Dodaj do ulubionych

Zagadka czadowa zwierzaków

18.03.20, 15:04
Dawno temu, mieliśmy z moim ukochanym,nierozłącznym wilkiem, czadowo - w Warszawie wybuchła bowiem krótko po tych zdarzeniach i wiadomość,powodująca na zielone tematy wzrost świadomości publicznej.
W instytucje nie wkładam wiele teraz, wiele było obśmianych treści.. ale interesuje mnie JAKA to była info, bowiem... u nas powstała na spacerze z psem, na krawędzi własnego nosa (i intuicji, instynktu), który służył nam za całe i jedyne laboratorium.
Pani i Pies kontra...świat


--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 01.04.20, 17:11
   No trudno, nikt sięnie wychylił,mamnadzieję że to nie przez przeróżne klikiernie... ;D
   W skrócie powiem w przybliżeniu o co chodziło, może jeszcze ktoś się przyłączy .
   Stylistycznie nie byłam wstanienicego, okropnie źle się czułam, krwotok który nie miał sobie równych,7 dni z rzędu,może dlatego jak się biorę do tego wspaniałego instrumentu - komputera audio to albo mam odruch drżenia łapek ;D alboolbo z chorób serca wychodząc, znów niewiele rozumiem, bo funkcii tyle, że ludzie mają wrażenie,że"bawić siętymmożna przez wieledziesiątlat" albo bodajże.. przez całe życie. NHie neguję,ale w aparacie też ustawić i przestawić można bodajże wszystko. Trzeba się do tego przyzwiyczaić i ... nauczyć,mam więc zajęcie mimo przerwy.
   W ogóle, pod komunikatem watykańskim zebrało się jakieś antyklerykalne towarzystwo - "nasi", "poganie" itp. zrobili dzisiaj lany poniedziałek, i nie deklarują obchodzenia świątw ogóle.Leją również na rządy, które wyraźnie nie miały ocho9ty ustąpićz trasy.
   Bogowie,co to jeszcze będzie się działo?
   KMieczy, 20 -Transformacja, 3Buław/-

   Zapanuje wkońcu jakaś jedność i tolerancja, tak chcą Wyższe Siły,które zaznaczają w ten sposób potrzebę przemiany i powrotu do wyższych intelektualnych wartości (KM, 20)_wśród osób pełnych temperamentu ;D (ujemna 3B, zatrzymany nagle klerykalny wydźwięk pseudopopularnych,populistycznych rządów, i ich konflikty na skalę światową).
   Jak pisała kiedyś rozzie - to niekoniecznie rewolucje,ale rewolucji też by nikt nie robił, gdyby nie ciśnienie wewnętrzne grup i narodów.

   Zagadka:
   Chodziło o takie (obśmiane kiedyś )połowy na Tajlandczyków, Wietnamców,Chińczyków, jeśli chodzi o mięso..."Namierzyliśmy" z psem mianowicie "to coś" równie w pobliżu, więc zamknęliśmy się na "to", i czmychnęliśmy. Nigdy już mój najepsiejszu kumpel SAM nie opuszczał mojej nogi,nie dało się go już do końca życia odkleić, mimo że i tak mieliśmy od początku skłonności do tego, jeszcze razem z kotami.
   Dobra, zatrudnebyło.
   Intuicja powieszana zwidzeniem zwierzaka i pani,co ci ludziew Wawie JEDZĄ i sprzedają.

   Wawa - Wrocław - Wólka Kosowska. - polski Trójkąt Bermudzki, prowadzący do Chin.

   Cam

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
   • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 01.04.20, 17:28
    Sorry, literówek nawet nie widzę, mam zapalenia nie tylko spojówek. Pomieszana,niekiedy litery należy rozdzielić. Znaki odłączyć
    Takie rzeczy jak NH czy 9 albo - alobo .. nowiadomo.
    Coś bóstwa widoczne, tam jest czyściej.
    Słuchajcie,walenie w ścianę,kroki to wiadome, sąsiadka, ale "to" bywa codzienne. Nie mam zamiaru hodowaćjakichś"Aktywności Paranormalnych" , cholera!
    Może zrobimy dyskusję?Czu dosyć tego na jakiś czas?Tera wiry?
    Karty : 10 Den/-,7 Kiel./-
    "coś " co wytrąciło ze spokoju, posad,własnych domow ucieka przed nami jednak i symbolicznie, małe i nieważne,tylko - no ja mam poczucie ,żeto mogło być... wszystko, no0 bo już na podobne chorowałami to z kocicą. Nawet sięzdziwiłam, żeto "retro" (nie potrafiłam tego nazwać) atakuje również zwierzęta,ale wetsię ucieszył raczej, widząc mojego zwierzakaw ogóle, nie wziął kasy, poprzekręcałamtrochęna blogu, bo w domu okazało się, że miało już pół budynku to samo.
    Tak że nie stwierdzę że to akurat SARS. Jestetm innego zdania, i nic tego nie zmieni.
    Inna sprawa, że ktośalbo coś poddusiło Chińczyków, i to nie tylko w Sussex.I ryby na dużą skalę, sprowokowało do reakcji Australijczyków...
    ???

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
  • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 03.04.20, 02:31
   Tak,ale już się nieraz strułam tymi mrożonkami z discounterów, Piotr i Paweł wszystko włożył w lodówy,ale musiał zaprzestać, bo ludzi od wiecznie rozmrażanych rzeczy brzuchy zabolały, biedronelle ich wykupiły w 70%. Reszta jakoś żyje. hate leci ciągle od jednego gościa, ludzie oobjętne czy metodą psychozy wirusów czy bakterii zaczęli kupować w innych sieciach, ale ekonomiści na zwiadzie są bezpardonowi. W biedronce na Ursynowie są takie same ceny albo większe na te same rzeczy co zwykle,druga jest chyba jeszcze bardziej zapchana,zresztą byłam krótko, gdzie indziej,bo do biedronek nie chodzę,popieram small bizness , zresztą o niebo lepszy.Wszyscy stali na dworze,al e było 4-0 st i deszc ze ześniegiem, więc i wirusy wymarzły w sekundę,Bozia jednak wiary metodą i niepogodą. Będziemy po pogańsku modlićsiędalej,może nie tylko Watykan ustąpi od władzy,ale jeszcze i parę świrów, będzie może jak w latach 90, bo nie ma dobrego prawa i nic oprócz nadziei i pustych półek,ale póki nie mamy kasy na g...i MO(to była Milicja Obywatelska i miała blondynkie wiszącą u koszuli i Mundurówkie) to może Duch jest z nami. I Spiritus, jak zwykle.Obcych wyrzucimy,swoichzapoznamy, popularne nazwiska wylansujemy,jak Wałęsacz czy Bezhołownik ;D a nie Kaczonostrę (zawołanie "karmmy Kaczki" ... znasz ten filmik może z 2000+)... Disney znudził się w nie tylko w Ameryce,może więc czas na coś nowego. Biedronia?
   Świeżą paprykę.
   O!Papykarz szczeciński!
   A tak w ogóle lepiej wrzucić takie rzeczy nawet jeśli krótko je masz,do piekarnika albo zamrażarki na chwilę co jakiś czas. Starej jeśli nie zapleśniała (jak nie masz piekarnika) nie rób bez gotowania. Niektóre jaja i bakterie majątw. przetrwalniki, i to dopiero po półgodzinie się bezpowrotnieniszczy, to nie pantofelek. Co mi jeszcze wiadomo z zootechniki- tak czy inaczej,warto podnieść odporność. Ja wszamałam czystek, sambuscus (czarny bez), szałwię... beztego bym nie przeżyla, bo krwotoki wylewy i zarazki się po prostu uwielbiają nawzajem, a wieczne picie sterylizatora przenosi po niedługim czasie do Krainy Wiecznych Łowów. Nic by zemnie nie zostało w czasach,kiedy piliśmy i jedliśmy w stajni,gdzie przerzucaliśmy gnój, i myliśmy kopyta i łapy zwierzętom. Kot starego wbrew pozorom nie ruszy... w ogóle, to złudzenie ludzi,którzy całe życie nie wychodzą z domu i z pracy w biedronce. Musi być świeże, i ruszać się jeszcze. Inna sprawa, że zwierzaki padają ofiarą ludzi i głupoty, bo natura nie zna takich trucizn,a głupi człowiek truje nagminnie coś, co one mają za zdobycz.
   Jak i ten gość z SARSem, liczy po prostu, że biedaków przetrzyma, już 2 dnia internauci próbowali dyskutować z wariatem. Gdybym mogłaz tych kart odczytać za czym my gonimy...Ale fabryka małp z testami w rękach też tego nie wie.Mój kolega genetyk z PAN by sobie pewno poradził,to samo panowie sterylni ze stacji,ale ja mam tylko własny nos i kocią laborkę, która jest b.dokładna i drażnią ją obcezapachy,nie lubi też brudów,znowu była niegrzeczna,myślałam, że ją rozerwęą,ona już po ludzkudo mnie,że będzie grzeczna,ale jak zajrzałam... co JA nie narobiłam tam za brudy! Musiałam przeprosić kotka za lanie, ona mnie za wrzaski i do czystka wziąć melisę i piwo. Dobrze robi na wątrobę, wniewielkich ilościach, trochę - jak i wino - odkaża. (drożdże piwne z chmielem, nie konserwant) Pesto włoskie, prawdziwe nie jest nawet zamknięte ekstra bo przy ziołach prowansalskich- tymianku,szałwii i bazylii - jest sterylne na swój sposób. Muszę kupić nowe ,ale pędzę normalnie do Włocha. Większość z papryk, jabłek i ziemniaczków krojonych eko przeze mnie zamrażam albo pokujędo słoiczków NAJPIERW teraz, nie blanszuję jak kiedyś (wątróbkę np. czy mięsko dla zwierząt) Pasztety, wszystko przechodzi wpierw przez temp.-20 albo 150, opakowania z sieciówek, nieważnie jak ładnie wyglądają - są myte ściereczką zanim je włożę do lodówki nastawionej na 0 -4 st. Tak nie zestarzał mi się nawet chleb sprzed 2-3tyg, chociaż normalnie już bym go wyrzuciła.Taka babcina ślachecka mądrość. I włoska,tym razem.
   Ucz się Lolu ,ucz!Nauka to potęgi klucz,ale pamiętaj,że czasami lepiej ze.. świeżymi mrożonkami.Ewentualnie mirabelką i lnem, to ma dużo B17, czyli tzw. antrazwiązki, podobnie jak brzoskwinie czy pestki jagód -wpływają jednak ...nabiegunkowo trochę. Szałwię w twoim przypadku, odkażający tymianek na przewód pok.,zpół - 1dzień trochę mniej jeść, nie przejadać się, ugotować i słoiczek resztę warzyw, stare wyrzucić. ;D Mam nadzieję,że pomożena studiach to albo gotowane i zabezpieczone - albo próżniowo pakowane, nawet w lodówie - to często podstawa.Były terazchorerciatakiedi, żewirusy i bakteriei gnilne różen się rozwijały szybciej, bo cieplejsze...
   Albo naleśniki ;D

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
   • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 03.04.20, 02:45
    ...cieplejsze dni,że wirusy i bakterie się szybciej rozwijały. Sorry,będę pilnować się teraz lepiej. Szałwia razem z rumiankiem też działa antybakteryjnie, to samo mięta i melisa lekarska. Ta ostatnia rozszerza trochę naczynia krwionośne,więc kobiece zioło dobre,ale należy uważać. Za to przy biegunce eliminuje nieco skurcze, ale trzeba akurację antybakteryjną utrzymać.
    O czystku mówiłam, pół - albo troszkęwięcej łyż. na szklankę przegpotowanej wody,ale ja nie przesadzam,bo

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
     • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 03.04.20, 02:57
      Cebulka i czosnek, może masz w lodówce teraz? No i ja obowiązek - kasztelana niepasteryzowanego, a w zapasie Gorgonzolę,czasami jakiś podobny.

      --
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

      Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
       • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 05.04.20, 20:11
        To najgorsze co można sobie wyobrazić, ja te ją niestety mam, no i poczucie od paru tygodni,że nie wytrzymam dłużej, taki kryzys mentalny.A od kiedy "nadaje" stacja"supererror" ze śmietnikiem o "rotora.- wirusie, ""korona - wirusie" ( tak naprawdę, to jest semantycznie niepoprawna wersja słabego anglojęzycznego tłumaczenia, w mediach robi karierę, ale "po polsku crown - vire , czyli rzeczownik bez chcarakterystycznej fleksji brzmiałby jak koron.o - wirus, po niemiecku Kron.en.vire)Aż dziwne, ale ta szybkość informacji i riposty "rzondowej" na nasze maile i komentarze dziwi, tak samo jak szybko zmieniające się reguły gry.Doszło do tego,że kiedy znudziło to nawet dziennikarzy z"Gazety" i dano temat z brakiem "koronawirusa" w treści,zaczęto nas zalewać informacją RCB w tele."Obostrzenia" tyczą się niby normalnego zachowania, ale "crownvire" vs. "hantavire"(huntervire, jaegervirus, wirus - myśliwy) to już nie "zgubne treści o pandemii" , faktycznie nie wiedząc w co gramy, jesteśmy i tak zmuszenido zamknięcia się na społeczność, a tym samym przyspieszenia kolapsu gospodarczego i ... zdania na monopolizm rządzących.
        Tym bardziej, że rządzi nami...ś- wirus, śpiewający znaną w anglojęzycznym przedszkolu piosenkę (ostatni wirus, przypominam, atakuje jedynie gryzonie)
        Pussy cat, pussy cat, where have you been?
        I've been up,to London,to visit the Queen!* (ok, Karol ma go...jak oni to osiągnęli?)
        Pussy cat, Pussy cat - what did you there?
        I frightened a little mouse,under the chair... (i tu wchodzi do"gry"tajemniczy Hunter - Pussy i ludzie - Gryzonie, Rats, Mouses....np.Mickey Mouse and maleńka10 - letnia LaToya..Jak oni w Amerykie TO osiągnęli, nie chce mi się nawet mysleć..,zmienili ich w Myszki z Disneylandu, a teraz bawi się z nami Kaczor Donald and Jaroo Twin , and German the Scrooge ),
        Jejcia,chciałam żebyście czasami przyznali mi chociaż rację,bo mam to w jedym miejscu,nagłe poczucie pełnej schizy dookoła,kiedy świat od paru miesięcy przykutych i tak do fotela nagle przestał być sensowny,a ja tracę nad nim kontrolę.Witam też karty, które zaczynają powoli przypominać stare i ludzkie. Np. - dzisiejsza b. poważna wróżba, gdzie usiłuję juz z bardzo "dobrym" samopoczuciem,kiedy to moje"zapchanie" rośliny uwolniły oraz na pamięć "snu" w tle z kotkiem, i tatą,jak dawniej -odpowiedzialam psychicznie - w ogóle,jakby pozbierałam się.
        Układ nazywa się po angielsku" The Two Paths"
        Dwie ścieżki sugerowane,których NIE należy wybrać : GKiel,RKiel.Prawieto samo w treści, a więc romantyczne emocjonalne "patrz w serce", daj się porwać emocjom,sztuce, zakupom -np.gitary...
        Najlepsza, choć nieoczekiwana -"karta - rada": 9 Mieczy /-, 8 Mieczy.
        Zatrzymać ten obłęd,płynący zewsząd, tą psychozę ogólną, która nie pozwala się poruszać i blokuje ABuław,biznes zktórego nie tylko ja żyję,czyli wystawy, kafeje...sztukę,wykszałcenie...APen/- mówi sam za siebie, mamy straty materialne,a ulgi na 3 mies.z ZUS niewiele dają tym którzy ZUS .. nie płacą lub "nie mają". Albo mają kredyty i czynsz do zapłacenia parę tysiaków,u nas na Ursynowie zamknięty nawet lokal to czasami aż 5000 czynszu, dodać 2000 kredytu i 0 klienta... i ....leży kumpela,która dotychczas żyła ze swojej prac i kafei.Oraz otwarcia w soboty niedziele i święta,sama jak palec,samotna mama i opiekun osoby starszej. Dzieci i były trochę pomagają, ale sama pomagałam przy połamanych trepkach,to wiem ile kosztują peryferia. 300 zł na modny płaszczyk to żebraczka pijaczka "ma", a porządna kobieta nie weźmie,nie ukradnie.
        Oj...przepraszam was,że się tak rozgadałam, ale zaczynam się "zbierać wewnętrznie" pod wpływem tego co piszecie,bo sama jestem nie bardzo.Miętę z szałwią,na nerwy melisa lekarska... z szałwią,polecam na sterylizację i relaks. Lolu,nie poddawajsiędeprze,niech oni mają swoją schizę, biznes jakoś cienko przędzie, ale tak wedle kart to MUSZĄ dostrzec,że to jest DNO.
        Ktoś zresztą nadał na forum,że w PL nie ma już nowych "zachorowań" - może udało się internautom w końcu opanować jeśli nawet nie zarazki to... WARIATA?
        I jeszcze jedna wiadomośćz ostatniej chwili,też pocieszająca: chodzi po necie demotka że dr. jakiś tam przedstawia nową maseczkę- dzięki której uratuje na pewno wiele istnień - a w tle zdjęcie Trampka z zaklejonymi plastrem ustami.
        ;D

        --
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

        Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com
         • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 07.04.20, 01:22
          Pono rząd nie chce wprowadzić stanu wyjątkowego,bo by byli zmuszeni wprowadzić kary i odszkodowania za pomyłki. Widać że to ściemka,przezroczyste się staje że to ich firmy były, internauci są dobrzy, szkoda, że nie zawsze ostrożni w śrubowaniu tematu, moi kumple starzy może by byli lepsi,ale na emeryturze....Te nadinteligentne maupy naczelene, często na uniwerkach polubiłam za fantazję niespożytą, zresztą wielu to albo fani parapsychologii, albo SF. Tyle że nasze wesołe comment kończyły się przy piwie,bądź porterze,(czasami mięcie)...takie RPG albo rozmowy a'la Archiwumw X...Boję się też tej pogody z uwagi na wysoką temperaturęw słońcu 31 st'C.
          Rozważają możliwość internetowego głosowania,co jest niepewne,bo jak tu zaświadczyć, że ktoś nie "ukradł" tożsamości... to wręcz niemożliwe,jeśli ktoś chce zachować prawo.
          Kidawa -zBłońska nie startuje już w wyborach.
          Jarek Govin nie chce być jużw rządzie, być może coś wie, na premiera też nie chce.
          A mówiłam, że Crown - i Huntervire to ś - wirus,pisali że to fikcja?
          Karty- odwrócone pentakle,jak i przy innych wróżbach politycznych,dużo marnowania pieniędzy,efekty znikome.
          Najlepsze są (chyba Eremita) na wybory tradycyjne.
          Teraz premier Johnson niby chory obłożnie,ale nie wiadomo już,który najbardziej był korupcyjny,zwlaszcza że to takie "wągliki"
          To ściema i teraz się boją, kwaczki zostały oskarżone, UE szkoda,że w ogóle "pytali", nawet jeśli SN nie był pewny czy EU "nas " usłyszało" to narobili wrzasku,a że wpływy usiłują el - kwakwa "przerobić na superwładzę" to widać,słychać i ...
          w nasym kraju nie ma prawa rządzić nikt , a to SN jest niezależnym organem sprawdzającym rząd,a nie partia polityczna.
          Mam zatem w nosie ichniejszą "politykie", nie jestem nawet chrześcijanką,bo już po pierwszych próbach zapoznania się z tematem wyszło mi bokiem, zawsze byłam "alternatywny", okultyzm i politeizm przypominał tolerancyjny New Age, ale zagłosować... nie było na kogo.
          Teraz znów znalazł się jakiś znajomek "na szczycie", przypomina to zrządzenie Losu,więc może by na niego?
          Nie ma co się poddawać, ale walka będzie ostra, świadomość polityczna głupcom nie wystarczy ,obojętne,czy chodzi o ochronę przyrody czy jego d... ,świadomość ma niezwykle nikłą, to widać. To słychać . To widać,słychać i ...czuć.("Elektryczne Gitary")

          --
          To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

          Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
          www.oczary.wordpress.com
  • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 03.04.20, 15:50
   wyborcza.pl/7,75400,25819733,chinskie-zamieszanie-z-wirusem-hanta.html
   polskatimes.pl/hantawirus-nie-przenosi-sie-z-czlowieka-na-czlowieka-chiny-uspokajaja-po-informacjach-o-nowym-przypadku-zakazenia/ar/c1-14877727

   Zwolennicy teorii spiskowej twierdząjeszcze,żespisek USAzChinami nie jest wylkuczony. Ten jednak atakuje nerki, a tamten wywołujekaszel.
   U mnie teorie spiskowe nie wywołują koosmarów nocnych, dość logiczne, że SARS są na użytek wojskowy, bo jedenmiał atakować wyłącznie żołnierzy, inny np. świńska grypa TEZ wymknąłsięspod kontroli i to już nieraz Crown, Hunter, paria Bath ang - Wash and Go (arabskie Baas, po angielsku "zdekodowane" zostało przez odłam amerykańskiego szczepu spiskowcó, oczywiście, Gada - mi) itd od czasów wietnamu
   byćmożpolskatimes.pl/hantawirus-nie-przenosi-sie-z-czlowieka-na-czlowieka-chiny-uspokajaja-po-informacjach-o-nowym-przypadku-zakazenia/ar/c1-14877727
   Chiński pigeon - english ... (hamburger to coś w rodzaju "hambooboo" po chińsku)
   Czyżbym źlepokojarzyłagfakty ze...szczepionkami i grupą antykryzysową znaną już z 2 wojny św. i Archiwum X?
   Tylko tyle, że scenarzyści zmienili miejsca z bombami, "nasi" podpisują się per"Odin " i "thor", Israei i Palestyna nadal się biją zamiast jednoczyć,a bronią ich polscy żołnierze.
   Ściemniarka narodzowa tym razem nie nazywasię Rydz tyllko Rydzyk, a Naczelnikiem chcezostaćnie b.prezydent Kaczorowski, tylko prezes Kaczka z parti pisss.
   Czekamy na nową partię S.H. I.T (od S.H.O.T), rzecz jassna.
   I Dukk()am zamiast Tusc czy Tramp.

   Cameropardonis ;D
   Pima apriliss tylko spóźniony, albo kwaczka dziennikarska.

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
  • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 03.04.20, 15:52
   Sorry, skopiowałam z maili podnowym obostreniem przez gest- a- pol

   --
   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
   • camaretto Re: Zagadka czadowa zwierzaków 04.04.20, 10:00
    I skojarzyłam przez nieprzespanenoce co innego, nie tylko polskie sytuacje kryzysowe, bo przecież nie tylko to wznieciło jakąś śmieszną niezwykle sytuację.
    Sussex jest nie tylko podobne do "seksu" i ssania" po angielsku. To takie naiwne być może skojarzenia ludzi nam współczesnych,mówiących w 'polish - english', ale poszukujących tanich wrażeń.
    Chodziło mi o chinese pigeon, trochę "przerobioną" wersję angielskiego, która się ciągle jeszcze ode mnie nie odczepia,no i nie daje się uczyć,nawet ukochanej muzy, z którą się dziś obudziłam, nawet dążyłam ze dwa razy zapomnieć melodii.
    Nazwa hrabstwa Sussex jest podobna do słowa "success" po angielsku.A jeśli ktośmówi niewyraźnie,to wysłanie gościa zTirem zamkniętym,z ludźmi, gazem czy wirusem wewnątrz... Brrrr.... jatą wyobraźnię mam nie tylko z historii o policji. Jeden zmoich kolegów ostatnio "siedział" naprawdę,bo zniego ktoś prawdopodobnie "muła" zrobił.Też kierowca zawodowy, dopiero po roku wrócił, po areszcie i rozprawach w końcu ich wypuścili,zamknąwszy mafioso.
    Jejcia,ktora wersja jest teraz ta prawdziwa?

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka