Dodaj do ulubionych

Świat,9 pucharów, Królowa kielichów

08.02.20, 20:51
Witajcie - na pytanie, co czuje do mnie pewien mężczyzna, otrzymałam karty jak w temacie. Pytanie dotyczyło mężczyzny, z którym nie jestem w związku, ale jesteśmy dość blisko siebie (współpraca), a on mniej więcej od pół roku tak dziwnie na mnie patrzy i szuka kontaktu wzrokowego, przy czym mało ze mną rozmawia i raczej unika mnie, jakby mnie się wstydził albo za mną nie przepadał. W rozmowie jest bardzo chłodny i dystansowany, jednak często zauważam jego wzrok na sobie więc sama nie wiem, co w nim tak naprawdę siedzi. Na podstawie tych kart śmiem jednak wyciągnąć wniosek, że on wbrew temu co pokazuje wobec mnie na zewnątrz, ma jednak pozytywne odczucia wobec mnie, darzy mnie sympatią i jest wobec mnie otwarty i tolerancyjny. Proszę o wskazówki, jeśli inaczej widzicie te karty. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Świat,9 pucharów, Królowa kielichów 11.02.20, 10:38
      Zprzełożenia:
      6/-
      3Kie
      6Wand
      Raczej cię nie KOCHA - chce towarzysko i zawodowo cię wesprzeć - wie,że jesteś "dobra", i miła, więc dobrze się czuje w twoim towarzystwie.
      Na górze karty - są b. szczęśliwe, jesteś osobą atrakcyjną,on to respektuje, ale pozwala na twój normalny cykl.
      "Wyprowadziłaś go... z równowagi", ale się po okresie "tłustych lat" przyszław tymwiązku kolej na chudsze -
      RKiel : przeszłość
      RMieczy /-
      GMieczy/-:
      Teraz raczej nie ma o czym mówić. , to jużprzeszłość. Brunet i jegoadoracja siękończy , wypacza w teraźniejszości., podąża w stronę zakłóconego kolegi.
      Dominacja Kieliszkowa je fajna., ale już nie te czasy.
      Uważaj jednak ,babetko,nie "przewróż", boczasami karty ,takie same,mogą znaczyć jak u mnie i u koleżanki Rozzie, ciężką chorobę i terapię- jak rak czy naświetlania. Moje kumpele po studiach robiły na doktoracie doświadczenia, jest ta tkanka nieuleczalna - ale symbole identyczne,choć inaczej się je czyta.
      200 zł w tym zawodzie,czylisuperpromo moich patelni - miodzio, Sprawiedliwość.
      Podobnie jak instument - wyśnione,2000
      Podobnie jak jedno jasnowidzenie, - świry u zaginionej Pauli na wsi w Mogilanach. (U mnie obecne też,bo u mnie w zagrodzie TEZ kogos pochowano, na wsi...ale to już na zagadce chyba będzie.Jak chcesz weź udział.)
      Miliony - ta sama 9 czy 10 Kielichów czy Denarów.
      Samo życie.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • babetka84 Re: Świat,9 pucharów, Królowa kielichów 11.02.20, 15:33
        Camaretto - dzięki za interpretację. Chciałam tylko sprostować, że my nigdy nie byliśmy w związku, a pytanie dotyczyło kolegi z pracy z naszego "openspace" - nigdy nie mieliśmy romansu a nawet flirtu, ale on dziwnie się zachowuje tj. cały czas się na mnie gapi lub odwraca się i wodzi za mną wzrokiem wręcz "po chamsku" i zagląda w oczy. A gdy ja próbuję do niego zgadać, to on wtedy ucieka wzrokiem, tylko odpowiada na pytania lub udaje, że jest zajęty. Naprawdę nie wiem o co mu chodzi, czy się ze mną droczy czy jest może nieśmiały? Zatargów między nami też nigdy nie było, w ogóle rzadko rozmawiamy bo nie idzie, a tak poza tym to kolega ma opinię pleyboya (przynajmniej san tak o sobie opowiada) więc pewnie faktycznie chodzi tu tylko o to, że zwyczajnie fizycznie mu się podobam, na co może wskazywać właśnie 9 pucharów
        • camaretto Re: Świat,9 pucharów, Królowa kielichów 12.02.20, 03:41
          ;D Włąśnie tak, jest pełen podziwu dla ciebie ...
          Ja "takich "adoratorów "też zawszemiałam w bród, ale , związani z inna osobą " uciekali po ścianie,plącząc się niezrozumiale ;D
          Niestety, długo też nie mogłam trafić na normalnegolekarza , każdy chciał jedynie rączkę potrzymać ;D
          Kiedyś jednak trafiłam, na mądrą i świetną zawodowo kobietę, ale to historia...

--
          To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
          www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka