Dodaj do ulubionych

Biebrza płonie...

22.04.20, 16:49
Tym razem zbudziły w nocy mnie parę dni temu wystraszone sygnały ...wilków.Przyznaję, o Bieszczadach znam ludzi,chociaż "wilki warszawskie" jak Bari już chyba w grobie, zwierzęta żyją krócej niż my.Tu jednak ogień ma niespotykaną siłę, i przypomina obszary Natura 2000, które płonęły, choć chciało się wierzyć że usza nie wystarczażeby pokonać akweny wodne,i soki roślinne.
No, ale słyszeliśmy, że po suszy to można podpalić Australię za pomocą...dyszy samochodowej.
Kłopot w tym,ze nie ... linię brzegową, a tu płoną... akweny wodne, i zagrożone są trzciny i jaja ptaków.
Inna sprawa, że tej nocy grzmiało i huczało całą noc,jakby granaty pod Warszawą...? Zwierząt nieświadomy sygnał ostrzegawczy zwaliłam na to,a kota miauczenie na cieczkę,jej wyciąganie mnie jak zwylke z łóżka rozbawiło.
Co jest - Amerykanie - sygnał 2 Razy powtórzony,w kontekście Australii - może... raczej przypomina 7 - Rydwan karciany, tam też jechały samochody i GM, jak się zdaje.
Tu - 10Den/- -
8Miecz/-
10 Miecz/-
Wskazuje na gościa uwolnionego z więzienia recydywistę,nie związanego z Biebrzą i przyrodą tamtejszą.
Trampki..no cóż,może niekoniecznie i niebezpośrednio, (Temu "wypadło" RBuł/-, nie dość że szybko i daleko, to "już się zbłaźnił" ).
Znów 2 obrazy pomocne mi były oprócz środków uspokajających i telefonów do rodziny,ktora ma kłopoty z operatorem i telewizją i po prostu nie wychodzi na zewnątrz telefonicznie, a program się psuje. My zresztą po wypróbowaniu maseczek dziwnie też się nie rozumiemy, chyba że informatycy,ci ścisłowcy powtarzają cokolwiek tylko do 2 razy. Co rozumiem ,i ruchowo też
Obraz1-
Paląca się przed paru laty tężnia. Na szczęście drzewo zatrzymało ogień z domku na sobie i takdo czasu przyjazdu strażaków"uratowało" tężnię pd Warszawą.
2 obraz- mój kotek Rudy oblany benzyną. Móżdżek pusty, garnek tłusty.
Nie mówiąc, że gnaliśmy przez wieś za mordercami zwierząt naszych i menelami agresywnymi z sąsiedztwa,razem z policją, zwierzaków już nawet nie byłoco szukać ,mojego odratowałam,bo był tresowany,poszłam z obdukcją kotka na policję i złapaliśmy kontrolę...

4 Kiel/- więc mało zadziwia przy tej sprawie,to samo 4 Denarów./-
Serce się kraje...Morawiecki się coś przypomina i popularność starego dyrektora na Internecie, no i jaśniej skąd strzały,granaty i ...wilki mi się skojarzyły,w środku nocy.Jakby nie było, moja rodzina z parę razy, z domu nazwiska typu Wolf. Cała zresztą okolica lubi nasze wilki, my tammamy rezerwaty,tu też,i jako właścicielom terenu i lokali trudno coś zrobić, jak chcemy to otwieramy biznes,bo jest nasz, czy z kateringiem, czy z pamiątkami.
Wymierzone"cięgi" a połamaliśmy, a Szydło w Czechach siedział i robi za idiotę w Polsce,słabizna.Jak i "Szyszko power"
W ogóle to nierówna walka z ...głupcem.Ściągnie cię na swój poziom,po czym pokona... doświadczeniem,jak Duda - wybór negatywny, ale nic nie było jeszcze wiadomo o .."Lalce"!!!
I można se Murzynami poprzestawiać bezdomnymi...I odmrozić, jak Gurdżjew...I coś podjarać,jak Neron ... i co tam w duszy gra.
W ogóle, to oprócz maseczki a'la pflaster zalecam psychiatrę i jego rady.
Kaczyński już brał.
_________________________________
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
   • camaretto Re: Biebrza płonie... 23.04.20, 20:21
    Ale mi się do kompletu plag i świrów z Mogilanów i nie tylko, oraz szarańczy przyśniła klęska PiS jeszcze wiosną, Lolu,to należy wziąc pod uwagie
    Gdzie jest Rozzie, tak właściwie?I Tabula i donnie gdzieś tam się z miłością skryły, ja się odprogramowuję I Cingiem, bo przewróżyłam wielokrotnie, a chora byłam strasznie ..jak zobaczyłam tendencje rodzinki,wziełam nogi za pas i dałam dyla do domu, ale mi dziwne wróżby wyszły. Znów jak w mordę jeża...
    I śliczne zakochanie u ciebie, i szkoły się poddają,choć wakacje... patrz, sprawdza się chociaż nie bez naszego udziału, bo sama przypominałam o powinnościach rądu a oni muszą otworzyć szkoły, tym bardziej że te igraszki mentalne są dziwne.Tym bardziej że ...wakacje, a kto zabroni dorosłym z 18 iść np. do pracy? Nikt.
    • lola1104 Re: Biebrza płonie... 25.04.20, 15:56
     u mnie jak zawsze śliczne zakochanie, ale nieodwzajemnione. pojawiło ci się sliczne , bo ostatnio praktykuje medytacje buddyjska ktora miedzy innymi poleca wyciszyc pragnienia, życzyć szczęścia innym i byc wdzięcznym
     dlatego, wdzięczna kosmosowi za to uczucie miłości, pozostaje tam, gdzie jestem, zadnej szarpaniny. z każdym oddechem ucze się pokory. to boli, ale wolę ten bol, od bolu głowy przebijającej mury.
     nie wiedzieć czemu ta medytacja ni cholery nie pomaga w akceptacji spraw politycznych.
     jest bardzo zle, i tu żadna zaslona dymna na ten stan nie pomoże
     • camaretto Re: Biebrza płonie... 25.04.20, 19:36
      U mnie to samo, dzieci nie mam w końcu i na końcu, pocieszenia niewiele, bo nam kobietom szybciej zegarek mija..już któryś dzień płaczę w poduszkę, bo wracają z książkami i zwierzakami jak i Bob i mój Streetdog & Streetcats własne wspomnienia, co gorsze - od pycybuta big_grin do prezydenta ;D, więc medytuję, usiłując zapomnieć, zapomnieć...że z nikix czy Myszka Mickey Jackson czy w końcu na końcu kolega z wnousiami i siostra jego po operacji babskiej to dla matki Natury normalne story.
      Od kocura miałam kocięta, ale naszych kotów nie ma już, płaczemy po nich bardzo z byłymi opiekunami,dla nas to potwierdzenia bądź też nie -intuicji, tej naszej lekcji życiowej, lekcji naszych Dusz...
      Jedna z kumpelek miała dziecko,warunki - i okazało się, że śliczna dziewczyna, sprawny chłopiec, dobrana parka choć niewysoka.... dzieciak chory na porażenie.
      Neverland się skończył, dobrze że mają środki, że on pracuje na nie choćby na budowach, ona siedzi z dzieckiem w domu.
      I tak całe życie.
      Brrr. .. Bóg stworzył mnie chyba włóczęgą Pólnocy czy Zachodu..na wschodzie świata...
      Welcome in the jungle - ale nie wśród małp sięukrywam, tylko jak Mowgli i ja i kumplepozdawiamy się skromnym miauu czy Elliotem, i rekomendujemy wilczą zgrają wokół...tacy jesteśmy dziwni, tak nas bóg jakiś stworzył,nie ten żydowski coć nie rzucamy się imionami bogińczy bogów, bo poco - wolimy medytowaćpo buddyjsku,czy poszukiwać "równań pana Boga" jako ateiści, ale NIKT nie przymusi nas do NICZEGO...Nigdy nie poznane moje życie 2 zostało przed "pseudorodziną" ukryte, reszta chciała jedynie pieniędzy nie Miłości... dostałam przed chwilą wsparcie i odpowiedź Bóstw po medytacji - i poatrzę,a tam twoje wpisy ...łatwiej mi na duszy, zadaję zagadki niniejszym,będzie o filmach,koleżanki i kolegów już obgadałam, resztą może czasami trochę niepotrzebnie,są jak bracia i siostry...
      • camaretto Re: Biebrza płonie... 27.04.20, 06:20
       A twoja medytacja doniosła ażdo mnie,w Nieświadomości była 8 Kielichów - Medytacja ,obok Miłości w rodzaju Kochanków czy 10 z 9 Kielichów.
       Czuć jest łuski pod Warszawą, ale strzela coś na wysokości Modlina,więc chyba poligon Siekierki albo Terminal. No i słychać jest strzały , granaty na Południu Warszawy.Do pomylenia będzie z ogniem bo ani jednej chmurki,a śmierdi już20 razy więcej niżnormalnie.
       Obudziłam się w bardzo realistycznym śnie, w końcu naprawiły się same z siebie głośniki, bo wchodzą jak nigdy, słuchawki, więcteoria o mono lub stereo wejściach niemożliwa, a wyjścia - jak zwykle, jedno cichsze.
       Pewno źle więc ustawiłam parametry, i zrobiłam aferę.
       Tak sobie myślę, zmyślam, że gdyby nie zestrzelono w końcu jakiejś "bryki" to by i ruski rok można było na Ukrainie walczyć,i nic.Wszyscy się niejako "obudzili" nawydarzeniana Wschodzie.
       U nas zwierząt ani ludzi nie ruszą na żadnych polowaniach,bo aglomeracja i sejmy -powstrzymuje to oprócz parków i rezerwatów "zapalniki", choć i metro blisko i Stadion, ale Lasy Chojnowskie i podobny klimat jak w ojczyźnie mojej i noblistki - my to walim, bo rezerwat na rezerwacie, niedawno jednak płynęły tam górskei potoczki,a teraz po suszy - błocka i szamboreal wszędzie...
       Odpowiedź - krótko już będzie - oprócz"załamania"siętrampków i ogłoszeniawprasie że"wybory demokratyczne" cz"konstytucyjne" się ...nie mogą odbyć (pewno, napisałam już dawno że z PiS to niemożliwa sprawa,każde wybory to porażka planu A czyli rozgrywania jednych drugimi, no i dlatego spadający sondaż sejmowy - nie zaś "popularność", którą sobie zmyślili).
       Co widaćz daleka - że Starwars sie nie odbędą. Z uwagi na kossmiczne warunki.
       Że - teżpo medytacji - zamknięcie w warunkach ziemskich to nie bajka,że zwierzaki bezbronne, trzęsą tylko ogonami, samotne w swoich piórkach i niesczęśliwe, ofiary teraz warunków i "wielkich ludzi",kochane i wykorzystanedo cnagatunkowo.
       Może dlatego buddyści mają nato świtopoglądy - ale samce Alfa, obszczymurki, coraz bardziej wymyślne sposoby zadawania cierpienia śmierci to chybawszystko.
       Noi myślałam jak przekazać, moje pytanie - po serii schrzanionych zdjęć Kosmosu z pędzlem PaintDraw w środku i napisem "www.Czarna.dziura.com" - że przez niedostatek aparatury i efekt dopplerowski ... wszechświadt teżim sięniei rozszerzy.
       Po prostu te wszystkie kwazary były ... za dawno.

       Cam

       PS. Na blogu będę, użalamy się teraz z Europejczykami na znikającą w tempie natychmiastowym qulturę, wizje dziejowe, bo wspólne.Już nawet nie łtumaczę dosłownie,bo to nie ma sensu. Blox... no ,jest dostępny na sieci,choć też - zanim się załaduje to sekund 3-5. Tak już mają skrypty i basta.Stąd i aktualizacje.
       15 kilo.;D i oczyszczenie żył ze stanów zapalnych.
        • camaretto Re: Biebrza płonie... 01.05.20, 15:55
         Hej, wirusy miałamna kompie, ale już jestem,ćwicząca na instrumentach (w końcu,do bólu palcow jestem przyzwyczajona,do bezgłośnej ciszy - ani ja,ani kociak,Rocky i uwielienie muzy to był dla nas nie tylko taki zawód grajka,i wieża ;D )W końcu mamy na czym tworzyć, bo w Yamam hamę nie zostaly utopione pieniądze,choć okazuje się,patrząc po kurzach że musiała prawie10 lat przeleżeć w magazynie ). Program stary,nawet licencje się zagubiły i strona zawiesza.
         Gitara great,niesamowita. Czeszka,myślałam nauczyła mnie gry, palcowej i nieco klasycznej.Zresztą jako skrzypek myślałamo tym w kategoriach czysto teoretycznych,o grze klasycznej tak samo,ale ta wyraźnie uderza we flamenco i basta. Zresztą,znac instrument lutniczy,jeden z najlepszych w połowie Europy,choć może i nie najdroższy,to posiadający siłę wyrazu,obcą innym.Mnie doprowadziła po etapie starej czeszki,technicznie tej samej co zawsze - okazało się już po sekundzie do płaczu za odchodzącym światem.
         Obudziła nawet na nowe rymy i świra ogólnego,na te wybory,które nie są póki co nawet ogłoszone,niby 10 , na przedszkole i szkółkęogólną,zobowiązkowym fartuszkiem i maseczką... Nagle,medytacja niby jak zwykle,ale piosenka,niby stara,brzmi i dźwięczy jak i hiszpańskie "Mury" - jeszcze długo.
         Pamiętacie przedszkolaki Kaczmarskiego?
         Bo coś Balbina pasuje z tym nieszczęśliwym uśmieszkiem - do kwasty przestępczości :dziwnej":

         ..Bo mamy w pociąg bawić się(...)

         Pani się zatrzymuje zła (...)
         i zawsze winny bywam...ja...sad
         Bo jestem krnąbrny oraz zły!

         I co ,ja mam wizje mordercze (omamy wytwórcze, o ile się nie mylę), n. t.injekcji denaturatu dożylnie?
         Nie.Trampek.
         Ja jestem tylko skromnym radiestetą - bioterapeutą z Gildii i prosić się nie będę długo .U mnie czlowiek choruje na coś,później robi testy (a nie że "bezobjawowo".To bezczelne aktorstwo,ofiarą per tablo bywają ponoć dzieci.).
         Dobrze, że nie zmyślili więcej głupot żeby "podpalić świat" ,Cejrowskiego materiały widzialam (wy też pewno,bo nastrzelał mnostwo znanych zdjęć),veni,vidi,ale nie powiem,obawia się teraz,że o ile wpoprzedniego "wirusa" nikt nie wierzył,to jużnastępne"kontruderzenie"i autentyczne choroby i zgony przypisal ...Chinom. Zresztą,nie bezpodstawnie.
         W ogóle,nie jest taki głupi, (;D na jakiego wygląda/ł ), niezależnie od wirusów i bakterii zaangażowanych być może w cichą wojnę poza dobrem i złem, ma facet swoje zdanie,co doceniam.
         A śmiać się lubię,satyryczny nieco uśmiech mnie nie odstępuje ,w ten czas burz i złej pogody ...;D

         Cam
            • camaretto Re: Biebrza płonie... 02.05.20, 03:46
             "Tudorowie"? Ja oglądałam "Elżbietę I" i sobie chwalę.
             Dokładnie jak imojezwiązki,albo nie tegezz (np.homoniewiadomo)albo nie pasuje(???),albo za młody (względnie za stary),albo dzieci mieć nie może ;D...
             Takie tam, wspominki - wypominki, jak niby pasował w połowie,to był tylko coraz bardziej flegmatyczny,po czym umarł, co obwieściły karty.
             Dobrze że oczyszczasz związki,jak się zostaje na karmie - animal farmie, to widzisz,co jest.
             • camaretto Re: Biebrza płonie... 02.05.20, 03:54
              Jak możesz i masz prawo - wejdź do "Mediateki" na chwilę, albo do wypożyczalni na stacji Ursynowie, muszą to mieć,zresztą możesz sprawdzić na Internecie. O ile ktoś ich nie zablokował.

              Cam
              • camaretto Re: Biebrza płonie... 02.05.20, 09:33
               Ewentualnie VOD. To taka mediateka w niektórych sieciach kabla TV. Ja kupiłam dla kota i starszych ludzi telewizor, ale nic nie wskazujeniestety,na dostępność podłączenia inter,na razie więc wyszło "na moje".
               Na szczęście ICing "ich obostrzenia" kazał puszczać trochę mimo uszu,bo już małże i dzieci będą bez maseczek jedynie po domu ... nie widzącsąsiadó,mimikii używającjeszcze lateksowych rękawiczekdo ..tosięmonajedynie choróbnabawić,oprócztego,żenikt nicnie rozumie.Ja dość długo zinfekcją ucha środkowego używałam przy porozumiewaniu sięoszustwa,czyli wzroku.
               Zresztą, od kiedy kupiłam "Allie", wróciłmi normalny względnie słuch i wzrok oraz śpiew bez skazy,jak to mówi się,jak już zwisa,to i mental się ustawia ,i właściwie interferon produkuje.
               Jak ktoś chce, mogę zeszyfrować część "tabla",trudnego może,ale dla dzieci na teście amer.
               Dla nas, starych bio - miauth. o profi muz taki "genetic" to sprawa prosta,jak mówiłam, żadna tam nowość, żewirus"wymienia"mat.gen. botakie jest działanie wirusów w ogóle,zresztądlatego używa się ich do produkcji tkanki nierzadko identycznej, "wymieniając" po raz drugi i rozmnażając organizm na zasadzie identyczności. Czyli jakby "wegetatywnie" .Stąd są kłopoty jeśli chodzi o "dusze" , inaczej niż z dziećmi "in vitro" z którymi nie ma co zrobić,i prawnie są " własnością"nie homosiów,mimo adopcji przez jednego z nich ,tylko rodziców biologicznych ,o czym się nie mówi.Takie tam...
               Natomiast transgenetyczne organizmy,czyli jak piszą" skrzyżowanie z trzustką"to "dzieło" naukowców nr.2, i nie chodzi tu o Dolly czy ...szczepionki. Które notabene wymyślił już Pasteur, i które są wprowadzeniem wirusa pod kontrolą,wpewnym wieku - kiedy ta odporność już jest rozwinięta, czyli ok.14 r.ż - do organizmu w mini ilości.
               Wcześniej zapadalność na tzw.choroby dziecięce jest o wiele bardziej prawdopodobna.Później uruchamia się w ten sposób mechanizm "wczesnego wykrywania", stądstan zapalny siębada,i czy "wchodzi" - i organizm "melduje"dość szybko obecność wirusów i bakteri w otoczeniu.Zdarza się jednak supresja,m.in.na poziomie antybiotyku,czy wódki np. i organizm zapadnie na zasadzie braku produkcji białek (np.interferonu) na chorobę układu anie - jak piszą - na"złe genetycznie" produkcje,któremożnauzyskaći wprzypadku " narmalnych"wirusów, zależy co podamy jako genetyczny "out",jak to robią naukowcy.Albo .... hipnotyzerzy,którzy "odgrywająsię" ,wykorzystując naiwność i brak kontroli nad organizmem własmym,a czasami inne mechanizmy,jak i autohipnozę - do "niecnych"celow,np."udowadniania"że"takie coś jak orgazm u kobiety" ma np.sens. Czy że można pomerdać przed kamerką jeszczei nóżkami w cel...u oszustwa,bo nie wierzę,żeby nie podnosili w ten sposób ciśnienia.
               Także - jeśli dzieci będą MUSIAŁY do szkół wrócić to wrócą,choćby mieli zatrudnić i więcej chińskich aktorów, i szczepionych teraz udawać. Choćby i na grypę360, bo co i le i takchoćbyśmy pękli to tylko ...boiterapeuci chyba i jasnowidze,widzą zło i chęć zysku na wiele miesięcy najprzód.
               U mnie w kartach - R Kiel,2Kiel 10 M/-.
               Jak powiedziałam,oprócz Vietkongu nie"obtłukuje"się nikt, Rondy majązbyt wiele kaski,żeby się chociaż przyznać do przysług czy Amer czy Chinom,jak sięwydaje,i "Hanta",czyli "Hunter" - myśliwy,gryzoń labor czy kanałowy,robią za odwracających uwagę tłumow od trzęsieniad...przed mini - sterantami.
               Kościoły z kolei niemrawo żądają w Polsce zmniejszenia"obostrzeń" mających na celownikuzbieraniesięludzi.
               Może pomoże to w przeprowadzeniu normalnych wyborów? Dudzie bowiem, Goosie Balbinie,i Szumowi dziękujemy.Serdecznie odradzamy.

               PIERWSZA MASECZKA ANTYPISERSKA W MIEŚCIE!!!
               • lola1104 Re: Biebrza płonie... 02.05.20, 23:46
                dobre te karty ci wyszły na korone. pozytywne, hahhaa
                co do PADa, otrzaslam sie ze złudzeń, korea pln w wydaniu pl
                idzieeeee wielkiiiimi kroooookami
                a tu trzeba bedzie dalej zyc
                wolałabym juz zdechnąć na te koronę, fuj !

                oczyszczam sie ze związków, ale przymusowo, to nie ode mnie ta wola wyszla, ale or braku woli drugiei strony.
                kur wa jak to boli
                jestem przejechana przes czolg, dodajac jeszcze to wszystko co się dzieje na świecie
                • camaretto Re: Biebrza płonie... 03.05.20, 07:10
                 wyrzuciłam parę kartz omówieniem,ale zbyt długim,jak zwykle.
                 Karta szczęśliwa dla mnie i dla ciebie : 10/- na dziś.
                 Ja Władca/-
                 Musimy pomedytować,czujemy, że ten świat jest jakiś bez kontroli,logiki zdarzeń poczucia obfitoścci i radości.bo takto w świetle wszystko znika i sięodwraca.
                 Wszyscy ogólnie ,karty obiekywne - Śmierć. Coś częste w czasie pandemii
                 Rozzie - 5 Buł/- Brak konkurencji.No woman, no cry,Rozz...
                 Tab - AsMiecz/- wyraźnie braki logiki, też bym chciała,żeby wszystko było cacy i twórczym bałaganem.
                 Wyborcze tablo = czy jest to tablo?
                 14 Pewno,ideał, jescze od dołu sznurki widać
                 8 Buł -No i na tacy podane
                 Duda : wdaomciu,10 Den
                 Kidawa - 4 Bul,też dobrze firma daj ez siebie wszystko więc też cacy.
                 Co właściwie natym forum wszyscy widzą.
                 Jeszcze miałam wrażenie, że ten Kapłan - przechrzczenie wyjdzie od SN i zabawa się skończy (niektórzy przy tych kartach mogą pomarzyć,że w ogóle)... ale coś tracę nadzieję
                 • camaretto Re: Biebrza płonie... 03.05.20, 07:18
                  "Giertycholek" - na dzisiejszą godzinę 8 Miecz +
                  7 Miecz/- cośniezupełnie,wizja jak zwykle rozbita ale nie bądźmy tacy na"nie"jeszcze gra w duszach,jeszcze się miota. Pewnoto dobrze,że jest. i.. diota i działa, skórzana pała
                  • camaretto Re: Biebrza płonie... 03.05.20, 13:18
                   A,przypomniałomisięzinternetu, bo wielkimi krokami idzie konstytucyjna kampania,próbują na siłę zablokować firmą i wynikami, ale jak mimo pchania paluszkówniezależny - jeszcze - sąd obwieści, że w zasadzienie mająracji, to tylko zostanie politycznie rozgrywanie partyjek opozycyjnych,czego nie lubiępry dko0kracji ludzkiej,zwierzęta to co innego,u nich widać wszystko jak na dłoni. Kocica nawet 14 letnia, uroniła łezkę, że kocury nawet tekochane i milewidziane czarne nie przychodzą,zresztą mamy zdjęcia na dowód,że koty i inne zwierzaki i płaczą, i czują emocje - odrzucenia itd.jak ludzie, na grupie jest to widoczne. Albo przyjdzie się który gołąb czy sroka pochwalić przychówkiem, pozycją - jak Europoseł i Rudy czy inne w stadzie, nablogu czasami widać jest,bo nie tylko jazdjęciarobię, ale teoria mas teżjest stadnado jakiegośstopnia prawdą,i w statystyce ten brak rozmyślań widać i stereotypizację,i działanie jak u kumplostwa - statystyków - działanie stereotypów na narody.
                   Zagadkęzrobięzprzestępstwem, ta ze zwierzętami jak chcecie -teżzostanie,może ktoś znudzony zabawą w przedszkole i żłobek przyjdzie? Zachęcam, choć nie wiem,skąd L4 dają. Ja kiedyś miałam i na wirusy,źle zdiagnozowanechoroby były to gorączka i spadek odporności na wirusa "zwykłej" opryszczki miałam.Stądmożęmam sięwzględem tych wszystkich "nowości"za "mądrzejszą", nie mato jak na e- gazecie - zdjęcia Blbiny w starszymwieku,mądrewykresy i pensje 5000koniecznedo utrzymania (a 500 +już od nast.roku promo nie działa), teraZUSnie utrzymuje już 3 dziecka,narobili ciąż jak za Mao TseTunga i emerytur,i trzeba będzie się albo z ziemi wyprzedawać, albo Ukraincami harować. Nie lubię,kradną wszystko jak i Polacy.Wolę Bogom z zaufaniem, że coś się zmieni... Co mioznajmiłpoprezHołownię, bo to się okazuje,już 3 raz moje i rodziny znajomki bliskie. Znów mam na kogo popatrzeć przynajmniej,a słowa nie powiem - czasami i nasze,ktoś tam ukradnie.
                   Albo nielogicznie weźmie,jak kandydaturę Lisa - ja i inne babeczki - żeśmy podjudzili,bo z Hanią Smoktunowicz się ożenił przecież - ale owszem,dla niektórych i bez medytacji jest widoczne,że on nie chciał kandydatury przyjąć, i nie jego pomysł by łw ogóle.Wyrzucono biedaka wtedy z programu, ale te głupie tablo to myślą, że my trampki pogubimy.Nie.
                   Wtedy też nie było na kogo głosować,ale Giertych,Oleksy czy Lepper nudzili - a inteligenci byli w kraju, tylko się nie sprzedawali.
                   • lola1104 Re: Biebrza płonie... 03.05.20, 16:51
                    minie maj i zobaczymy na czym stoimy. na razie mamy nadzieję.
                    w czerwcu juz do nas dotrze, se stoimy w gownie po uszy
                    a jak myślisz Cam, czy 4 etap odmrazania bedzie jeszcze w tym roku aby ?
                    • camaretto Re: Biebrza płonie... 03.05.20, 17:55
                     Powiedz co to za etap? Masski?
                     Bo Austria działa normalnie, choć listów nie przyjmują,chciałam i ja i rodzina napisać, bo takie mamy bliskie klimaty na świecie, głowa już boli. W Niemczech spotkania dwuosoboowe,ale oni mieli takie parkowe party, że może to stąd się wzięło, strachem zadudniło,że się zarażą.
                     U nas religijne spotkania były duże,ale i kościoły różnezaapelowały,że poczucie wspólnoty przy tych maseczkach leży Ja je z kolei podporządkowuję pod.szkoły,które u nas zamiast zachodniego modelu rodziny są jak i w przypadku "Wlatcóff móch" contra"Simpsons" dominujące. Ja mam maseczkę ,której żaden pissman... nie zniesie ;D To samo... koty.

                     Ja miau w medytacji takie myśli egzystencjalne,że głowa boli.
                     Poustawiało mi się dopiero dzięki kartom,wiekowo inaczej niż u "nerwowych",chociaż dziwnie,przyszłościowo.
                     Nie możesz wykluczyć jednak zachorowań autentycznych, u mnie w kartach epidemiologicznie ...no jest,i wierzę w ten materiał Cejrowskiego, choć już nikt... Udziału więc"pana Boga". Własnych wyborów,bo nie kończy się na wyborach, ani już, tak myślę w fikcję z kolei czystą,wszystkie te laboratoria na całym świecie mają więcej amunicji, niż to warte, z którą nie mają co zrobić.

                     Nie chcę się karmnicznie z milionem ani aktorów,ani zakażonych w lodówie, ani z wyborami, niedemokratycznymi przecież - bo wystarczy żeby ich powywracać i spłoną jak zapałki.
                     A ja chcę,żeby spłonęli,mimo, że nie dawało spokoju,że L'Affeir, dno i Wieża przyjdzie wcześniej,wiosną i katastrofa rządu. - to latem miało też być, ty wywróżyłaś po chwili jakieś obostrzenia, a oni... ze statystyk nigdy nie wyrosną,choćby się i o Hunterza, i wizjach morderczych, i Wietnamie ... i ... wprost mówiło wiele, a teraz na powrót dzięki temu przed komputerem przynajmniej - wierzę znów,choć myśli okropne przychodziły nam z kotem do głowy.
                     Dobrze że zakupiłam jeszcze tą gitarę,Nadświadomość w medytacji - dobrze, będziesz miała te pieniądze, samo się układało, że się tylko "dalej"rozwijam, więc i klawisze"spłynęły" z góry,i Ramirez,uwierzyłam więc na powrót w wolną wolę,ale i w bogów,i w wolne życie bohemiarskie też.I we własne wiersze.Nawet pisałam, bo by niktnieuwierzył, że wywieramy - my i środowisko - obopólny nacisk - jak na górze...A jednocześnie nie chce się wierzyć,że siłę uderzeniową wywierają teraz -znów znajomi...
                     Brakuje tylko Rozzie,ona myśli, że jest z 30 Barana,jeśli się nie pomyliłaś w dacie.
                     Tymczasem ja mam, że w 2020 to 1 '01'Byka..O,zmieniłosię!!!
                     Merkel zbiera 8 miliardów.
                     Aż chce się wierzyć, że to nie ściema, a ktoś zareagował spontanicznie. Popatrz,zgadza się coś i to komuś, komu chce się ekonomicznie wierzyć.
                     To Tusex z tymi 8 milionami na kampanię i nowego fotografa w Europie nie przesadził????
                     O nie !!! I Pastewra wzięli poważnie??? I ja nic z tą przemianą nie mam wspólnego??? Bo publikacja ma zaledwie 1 dzień???
                     Ojej,Lolu!!!To już widzisz, ona może nawet kredytem ugrać, jest tak sprytna, choć ma swoje lata,p. Kaczmarek z Elbląga..!
                     Widzisz, patrzę na górę, a czasy się zmieniły w sekund parę!!! Dotychczas przecież poszukiwano organizmu transgenetycznego! W czym mocni są moi koledzy,ktorzy byli genetykami w Europie.
                      • camaretto Re: Biebrza płonie... 04.05.20, 08:40
                       Nie, Raczkiem,do Baranów w kwa....dracie,do Bliźniąt w ostatnich stopniach,jak Kaczyńscy, ( Uranem ) choć z Uranem to bardziej są oni Wodnikowaci (wiadomo Wodoleje) i niepoprawni ogólnospołecznie.Zresztą,mają Słońce w I domu i różnili się 45minutami więc Bliźnięta takie ostatnich stopni.Gaduły za to.
                       Raki zamknięte w sobie, jak to woda,mająjednak cośco i Kaczyńscy ,az tym Uranem to wyszło np. w Gruzji. Mianowicie Rak - "matka" wszędzie czuje się jak w domu. Uran przestrzega przed niepoprawnością, więc Raczek "działa" wpływem z zewnątrz - na nich -jakby się nic nie działo. Dziwne, ale niestety prawdziwe. Też i Rak ma tendencje do brawurowyh wystąpień,a członkowie tego znaku są gotowi prawie na wszystko, żeby uniknąć opinii introwetycznych "słabeuszy" - choć często to iprawda, awszelkieciosy z otoczenia przyjmują "na klatę" - taki był m. in mój były przyjaciel,człowiek dobry,lubił się śmiać - ale miał jak i Cruise, i Bush nawet (znane Raki) - tendencje do przesadyzmu.
                       Teraz za to widzę że Rozzie z 19 - praawie 20 to Byk ,nie Baran! Może nawet ona sama nie patrzyła na własny horoskop.
                        • camaretto Re: Biebrza płonie... 05.05.20, 10:49
                         No, w końcu na Gazecie Kwaczyński i jego polityka w kartinkach.
                         Wybory i to w sierpniu,podwójne. Dla babć moherowych.Obowiązek , jakby nie mogły juz zejść na SARS.
                         ;D
                         Mam nadzieję, że cały świat ogląda ten słodki brak demonkracjii w tym kraju ;D
                         Ale to nie wszystko, hormony mimo że człowiek ma własne, chcą żyć po swojemu.
                         Kto ma taką teorię że spalonezwierzętaz Australii "zemściły się"ludzką epidemią"?
                         Jak w filmie 12 Małp?
                         Albo że półgłówki nie "widzące " nic nie zobaczą bo im nie wolno? I jadą wtedy po ...cudzym, po wszystkim,niezalenie od poczucia winy, mając wszystko za błąd w "programidle" mentalnym, "co ich czeka" za atak psychiczny.itd?
                         Ja mam czasami głębokie poczucie takiej przymusowej "łączności"niektórymi osobami,gdzie one celują i to ... fałszywie, czująsię atakowane...
                         ]Staram się wtedy szybko zejśćim z mentalnego toru (np. "wali" od Trampków okropnie), ale nie zawszy mie sięudaje,czasami mam poczucie,że ofiariarąpada np.kalekie dziecko od sąsiadów, bo mała ma"genetyczne własności" takie alenerwowo to ona tylko coraz bardiej jest chora i napięta na maksi.
                         Ja zresztą też,bo ciocia obroni, wiadomo...
                         • lola1104 Re: Biebrza płonie... 06.05.20, 09:51
                          jesteśmy trybikami w tej maszynerii polit. wszystko oni maja zaplanowane na 20 lat do przodu. ja juz przestałam tak mocno oddychać tym biegiem wydarzeń. juz do mnie dotarlo, ze dopiero moje wnuki moze zaznaja innego ustroju, i to jeszcze jak im się poszczęści. nas tu nic juz innego procz dyktatury nie czeka

                          biebrza plonie

                          pięknie symboliczny tytul wątku
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 06.05.20, 15:22
                          Gdzie tam,mówiłam że współpracowałam w1 koalicji,i wtedy jeszcze się tak nie ośmieszyli. NIc to, nawet gdyby było więcej bab mohermaniac,i więcej lanserów lewackich,co to nic nie powiedzą, bo może dojdą razem do wuadzi, to horrorskop zostaje horrorskopem.
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 06.05.20, 15:55
                          A trochę dni wcześniej nie było jeszcze mowy o żadnej"tarczy", ba, nawet o żadnym wirusie.
                          Cytuję internautkę 3 dnia tej psychozy,kiedy jeszcze nie wiedziałam o znajomościach i straszeniu trampków Australią,podkładaniu zdania Balbiny w Ameryce,3 miesiącach za to ćwiczeń trampków wiedziałam, choć niewiele, bo jak by niebyło, karma moja jest od innych różna,nawet jeśli namieszałam i zmęczona jestem okropnie:
                          " Ty , który zapełniasz nam codziennie internet bzdurami o koronawirusie, wyłącz się."
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 06.05.20, 16:04
                          Weź se piwa,działa antyrakowo,właśnie u lekarzy sprawdzałam , przyjaciółka chora bardzo,na co jest chmiel,to się nie da opisać. Przeciwzapalnie,antygruźliczo,antywirusowo i antybakteryjnie.
                          Kiedy ja Eco znów do ręki wezmę? "Killashandrę"?Człowiek każdy by odtajał,liczą warszawiecy i znajomkowie , brak jest szpitali, Południowego nie ma jeszcze. Oni tych zmyślonych statystyk nie mają w całej Warszawie
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 06.05.20, 16:39
                          Mamy im bowiem coś do zarzucenia.
                          Wieża - to jakby to co się nie odbyło do końca,choć musi,jest prosto. "Kielichy 2 i As" to nie radość, ale myślałam ostro o tym ...kapłanie co to mi się pokazywał zjako rozwiązanei, a później zniknął.
                          Na razie vs. Mierzei trwa postępowanie, to samo - zauważone,okrzyczane m. in. na moim blogu niegodne i sprzeczne z prawem wyborczym "wybory -fikcja" kopertówka ,z Dudą na czele, który prez te wybory choćby nawet b.stracił na sztucznej "popularności" Uderzyliśmy .... ale i ostatecznie, nie dbając już o Balbiny groźby,o podłożenia rzondowe trampków..szumskiego kasiorę na testach,to wszystko wieści z netu przecież,nawet nie moje.
                          Szczęśliwa jesteś, bo może będziesz miała wnuki, ja to zgrzane piffko, płaczę Bozi w rękaw,bogini Księżyca - wiccańska,nie mówi,Kali - przypomina, że z każdym urodzeniem rodzi się jedna Śmierć.
                          Sapek -dobry znajomek znajomków, zmarł jego syn.Millera - syn zmarł, warszawiak był z metro station.U nas? Parę osób przeżyło zgon potomka,nie zawsze mają też wnuki,moja mama, kumple - starali się dzieci nie mają, poezje były nie w 5 domu a w 10, a wierność nie szła w parze z potomstwem...Pisałam o nich,bo medytować już któryś dzień zaczynam, napoczątku trwoga,ale krwotoki i choroby uczyniły z mojej wygranej w sprawie zdrowia ...chorobę mentalną.Przedktórąterazsiębronię. Aprzecieżastpektytakiemaileśosóbzotoczenia, i brak jestlekarstw natąnajgorszą chorobę świata.
                          Na samotność,choćbyśmy przy jednym ogniu siedzieli.Koty pomagały,biedne pozamykane w domach,przecież życie im się tak ratowało. A teraz kocięta na wiosnę mają być,bo katastrofa eko. Choćby i inne zwierzaki były komuś potrzebne,duchy ,to nie na zjedzenie.

                          La gitarra del Alhambra
                          "Wódko, moja żono - przecież tyś najlepsza z dam.
                          Już mnie nie opuścisz..."
                         • lola1104 Re: Biebrza płonie... 06.05.20, 23:06
                          to nie wiedziałam ze piwo takie lecznicze.... a ja tak wisniowka zapijalam niedole !
                          wnuki to takie az szczęście? nie wiedziałam, nie znam się na tym

                          myślałam ze najw szczęściem jest...... odwzajemniona miłość
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 07.05.20, 10:10
                          ;D ;D Ooo, patrzcie, wspólne oświadczenie Gowina,mimo,że kaczki skradły elektorat, jak za czasówi I Kwalicji. Hołownia skomentował to wszystko, że to syndrom sztokholmski, ja też że to już ostro psychologiczna zupa... W ostre wirusy nie wierzę, w chęć utrzymania wuadzy - tak.
                          Pytałam,pomocy Wyroczni zasięgałam, bo co się dzieje, to się opisać nie da.... awantura z tymi wyborami. Zresztą, pry polskimsyndromie oszukiwania, to jedyny był sprawdzony sposób,więc -
                          Rada: Śmierć, wychodzi 2razy, po 4 den. i - na "próbie" Dudy R Kiel, wyjdzie może przy ogólnym bojkocie ile (miał) frekwancji.
                          Śmierć się powtórzyła,nie wiem tylko jakim sposobem zniszczyć karty do głosowania.
                          ???
                          6Buł /-, wziąć i podrzeć.Kidawa,że spalić.
                          Sejm właśnie ogłosił, że ustawy (bez maseczek) w kopercie się będą... No, ot trafiły karcioszki.
                          Wytłumaczyły też dlaczego wahają się albpo nawet głupio wychodzą, na 0/ - Głupca, gdzie bez szans - "10 przyjęte" byli, wszyscy "inni". Z tą10mszły u mnie jeszcze karty - matrioszki., niby dobre,ale przegłosowane, się okazuje.No i się...zgodziło,choć się nie godziło.
                          Pytam w kryzysie mentalnym dalej, bo trzy ...by sięminimum prydały żeby wytłumaczyć,dlaczego nas wrobiono, karta była szybsza na szczęście,
                          Odpowiedź"na kolanie" - ale kochanai JASNA, jak zwykle złoto płynie "z góry"
                          5 Buł : są inni jest konkurencja pozorna
                          8 Kielichów /- nie wiedzą nic że wielu ma teraz ochotę zbojkotować nawet strony gazet...albo kupić zapalnicznki i podpalić, tym razem miasteczko. ;D
                          Dlaczego tak: 3 Buław :- będą chcieli "żyć" na nich,na niewiedzy płynącej z kart poprzedników (już widziałam na forum " parol" antyklakierów na Hołownię)
                          A tak co będzie : 10Buł. /- : wychrzani się wózek
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 07.05.20, 20:47
                          Sorry, o stylu nie było mo9wy,pisałam na kolanie, paseczki zostawili czerwone podczas posiedzenia przegłosowanego Sejmu i PiSwkaptującego z Gowinem. Hołwnia twierdził w artykułach i wypowiedziach że się czuje "zakładnikiem" a ja mam poczucie, że kwaczki i rządzący rozgrywają przeciw ludziom SN,żeby wzniecićpoczucie lęku... ale to nawet niekoniecznie mój pomysł, bo ja jestem za prostolinijna,również i teraz na tego Kapłana nie mam odpowiedzi za wyjątkiem bojkotu tych zgóry nieuczciwych i głosowań i wyborów;w ogóle ichniejszy rzad przypomina dzieciecy wierszyk, oprócz Pussy Cat - " strącono gruszkę, spadla pietruszka;gdzie ten banan?"
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 08.05.20, 10:43
                          Kongo pono ma aż jedną linię lotniczą na piasku,izero chorych,bo nikt nie robi tam glupich testów, tam wszyscy pracują na spłatę kredytu i hodują stado Cameli zamiast glosować znów na dobrą zmianę kacyka, jeszcze by zamiast samolotu chciał limuzynę..
                          A tu : e - Kwataar
                         • kamerados Re: Biebrza płonie... 10.05.20, 10:56
                          antiterroristas airviras kartas
                          Co boli
                          Śmierć /- (odwracam)
                          Dzieci - uczy Bogini Kali,Narodziny i Śmierć są... powiązane, odrodzenia zła to wszystko, za wyjątkiem adeptów Magi i tarocistów,to za Biblią przyjętą w Eurokulturze to największe zło.
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 12.05.20, 05:49
                          Twoje airviras też się sprawdziło, bombami straszą nas ... Bóg mnie nie straszył, niby żaden , mądrość wygra, mówią,inaczej nie majś co żryć,mówi żołądek.A Merykę dawno temu zniszczyli pod broń bio, 60% upraw zapłacił Bush na klęskę gospodarczą GMO i broń biologiczną. Mogą sobie ten kawałek żelastwa w d... wsadzić, w Polsce kiedyś nawet i czołgukradli, i tory kolejowe. To nie pierwszyzna.
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 20.05.20, 02:27
                          K...a wszystko coś sprawdzamy i te fora przypominają tylkocoraz bardziej wątki grzybiarskie. I te odgłosy jakieś astralne wrzaski w połądzeniuz hukami,czasami godzinę a później zapach prochu.Myślałam że mleczarnina atu co?Huk podmiejski . Cholercia, coś mi te rozzbieżności nazwiskowe nie pasują a zdrowienia widzi mi się że oprócz zachorowań tablo robią jednk śmierteność diablo.Tylko jak skóry jedne? Trójkę widziałam stojącą z napisem "Nie Trujcie" , cholercia. Od jutra robię utwór .. - cholera, duchy nie chcą żeby o nich, ale korci?
                          Dlaczego tak jest , też macie że włos z głowy najpierw się jeży później lizie, na końcu d... swędzi? To zzaraza boska, i Kwaczystadium
                         • lola1104 Re: Biebrza płonie... 20.05.20, 14:58
                          oj ja to stadium mam od polowy 2015 roku. a potem bylo tylko coraz gorszej i gorzej. kolejne wybory, ciemny lud wytycza nam ścieżki zycia.
                          tak bardzo bym pragnęła przelomu!
                          marzenie ściętej głowy
                          dyktatura sie rozsiadla i grzeje sobie miejsca na kolejne dziesiąt lat
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 21.05.20, 07:48
                          Ojciarara, "robili nam" na Śląsku(zesp.Pogodno przypomnę," Górniczo - hutnicza orkiestra dęta...., robi nam tatarara..." )to się porwali na górn9ików,chyba ze strachu.Póżniej się bali o Łosie, bo ci przyrzekli im zemstę za wojsko na ulicy i oszukańcze testy, więc ktoś tam miał coś tam za Biebrzę do Morawieckiego,który teraz zaatakował i zwolniono dyrektora Grygoruka, który ponad 100 000 wyłoył na nagrodę za wskazanie podpalacza... To wojna którą wszczęli z norodem, cały czas pakując nieprzytomne pieniądze w partięi kampanię "Budynia" czyli Dudynia.Państwowe też zresztą chyba. Nie nadążam z tym Internetetm, o co temat to ciekawszy. Albo wyczyszczony, jak ta ściema Giertycha, w ogóle zgubiłam sięjak zaczęłam posukiwać światów paranormal na bloksie, bo na internecie jest coraz więcej białych plam. Jeszcze kiedy niektórzy z rodziny wierzyli w koalicyjne bzdury,a ja rysowałam zaginione dziś śmieszne karykatury kaczek które przebywały tylko w jassnozwidzeniach i astro to Giertych opowiadał ,że urodziłsię i wiele lat spędził w Londynie,przedówczesnąkampanią. To ż udawałprawnika to jasne, ale na Internecie były info, że on tych studiow prawniczych nigdy nie skończył. Znałam jednak osoby z grona jego znajomych "z pracy", no i z partii politycznej..Dziś jednak ten sam Internet sugeruje nie tylko historię,którą jako jedynąwtedy skończył naprawdę,jak dziadek prawicowiec z NDcji. Karty sugerują jednak inne rozwiązanie, kupne to może i miećdzisiaj nawet aplikacje, bo jest tak głupi że na prawie to logiki by nie zdał, ale u nas można kupić wszystko.
                          Urodziny w Londynie As Den/odw. -Dość jasne,rozpropagował fałszywą śpiewkę.Kórnik - Tak, As Kiel.Dwie kochające się osoby na karcie, jak dzieci.
                          Prawnik i to w Londynie - 7 Buław,chyba rzeczywiście dotrwał do tych 4 lat i koniec,bo to nie przełom.
                          Pracujązato a niego inni,aPolsce - jakzwykle wielu uprawnieńmić taki nie musi,bo kto go sprawdzi, póki się jego układziki Tuksom i Sikorskim sprzedają,przeciwko żonom jeszcze.
                          Prawnik w Polsce - 4Den/ odw.Nie dał rady coś. Ale może źle karty stawiam, bo jestem okronie zakłócona,dobrali siędo d... Szumowskiemu, ale pojechali podobnie jak po Hiszpanach na świecie teraz w Ameryce Łacińskiej. Konkwista jednak ma u nich inną historię... Czytałam kiedyśgenialne wprost pobuszystowskie opowiadanie - fantazję na temat "jakiejśwojny" w radio,gdzie po jakimś czasie zaczęto ze zdenerwowania robić"rasowe mordy", na Hiszpanach i obdzierać ze skór i okrutnie się zachowywać wobec Chińczyków. Autor chyba też jasnozwidzący,debiut SF. ;D To też tablo amerykańskie, ztym kto sięociąga a ktow statystykach w ogonkuna wirusa To typowaszkoła amer. zwyścigiemszczurów kto jest najlepszym a kto najgorsym uczniem na tablicy na filmach. Nie polska mentalność.Semantycznie cośtakiego tez jak korona - wirus nie ma sensu,Kronenvire, koronowirus,rotorwirus albo rotorowirusbyłoby poprawnie. Nie : rotorawirus..To zmyślenia i konteksty niepolskie.
                          Crown contra Hunter / Hnta - szczurki - też gra amer, uchwycona przez Cejrowskiego na filmach. Ktoś się obławia na 8 Pent/ - ??? Czy teraz źle interpretuję to jako oszukańczy pieniądz,bo już się zgubiłam?
                          Please poprawcie po mnie ,przewróżyłam się,a la gitarra del Alhambra i mój nowy klawisz kuszą nieprzytomnie!!!
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 21.05.20, 08:01
                          Sorry, znów klawiatura blokuje mi spację, nawet nie wiedziałam, ale klawiaturkę zmieniłam bo ją niestety zalałam, więc robi psikusym nie tylko na tych skryptach. To teżwina Google, bo oni mają skrypty do serwera,gdzie zapamiętują one co parę sekund ustawienie. Ja z kolei dość szybko piszę, zresztą po sekretarsku i co któryś klawisz - np. spację mi blokuje komputer. W Wordzie nic się nie blokuje,to samo na niektórych innych serwerach, ale trzeba poznać ich "narowy", np. Wordpress ma 3 sekundy min. na "ładowanie", zresztą dlatego go nikt nie lubi.Pewno coś tam zjadło,coś nie dopisałam poprawnie.Piszcie, jak nie rozumiecie,bo errata przekracza moje możliwości, a temat ma za krótką szpaltę
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 22.05.20, 19:27
                          Za miskę ryżu... taaak...OK,byle nie ...potulnie.
                          Jest też takie opowiadanie o samurajach,które mnie zwaliło z nóg na początku Ścieżki ... 25 lat temu albo i więcej.
                          Że poprawnie to samuraj powinien się umieć wyżywić garścią ryżu dziennie,małą miseczką.Taka"żelazna porcja"...

                          "..Biała,czerwone w oczach łzy
                          Krzyczała na mnie nie wiem za co
                          Że jestem karmicielką wszy..." (J Kaczmarski)

                          Masz rację, polska podolska płonie, a kwakwarantanny- sutanny z IV ziemi wolskiej nic nie wiedzą o niej...
                          Dobrze,że udało się schycić bodajże sznurek na inter - i wylazł cały pasożyt,obszczymurek. To stąd tacy zmęczeni jesteśmy chyba, że już nikt nawet pisać nie może, wszyscy chyba muszą się wyspać, i z dziećmi nabawić, bo zero ludzi
                         • lola1104 Re: Biebrza płonie... 22.05.20, 22:42
                          mysle ze moze byc to tez depresja. depresja z niemocy. bo my nic k u rfa nie możemy tylko se pomarzyć . a tam na gorze ukartowali nam przyszłość. i to zatyka dusze ludzi, m.in nas tu zgromadzonych
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 23.05.20, 02:13
                          Która? i czyja, bo ja ci wdrugim wątku zaczęłam ze superśrodkiem,mianowicie i dziurawcem, i no,tym razem nie tylko meliskąi lipą usiłuję tą deprę ogólną stłumić.
                          Przecież każdy chciałby żyć uczciwie,mieć dobre znajomości, a nie" co wolno wojewódzie to nie..." bo kiepura to nie jest już dawno, to super - ekspress ( nie powiem, paparazzich tez znom jakichś) wleterazco drugi który coś chciał jest karany, superzbrodnia zniesławienie jakiejś pani z PO albo nawet pissmurków.
                          Corleone to by się z nich uśmiał, ja może też - choć jak zwykle nie powiem dlaczego.
                          Notabene,moja wielka ulubiona lektura, obok "Diuny" i Nostradamusów byly u nas głośne w kiedyś w środowisku politycznym,kiedy legalizowaliśmy na kolanie związki zawodowe (albo bioterapię,prawa zwierząt, organizacje pozarządowe - Słowian i mniejszości, i inne takie. Dopalacze ;D . Dopalacze ideologiczne. ...itd), a wcześniej wielu było wyjętych spod prawa, interrnowanych. Wtedy wszyscy stali się nagle znów równi.TERAZ - mają nową zabawkie.. łupienie ze skór zwierząt dzikich. Obława na wilki trwa.

                          "(...)I giną w obławie tej wilki na calym wielkim świecie,
                          Nie dajcie siebie zedrzeć skór!!! - brońcie się i wy.
                          O bracia wilcy, brońcie się nim wszyscy wyginiecie.
                          Obława..."
                          (W.Wysocki&J.Kaczmarski)
                         • lola1104 Re: Biebrza płonie... 23.05.20, 15:27
                          moja ulubiona Kaczmarskiego
                          Narody, narody! Po diabła narody
                          Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
                          Historia nam daje dobitne dowody:
                          Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
                          Narody, narody, narody!

                          to oczywiście z przekasem, jak i przeslanie utworu ...... ze niestety....... nie da sie!


                          napiszę jeszcze inaczej, bardzo bardzo metaforycznie
                          czasami miłość nie wystarczy.
                         • camaretto Re: Biebrza płonie... 23.05.20, 16:56
                          Kochajcie bliźniego swego,po angielsku - anielsku - let's love your neighbour, and give some of your fishes to them, don't part the lovers... Jakie to zgubne treści dzisiaj... Już wrożę, ale inaczej.
                          I zakładam nowy off topic, dyskusyjny jak zwykle ,z wróżbami dla Loli i ... no, oczekiwaniem nieco niepewnym na włączenie się forumowiczów.
                          Mnie się nawet nie chce z domu wyłazić,zresztą - zimno mimo dodatnich teperatur jak w psiarni,i zewsząd wycia po nocach, od czasu podpaleń, wyje razkotek, raz ja się nie mogę przy tych poligonach wyspać. Smród, tym razem nie od wodociągów ale od ulicy i przeciągłe huki,pewno te infradźwięki a ja jakiś początek w terenie warszawskim, ale ta struktura geologiczna, trudno przepuszczalna dla wody i obsuszona pod osiedla ponad miarę, to ciągłe zagrożenia - jak nie suszą, to drżeniami gruntu, sąsiedzi co wulcano to dostają bólu głowy. No, ja jeszcze przy "rządowcach" i bombowcach, ekonomiczno - politycznego.
   • camaretto Re: Biebrza płonie... 27.08.20, 19:18
    Ja muszę ominąć, p. Joanno rot . kegel (coś jak czerwony stożek) ,bo kasy już brak, ale tu u nas lansuje się sporo wróżek bo takie już strony mamy...uwielbiamy reklamy,

    Jak adminka zaakceptuje, oprócz n- tego Tarota można przecież kupić n- ty pierwszy, a ja np. muszę z czegoś żyć.

    "Wróżbiarstwo" ma pytania typu "ktora wróżka najlepsza" a "bioterapia" - czy ten kegel to prawdziwe nazwisko i czy ktoś u niego się leczył na koronawirusa?Z uprzejmością całą,tu dyskutujemy po latach stawiania czy ktoś jest tylko buddystą od przedwczoraj i dlaczego, albo kiedy skończą obostrzenia w ogóle, w obliczu szczepionek, i przestaną mordować staruszków.

    Tak notabene, to oprócz na dniach potrzaskanej gitary to co mi się nasuwa to oprócz zniknięcia Dudy i ministrow z podejrzanymi nazwiskami (już widzę jak Pisiarczyki wymieniają legitymacje partyjne dla agentów zachodnich, to brak logiki w teatrzyku zdarzeń godnych giertycholekarstw na wisusy. w końcu poszło o to, że maciej G. miał być domniemanym infermatorem sb i stąd miało to wpływ na katolicyzm i neonacjonalizm mieć...hahaha . Nic, tylo 2 pokolenie dzieci, które własnej historii nie zna, nie pamięta. Czuję się odpowiedzialna.

    Polecam też rzecz jasna siebie, z rządową nominacją na krawiectwo b. o antywirusowych na miarę i dyplomowaną bioterapią - psychotroniką zdalną - tzw. tele. Fotografia tele była, ale nic nie mogę bez rehabilitacji .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka