Dodaj do ulubionych

Korona - vs.Hunter? Co będzie...

16.04.20, 18:29
za jakis miesiąc, ja powiedziałam jasno po świętach - programowanie na przyszłość. Stanford,
Wszyscy mieli nawet wczoraj w nosie takie alerty jak ten dzisiejszy.
Dla mnie to programowanie socjologiczne, na swój sposób przebrało miarkę, kłopot z tym, jak z ubezpieczeniem.. "A co będzie jutro?"
Wyszła ładna 4 Kielichów,teraz i wcześniej ,u Loli,u mnie chyba wszystkie kręgi w kręgosłupie się blokują,mrowi,
czujęsię chora na kręgosłu, napięty do ostatnich możliwości, i jedyne,co mnie interesuje, to piwo,jak i wcześniej. izoluję się, odkażam do niemożliwości, sprawy załatwiłam, wałówę mam..
Bogowie podesłali chyba pomysły w czas mroku piękne,żeby w ostatniej chwili skorzystać, mimo kosztów z muzycznych pomysłów. Aspekty są już niestety nieco inne..kierowałam się bowiem astrologią i miałam rację, zeszły te "moje"gitary mimo ceny...
Postawiłam na widok tej, wydaje mi się jasnej sprawy, mentalnego dialogu z oczywistym "świrem" (Crown/Hunter, hanta,pigeon English.. i pościg za monopolem testowym)- I Cing, licząc na ładną jak zwykle i poważnąwróżbę. Nie zawiodłam się... ale może ktoś doda coś od siebie?
Co będzie zwirusem w najbl. miesiącu / czasie, co on/i jeszcze wymyślą?
36 - "Zaciemnienie światła" jedna 6 przechodzi w 63 "Po Dokonaniu"
Obraz - zasypane ognisko, ziemia nad ogniem.
Człowiek szlachetny w obliczu wielkiej masy ukrywa swe światło , rządzi bowiem człowiek okrutny i ciemny.
(Trzeba się do tłumu dostosować,nie tracąc logiki zdarzeń)

Dodana linia 6- Książę udawał wariata, żeby uratować życie (czyli do świra,zwłaśzcza ogólnych jego zarządzeń trzeba się dostosować...).

63. Po Dokonaniu - w końcu ktoś podejmie pierwszy słuszny krok naprzód (Austria?Tam jednak izolują się na listy. W Irlandii szkoły nie chodzą, ale ludzie czują się pewniej,bo ich jest mniej. Za to Skandynawia nic nie robi, ale tam jest zimniej. )
Trzeba jednak zachować dobre nawyki, nie dać się pokonać na końcu,bo sytuacja jest bliska rozpadu. Nie da się utrzymać jej wiecznie, ale można się jeszcze "pośliznąć".
Zresztą, magia skórki od banana ściga mnie od jakiegoś czasu w ogóle,zniszczyłam już masę rzeczy, bo jestem zdenerwowana i na zewnątrz pozbierałam sprawy i rodzinę,ale wewnątrz...

4Kielichów, " Szczyt szczytów", tłumaczy się sam przez się, następne karty są już "nowe", już dalej tak nie można.

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$4
Kości zostały rzucone.Tylko interpretator miewa kasę smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian

www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
    • lola1104 Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 16.04.20, 21:48
      co to dalej będzie
      as buław 5 buław 5 mieczy

energia wzrośnie ale pozostanie na tym samym poziomie
      jakichs rewolucji nie będzie
      bedzie caly czas jednako ch ujowo

czy do konca roku bedzie normalnie
      trochę przekornie zadane pytanie względem pierwszego

mag krolowa mieczy eremita

no i o ile po dwoch pierwszych kartach tj magu tej mieczowej powiedziałabym ze będzie normalnie, o tyle pustelnik mnie niepokoi i studzi moje zapały do radosnej energicznej egzystencji

nie wiem nie wiem
      chyba ci ulato bydzie.
      • camaretto Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 16.04.20, 23:04
        Ja pytałam o najbliższe miesiące ;D

Zwierzęta mnie trzymaja, bo wyją całąnoc czasami,jak Australia się paliła to full panika.
        Jak one to wyczuwają,6 zmysłem?
        U nas słychać teraz huki (może i silnika,może i czasami wulkanów, bo się data zgadzała,a mu tu mamy lotnisko Modlin )a kiedyś z jakiegoś poligonu pod Wawą był smrodek po broni palnej, bardzo charakterystyczny, dla kogoś kto się z bronią wychował.Pewien niedosłyszący dziadek - sąsiadpo operacji cierpi, bo nie słyszy przez lekarzy,ale "infradźwięki" molestują go w kółko,szczególnie przez te sztuczne szyby
        Niestety,to w Polsce rzadkość. Nikt strzelać nie umie, a przygotowanie wojskowe można było i wcześniej dla oficerów i studentów,opcjonalnie zrobić.
        Jakkolwiek w przypadku ataku z powietrza nie zrobisz nic,choćby bomby na PiSerów zrzucono...
        Natomiast rozwali się, to murowane,wszystko, pod wpływem koszmarnego wizgu i drżenia ścian.... jak
        Mogłabym śmieszną zagadkę militarną dać, ale muszę napierw pomyśleć co zrobić z tymi historyjkami z miasta.

Jedna odpowiedź była taka, że z psem idziemy, a tu dwóch kolegów z wojska,pijanych, broń trzymai "konwój" odprawia, z pistoletem w ręku.
        Drugi "okrada" bankomat,jeszcze wtedy były z bilonem ;D
        Mój piesek przy nodze,ledwo żeśmy podnieśli nosy, oboje w tej samej pozie, jak zwykle razem zresztą z wilkami często tak bywa. Zwłaszcza wiernymi i tresowanymi.
        Mojej koleżanki piesek to papier toaletowy w mordzie nosił.
        A rottweilery to normaforma,coś jak te bullteriery w "kotku z Anglii" , kultura insza, ale i moda na psy rasowe.
        Pomyślę jeszcze,bo w całej Europie są czasami jakieś prowokacje.Nie weźmie tu (Wawa to"miasto cieni", tylko ja zwróciłam uwagęna nożowników i zablokowałam w ochronie atak w metrze), ładniejsza była w Hadze i w Londynie.
        Ale huki trwają czasami długotrwale, całą noc...Spać nie można.
        Aż się piesek rozszczekał, aż dziw,ale nie czuc nigdzie spalenizny..Ażstrach samemu mieszkać, ale na siłę się żenić też strach. Molestowanie rodzin to 'nowystary "obłęd,do mnie czasami klienci przychodzą to strach siębać, jak np. i owieczki "eks"

Pustelnik- musowo izolacja
        AsBuław - 5 Buław- 5 Miecz.
        Kidawa chce głosy spalić,czy to nie pasuje?

Ja też bym powiedziała"nie" o ile nie będą normalne,bo nie chce mi się niczegow skojarzeniu z PiSem, full Boi Kott
        Chyba 14 kg. już blisko bo czuję się lżej, schodzi też nieco zator.I opuchlizna...
            • camaretto Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 18.04.20, 09:03
              Czy jest choć jedna osoba która wypowiada się o partii przymusowo rządzącej inaczej niż Pisss..
              O. Mam ci temat na wróżbę,bo teatrzyk zepsuty,sznureczki im chyba... e - poprzecinali,śmy...
              Twoje egzaminy.
              A oni z myszamy... już się rosspadli
              Już mądrze pisze pierwszy internauta, że trzeba było do 9 maja egzaminy załatwić. Powróżę,bo koleżanka ma zamkniętą kafeję do odwołania,również karaoke obok nie działa, a to był jedyny biznes wokolicy.
              my po tych latach to artyści bohemiarze,wolni jak ptaki pełni marzeń....Sąsiadka Salma Hayek wyjechała z cHameryki (teraz Co - chameryki2019) i została DJką, na bruku w campingu mieszkali z przyjacielem i kotami k. Berlina. Teraz znalazła co prawda jakiegoś fajnego Francuza z 1milionem,który ma na szkółkę teatralną,ale przy jej meksykańskim oddziaływaniu to oni we Francji mają inne zasady
              • camaretto Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 18.04.20, 14:10
                Dla Loli wróżba o sprawy zawodowe -przełożenie 10M - 6Lovers - 4Buław, Sg. wróżby 8 /- Sprawiedliwość, a raczejjej"cień",który podąża za nami,stąd moja "złagodzona" tym 10 Mieczy, bo dla tego faceta nie liczy się dużo więcej niż dobra dyplomowa,dla niego ty już jąmasz. Tylko zamerdać rzęsami, to chyba usmiech moich zwierząt oraz numeru gazetki satyrycznej " NIE -szpory".
                Ale że na początku stoi ,to ją niestety też trzeba podporządkować madmanom ;D.
                Oprócz więc pozytywnych 8Kiel w nieświadomych , 9 i 10 Kiel w świadomych, "wyleczonej"4 Buław jako tematu to jest tam sporo Mieczy, coś jak w twoich kartach ta bierna QMieczy,w skrócie wielkim to to samo, co ja mam rozbite na dwór Mieczowy - Giermek i Rycerz M/-wersja negatywna, Eremit /- na końcu, osamotnienie. Chciałoby się zawołać że to ta sama wróżba, tylko z 3Kiel/- niedobrym "wciągnieciem się" w towarzystwo,gdzie lubisz walczyć,czasami z wiatrakami...3 Mieczy tam króluje., dalej te odwrócone i Eremita/- Tak jakby nie następowała reakcja właściwa,zresztą...jak ma nastąpić,skoro PiS powiedział, że wyborow demokratycznych nie będzie, chyba że korespondencyjnie. Odmrażać muszą, bo pół Polski nie chodzi, a płaci... no też tylko do czasu, w końcu zrezygnuje, nawet jeśli mu sieć albo i tabloid zamkną.
                Może całą Trampek -strefę wytniemy,również tą odzieżowąw Bengaliii czy Bangladeszu?
                Sądy pisiory zamknęły najpierw, rację mieli internauci, że najgorszym wrogiem są szumowiny oraz kaczkowirusy, a ja pisałam o malejącej wiedzy i świadomości w szkołach. Pół roku nienormalności, przy czym w szkołach powinny dzieci się spotykać bo rodzice w pracy... ale nie UCZYĆ?
                Pani Bezpańska Polityk Rzondzonca -trwoniąca -krwawicę-naszą,to nie w tą stronę miało być,żeby pojutrze maseczki zakładać, a za pół roku szkoły otwierać dla nauki !!! To niby kontakty fizyczne dla epidemiologii miały być ważne!!! Jak również nikogo cios laserem w głowę nie uzdrowił, owybijaniu potajemnym przy wykorzystaniu stanfordzkiego modelu słyszeć nie chcemy, już raz był, w Oświęcimiu i Katyniu.
                • lola1104 Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 18.04.20, 18:36
                  tak, ten twój eremita wyciągnięty to kasuje wszystko na dzielni.
                  wyciągasz prawdę, bo tak i jest w rzeczy samej.
                  nie wyciagnelabys go, to bys sie rozminęła z prawda.
                  bo tak to sie wszystko właśnie popitolilo ze jest eremita na koniec.
                  i jakby niewłaściwa jego reakcja
                  nieadekwatna do sytuacji

ehhhh
                  rozmrazanie, rozmrażanie
                  to dla tych co tez pracuja w tej pandemii o maja hajs coś cokolwiek kupować
                  • camaretto Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 19.04.20, 07:17
                    Hajsto oni sobie na nas niby mieli i na tych testach za 500 zł robić, co to jednemu wyszłagrypa, innym,.. nie wiadomo co. Pisałam na internecie, bo już nie pierwszy raz ktoś u nas nie wie co jest laboratorium jego własnejfirmy, jako jej kierownik. Pojęcia nie macie ,jak "działa" Warszawa....A moi nestorzy to przypomnieli sobie i mnie mkoje odkażanie bo cały czas oprócz pomocy osób sprzątających mieszkanie i wolontariuszy pielęgniarek jeszcze i machinę parową i pralkę suszącą, 2200 obr/ min. do obłożnie chorego, dwa razy dziennie odzież zmieniana,wszystko prane, basen zmywany... Wszystko to po chwili prysło, mama zabrałateżpo śmierci "swoje uubione rzeczy", bo ... zjadły je mole, albo sie zniszczyły, mieszkanie wyremontowaliśmy z kolegami, ale wtedy studiowałam raczej życie po śmierci.
                    Teraz...niezależnie od "prowo" sprawę popitolili ...naukowcy z PANu, robiąc niezależne testy, epiedmiologiczne , no i Trzaskowski,który podważył prawdziwość danych umieralności w ogóle.jako burmistrz. Jak zwykle ja-ja ..;D...bo ...tym razem to laleczki padły w szeregu,ja bym zresztą nie chrzaniła w kółko gdyby nie było prawdziwe i sprawdzone,że stacjaw tych śmiesznych kostiumach to nawet parą wodną to może i odkaża, staruszki to zdjęcia mają w ogóle jakieś (w końcu ilustracje i reklama to i moja profesja była, i kolegów po ASP), u Chińczyków w laboratorium takim to chyba diabeł zdjęcia trzaskał,bo że aktorzy którzy zwracają uwagę są grubi raz nie to chyba na postrach ;D. Po prostu,nie każdemu do takich laboratoriów wchodzić WOLNO, wirusy to ma niejedno "na usługi" ja jeśli tam byłam, to pod specjalną kontrolą, w ośrodkach naukowych nikt nie lata z aparatem, to nie szpital i do zakaźnego to nie weszłabym za nic,żeby nie złapać zarazka.Jak jużwolno obejrzećcośto naogółznajomym,partnerom,bo naukowo inaczejby byłotrudno pracować, a ludzie jak "prywatnie" kupują w firmie oby o sobie fikcjępogadać...;D to nawet kafejki i agenci firmowi się ostrzegajączy pryjdzie, to na ogół wariaci.
                    a za rysuneczkiem płuc (niepodobnym do realiów)
                    • camaretto Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 19.04.20, 07:32
                      to jakoś spojrzałam że chyba nic, bo zmiany ze"zdjęcia"na"zdjęcie " brak, wygląda na efekciarstwo.
                      Chińczykoów w maseczkachto było u nas w wielkim mieście cała masa, preważnie ludimłodych, kręcących się po mieście i przy uczelniach, czyli u nas też.Ale po miechu wyjechali, teraznie ma żóltych, zresztą zakażdym razem mieli inny program uczelniany. Terazjuż coś zamknęli, Polibuda tam miała fajnie, bo jeżdziła młodzież całego świata, ale i cały świat jakoś wzięła"pandemia". Niestety, pieniądza....Chcemy Szumowskiego wywalić z rządu,bo do niego należał monopol na obce testy, tyle z internetu mogę powiedzieć.
                      Tak że Eremit wyszedł, ale nie lubiany,osamotniony chyba,nic nie widzący,odwraca się do nas, chowając swą latarnię. Mądrze działać to księga uczy, co robić jak ciemno i dym sami produkują
                      • camaretto Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 25.04.20, 15:00
                        W Ameryce mają karetki z napisem "Hunter", Cejrowski pokazywał na youtube,jaknaglepryechali ... w ogóle jacyś chorzy,nagle. Wszyscy podejrzewają teraz Chińczyków, jakkolwiek Trump podpisał się ...wizją, żeby prosto do krwi wstrzykiwał :środki odkażające. Denaturat w ten sposób podawany, zabija, o czym było głośno na Ukrainie, pisali ci co pamiętają Euro. Wojna na sondaże idzie -czy do się rozbić per większość w Sejmie... konstytucyjne państwo, PiSnam bowiem, mimo "gry PSIchologicznej, nie chce urządzić wyborów, przedłużyć se Dudę, wszystko się też sprawdza, z tego co pytałyśmy, i te 6 miechów na szkoły koleżanki,i moje notatki, że głupota i tablo, i różne inne plagi , cuda - niewidy..
                        Moim zdaniem, PiS się wrobił w płatną zabawę z tą epidemią i testami, a teraz nie chce oddać władzy, pomocy szukając u Amerykanów, niestety,teraz już wiadomo, że ewidentnie chorych na muniu.I zdecydowanych niszczyć wokół siebie, jak i PiSserstwu, chaotycznej bandzie, poszukującej łatwych pieniędzy, co mi kiedyś wyszło per "bioprądy" z... sondażu biopsychologicznego ...
                        Instrumenty świetne, odblokowały się. Jednak Dori nie odpowiem, bo w szukaniu po mieszkaniu b. kiepska jestem,u mnie wszystko ginie i nie wraca, jak w kawale o blondie.
                        Blondynkę zamknęli wpomieszczeniu bez rzeczy i klamek na 2 tygodnie z 2 żelaznymi kulkami.
                        Po 2 tygodniach, okazało się wbrew ogólnemu zdziwieniu, że blondyka jedną kulkę zgubiła, drugą zepsuła
                        • camaretto Re: Korona - vs.Hunter? Co będzie... 25.04.20, 20:15
                          A wszystko pasuje do awantury n. t Biebrzy - As B - ogień i żywioł ognia, 5 Buł - uwaga czyjaś negatywna, przepowiednia ognia,Australia jako skjarzenia nocne, 5 Miecz - brak ucieczki,zwierzęta w ogniu bezbronne... Czasami boje się tych "znaków", świadczą o talencie , otwarciu 3 Oka, intuicji - tak jakw przypadku dwuwiersza Adopto czy "świra z Mogilanów", dlatego to nasze forum jest ... no,dziwne, karty katastrofy na katastrofę w Wawie i później "Epidreamic" - Rozzie.
                          Mnie nawet wtedy przychodziły wyludnione ulice do głowy,szare i smutne,i ludzie izolujący się,całe obrazy.Opisałam wcześniejsze doświadczenia z czymś co nazwaliśmy wirusem grypy jeliitowo - świńskiej - i zablokowaliśmy u lekarzy,czy profilaktycznie. Inaczej wirus "retro" czynie - zjadłby nas a nie my jego...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka