Dodaj do ulubionych

Śmietniczkowo

16.02.20, 16:33
Obejrzałam sobotnią pocztę. Padłam.
W Warszawie chyba temat na razie jeszcze ;D taboo, tak w każdym razie objawiają karty, a dotyczy on śmieci i pieniędzy :

Hermit / -
4 Denarów/-
7 Buław w przyszłości

Zdecydowanie za drogi interes, no i w przyszłości nie rokuje na poprawę losu Warszawiaków. Niezależnie jak na razie, ile osób jest w mieszkaniu, i czy jesteśmy - 65 złociszy, nie jak było nawet w TV - podwyżka miała"sięgać 30 zł/os"

A może nas wcale nie ma na miejscu?

A może nie mając samochodu, płacimy z "firmę" zbyt wysoką stawkę ("podatek od dróg i autostrad"?).
Ale w Polsce g... każdego obchodzi, bo niektórzymoi znajomkowie, żyjąc skromnie i jeżdżąc metrem do urzędów państwowych czy do pracy w Ratuszu,nie posiadają nawet prawa jazdy?
Nie stać ich także na ...firmę.
Absolutnie żadną
20 - Sąd Ostateczny: sytuacja rokuje na zmianę na lepsze.

A hyclami "rządzi się "taka spółdzielnia,któradostaje więcej pensji .
Karty: 9 Denn, 7 Den.
Nalkeży chyba zwierzęta chronić,i nie dać kasy ,też dobre rokowanie, bo zależni są ci państwo finansowo od nas. I to jest odczuwalne,mimo kosmicznych stawek za biuro - 150 - 200zł. Inne miasta, z tego co wiem, płacą konkurencyjnie i mniej.
Administracja rządowa uderza ustawami.
Teraz, dzięki nowym ministrom, od 2020 będą "gorsze " ustawy podatkowe. Co najgorsze, kubek w kubek podobne do referendalnych pytań PO.

Teraz też wiadomo, po co ta cała manipulacja była. Na "rąbanie wyborców sloganem" .
Bicz- gicze- kiczband.
A czy nas nie ma ;D (jeszcze śmieszniej, a jak ktoś ma dwa lub trzy "domy"?) za śmieci płacimy per gospodarstwo domowe!!!
Proszę,wywróżcie Polsce lepszą przyszłość!!!
--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary...
ImPiSment !!!
Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu , albo jelitko za grube..
smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • lola1104 Re: Śmietniczkowo 16.02.20, 17:20
      nic z tego , Cam, kosci zostaly rzucone
      lud kocha nasza dojną dobrą zmianę
      jest wspaniała, och, ach ! muaaa ! niach niach niach cmok !
      i tak bedzie przez kolejne pięćdziesiąt lat, bo ustroje sie dlugo wymieniają

placicie 65 zyla od osoby ?

• camaretto Re: Śmietniczkowo 17.02.20, 12:45
        Niestety Trzaska chciał jeszcze od metrażu no i utkwiło pośrodku, na gospodarstwie.
        Aleto się da miejscami zmienić, juz zaangażowałam przcowitych z administracji,bo mam gospodarstw więcej, jak i koleżanka,(te mieszka sama, ale płaci podwójnie, teraz tymczasowo rodzina - ale starsi ludzie - złudzeń brak - nie otwierają dla niej poczty,więc zmuszeni są czekać na nią) nie tylko w Warszawie

--
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka