Dodaj do ulubionych

Zagadka terroristyczna

19.05.20, 09:01
Myślę o znanym- z góry mówię przypadku, gdzie długo nie chciało mi się mimo początkowych sukcesów COŚ skojarzyć, coś podstawowego.

Jaki to był przypadek i dlaczego efekt terrorium. Co takiego wyróżniało go może być pomocą. Jak się dużo od was dowiem to już powiem.
Może być efekt mentalny - z góry mówię -zbiorowości i to niejeden, bo sprawa była nas dotycząca i to nie byle co.

Może rozzie się skusi w końcu jak nie siedzi na fałszywe testy? Albo Tabulka? Chyba zmroziły ich te wiadomości, bo wyskoczył "tylko" Giermek Buław/- , my w ogniu byliśmy, łosie żeśmy wodowali na internecie w Wawie...co nam flugcojg przysłali ciemny znad Zatoki łosingtońsiej.
No, ale nie o ten przyp ... k...
Może ktoś po "Szkółce" ?Albo podczytujący? Albo "stary" jak Nagietek?
Old Nagietek, Don Camilla, Tabulee, Loosie Rosie...Pink Ing? Adie?Jola Lolajna?
;D;D
--
To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary... W Kwaczystanie nie do wiary.

Kości zostały wrzucone do mieszka.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
   • camaretto Re: Zagadka terroristyczna 22.05.20, 09:25
    _________________________________________________________________________________________________________
    To prawda ,Lolu,świetnie interpretowałaś karty , już się bałam że Cesarzowa wskoczyła mi między wierszami jako coś o kobietach,mam chyba zwidy wywołane jeszcze wczorajszym zatruciem ...dotychczas dobre rybki w biedronelli przyprawiły mnie dzisiaj w nocy o toksyczny atak i wysokooktanowy skok ciśnienia połączony z zapaścią. Do tego bezczelności w rodaju oskarżenia o bycie... pijanym klientem, tymczasem jechało bakterią nawet bo mnie znów gronkowiec warszawski, już prawie stale wtedy obecny w wodociągach zaraził. To nie było możliwe.
    _______________________________________________________________
    Gdzie są znajome dziewczyny obie deadline- Rozzie 8 Kiel/-, Łódź jest tylko Zdanowska nie widzi nas,i naszych musów,to niekoniecznietwoja medytacja. Może jednak po fałszywych testach wsadzili ją na kwakwa terotistycznie i bezobjawowo. Problem jest bowiem natury mentalnej,niemoralnej, brak wglądu rzeczywistego w problem.
    --------------------------------------
    Tabulka - 12/-, Wisielec - Śląsk, - nie mam do tego siły, automat tam jest,kumple uwolnieni od podejrzeń,testy obsłudze wyszły dobrze.
    --------------------------------------
    Donnie Rydwan, może wyjechała gdzieś

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
   • camaretto Re: Zagadka terroristyczna 22.05.20, 09:57
    Sprawa - znany już atak na stadion francuski parę lat temu. Kłopot mój zasadzał się jednak na tym co piszesz, a mianowicie,co takiego rządziło facetami którzy w zdjęciach tele HD.w wysokiej rozdzielczości niekoniecznie byli tym o co oskarżano ich a mianowicie o bycie grupką arabskich samobójców. Już chyba "wzięło" nie tylko obserwatora aparatem, ale i osobę, która obrazem zajmuje się często. Ja "rozdziałam" te osoby,i ten wyższy olbrzym z przodu w czerwonym trykocie to był biały,o rudych włosach, ciemnych rudych i szarych, stalowych oczach.Rasa biała,włos typowy dla Francuzów i Belgów . Tamci dwaj z tyłu na czarno byli też napakowani,ale niscy - po bardzo czarnych oczach i identycznym wzroście mogli to być Arabowie z okolic afrykańskich -bracia być może z Arabii Saudyjskiej albo podobnie.
    Kłopot w tym,żezapomniałam w ferworze rozbierania menów o ...ubraniu,i to zainspirowało mnie dzisiaj.Wszyscy byli mianowicie w ... czymś, co przypominało kostiumy Supermanów albo Spidermana czy Batmana. Zadziwia też fakt, że szybko znaleźli się w środku "przedstawienia" z tymi bombami w plecakach i widoczną amunicją.
    Doszłam więc do tego, że rólka miała być podobnej natury, to mnie zmroziło dzisiaj.
    Wtedy nie przejmowałam się tak bardzo,doszłam szybko, że ich po prostu,z trybun... wysadzono, nie uwierzyłam, że ktoś miałby to zrobić sam i to jeszcze w ten sposób.Złapano go jednak,i osadzono w więzieniu, jak doniosły prasie na końcu służby śledcze.
    Mniejszy i chudy, Abdullah pochodził z dwóch ras, belgiijsko - arabskiej. Uciekl zapewne ze zdalnym zapalnikiem w drugą stronę, kiedy zainteresowanie przesunęło się do przodu i ludzie zaczęli uciekać ze stadionu.
    To ta Cesarzowa, no i ciuchy -też wiele mówiące.

    --
    To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

    Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    www.oczary.wordpress.com
    • lola1104 Re: Zagadka terroristyczna 22.05.20, 14:12
     tak tak tak ! cesarzowa mnie mylila i prowadziła w kozi róg uparcie i uparcie, ze to kobieta
     ale nic mi nie pasowalo, slyszalam ze kobiety w państwach arabskich tez atakuja, ale nie slyszalam o głosnych sprawach na europe

     dlatego nie orzeklam ze kobieta
     ale te stroje ewidentnie podchodzą pod lśniące zestawienie 4bulaw Cesarzowa

     • camaretto Re: Zagadka terroristyczna 22.05.20, 18:55
      Patrz, że ci nie pasowało ;D
      A teciuchy jakby ...przeczyłam w ferworze "zdejmowanki", cieszyłam się,że w ogóle widzę tło dla tychbzd.. "dla mas". Fotograf wyglądał też na takiego, który "widzi poprzez kostiumy".Tak jak i winnym przypadku, ale mnie korci,żeby trochę poczekać, może zameldują się inni, chciałam przynajmniej wiedzieć,że Tabulka albo i nawet forumowicze z innych rejonów też są...Babcie czasami muszą kagańce założyć...i nie zawsze wiedzą jak... a ja już któryśraz mam idento karty,mimo, żeTab była sama z dziećmi tylko - ale "wyłączyło" ją,mimo że zawsze dla picu chociaż pisywała... I Rozz... też choćby dla picu zawsze "była", a tu ścieżka błędna - w kółko zakręcona,ślepa uliczka.
      A wy - jak myślicie?
      Trykoty móią same za siebie,pewno wydawało się, że mają odegrać kogoś dla zabawy, i nikt nie wiedział, że to żywe bomby. A historię czytałam razem z Kajetanem, już jestem zmęczona.Chociaż...może dam po prostu inną zagadkę...
      4Buł - mylący trop,świetnie wyglądali jako Supermeni,ze "sztuczną biżuterią"... na początek Mistrzostw taaakie wejście,pomyśl!!!

      --
      To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

      Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      www.oczary.wordpress.com
       • camaretto Re: Zagadka terroristyczna 23.05.20, 01:39
        Dlatego też próbowałam ją - no i resztę, wywołać, ten Wisielec już mi wcześniej w ręce właził, a sytuacja niefajna... z wyjątkiem mordobicia właściwie nie ma już słowa o wolności narodów.
        Wiesz, nawet chciałam -oprócz tych superhukówz udziałem łusek i prochu i innych wizji, które są zapewne moim udziałem nie tylko od pokoleń,ale i może - wcieleń i dzisiaj coś nagrać.Taka Demon- kracja jest niby widoczna na necie, bombowce, demonstacje, dziewne choć wyższe racje narodu,gdzie zaufania właściwie do klikierni nie ma żadnego,korespondencyjnie mogą sobie bęc - tarara...
        Obudziłam się mianowicie, jakbym komuś tłumaczyłam całą tą sytuację ,o śmierci -tym razem poważniej - niczyjej jeszcze nie, moje wizje walkirii nawet pozostawiłam,biorąc pod "uwagę" w takim bar-do głównie niedoświadczenie"rozmówcy ", być może nawet ztej Brazylii czy Chile i brak zdania na temat pudeł i trupy aktorów chińskich w Amer. Łac. Myśmy ten "najazd" przeżyli, nawet opisywałam już na necie, bo wystraszona czymś,co ZNAM jako manipulacje socjomecha i to ...od mistrzów w zawodzie... nagle, po Biebrzy, gdzie myślałam że moje wizje są naprawdę skojarzone podświadomie z tematem - tak na dobrą sprawę, dobudziłmnie kotek, łażącpo mnie i jakby cieszącsię,żenie śpię,jak i ona, zwieręnocne. Dla mnie takie "materace" to nie nowina,aczkolwiek.nazwisko "Wolf" i podobne, tudzież nieodłączne amulety moich bogów z wilkami ;D charakteryzują"tu i teraz" na Ziemi... Inne światy potraktowałam jako rozwiniecie rodem z SF, cieszyłam się że po ziołowych super uspokajaczach mamefekty,bo i boli kręgosłup bardzo za bardzo, i nie we właściwym miejscu.Ale po chwili j'eszcze cośobudziło mojąuwagę, znów tym razem coś z zewnątrz,materialnego,co my z moim streetwilkiem też robiliśmy nieraz, i odpowiadały psy.
        Wycie, czegoś -może nawet i silnika. Atym razem nie huki,ale materialny,dziwny dźwięk przypominający mi o wizjach, zwłaszczaże jużodjakiegośczasu one były, no i miałam ochotęnawet zagadkędać, nie mogłam się tylko zdecydować żby już nic nie móić,bo tą niewielką kronikę ponadnarodowąto ja przestałam po jakimś czasie prowadzić bez celu, fajnie się wami gada, aja przecież wpyskówach internetowych miałam wyżycie, i to ,nie powiem,również i w tej, która bomber sprowokowała,i łosie w parku. moim nickiem nawet i.
        Wycie.Coś jak Dziki Gon..

        --
        To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

        Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
        www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka