Dodaj do ulubionych

Zagadka dwójkowa

06.02.20, 00:54
"Czyli " lekcje na dwóję".
Za każdym razem, większością "napraw koniecznych", na które nie zawsze nawet miałam pieniądze,a więc do dziś,jak było za czasów śp.mamusi, tak jest stoi...no kto,no i jaki miał zawód. Większośćto pryjaciele mojej mamy, którzy...niby to jej starali się bardzo ukłon w mieszkaniu czy "w ogóle" do nas zrobić. Niestety, nie powiodło się. Co ,jak i ... inne charakterystyczne cechy tej "demolki" - zła jestem bo nie ja popsułam,ale doszłam, że"tylko" wiadomo, za tapicerką stoją koty,to samo za syntezatorem i starym monitorem, który zresztą podziałał jeszcze,chociaż z plamą. Nie znaczy to też, że dzieciakowaty synek znajomej stoi tylko za jedną gitarą, tapicerkęod bidy dało się naprawić, stare TV i tak poleciało do kosza...wiele jednak 10 lat "leży"
Kim są"Iksy" (Wystarczy np.zawód, bo ja czasami robię takie rzeczy lepiej,ale jak ktoś musi...)
Opowiadałam o hydrauliku,który "naprawiał" baterię prawiena śmierć, do dziś jeszcze jest zapsuta,nowa kosztuje - wiadomo,280 zł. Ale on musi przyjść, zresztą za darmochę naprawił dwie inne.
Kto...
1. Zepsuta instalacja elektryczna w dwóch pokojach ;D. Kto jest winien?
2. Dzwonek do drzwi
3. Moje zęby na mostku...chyba za łatwe, ale...
4. Raz rozwalił rury , syfon oraz szafkę i zlew.
5.Szafa w przedpokoju (dawno została przez nas pocięta na kawałki, bo zaczęła sięwalićpod ciężarem, no i zrobiłam inną,ładniejszą,od razu znalazła amatorów mebli - majstersztyków. Chodzi o o starą, lustrzaną)
6.KTO "obłędnie" przebił się przez ścianę,chcąc zrobić małe dziurki na obrazek?
7.Lutownica jest niby nie najnowsza,jednak ma "przejarany" przewód elektryczny. Całość nowa ze 150 zł, kto ją zepsuł?
8 Korozja IPoda . Czym zotał i przez kogo źle potraktowany?
9. No i na koniec, ... wytopiona " dziura"w dywanie
Wiadomo, jesttrochępodchwytliwie, ale nietrudno zgadnąć.Zwłaszcza przy waszych zdolnościach,no i ...klienci często nie mają innych pytań. Zwłaszcza że rujnują one nie tylko pracę i biznes (np.zęby), ale kosztowały jak nie pieniądze mamy, to będą ale nie ma już... speców, a nie naprawiłam z powodu ograniczeń kasowych,np.10 gniazdek naraz tylko połowę.większości jednak "głupiomądrzy "nie przyszinaprawić, albo nie odkupili, tkwi więc jak ta świca wmieszkaniu,gdzie remont złomowiska przypomina góręnie do przebycia. Strach ludzi wpuścić,a to Darwina metodą ewolucji, im wyżej za to,tym gorzej.
;D

--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Zagadka dwójkowa 07.02.20, 07:01
   Yes, partacze spartaczyli mi w domu nie jedną rzecz,ja sama jestem winna wielu błędom,bo skąd neg.doświadczenia konstrukcyjne? Oczywiście,człowiek uczy się i to najchętniej na cudzych,ale ta eksplozja"darwinizmu " przyszła mi do głowy najeden raz,bo o ręce do pracy ,jak widziałaś trudno, natomiast "na dojazd"na nast. ulicę każdy chce.

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka