pn. czy ... mazurskich jezior.

Podobnie inne "strefy cienia".

A Lola - opłakała,w ,5 Kieliszków co miała opłakać,wciąż walczy, ale już uspokojona jestem, że pole się zmniejszyło,Lolu,bo to wcześniejco zobaczyłam w kartach to jak jakiś nieproporcjonalny ..."egregor" ?
          Może to w ogóle być?
          Co?

--

www.oczary.wordpress.com
      • rrozsypana80 Re: Karty tygodnia 27.01.20, 22:57
        2. 🌷
        9 buław + Ksiezyc
        Stoisz w okopach jak żołnierz po walce. I choć głowa w bandazach i niejedna kula w plecach to ani myślisz się poddać. Pora zaniechać walki i odpuścić. Narazie jest noc więc i wszystko wydaje się bardziej straszne niż w rzeczywistości. Ale jak wzejdzie słońce sam zobaczysz, że to ułuda i wszystko nabierze innych kształtów i barw.

--
        /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Karty tygodnia 27.01.20, 22:51
      1. 🌻
      Koło fortuny + 10 buław
      Tydzień pełen wydarzeń. Wszystko nabierze niesamowitego tempa. Łatwo będzie się zagubić wśród splotów okoliczności, wzlotów i upadków. Zapowiada się istny rollercoaster. W rezultacie będziesz przeciążony. Zanim zaczniesz kombinować co tu z siebie zdjąć spróbuj odpocząć i się wyciszyć. Na łonie natury myśli wydają się być bardziej przejrzyste.

--
      /T.Edison/

• rrozsypana80 Re: Karty tygodnia 27.01.20, 23:05
      3. 🌹
      Kaplan + 3 buław

Utkwiłeś w skostniałych prawdach i poglądach ale jeśli spojrzysz przed siebie zobaczysz, że rozpościerają się nowe horyzonty. Może pora już wyjść ze strefy komfortu w której czujesz się doskonałym mistrzem. Statek przygody już miga w oddali. Czy jesteś gotowy zejść z pozycji mistrza do pozycji czeladnika i zacząć uczyć się nowego? Nie bój się zmian bo tylko zmiana rozwija

--
      /T.Edison/

• camaretto Re: Karty tygodnia 28.01.20, 03:59
        Dlaczego tak ostro? Ja po kapłańsku siedzę 15 hz kotami na kolanach dla zdrowia,jem tylko fistaszki ;D.
        No dobra,wczoraj były jeszcze i mrożone talarki,wszystko śięte mrożone w Wawce i zdrowe.

--

www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka