Dodaj do ulubionych

Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off

23.05.20, 17:04
będzie trochę,a trochę dla kolegów. Tyle ode mnie.
Bo przewracać całych stron to mi się na razie nie chce, ledwo się wysypiam, a po tych "prowo" na całym świecie to dostaję cholery. Inni widzę też.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 23.05.20, 19:43
   Lolu."Wypadło" mi na samym początku talii :
   0 - czyli Głupiec. Zaczynasz jakiś etap w życiu, chcesz wiedzieć, bo jesteś już przyzwyczajona do "podglądactwa" i to nieźle udanego (nie martw się,u nas też tak było , za młodu myśmy już dawno własnej rady i to specjalistycznie zasięgali ;D)
   A tak w ogóle,co masz za specjalizację ?

   Bo na początku to wygląda/ ło ładniutko.
   9 -Eremit, przyzwyczajona już do wiedzyi oczyszczania umysłu osoba...
   Nie martw się również, jak gdzieniegdzie będzie wierszem, padłam trupem jak to zobaczyłam,i Bogów musiałam zaczerpnąć porady,bo chyba będzie bez przesady, że czułam się po tym "porażona".
   No i trochę..."zmisiała"
   Co jeszcze wypadło : Sg - chcesz je chyba zmienić 2 Buław, nic bowiem nie przedstawiająca sobą fasada polityczna, wygląda mocno niepewnie, strach zacząć.Jak tu się też utrzymać, co przed człowiekiem stoi. Do koleżaniek więc najlepiej,wiem...Przy okazji... sama się pocieszyłam, no i polecam po tym, co zobaczyłam,Lolu - skonfrontować po tych wróżbach się z
   1. Horoskopem swoim,bo pewno masz kwadrat/y i to karmicznie "wszystko naraz", albo półkrzyże, albo coś takiego wzmocnione koniunkcją. Jak się bardzo mylę, to krzycz,ale myślę że nie bardzo, tylko te lata doświadczenia jako wróżbitai doradca robią ze mnie takiego "trochę lepiej wi(e)dzącego", co to nie wiadomo, czy to jeszcze uznawać,czy już egzorcyzmować ...
   Ale nie pierwszy raz jestem u ciebie powalona treścią
   2. ICingiem,jak będziesz miała duże kłopoty w tej materii . Od końca bowiem patrząc (a wróżyłam jak dla klienteli, czyli zaczynałam od ogółu i to dla ciebie, bez jakiś ściem...atutów)
   No i tak żeby nie trzymać treści, bo motyw" niewieści" - teatr: 2Den/- , KBuł/-
   Ktoś czy coś zawiedzie tutaj,za dalekie w terminie, zresztą dlatego może biorą w przedsprzedaży, ale jak nam narozrabia znów ktoś a niedawno przeczytałam w jednym z własnych topików że wybory korespondencyjne, będziem się starać wywrócić teatrzyk,ale Saturn coś "zdania" nie zmieni tak szybko, 2. 5 roku w jednym znaku,to tylko Jowisz ich opuszcza na dobre, jak się wydaje, i z Koziorożca podąża dalej dla "kwadratowiczów".
   Tak to po staremu jak na razie.
   Co na wlasne j - i nie tylko skórze sprawdziłam, Neptun mi nie dał kasy przez całe życie w jednym domu i znaku,ale jak się oparł aspektami o coś, to w jeden miesiąc dwa drogie instrumenty ,bo doszłam że jestem przecież w sztuce dobra, i w zawodzie. I bęc,i kukuryku. I razem z duchowym rozwojem szło, i żęło. I ludzie zaczęli , a karty "nadawać", od 2-3 lat na fali "kasa" się nowo wszystko zaczęło.
   Ameyka Łac. -12 - Poradzą sobie jakoś ,zwłaszcza jak przeczytająo Polsce, i kłopotach światowych.
   WHO- atakowane przez Trumpka - QMiecz - wygląda,jakby sięsamotnie i bezradnie teraz kręciło, żądaod nich pieniedzy,chcąc i ch "zostawić" - ale myślę, że myślenie im wróci, a tak naprawdę będą szczęsliwsi bez niego i jego zwidów. Muszą bowiem jako lekarze trzymać się struktury. No i przetrzymać, teraz już - pasożyta ale "na wierzchu"
  • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 23.05.20, 20:06
   Z przełożenia:
   QMiecz, GKiel.,16- Wieża
   To było pierwsze powalające. Samotnie pod górkę, miło, wróżąco,twórczo, pełne nadziei zmagania z rzeczywistością w dobie...karmy i kryzysu, pojechały ...w sinądal, Wieża to jedna z bardziej oczyszczających pewne struktury kart, ale i "Ucho Szatana",gdzie czlowiek czasami nie wie na czym siedzi. Na bombie. Sodomie.Komorze i s... rozbitym żłobie
   Jak pisałam, Sg wróżby to 2 Buł/-, nie możesz jakoś zacząć nic nowego, zresztąprzy krzywej Lafferato strach jest,tak to sobie uplasowałam jakoś.
   Karty : na początku Wielkie Arkana: 10, 9,8 wsprawach społecznych, układy z ludżmi na pocz.idą dobrze, nawet nie wiesz ile i jakie masz siły - bo przeciwstawia się wszystkiemu jakoś niezupełnie świadomie,
   10 - świetna( dla zawodu też )karta (dlatego pytam) i ...większego farta.
   wiatr więc w skrzydła był, i bije ciągle , wzloty i były, i upadki.
   I oczyszczenie umysłu -wiele masz energii i sił - tym większe robisz,Lolu ...wpadki.
   Rządzi tą zgraną zgrają Rydwan - kariery i wyjazdów karta
   No i pokonasz jak ci sięwydaje środekkarmiczny,jak mi sięwydaje - Ty , bowiem,i hamulce (znane już z wróżby KrzyżCeltów - od razu ci odpowiem) - 12 /- i 11/- - dwie karty" na głowie".
   • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 23.05.20, 21:08
    To znaczy,mi się wydaje, że karmiczny,bo mi się powtarza...i wygląda to na jakąś lekcję przymusu,agresja 11/- nawet sięgająca w fizyczność i gra kat - ofiara....Może już niedługo nawet albo tkwiszw tymalbo tkwiłaśjużjakiśczas,bo masz ochotę jakby też wzbić się, z tą 7 ponad to,wyjechać albo coś. 9 Den wróży dobrą pracę, i pensję, która daje poczucie stabilności na początek przynajmniej,zresztązludźmi 8 - Sprawiedliwość wróży umowy/ ę idobreukłady, a9nie sprawia problemów,to również charakter przyjemny i cichy i fachowość.
    Ale óźniej zacznie się "pod górkę " z panemobszczymukiem,bo - jak mi się wydaje, to ta 10 Mieczowa to nie odnowa,tylko koniec.
    Pogrzebane treści, i w płaczu niewieścim.
    Chora wyjdziesz z tego,tej lekcji nie zazdroszczę
    Opłakałaś coś -ale dlatego
    Radziłabym i horoskop przejrzeć (jak chcesz i nie masz progsa to mogę ci komputerowo przesłaćna podstawie danych, albo podać fajną free stronę albo nawet na androida w "Play" weź: GoAquarius,czy coś koło tego świetny program z większością interesujących astrologa opcji ).
    Jak wcześniej i "zwykle" więc -7 Kielichów/- chyba cię nie zdziwi. Rozbicie cele idą w dal,płacze - 7 Kiel/- -trzeba się jednak w 5 Kiel/-pozbierać iiśćdalej,mimo ściany przeciwności.Ostrzegam jednak,i mówię - dopytaj!!! - nie "wdeptywać"!!!
    Koniec 3 Buł/- chora to możesz być, zresztą telefon mi się kojarzy, trzymanie na dystans - może energia jakaś i "moja bliska "-
    ostrzegam, bo tych linijek wierszem to dla mnie nie pierwsze
    tego transu progi,
    niebogi..
    tylko nic nie widzę, a teraz konkretyzują się niektóre arkana inaczej trochę i wychodzi
    Zetknięcie z obszczymurem...

    Pytoj a poprawiaj
    Na razie myślę niepotrzebnie się nie stawiaj i wiatrom zaufaj.
    RadaTarota - Licz ściśle (RDen), w gwiazdę swoją dobrą dufaj(6 Buł, masz dobre papiery, talenty..).
    I życie przestanie być "kobrą" (Śmierc/- pomiędzy nimi,niby należałoby zakończyć wróżbę, bo życie dalej płynie,a ty masz coś tendencje do spraw typu undead, dlatego zapytałam, ale ta jakoś na tej 10M wskazuje na niebezpieczeństwa i zakończenie ostateczne.)

    w poprzednim topiku coś jeszcze dopisałam...big_grin
    Dla siebie też na pocieszenie wróżyłam,tudzież 6Buł,GKiel - dyplomy i poziomy odrodzone inspiracją,nauką dalszą nowości rynkowych.
    Coś jak Adopta też fifyriffy,śpiewać mi się chce, ale instrumenty łkały żałośnie na tych "Megafonach skończyły i "płoną góry płoną lasy" rąbałam przez dni 3.
    Biebrza to Biebrza.Przecież oni nic nie zawinili, z wyjątkiem "Lustereczka" pisserka obszczajzmurka
    • lola1104 Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 23.05.20, 22:31
     dziękuję za wrozbe i tak poswiecilas mi czas !!! czyli ten bilet to mam zwrocic bo jakas wieza sie wali?
     kurde szkoda bo strasznie mi sie chce tam jechać
     ja pracuję w świecie medycyny, nauki scisle,
     dlatego sztuką i kulturą robię sobie taki wentyl

     obszczymurka oplakalam właśnie wiec karty pokazują Ci to co dzialo sie w kwietniu-maju
     wszystko grało i hulało , az tu nagle w kwietniu zadzwonił w moje urodziny...... nie odebralam ale wszystko odzylo. undead sie zrobilo. no i dawaj, do pieca serca napalilam, sobie znanym sposobem. on nic, czolo morze martwe, takze szpilke wbil i uciekl, bardzo diabelsko i niehonorowo.
     w maju ostatnie moje podejście walki o uczucie, zadzwoniłam do niego a tu ......... "halo? halo? kto mówi? ..... jesteś na głośnomówiącym, jade autem z rodzicami, pozdrawiam Cie."
     no i wyleczylam sie w tych 10 monetach i smierci XIII, jak pisalas

     serio. codziennie od kilku miesięcy, zycze wszystkim istotom pelni szczęścia, nie klamie, i nie mam z tym problemu, ze on odeszdl, przysięgam Ci i musisz mi wierzyć Cam.
     jest w porządku, on jest szczęśliwy i to jest okay. ja tez czekam na nowe, patrze przed siebie
     • lola1104 Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 23.05.20, 22:42
      jestem silna i dzielna, bylo cicho i byl spokój od czerwca zeszłego roku z nim
      po prostu zrobil manewr w kwietniu z tymi moimi urodzinami i tak mnie rozjebalo na miesiąc, ale w maju juz otrzezwialam jak udawal ze nie wie kto dzwoni , i spoczko
      wrocilam do swojego pionu, jest tak jak bylo w marcu, takze gites
      • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 08:05
       To stąd taki pęd do lakonicznych ale celnych wypowiedzi?
       Jasię rozpisalam do tego artyzmui i tak pisałam wiersze, ale krótkie,ateraz robię tłumaczenia,także wierszy i literackie, więc ... zaczęłam pisać. Najpierw poezje , SF i filozofię interkulturowe różne rzeczy,parapsi, tru fiction, streamin' of conciousness... Detalizm w sztuce i malarstwie.
       Później, bo ...nie miałam przyznam szczerze na czym grać,a wszystko w co włożyłam kasę już po sekundzie obrzucone odczynnikami ze starych probówek przypominało wielką ruinę.nie mieszkanie, do dziśnie da się nikogo zaprosić, m. in.nie ma kibla bo się w środku kiedyś zaklinowałam. Zresztą nie tylko ja się obawiam, również paru znajomków.
       big_grin Ja też nauki ścisłe , uwielbiam,no i muzyka, konkursy,języki, olimpiady tu, te sprawy.
       Niestety byłam zmuszona za granicę wyjechać na długo bo w Polsce nic się nie trzymało kupy, no i tam były okropnie bezsensowne dla Polaków warunki choć studiować było wolno w ogóle, no i dostawało się jakieś pieniądze. Jacyś ludzie z germanistyki się uwzięli, zdolniachy na skalę międzynarodową też jakieś, z językiem perfekt , no i zarabiałam w końcu tymże, ale po jakimś czasie było coraz gorzej, bo dzisiaj już każdy prawie ze mówi kontaktowo, więcej mu niepotrzebne. Cholery dostałam dawniej, ale prez 10 lat z rzędu to nie mogłam sobie pozwolić ciągle przywalona chorobąi inwalidą z kośćmi w mózgu, nerwicą i chorym na raka ciałem. Jak mi to milionerskie "dziecię nauczycielskie" rozrąbało gitarrę i ...ostatnie pieniądze tym sposobem, a ja z połamaną desperado - ręką otrzeźwiałam, przytruta zatorem z nadwagą na końcu otrzeźwiałam, to był ten moment dla sympatycznej naszej Tabulki,na wejściez tymi "następnymi", bo kto chce być w końcu do końca życia sam, nieprawdaż?

       Ale nie adminka. W rodzinkę na głowie,Donbas czy Tabuli romansidła i dzieciaki to jeszcze bym uwierzyła,choć kłopoty mogą być, szczegównie z dziećmi. Tru coś robi manewry i też niespecjalnie mi to wygląda,mam wrażenie że wykorzystywał całe narody,też nie wiadomo kto jest właścicielem karetek z napisem "Hunter" , może być podobna sprawa jak z Szumowskim,bo ścigamy jego i resztę zrzędową przez internet i per wiedza już jakiś czas.
       A tak naprawdę to 2 Den/na minusie to strata drobnych pieniędzy. Wzięłabym to poważnie,bo aż nadto pasuje,także do prób przekonania nas,że morowce, dudziarze i szumowinki zawsze majom większą rację. Jeszcze zamkną do końca roku teatry i będziem mieć odmrożone choć upadłe latem, niedziele wszystkie kościółek, zamiast środy wolnej w markecie, i wmówią znów Ślązakom kaganiec i kajdanki jak już fałszywe testy wmówili.
       ;D
       To z wróżby to wygląda mi na co inszego jeszcze, przyszłość to nie przeszłość, a "ciąg karmiczny " to dziwna zaraza . Jak stawiałam to na przyszłość,nie przeszłość, zresztą opisywałaś.
       No i istnieją różne formy agresji .Raz mi pewna "nazgoolka" na znajomym forum nachrzanila, że gdyby mogła to by przyjechała i mi chałupę podpaliła. Cieszyłam sięjak głupia,że ja sprawdzam wszystko i do ostatka dogrywam sprawy wszelkie(oprócz ekonomii i matmy uczyłam się i prawa, no i - w Polsce wolsce lewa), bo ludzi sprawdziłam, ale o mojej tożsamości mimo zlotów nic nie powiedziałam.
       Zresztą, nie tyko one były wtedy... naprawdę pod moim blokiem...znasz nicki, mieli różne zloty i kursięta, ja znam tych ludzi, zresztą te "sławy " to moi sąsiedzi, jak i Miller w Wawie, albo finansiści Małysza.
       Chociaż,łatwiej tu o cios nożem w krzakach niż w innych rejonach kraju.

       A socjo ...chcesz to zgadnij/ cie może? Kto taki, popularny bardzo był moim "mistrzem" w młodym wieku?
       Dodam, że było paru psychologów sławnych , których poznałam, i na różnych wykładach widziałam,ułatwienie mentalne : tego akurat obserwowaliśmy z b. chłopakiem.Zaczynaliśmy mianowicie na rynku wszyscy razem.Na deserek moje wspominki. I afera, o ile nie wykryjecie na początku.
        • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 11:45
         ;D Tego też pamiętam, ale osobiście to chciałam tylko go zapoznać, zobaczyć gdzie mieszka.A jakie karty?
         PiotrTymochowicz.
         Socjolog,moim zdaniem,nie był pedofilem,bo jako nastolatki jeszcze uczestniczyliśmy w tych wykładach, często z rodziną,ale często i bez. w porywach z chłopakami, i prawdę mówiąc, to najszybciej nabrałby sięna fajnie wyglądającą "blądie" niedaleko 18- tki, opcja must be było kiedyś. Tak że supernauczanie czy wykłady o grupach i funkcjonowaniu ich typu "mechazgodzilla" te typowe tricki pamiętam nie tylko z lektur.
         Gorzej,że rozwijał chyba każdą partię polityczną,i to go zgubiło,bo nawet te "poślednie"jak niezauważana już np.SDRP itd. było przez pewne osoby,psychologów i soc - mechaników rozwijanych..Również tymi metodami "pracuje się" w mniejszych grupach. NIestety,często z użyciem narkotyków, o czymnie zawsze wiadomo,równieżo taki twór - potwór podejrzewam niektóre arabskie motywy, ponoć - wedle nie tylko mojego bloga,który pewno znasz,ale i Archiwum X i w skojarzeniu ze strefą 51. Dlatego też nie pytałam, bo nazw narkotyków najnowszych,coś na "C" sama nie pamiętam, serial znają wszyscy, ale tei stronki świeże i łatwe do skojarzenia.
         Podejrzewam za to, że chciano go zniszczyć,bo wystarczy takie"podejrzenia" ogłosić,a gostka"wyleczyć" świadomościowo i będzie milczał jak grób.
         Kto za to nie zmilczał - choćby dlatego że... nie umiał?
         Zagadka następna ekpresowa, o jakim znanym bardzo myślę X, ale tym razem - KARTY na stół!!! Albo też inne rodzynki i bakaliowe orzeszki jak ICing albo runy, wahadełka policolor....
     • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 15:14
      Dla porównania i... dla wyżycia stawiałam "dla siebie".
      Też jestem ciekawa co takiego "będzie", zwłaszcza, że karty nie zaszczycił mnie w zeszłym roku niczym mniej poważnym tylko świadomościową masakrą w rodzaju AW niezupełnie dobrze pomieszanych, tak jabym miała olać tą Krzywą l'Affera , i teraz lepiej rozumiem - dlaczego. Po prostu, choć nie możemy porządnie chodzić, a ja już wcale, walczymy przy komputerach o resztkę rozsądku, nie powiem, ze sobą też. I nie jest to przypadek, że głodówkę i nieprzytomne wprost chomikowanie"zwaliłam w tym roku do domu. wszystkie decyzje wymagały wolnego wyboru, swobody intuicji...nasze"wolne wybory przestały bawić i zaczęłą się bitwa polityczna. Nie był to rok "naj" co się zgadzało, ale karma też nietęga.
      9Mieczy - plan głosowania korespndencyjnego w sierpniu. OObłęd, wiele ludzi chceuciec, ale biegające bliźnięta i chory - wydaje mi się Trampek nie chcą popuścić,to samo "rządy Balbiny". Miało być inaczej - nibykompromis jak 9Bul, no aleniewyszło ,ludzie wariują, ale po cichu, bowiem zrobiło się...cicho i słychać jakieś odgłosy z sal sądowych.
      Czy uzyskamy coś w tej walce politycznej? - Świat/-
      O GBuł/- nie ma jeszczeco mowić, na razie czujemy się zmęczeni,rozładowaliśmy baterie, wiele osób planuje bojkoty...nie patrząc,że jak Kidawa demonstrowala to połowa frekwencji by z KE...oodpadła. Teraz -co jestsztuczne co nie - nie wiadomo. Naród ma zatem 6Mieczy/-
      "Życie to gra.
      Nie możesz tylko w niej wygrać, nie możesz przegrać.
      Nie możesz się nawet wycofac z gry."(Murphy's Laws)

      Stawiałam więc dla siebie dla sprawdzenia, ale tak pobieżnie tylko ten sam rozkład. Nie myliłam się, to te krzywe i pozorna czy nie - epidemia.
      Jak kto mocny,niech sprawdzi swoje karty,a może i rozkładzik mu się spodoba.
  • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 12:05
   Wróżba sprowokowana przez Lolę dostała jeszcze komment i to na sporą skalę... bo byłam ciekawa, co za kryzys mamy przed sobą. Postawiłam więc "zwykły Zegar", rozkładzik dostępny u Suligi w książkach i znany - od następnego miesiąca, czyli od czerwca - do maja.
   Rodzinie się zgadzało,na ogół i opisywane wydarzenia zachodziły i były zgodne zastro i materialnie dostępne,nawet jeszcze w '94 roku rejestrowane, zgadzały siędo"bólu", przeprowadzając mnie powolutku "ponad " strefą łajdacką rodzinki. Stąd też pomyślałam, że Loli też może postawię...aczkolwiek wyśmiewania się, czy choćby Kaczkomanii Tarot nie lubi, z tego co mi wiadomo i potrafi się"zemścić"ostro. Przeżyłam już taką "strefę cienia" na bloksie był opis. Nie znaczy to również pójście "na maksiora"bo "chcę coś zmienić"czy: :koleżanka, to oleje kłopoty i da cukiereczka w rączkę".Ma to służyć na ogół ostrzeżeniu, nadaniu jakiejś postaci wydarzeniom charakterystycznym - przykład - u mnie powtarzająca się podróż na bloksie "Kot w składzie porcelany",no ,niestety kierowca okazał się piratem drogowym,ale w końcu dojechaliśmy do Wawy, choć z lekką nerwicą.
   • lola1104 Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 13:09
    Cam, Ty zawsze "sprawdzasz" . zawsze.
    jeszcze w lutym, kiedy w Polsce malo kto slyszal o żywych targach w Wuhani e, nie mowiac o wirusie, bo ludzie tonprzekonani byli, ze bakcylsko tam powstało i tam umrze, Ty pisalas - no lola, skończy sie wyjazdowanie.
    zaczynamy 11 tydzien kwarantanny , codziennie zamykam powieki i widze ze slowa na ekranie, no, skończy się wyjazdowanie

    także wiesz, jak Ty juz coś mówisz, to mnie ciary przeszywają


    jaki to znany x
    as monet śmierć 2monet

    dobra, powoli bedziemy to rozgryzac, nie odpowiadaj mi od razu, pobawimy sie trochę
    pierwsze skojarzenia : ktos kto stracił dobra reputację, zyl w oddaleniu wiele lat na arenie psychologicznej? (bo psychologa jakiegos zgaduje, tak? )
    • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 13:45
     Mnie też, zwłaszcza że pół życia trzymałam to zdjęcie "jogiczne" z młodości z polem elektromagnetycznym w ścisłej tajemnicy rodzinnej i znajomych.Były tam widoczne zainteresowania ścisłe, było z czakrą okrągłej zieleni w białej obwódce i otwierającą się"koroną"na fioletowo całkiem naturalne.Jako joginka jednak nie mogłam nawet siedzieć w kucki tak wiele lat, ani robić z tym zatorem żadnych pozycji ,że wyratowana z tego stanu przez morfologię,połączoną z bioterapią,głodówką, dietą kurczakową- przez kicię i Tabulkę czuję się, jakby mi na powrót życie wróciło. Już mam BMI w "normie" prawie tylko 25 % tłuszczu, wedle wagi diagnostycznej. Chociaż nadwaga jeszcze sporsza, bo kulturystykę ćwiczyłam też, no i cięższa trochę i tak zostanę,powiedzmy -30% dodać do "normy formy"trza.I ten wpis teraz z airterroristas.Przecież ktoś nawet jak by sobiesuper zdawał sprawę,"widział"coś inszego, ale na dniach wysłano samolot,bombowca!!! Tak że w końcu mi się po środkach uspokoilo,serce już nie skacze tak żeby 85/60 z arytmią...Zwłszcza ze strachu o 1 w nocy,że proch pod Wawą,albo mi coś podpalą...
     ***************************************************************
     Nie psycholog tym razem i - Śmierć, zwróć na nią uwagę. Na money to bym sama nie wpadła, więc interpretuj ty.Wiesz, co stawiasz.
     No i moje karty,bo nie chciało mi się wierzyć, zaczęłam mianowicie podejrzewać ściemkę przez moment.Dobrze , że Ty jesteś odważna. No i pełnej historii nie czytałam niestety, złożyło się jednak tak, że energia i osoba jest mi lepiej znana z racji rodzinnych.
     Mam zatem KPentakli/-, QSwords, 6Swords. Odsaczona, próbowała uciec ale nie całkiem się dało - oddalenie z areny publicznej widzę, no i Denary - wstrzymano jakby kasę, jak i u ciebie coś te monety. Banita,wolno mi myślę,karcianie ułatwić.
     • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 13:57
      Nie jedno wcielenie "pracujemy" na to czym jesteśmy dzisiaj, karma to mniejsze piffko,znaczy się.

      Tak w ogóle,tomam też pytanie, zwłaszczasięsięłatwoprzyzwyczajamdo moich"dzieci". One do mnie rzadziej, zwłąszczaże Europoseł uwil sobie gniazdo, i jestmaksi przewodnikiem i tatą,przychodzico 3-4 dni, częściej para"całujących" się, no i grupka teraz bijących się o przywództwo w"sejmiku". Nie widzę za to Rudego ani jego rodzeństwa. Tak jeby rudzielce od czasu otwarcia parków nagle przestały przychodzić,chociażbyły codziennie,i nawet naprawialiśmy futro, wydziobane przez konkurencję do cna.

      Możesz postawić na gołąbki,bo nie wiem, czy się nie zgubił ten Rudy który bywał tu prawie codziennie?
  • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 13:15
   Lola
   Przełożenie :
   4Den/- 13+ 8Kiel/-
   Charakterystyka roku - Lola liczyłaprzede wszystkim na TEN ROK i ...na te zmagania z rządem. Jest!!! więc 10Kiel/-,trudno coś zmienić w tych przypadkach -maseczki,zaleceń i poleceń mnóstwo,niszczenie wręcz sądów i gospodarki na skalę światową to nie coś co można przeoczyć, a masseczki obiecane do następnejzimy,kiedy to zadenwirusna zewnątrz poniżej 0'C się nie utrzyma, a kolejka nie postoi, bo zimno.Przy czym niektóre hotele i niektóre"galerie" właściwie JUŻ zniszczyli i zamknęli.
   I połowa roku: 6 - 12
   QMiecz,8/-,12/-,6Miecz,5Miecz/-,ADen, A Miecz.
   Na razie samotnośc, oczyszczona i kryzysowa,ale dzielna wróżka stara się jakoś "wyżyć" , no i jest czas,żeby pogadać, choćby na internecie, pouczyćwróżbiarstwa,odczuć rozsądną różnicę i mocne rozsądne struktury wewnątrz i zewnątrz. Później jednak będzie gorzej. nie chcę teraz na zasadzie"na dwoje babka", ale supernastawienie to nie wszystko,Lolu. To tylko tendencjado wchodzenia z otoczeniem w zdrowe układy.Pierwszalepszaumowabowiem czy nawet sprawa w sądzie może zakończyć się kryzysem i będzie, nie powiem dół. Jaksądzę, na miaręJowisza w Koziorożcu,kwadratującego teraz końcówkę Barana i początek Byka. U mamy mojej zawsze termin sprawy sądowej.
   Uciebiewyglądana mustbe, zwłaszcza że wielkie arkana w epoce kryzysowej mają dalsze rozwinięcie w 12/-, później wyjazd i katastrofa 5Miecz, ledwo się obronisz przed ciągiem (dalszym?) ataku czołowego.Czyjego, nie wiem.Dopiero listopad i grudzień przyniesie zmiany na lepsze na serio, to samo styczeń -wydajesz sięwtych Asachi początku nowych, przyjemnychżywiołowych energii uszczęsśliwiona.Również wyjazdy w styczniu i AKiel w lutym dadzą miły ciąg dalszy, poczucie zapanuje "niezaprogramowania" i wolności...
   Która ci się w marcu "przeje". No comments.4 Kiel.
   Must be, nie wiem jak tam z wagą i modą będzie, ale tendencja ogólna, żeby coś poprawić w ogólnym zarysie i socjoksztalcie zaprocentuje na wiosnę , masz bowiem Jowisza chyba w trygonach Wodnika, innym znaku, i będą więcej szczęścia miały Bliźnięta, ludzie - Wodniki i . Jeśli zatem "ruszy" jakieś powietrzne ukryte siły to chyba logiczne, że cienie zmienią się w lepsze układy także i w miłości świetnie będzie szło - 2Kiel.
   • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 15:41
    Moje zielsko dzikie: Zegar: przez pierwszą połowę roku będzie mniej więcej podobnie,zaczynamy miesiąc z lolą tą samą kartą, QMieczy. Póżniej jednak pozbawi coś rozsądku Rmieczy/-, mnie te teranzyty też rozwalają,a rozkraczenie i rozkrakanie rodziny na1,5tys km, to samo brak połączeń ze Śląskiem, jakby pozornie planowano agresje antyrządowe kopalń, a Amerkamery życzyły sobie po prostu ingerencji. Ludzie byli tym wszystkim przerażeni, a poziom nie grał - z wjątkiem psychozy ogolnej - roli . Podpalenia zapętliły się jednakże,a obława ruszyła,SN , internet i inteligencja nie zostawiły tych cham...skich odskoków nawet na chwilę mimo...częstości wypowiedzi i zalewu informacją... i - wygraliśmy, choć wpływy są fatale.
    Lola ma sprzężony zawód z wirusami, ja - wskazuje na to że "odblokują się"też aspekty w drugiej połówce.8 jak wymarzone na remonty, sierpień noi wrzesień - u mnie 9-10 wyglądana schnięcie farby i tapety.. ale na mnie . Zwłaszcza że ja sama nie mam możliwości wymiany drzwi i tych rzeczy,to nie "trochę malowania".Karcioszki nie kłamią może że elektryk to wszystko co dam radę...Albo szklarz...który "nie chodzi"w Wawie wcale już.Druga połówka u mnie i z moim horoskopem - oprócz wyleczenia w następnym roku na początku,braku możliwości nawet konkurowania jeszcze o cokolwiek, zaczynam dopiero wiosną,być może znów ekonomiczniej jak zapożyczenie,ale ...może "dobry biznes" sprzed 2 i 1 roku się powtórzy?No i talent może zostanie doceniony, 4Buł to kariera.
        • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 19:30
         Tak, zgadłaś chociaż to nie Rokita Maria Józef i był znanym politykiem trochę był też "uwikłany" - Rokita w Nel, chociaż nie dlatego jest Śmierć w rozkładzie.
         Siła, RycBuł Ryc Kiel - niewątpliwie pozycja,ale rycerska. A to walka,z wiatrakami, nie dziecinność, ale i nie dojrzałość polityczna. Takjakby te sprawy oddzielały go od poważnych zadań,zauważ. Został zakwalifikowany do grupy "mniej poważnych polityków" , jeszcze mam w książce.
         Śmierć pomiędzy monetami .
         Jak ty te karty stawiałaś, u mnie "wychodzi"oddalenie,osamotnienie,banicja z polityki, zresztą - ułatwienie drugie - krzyczał dużo o tym, ale sam padł tego ofiarą. Nie wiedział nic ani o jego znaku zodiaku, ani o aspektach, więc przyjęłam ,że KDen u mnie to również brak zaufania może być,odrzucenie nie tylko finansowe, , też coraz bardziej widoczne
         Ty masz As Den - tak jakby się"rozsiadł", skojarzony Ziemią - a później rozmienił na drobne, chwiejność i kłopoty drobne, dwójkowe, pary...?
         Materializm Yin - Yang? Pomyśl, bo twoje karty też nie są "gupie"
         ****************************************************************
         Rudy może i wróci, bo 5 Monet świadczy o głodnym brzuszku, a QKiel o tym,że zawsze było tu żarcie dla niego,odszedł dopiero do parku jak go otworzyli, zresztą,drugi biały ogonek nigdy nie przychodził, a zwierzęta zaczęły się bardziej opiekować mną a nie ja nimi, Rokki i Europoseł z Rudym codziennie zrzucały mnie z łóżka łapką i gruchały bo miałam niskie ciśnienie. Zobaczyły że wstałam, ludzie znów przychodzą, więc"wybyły" na parę dni, ale niepokoi mnie 8Mieczy -choć jak jest "uwiązany" przez baby, a one siedzą na gniazdach,to giermek by znaczył,że ma Cesarzową i Giermki czyli dzieci. Niektóre mają u nas ciapki, niektóre to dwukolory albo i trikolory,jak i rudzielce.Musiałabym pochodzić do parku, a boli mnie koszmarnie wszystko, zapalenie kręgów mami siedzę nalepiej z Rokki przy komputerze. Uwiązanie zatem widać, ale nie Śmierć.
         Zresztą,całe stadko czasami przychodziło ,do mnie a czasami i do kotów i srok, razem ptaki latały z mewami też, bo u nas jest paru wolontariuszy,którzy je karmią zimą, i dają odżywki, jak ja. A czasami mi na głowie siadały.
         ******************************************
         Co do rocznej też będę sprawdzać,już mi ten następny okres "siedzi" w mózgownicy i kombinuję, ale sprawdzi się dopiero później.Coś jak moja podróż z kolegami do Wrocka, aż do czerwca nic nie wiedziałam, a zdecydowałam że jadę w ostatniej chwili. Terazpowiedziałam - nigdzie niewyjeżdżam, wszystko mnie boli ale w kwietniu miałam jakby szansę..myślałam że krzywatylko ,później zablokowali transport - nic nie jedzie. I ja muszę walczyć tylko siedząc, ledwo przetrzymując całe dnie, ale teraz wiem, że się opłaca - internetowo i telefonicznie dałam radę załatwić wszystko w marcu, jakby intuicyjnie się"zbijając" w czasie, na wielkie odległości. Wiosna i kwarantanna powitała mnie z suto zastawionym stołem, i psychoza tłumu i SARS minęła,a Merkel w tą samą niedzielę gdzie ja opisywałam szczepionki i głupotę mediów nagle zdecydowała w późnym artykule że" kładzie łapę "na szczepionce.
         *********************************************************************
         big_grin
         Rozzie nie mogłam nawet "namierzyć", ale teraz sygnał życia jest,nawet dość silny,ale okropnie roztrżęsiony, jakby drżała wewnątrz.Nie przeczę że wakacje sąi dzieci,i kościółek w niedzielę otwierają,ale te kwakwa i to deadline mogło narobić "apage satanas" dookoła niej. Ajak ty to widzisz?
         • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 24.05.20, 21:44
          No i jeszcze wpadło mi do głowy mikado -dlaczegoten obłędmi wysjoczy, skoro będąnawet dzielone wybory - niby takie eee..."super" wymyślne,korespondencyjne
          wszystkie babcie moherowe zamówiąpo dwa głosy do domu,oraz nieobecna polonia z dwoma albo i trzema obywatelstwami zamiast za..lać do raz izraelskiej raz np. niemieckiej a raz polskiej ambasady. Tak to się nie chciało,a inaczej to namówimy ...wszystkich,także martwe dusze.
          Głównie z PiS
            • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 25.05.20, 16:16
             Piszę się na kapłankę i AsMonet,jak nie w oczywisty sposób ma reklamę, to Kapłanka to administrancja,u siebie w domu. As Den.
             Diabeł to to co "widzę", jest w jakiejś manipulatywnej sytuacji. Trzęsła się wczoraj jak galaretka, trochę się odłączyłam ,nie staram się o zbyt wiele, ale żeby ją"odłączyć" troszkę od trudnej sytuacji, i ustabilizować, bo nawet mając wakacje z, dziećmi to by napisała kiedy będzie, albo gdzie wyjeżdża/ją a tu - wisielecu mnie zawsze powodował kłopoty,to samo Diabeł. Jedno tylkko cięższemoże, patrz, Rudy mimo zniknięcia przed2 tyg. nie ma tego, ale samiczki igniazdo miwszystkiepo kolei pokazały, czasami są gołąbki młode aczasami przylatują ,jak Europoseł. Czasami żywi ich wolontariuszka,teraz znówwyszłaiteżsamotnik, trudno się do nich dobić, bo nawet drzwi nie otwierają. Ja z kolegami to wulkany energiiprzy nich, AmerŁac., Australian open, Śmietnigródek i , młodszego kolegę do rowu to nic takiego, mi się zresztą zawsze kłopoty na mnie pakują, niekoniecznie ja na nie...
             ***************************************************************
             \Polityk
             QMiecz też umie rządzić, choć tu jest pasywna.Dlatego nie pokazał się być może Król. Apetyt na wuadzę mógł sobie mieć, Rycerze razem to nie byle jakie siły,ale wiatraki i robocze aspekty powodują,że jako ugrupowanie zeszli na dalszy plan, mniej poważny.
             Zaangażowanie Asów oczywiste, alenie wszystko da się zrobić,spalić,karmatu oddziałuje, a Umiarkowanie, jeśli stron nie zmieniasz, to ma medalu...2strony. Raz pokazuje jaśniejszą, a raz... ciemniejszą, i wtedy nieco . ... denerwującą.
             Karrtay gites, ale wytłumaczone to majones.;D
           • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 25.05.20, 16:35
            Diabeł, 7 Monet to bym była ostrożna,Diabeł też rządzi, ale jest w stanie nawet ze Śmiercią nam "namieszać". To zewnętrzna karta...szydzi jakby z wszystkiego, a 7 zatrzymuje i tworzy "pod górkę" warunki prawie przy wszystkich żywiołach.

            ********************************************
            Spadły ogromnie transakcje bankowe, transze, Euro w górę idzie. Pisali na Internecie "co mądrzejsi miszcze"że korespondencyjnie to będziem nie tylko pieniądze drukować, ale i kart nie zdążyli to na sierpień są nowe może już. Pisałam że 9Miecz - Obłęd się ludzi trzyma, mimo pozornego spokoju coś w powietrzu tkwi...
            Tylko nos wystawiłam,i jużwidać ,że smutno coś dzwonią znów, jasnozwidzeniem wJanowie,koniewopłakanymstanie,jaby jenapole niemożnabyło wyprowadzić,wszystko woła o ratunek.i " pańskie oko" co konia tuczy.
            Anarchia wdziera się do środka i stadum zaawansowane wirusowe widać,niestety - gdzie jest? Tam gdzie i był( i wybił) koniec drugi???

            Karta jedna - Cesarzowa/-

            To żłób wywrócony, tamte świnki się najadły,tu drzwi wyważone.
            Na głowie siedzą, na rozbitym korycie,
            siedzi żona rybaka no i... nic nie widzą
             • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 26.05.20, 20:17
              Gdzie diabeł nie może, tam babę wyśle?
              Lolu,miałaś Śmierć, oprócztego siły pasywne często się manifestują w po9staci Królówek,one są nie tylko aktywne jak szatany,one często oddziałują w postaci zbiorowości.Kiedyś miałam np. rząd - królówkę, prezydenta - Króla.
              Tu masz takie mało dojrzałe Rycerze przy wuadzy, Siła gdzie na wuadzę ktoś użył..siły,tym razem ostatecznej.
              Próbuj dalej,karty świetne,jak zwykle,ale ciężko je podsumować.Nie odważyłabym się teżna pytanie typu czy... i 1-2 do kart, wahadełko jak nie idzie a moneta spada złą stroną na dywan, to karty tym bardziej.
              Moje - pomogą być może ci, no i odsuną na dalszy plan chęć "wystrzelenia" z odpowiedzią teraz.
              Rydwan /-
              QBuław
              13 Śmierć
              Kariera sporsza, osoba znana z wystąpień i ... klaki,również wyborczej,jednak z jakichś powodów została zablokowana,i odmówione wielerzeczy.Znana jednak osobowość, która dla tej kariery była podejrzewana o różne tricki natury babskiej, jak również słynna się stała jako sexy i afer tu przyrosło...dość sporo. A skończyła się jak to 13 - główką,mpoże i skok był ze zbyt dużej wysokości,o czym zawiadamiają rozbijające i dominujące jakby AW.
              ***********************************************
              Europoseł był,z całym stadem, które już jakiś czas prowadzi,parka całujących się z bloga, a Rudy coś zniknął w parku. Karty jednak wskazują na gniazdko. Wszyscy siępoznajdowalizwyjątkiem Rozzie i Tabuli.
              Niestety,kwarantannę muszą przejść również Polacy wjeżdżający do Polski, u mnie na adminkę w połączeniui ze Zdanowską Q Miecz 4/- i 14/-
              Niewiem juco o tym wszystkim myśleć. Chyba nie wyjechała do pracy zagranicę i nikt jej nie "ukradł"? Jedno jest pewne,pewno nie ma dojścia do Internetu, bo by przynajmniej posta napisała, albo zagadkę dała,jak zwykle,a tu - rozbijacz.
              • lola1104 Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 26.05.20, 23:44
               u mnie karta smierc nie oznacza śmierci, nawet niekoniecznie jakieś wielkie odejscie oznacza, ale na pewno wyciszenie, wycofanie, odwrot w sprawie.
               takich historii ludzkich w polityce jest bez liku, to bysmy tak mogly przez rok prowadzic ten dialog
               ja bym wymieniala coraz to kolejnych , mądrych, którzy fajnie zaczynali, mieli potencjal, a potem spadek z wysokosci......
               poddaje sie, już wiem ze nie strzele w dziesiątkę ! nie wiem kto Ci w duszy gra w tej zagadce, hehhehe
               za dużo możliwości !!
               • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 27.05.20, 03:11
                Andrzej Lepper,nieżyjący już lider własnej niewielkiej partii "Samoobrona". Stąd i Królówki pojawiające się w miejscach "pasywnych", zbiorowości albo i ...partii, która jest i działa,podchodząc i bez niego do wyborów.Zmarł "parę" latek temu, jakoby sam powiesiłsię w budynku własnej partii,wcześniej jednak był i "ostrzegany", straszony, i były pod jego adresem kierowane groźby. Podchodził jako np. były marszałek Sejmu do prezydentury Polski, wyśmiany przez opozycję i mający udział w wielu "seksaferach "- znów,stąd Queens. Jedna z nich, właściwie w Sejmie (często był wyśmiewany,jako "lider małych miasteczeki i wsi")skończyła się nieciekawie, bo zatrudniał w swoim biurze "działającą " jak prostytutka osobę, innym razem był autorem wypowiedzi nt. zgwałcenia prostytutki, albo jego przyjaciółka,p. Beger - nt.seksu konia i owsa, "kurwiki" stały się znane powszechnie. Jak stróż jednak .odmienności,morale małomiasteczkowego "narobił" dużo wrzawy nt. więzień CIA, "wąglików"i podobnych. Inne słynne wypowiedzi,gdzie "wychodziła" na każdym kroku słoma w butach w Sejmie i nie tylko to "Balcerowicz musi odejść", wywsypywanie na tory zboża (As Den.)albo ... "oskarżenia" o chodzenie na...solarium (znów Queens). Znajomi : Rutkowski, Tymochowicz.
                • lola1104 Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 27.05.20, 15:33
                 przez caly czas pisałaś i polityku w czasie teraźniejszym......
                 kiedy pierwszy raz napisalas zagadkę, przez jeden ulamek sekundy przeszedl mi przez myśl andrzej ale od razu odsunęłam to, zrozumiałam ze polityk nadal zyje i potem juz miałam mnóstwo innych nazwisk na myśli, w kolejnych podejściach juz nidgy znów nie pomyslalam o nim
                  • camaretto Re: Dyskusje tarotowe i wróżby doskokowe 1 -off 27.05.20, 17:02
                   Widzisz,ja też tak mam,nie wpadnę na nazwisko ale łatwiej na story.

                   Znalazły się gołębie, mają gniazdo,wikt i opierunek w sąsiedztwie,nawet wyszły , dzieci światła, i przyszły na moment się pokazać, od strony białego ogona,łaciatki,i pięknego dzióbka.
                   ***************************************
                   Bez namordników chodzić będzie "wolno", a tymczasem z kotem kichnęłyśmy potężnie.po mojej wyprawie do sklepu,trzeba będzie czosnkiem i cebulą przeziębienie, bo to bacterium.
                   Teraz może ty coś wymyśl?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka