Dodaj do ulubionych

rozkład na rok

16.02.20, 21:12
Popełniłam sobie taki rozkładzik na 17 kart. Ogólnie to nawet niezły wyszedł .Taki mieczowo-buławiany. Żadnych Wisielców, Wież, 10 Mieczy itd.
1. Ale co mam myśleć na temat ogólnej aury roku ( przesłanie na rok)- Mag? Ten Mag to niby taka dobra karta. Ale jak mi się objawi w negacie? ( nie stawiam odwróconych). To niby pasmo sukcesów, ale tez nadużywanie władzy, manipulacje. A może sukces zdobyty manipulacją? Hę? No, nie ładnie.

2. Główne wydarzenie- Sprawiedliwość - to wiadomo i zdziwiło by mnie gdyby tu pokazała się inna karta.

3. Sprawy które odejdą w 7 Mieczach są - to chyba dobrze. Może będzie odsłonięcie jakiejś tajemnicy? Wykrycie oszustwa - w związku z powyższą (2). W każdym razie dobrze, że odejdą wreszcie te kłamstwa, oszustwa i ściemnianie, a sprawy się wyjaśnią.

5. Nowe perspektywy to 8 Kielichów- poza czym innym są to też zmiana miejsca zamieszkania czy dalekie podróże fizyczne i wskazuje często na wyjazd zagranicę - i to mnie dziwi. A
11-sta pozycja w rozkładzie w dalszej części rozkładu w sferze osobistej pt podróże wyszło mi 6 Buław. I gdzieś czytałam, że to też ...podróże, wyprowadzkę do innego miasta, wyjazd, podróże, wycieczki ( a z Rydwanem podboje innych krajów i zasiedlanie - a Rydwan jest na sumowaniu całego rozkładu)?

Nie wiem czy w ogóle to tak czytać, bo w sferze zdrowia (poz 7-ma w rozkładzie) wyszło mi te 8 Mieczy, no i to jest generalnie bardzo niedobrze. Jak unieruchomiona, mogę podróżować i "zasiedlać" inne kraje. No chyba, że w celach naprawy zdrowia, co mi raczej nie grozi.

Najbardziej mnie martwi 3 Miecze w sferze rodzinnej ( macie jakieś pomysły?). Czy może ta karta wskazywać na wzmożony wysiłek intelektualny w kontekście tej Sprawiedliwości i spraw sądowych? Sprawa mnie pośrednio dotyczy ale dotyka bardzo bliską osobę w rodzinie i jest dla niej bardzo ważna.Oraz mnie zastanawiają :
poz. 14- co mnie zaskoczy, czego się nie spodziewam - 8 Buław ( też są tu m.in. podróże?)
poz 15 - niespodzianki od losu - Słońce - jaką można dostać niespodziankę w postaci Słońca? Biżuterię? Wycieczkę na Bahama można wygrać? Kasę otrzymać? Czy co? A może wnuczka w drodze? he, he,

poz 17 to rada na rok - he, he - 9 Mieczy.

Obserwuj wątek
    • camaretto Re: rozkład na rok 17.02.20, 13:52
      Ja bym stawiała na wnuczka...Słońce,mi regularnie wychodzą dzieci i lekarze, rzadziej sztuka.
      w ogóle,postawiłam ci w obliczu wątpliwości, co nowego,uważaj pani:
      Przeł: 20, 2 Kiel. QBuł/-
      O co chodzi w tym nagromadzeniu - 10 Kiel., 3 , 4 Buł, 11...Na początku dobre karty, Róg obfitości i rodzina, Cesarzowa z Mocą w przeszłości. Masz tak zwne "szczęście" alew tym roku coś nie tam, gdzie zwykle, i popatr,dobrze emy zwróciły uwagę,zresztąchodzio zwrócenie twojejuwagi, bo w preszłościodpowiadałaś na wywania życiowe z Mocą,teraz jednak zaczynasz jakiś cykl "na nowo", i brak ci po prostu tego ,co nazywamy znajomością tematu, tutaj reprezentujeto 4 Buł/-.

Dalsze karty
      1/- , 0 /-, 9/- ,2 Buł/+,7 Kiel/+,8Buł/-
      Znów "pokłonił się" w rozkładzie podobnym do Krzyża Celtów Mag. Ale na minusie temperaturka, wygląda że ze źle zaczętymi projektami sięga 0 stopni, raczej nie widaćnic, Eremitartotaki,który chciałby jak Salomon, czasami, ale nic nie zobaczy, bo nie umie. To samo znowymi sprawami,ędziesz musiała skorzystaćwobliczu tej dominującej nad wszystkim 8 Buł/- jako "koniec, dezinfiormacja, brak informacji, znajomości rzeczy" ... wręcz skorzystać, w obliczu jeszcze Głupca/- i Maga/ -z braku impetu,jaki twoja osobowość ma w "zanadrzu" - myślę,że to ta 4Buł /-, mimo wizji miłych, jakie byś roztoczyła,twoje otoczenie będzie bardziej wtym roku niż sceptyczne, przede wszystkim do braku głowy w tym wszystkim,no i ewidentnemu kuglarstwu ;D
      Tyle moje karty, na szczęście, mimo tego, że sama ledwo się wyrabiam na zakręcie, dały swój "koncercik" chętnie, aby cię bez pomocy nie zostawić.
      Kombinuj waćpani.

Cam.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • camaretto Re: rozkład na rok 17.02.20, 15:51
        Tak notabene,to my często jesteśmy, jeszcze w obliczu jakichś "manipulacji administracji" bliżej wahadełkowej interpretacji,przyzwyczaiłam się,że dyrektywy ogólne nasza intuicja przyjmuje tak jakoś,niewiążąco.
        dla przykładu dobrego ,ja sama : Mam dziś dobry nastrój, bo uczciwi kierownicy i sprzedawcy w Żabce przytrzymali dla mnie ryżyk, 4 zł za które zapłaciłam piechotą nie chodzi, a obca niegramotna po polsku nawet kobieta drapnęła wózek z ryżem i uciekła,odłożywszy go na półkę. Skasowane jest jednak skasowane, nie ukradła,odłożyła tylko jak coś zbędnego... Dobrze, że mam praktykę w zawodzie ekonomicznym i sklepowym, to podliczam intendenturę i kasę trochę jak automat. Tak że szybko żeśmy się dogadali ;D.
        Ale te dyrektywy ogólne zakłóciłyby przegląd szczegółowy,stąd mi czasami wychodzą z wahadełek rzeczy inne,z kart inne, wolę własne karty postawić, bo cudzych często nie rozumiem.
        Dochodzący zapach raz g... warszawskiego raz chloru, raz inne tablo na innych państwa, raz wrzaski za to Szydłoskiej ekstremistki, raz jeszcze nie obudziliśmy się dobrze, ale Chiny mają już nowe zawodowe sukcesy (nie utrzymało się, kłamstwo ma krótkie nogi, a w Europie nie przejdzie, przejmujące zdjęcia z "nową" aparaturą laserem podświetlające głowy Chińczyków, a wyskakujące"puste" obrazki niby płuc, motanina z liczbami wzgl. Zuzi, której komornik raz 11 letniej oddał pieniądze, terazpo 3 dniach i latach, 14 letniej znów zabrał)... To wszystko ,donnie, skłania raczej do przemyśleń i medytacji...
        Wolę zatem "moje kody", bo te rozumiem.
        Powodzenia, bo dziś jesteśmy mali, jutro ...być może będziemy więksi.
        Czego ci życzę w Nowym Roku 2020, obnażającym MAŁOŚĆ naszej biurokracji...

--

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com
        • donbas Re: rozkład na rok 26.02.20, 14:24
          Och Cam. Faktem jest, że Moc mnie opuściła. Albo to ja ją opuściłam. Co na jedno wychodzi, bo szabelka zawieszona na kołku i wcale nie mam zamiaru jej odwieszać. A raczej nie miałam, bo w kontekscie Sprawiedliwości i Q Buław ( niestety w totalnym negacie) trzeba będzie się z wojenką przeprosić. Ale Bóg mi świadkiem, że nie chciałam i nie chcę tego. Jakoś tak przyzwyczaiłam się do leniwie płynącego czasu.
          Widzisz- Tobie też wyszły 2 kielichy i Q Buław. U mnie w rozkładzie też te dwie karty się pojawiły alw w odczycie nie miałam wątpliwości, dlatwgo nie zamieszczałam całego rozkładu.
          Och Cam. Tak mi się nie chce, jak dawniej mi się chciało.
          • camaretto Re: rozkład na rok 27.02.20, 02:01
            Tak to jest,kiedy kobietom wypadapowalczyćjednak. Ale nie możemy być natego rodzaju imprezy głuche,bo wojenka niby męskadomena, akobiety potrebępoczucia bezpieczeństwa mają, i - doszłam po latach do wniosku - mieć muszą.Większość moich medytacji kończy sięod lat mianowicie na spokoju wewnętrznym ii poczuciu zabezpieczenia; inaczej,jeszcze jako spokojny i raczej rozpieszczony - może i przez siebie Raczek niechętnie walczę.
            Zwłaszcza z głupimi - ci, jak ktoś mądry powiedział kiedyś - sprowadzą cię na swój poziom, po czym będą próbowali pokonać... doświadczeniem ;D
            Wzięłam jakoś wstałam,przemógł mnie stan zapalny kręgów, którego już nie miałam, i tendencja do nocnego krwotoku,ale w obliczu ciszy zalegającej- w nocy Mocy - otworzyłam bodajże ostatnią tabletkę z wit.K i D i ...od razu lepiej ; D
            Podejrzałam za to u ciebie - co cię tak pędzi, ico gna - w tej wojence, z czym w realności walczysz, o i zdziwiłam się.. i nie tak bardzo. Wyjszła, eeeh, 5 Den.
            Jasne, już, co gna człowieka tak, że musi.
            U mnie stadium tragiczne, keyboardy tańsze, niektóre syntethizery nieporównywalnie droższe, stanowiące raczej wielkiekomputerowe stacje kontrolne, a mnie się udało kupić ... coś podobnego do tej maszyny, jaką już kiedyś miałam,tylko w starszym opakowaniu.
            Co, pomoże mi się rozwinąć, jeżeli kompu kompu działa jak powinno, a chyba działa, bo zmieniają się napisy.;D
            Pomysł zaczął tężeć i stworzył konkret w mojej głowie, bo na kompozycję miałam ochotę iść jeszcze w szkole muzycznej, ale nie przyznawałam się, zwłaszcza że mi wróżono wirtuozerię, a jak człowiek - artysta - nie ma co mu się podoba,to mu siępodoba,co wypadnie,i pewno bym była"ofiarą systemu", jak wielu moich kumpli, tyle, że na Zachodzie przemyślałam temat i kupiłam ... mały synth, jeden z pierwszych, gdzie mogłam tworzyć własne dźwięki i akompaniamenty do piosenek. Teraz tych "wielkich mikserów" nie rozumiem w ogóle, raz mam ochotę pograć na pianinku, którego nie mam , raz na skrzypcach, albo tkwi mi w glowie melodia sprzed lat, tylko bez słów.. wyobraźnia to nie wszystko, chciałoby się robić chociaż to, na co inni byli happy , przychodziłam z gitarą, zwalał się natychmiast cały akademik ... możeszsobie wyobrazić, że dla mnie to i ta C1 to "cyk", może po jakmiś czasie,jak będę miała więcej kasy, wyjdę z kłopotów typu "desperado", bo kasy brak , a niektórzy wiszą z projektami na wieszakach, koniunktura chińska nie wroży nic dobrego, u nas ciuch drożeje, a magia jest jak zwykle - jak ma być, to przytłoczy i zewnętrze, i przyjdzie , zapachnie, da ci co chce ,Bóg i ona - po czym pójdzie na dniach,a w tym miejscu zrobi komis dziecięcy ;D
            Masz i spadaj!!!
            Mam... od Bozi znów prezentas w rodzaju spodni z lnu za 15zet, tatuś zapomniał chyba jak się nazywam, no i że pił ;D
            A trzy Mieczowe wzięło i ponownie przywiodło na wojenną ścieżkę... i nagrania mam póki są świadkowie, będą pchający się tłumek rozgarniać ;D
            Korony mają jednak krótkie nogi,zwłaszcza sztuczne ; D z terytorium kontrolowanego przez Amerykę same sukcesy ;D
            Ze spalonej wsi w Australii wieje GMotors ;D.... Ciekawe, znajomkowie nie dają stamtąd znaku życia...
            Włóż obok zęby, Don, byle nie w ścianę, bo krzywe l'aferyczne jescze przed nami, oby nie w nas ;D

--

www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka