Dodaj do ulubionych

Czy zostanę poddana leczeniu ?

17.02.20, 17:53
1. Obecna sytuacja - 5 mieczy
Czuję się bardzo osamotniona i skrzywdzona, bo nadal nie mam żadnej informacji zwrotnej,

2. Co powinnam zrobić - Wisielec
Nic, tylko czekać. Nie mam na nic wpływu.

3. Przyszłość 4 miesiące - Rycerz mieczy
Wymiana informacji.

4. Przyszłość 1.5 roku - 7 pucharów.
Mnogość możliwości. Nie wiem czy to jednak w dobrym znaczeniu czy złym....'

5. Wynik - Arcykapłan
Konsultacja lekarska .....

6. Tło - spód talii Słońce - zadowolenie, pozytyw.

Bardzo przeszkadza mi karta 7 pucharów......

Ponieważ nie do końca rozumiem przekaz tych kart..........
Dociągnęłam jeszcze 3 na pytanie :
Czy zostanę poddana leczeniu : 6 denarów, Słońce , 8 mieczy - mam trochę wrażenie.... nie zamartwiaj się . Ograniczenia są w Twojej głowie. 6 denarów zawsze pokazuje mi zakup - zapłata za leczenie. Słońce może wskazywać pozytywny obrót spraw bądź porę letnią. 8 mieczy to karta ograniczeń......

Wszystkie te karty są tak sprzeczne, że wgl nie mam pomysłu jak to odczytać

Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Czy zostanę poddana leczeniu ? 17.02.20, 19:10
      To co mi się nasuwa, to powaga sytuacji, którą moje karty "nadały" , to co się powtarza, to 5 Mieczy, masz szansę odejść"z tarczą", nie zaniedbuj jednak leczenia, bo karty 10 Mieczy albo nawet 13 nie wychodzą tutaj, jednak w przypadkach nie leczonych zawsze są w zanadrzu, gotowe w ostateczności już dopiero, dzwonić na alarm.
      Tak było , niestety, nawet w przypadku buiimii i podobnych chorób,które się niby to "lęgną" w naszej głowie,to weryfikatorzy też factum, że okazaliśmy w tej sytuacji bierność.
      A mnie wypadła z talii 3Buław, myślę więc, że chcesz i się pozbierasz w Wisielcu - półbóg - Herkules swoje 12 prac zrobił nie przez danie za wygraną.
      Co opowiedziały ...karty właśnie.
      A ta 7Pucharów to ci zaczęła przeszkadzać, bo w jej obecności to rozciągasz swoje pytanie na "wizji" 1,5 rocznej.
      Tymczasem klasyka ogranicza stawianie do 6miesięcy,bynajmniej nie dlatego , żebyśmy się bardziej bali przyszłości tylko mniej.
      Przez 1,5 roku wszystko może się zdarzyć. Nie programuj się tak bardzo bo może bardziej zaszkodzić niż pomóc.
      Cam

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
      • errica Re: Czy zostanę poddana leczeniu ? 17.02.20, 20:34
        Dziękuję za odpowiedź..... Niestety, nie do końca rozumiem co masz mi do przekazania sad
        Choruję neurologicznie. Staram się o przyjęcie na innowacyjną i niestandardową terapię....
        Czekam na rozwój zdarzeń. Póki co brak odpowiedzi ze strony biura vs decyzji co do mojej osoby.
        Proszę o ponowną podpowiedź - dostanę się na tę terapię. Będzie leczenie ?
    • camaretto Re: Czy zostanę poddana leczeniu ? 18.02.20, 02:39
      "Podejrzałam" karty , bardzo errica,pewne swego były już wcześniej,kiedy opowiadały o 3 Bułąw i koniecznych zawirowaniach. Pokały teżna dalszą treść, i wcale nie są mniej przekonane, żezejść można prawie na każdą chorobę,byleby ten zły stan zdrowia pozostawał nie leczony wystarczająco długo ;D.

Słońce które się pokazało,to na otarcie łez - lekarz są przekonani że pomogą, i moim zdaniem, dostaniesz się. Ale uważaj - kłopoty w kontakcie i 8Buławowe zakłócenia w kontakcie też robią swoje. Mogą nawet zadominować i niestety zdominować całość "treści życiowych".
      A "moje śmieci " mając kontakt z tym wszystkim stworzyły miłe, antydepresyjne,środowisko, żeby wyjść nerwowo"na prostą". Mówią mianowicie, jak w wątku obok, że addministracja jest mi w stanie pomóc i nie muszę płacić niepotrzebnych kosztów w 5 lokalach,co zdominowało tak bardzo głowy rodziny, i moją, że miewałam ciągłe depry, ja i oni. Terazs ię czuję nagle wyzwolona mentalnie, motyle ćmy skrzydełka dziś w nocy pokazały gdzie jestwyjście w noc,w wyjście w góry, sztukę ellapse fotograficzne, kolegi astrozainteresowania na blogach też pomogły... Może być nam lepiej,tylko trzeba chcieć.
      Widzisz,kiedy są dobre aspekty Merkurego to korzysta z nauk i wróżbita ;D.
      To nie człowiek ma być dla szabatu, mówi Jezus w Biblii,chcąc "poustawiać Żydom w głowie " , tylko szabat dobry dla człowieka, ale ta nasza czołobitność wobec mediów itd. jest już tak katastrofalna że AŻ.....To zaczęło mi się na dniach klarować, i rozpiera mnie po prostu jednak poczucie wygranej,jakiejś niedosiężonej pozycji. To 9 buław sprzed 1, 5 może roku, teraz dopiero zbieram połamanych, z połamanymi skrzydłami ludzi -Ikarów - dobrych specjalistów bez prawa pracy, "na swoim", ale pełnych chęci i zainteresowania.
      Jak widzisz,przez 1,5 roku może zdarzyć się wszystko - zwłaszcza kiedy chodzi o możliwości, stąd 7 Kielichów tu "nawaliła".

Twoja 3 Buław,gdzie karty orzekają że najważniejsze jest neurologiczne czy nie,zdrowie fizyczne, które możesz, ich zdaniem, osiągnąć.

--
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka