Dodaj do ulubionych

Wróżby wróżby

06.06.20, 15:21
ciąg dalszy, bo już wątki się mylą i za długo idzie prewracanie kartek.
Resztę też zapraszamy do dyskusji i wróżenia, ja usiłuję wyjść z tematu zdrowie, bo nie chce się wierzyć, ale w obliczu zdrowia cała polityka idzie na bok, aż dziw jak łatwo to cenne dobro i bezpieczeństwo w narodzie ,grupie ludzi roztrwonić.
A tymczase, czasami i9nwestujemy Bóg jeden wie ile pieniędzy w dobra fizyczne i zawodowe , czasami rodzinne - chociaż przed nami w tej sytuacji soi parędniżycia,inaczej nie wzięlibyśmy samochodu i "bajka na trasie", koma kierowcy i podobne... nigdy by się nie odbyło
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Wróżby wróżby 06.06.20, 15:31
   Stoi parę dni.życia. Zagadkę w którymś wątku odpowiedziałam bardziej obficie.
   Zaraz wróżba dla Loli, temat dogryzam powoli, jak również naleśnik okazał się zbawienny, nie tylko pralka i serek bialy,który po paru dniach dojrzał - BiO i z Pesto włoskim na patelni zaczął się topić.
   Za to śmietana Bacomy Bio zaczęła się psuć. Dlaczego? Czy to z obrotami ciał niebieskich związane?

   Mogie poprosić o ciemniacką wróżbę"za kratkami"? Bo wydawało mi się,że wsadziłam wszytkich oszustów, którzy mi zagrażali,fizyczna ochrona się sprawdziła,rzadziej też dzwonią z Łodzi telemarketerzy i Ue zarządziło nowe przepisy obronne, ale mentalnie to z Białołęki nie jest daleko..
  • camaretto Re: Wróżby wróżby 06.06.20, 16:38
   Lolu, mam z przełożenia dobre karty, 10 Den ,12 i 3Buł czyli jesteś w "domu", pod względem prawno - finansowym ,w zawodzie. Jednak pytanie twoje zabrzmiło - czy (znów)mu się mój face nie podoba? 9 Kiel Dev/- i czy się spodoba?
   To nie tak, wydaje mi się,nie mamy powodu,żeby ukrywać tu zbyt wiele,w końcu we wróżbach i tak ma wyjść to o co chodzi a nie co innego. I pomóc, niczym mi - od paru lat pomaga i przeprowadza przez trudny okres wyzdrowienia.
   Karty :
   18Księżyc w "Głowie" świadczy o tym, że sfeminizowana jest cała branża pewno, również potwierdza twoje pytanie "Głowa" nr. 2 mojej wróżby 7 Kielichów, która świadczy klientom o celu zajścia, a nie o oczekiwaniach,na które kładę czasami "dogrywki".Albo oni sami kładą.
   Chodzi o to też że w tym "biznesie" ważna jest wizja ostateczna, coś,co prowadzi przez pewne etapy decyzji no i nie jest to face, tylko jakaś wizja ogólna. Tak to ma zawód przyszłość, tyle że czasami 4 Buł/-w kontaktach i nieświadomość 5 Den. świadczy o tym że nieskuteczność twoich próśb nie polega na tym że nie robisz cudów w ogóle ;D choćterazw obliczu 7 Buław pewno by się w kryzysie przydały.Po prostu,jak nie pasuje papier w 4 Buł, kariera, popularność z 7 /- to uczciwa i sympatyczna "gębusia"nic nie zmienia, takich to on ma full padół - 10 Buł.
   GierBuławy /- świadczy też o generalnie nauce, konieczności podporządkowania może pewnym ogólnym zasadom, na które będzie zwracać uwagę,niekoniecznie o gwiazdorstwie.
   Uczniostwo w wierszu Goethego o czarnoksiężniku było z gatunku niemożności kontroli nad całym procesem czarów,to nie tak że Goethe był nie świadomy wiersza, ale że pewne rzeczy na podstawowym etapie wyglądają bardo prosto i łatwo,a nad Mocą . własną, przecie,bo nad cudzą i tak nie wychodzi ;D trzeba panować, ito dopiero oznacza ,mądrość, nie wiedzę,jak włączyć kompu kompu.
   Wygląda, że mu twój dyplom nie pasował i CV, a nie że cię olał,po prostu.Być możepo latach kariery by się odważył, ale że zagrożeni są jeszcze wszyscy działaniami rynkowymi i pismejkerami to budzi podświadomą chęć ucieczki w kontakty "pewne".
   Tak mi sięz tych kart układa.
   Jak również, że ja po paru tygodniach już wiedziałam, ile osób w Warszawie jest z moimi kwalifikacjami na to stanowisko końkurencji.
   Niewiele osób było, bo kilkanaście.
    • camaretto Re: Wróżby wróżby 06.06.20, 21:52
     O, to by się nawet zgadzało, to TA wersja doszła do skutku? Bo ja,prawdę mówiąc, stawiając w ten sposób kontroluję tylko połowę, a czasami nic,choć sama ją na podstawie Krzyża rozwijałam.Doszłam jednak do wniosku, żenie lubię krzyżyków, w dawnych czasach Krzyż Celtycki to była reakcja na powstające pod nosem chrześcijaństwo,a druidzi tolerancyjni.Myślę jednak, że Młot Thora jest starszy, a pozostałości z pętląi różdżką w rękach Izydy czy Inany miały przypominać jak alfa i omega symbolicznie Yin i Yang, męski i żeński symbol góra - dół. Dobrze więc, że stawiałam na koniec prawdopodobny,a nie ostateczny. Klientów na samym wstępie informuj,ę bo po co przychodziliby do wróżki, i to właśnie do mnie, gdzie popieram i uwielbiam wolne wybory, w końcu karma chyba,choć fascynująca - chyba na tym polega , inaczej byśmy się nie wcielali.
     Kto chce,może iść do Macieja, jemu wszystko się sprawdza, w innym przypadku jakaś ładna panireżyser mówi Oczywiście! 100% trafności! I Maciek czuje się bardziej "wyzwolony".

     Cam
     • lola1104 Re: Wróżby wróżby 06.06.20, 22:41
      wersji ostatecznej jeszcze nie ma. wyjaśni to sie wszystko mysle w przeciągu 2 tyg-miesiaca?
      natomiast chcialabym wierzyć w optymizm Twoich fajnych kart wyciągniętych
      oby bylo dobrze.

      a jak nie to nie

      buddyzm uczy nie oczekiwac bo to tylko ranę przynosi
      • camaretto Re: Wróżby wróżby 07.06.20, 10:31
       Nie - oczekiwanie to jakby jednak zamknięcie na nowe, zapomnienie.
       Może stąd dogmat,że Nirwana to w ostateczności jest Samsara.
       No i ... że każda istota ma w Umysł Buddy .

       Może dam tu mikrozagadkę dla ESP - niedawno znów miałam na to dowody, od moich zwierzaków poleciało.Dodam dla ułatwienia, że chodzi znów o dziwne zachowania zwierząt, no i działalność naszego KPZ, Klubu Politykujących Zwierzaków,po śmierci liderki Saby i kandydata na prezydentów USA za Busza i - kiedyś raz - Meksiku takiego kotka, nie pamiętam już danych ani koloru.

       Klub pozostał, odwalczył jedynie morderstwa na zwierzętach przed Euro 2012 (notabene - psy mordowano metodą trampka, bo denaturatu wstrzykiwanego do krwi) i ochronę zwierząt jucznych na Santorynie, a konkretnie osiołków.Zajął siętylko rozszerzaniem na cały świat przyjaźni ludzko - zwierzęcych, no i nauczaniem jednych i drugich oraz oraz tresurą... no , teżjednych i drugich. Ja też zresztą spieszę z oświatą tłumów, bo takie pytania lat 10 z okładem do weterynarza jak: "Czy wolno podawać kotu makrelę?" mnie wkurzają,myślałam że wszyscy jużwiedzą, a to news. Tabularasa, tabula...rasa!
      • camaretto Re: Wróżby wróżby 07.06.20, 14:45
       Zobacz jednakże czy to nie karma. Najlepiej na horoskopie zobaczysz rytmy, ja się nauczyłam jeszcze teraz na tych aspektach, że czasami "goniąc" aspekt goniłam niesiona wiatrem "siły wyższej" ale i gnanaprzez epidemię,bo co oni wymyślą jeszcze to nikt nie wie. Maseczki pod wpływem przemożnym naszym zniknęły, zabrała się do nich cała internetowa kliqa, prawnicy za wotum nieufności, a milicjon....chyba za system powienien sięzabrać, bo razem z rozkładem systemów prawnych i eneretyczno - transportowego to już bardzo podejrzanesięod początku stało.

       Mikrozagadkę please!!! Co takiego zrobiły dziwnego zwierzęta, oryginalnie no i zgodnie z naukami Buddy - "Nirwanicznie"
        • camaretto Re: Wróżby wróżby 08.06.20, 11:32
         Nirwanicznietak, bo staram się zrozumieć, mimo złudzeń "ludzkich",jak one na wierzchu otwarte,rozumieją choć "bez słów". Dość, że chlapnęły. I to jak!!! Co orawda nie procnty, bo tych już bank nie daje, zresztąone zostały przez PiS zniszczone, no i karierybankowe stoją pod znakiem zapytania,kumplom dali podejrzanie tylkonśrednią jakąś 2-3 tys za mc. pracy programisty czy dyrekcji i won zklubu, teraz się cieszą, bo tym zza oceanu się zwidują zarobki na Murzynach czy Hiszpanach...
         Dorwały na wierzchu otwarte ... piosenki Kaczmarskiego, a końkretnie "Mury", do których pani ćwiczy palcówki już miesionc -półtora. Ja, kurka wsłuchana w głos mistrza ze starych nagrań, jeszcze z koncertów na 2 graty akustyczne i Jacka przy ekstra austraijskim mikrofonie. Lata 80-90, wiadomo. Mury zatem runą na pewno, sama widziałam. A tu nagle drzwi pnoęte mono jak na kota, się otwierają... i wchodzi Kota, drżc się wielkim głosem bez pamięci w takt i rytm melodii. Później demon - stacje przeniosły się na meble, bo należało naostrzyć na "nich" pazury.
         Później pani nie do końca zrozumiała czy kota na pewno zrozumiała treść - nagle "gupsza" jak śmiesznie pańcia (Dobra, mikrozagadka zwierzęca nr2) w obliczu Umysłu Buddy, chociaż sama odchowała zwierzaki wszystkie jak własne dzieci. Obszczajmurex więc pozostał, kotex- murek w miejscu darcia (choć jej nie wolno normalnie było niszczyć tapicerki, i tak mam problemy, bo sama zniszczylam).
         Pani podejrzanie podeszła tolerancyjnie do sprawy po buddyjsku i ...skończyła się jakby tresura, a pani wpadła w dwudniową medytację.
         • camaretto Re: Wróżby wróżby 08.06.20, 11:51
          ERRATA big_grinrzwi się mocno otwierają, wchodzi Kota i drze się do melodii.

          Postawisz mi jeszcze na... gospodarstwa jednoosobowe? Można uzyskać jakieś pomocowe środki, ale - mi się nie chce gnać po instytucjach,bo zdrowie mam zbyt mocno rozchrzanione, a tym bardziej wykazywać w owych instytucjach cokolwiek, mim0ozdrową, resztą, dale są i podejrzanie olewcze jużod lat, jeszcze będę musiałagdzieś zdążyć zapłacić (jak zwykle) mandat 200 zl za korki uliczne, a lejkarze zrobiąze nie znow ofiarę losu w obliczu "państwowych niesubordynacji" , wolę walczyć o uczciwą służbę socjalną i ordynację wyborczą, zresztą, Kaczoch mści się teraz na ...PAN, znanej z ...moich znajomków,tam pracujących i w ...laboratoriach europejskich, nie w Warszawie czy Wrocławiu. Głównie za...testy, ale uderzenia są "od starego", jakem expirtka od 25 lat okultyzmu, jasnozwidzeń i psychoterroru.

          Mam oprócz drugiej zagadki zatem jeszcze i mikropytanko bo podejrzanie - Trzaska nie chce może źle wypaść, i obniżą śmieci dla gospodarstw jednoosobowych, miastoofiarowuje się"dopłacać" do ustaw które samo zarządza, pod warunkiem gospodarstw jednoosobowych. Oraz w ogóle świadczyć dla samotnych teraz jeszcze mniej mających - jakąś pomoc socjalną.
          Karty - Śmierć /-,10 Den. Kody moje, więc - 'zostaw to w cholerę lecz się w domu nikt ci nie będzie przeszkadzał.'
          Ale zapytałabyś, please?
          No i
  • camaretto Re: Wróżby wróżby 09.06.20, 12:28
   Cholera jesteś wróżką roku a ja za słabą prowokatorką. wygrał chyba kiciuś z tym obszczanym murkiem i porwaną tapicerką cholera, ale mają tyle temperamentu, że każdy murek, 2 m w górę.

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26015142,lukasz-szumowski-pytany-o-rekord-zakazen-on-wynika-z-czegos.html?v=1&pId=57652574&send-a=1#opinion57652574
   No na pewno wynika, z błędnych przesłanek
   Duda wyśmiany ale nie chce mi się otwierać
   Zara jeszcze coś pewno wypłynie. Floyd odlatuje dziś ostatnim samolotem.
   złe psy sorry TEŻ znam
   Titanic spójrzcie a ni lękajcie się sądy otrzeźwiły że już nie wygra...

   Miałam wróżyć, ale jeszcze jakieś nowości, nie wiem co w Nevadzie i nie pytałam w PAN co się święci, przyszedłmi natomiast taki wieszczy wierszyk jak kiedyś Adoptowi do głowy w medytacji teraz - ...w marcu skończy się epidemia Sarsu.
   I jeszcze, że karmerkelowa nie ma wiele z moimi wpisami do czynienia, ale zareagowałyśmy zaraz i natychmiast, wg. wiedzy o układzie odpornościowym i to w niedzielę. No i że szczepionka i koniec nieuchronny tego być przez to wszystko musi.

   Jest też supertemat roku -zostawcie titanica , nie wyciągajcie go...
   Kaczyńskie chcą - do transatlantyka
   pod murek ktos nasika
   i zapomina się ,zapomina się - w przedszkolu wszelkie zło

   Cam & Kaczmarski, ale ten wielki, Jack
   Karty kłaść prosiemy
    • camaretto Re: Wróżby wróżby 10.06.20, 11:52
     Czy Budynia położą to już masz, teraz wolności obywatelskie i impiczment szumowin ,Lolu, skoncentruj się.

     Ja dla siebie za chwilę zmyślę coś dla mnie, potym śnie to niedoenergetyzowana byłam, no i mam poczucie jednak nieświadomej "łonczności" z Merkel, no i niestety - pewnym wampirem z łosingtonu. Tak normalnie to chyba nikt tam go nie lubi, zwłaszcza w newadzie, ale liczą na normalne wyjście z kryzysu i obostrzeń. Jak jednak będą robić za niego, to wg. polskich dawnych doświadczeń w wyborach przejdzie on nie oni
     • lola1104 Re: Wróżby wróżby 10.06.20, 23:11
      jak to będzie z nasza wolnoscia do konca roku

      5 bulaw 3 mieczy cesarzowa

      chryste
      podobna aura jak w pytaniu co to dalej bedzie w poscie matorla z matematyki (as den 5 den cesarzowa)


      i co, cos kiepsko nie ?
      • camaretto Re: Wróżby wróżby 11.06.20, 09:39
       bida z nędzą, trzymam się I Cingu jak ostatniej deski, bo mnie uświadomiło,że chodzinie tylko o mnie i inne inteligentne osoby, ale i o ...karmę, miałam nawet takąwizję, że - no, stare dla nas odchodzi. Mama całe życie walczyła o wolny kraj, tosamo dziadek. Jeden dziadek umarł jeszcze w komunie, odrzucony i niezrozumiany przez strukturę, ale jego horoskop, osoby z opzycjami choć niezwykle 'szczęśliwie rozgrywanymi' potwierdza się, i wypadkowa wychodzi na jego własną.
       To samo jakby - śmierć innych dziadków, mama umarła w wolnym kraju, choć dalejw toczy się imperialna karma narodów. My też kiedyś zejdziemy ze sceny, zmęczeni i niekoniecznie szczęśliwi.Czy więc będzie dane nam wyrzucić trampka czy szum - off -skiego, czy e - mikrovicz , czy
       ł -oś, -pierdut! to inne zagadnienie. Karma bowiem to też jakby to co "chodzi' ale jak dalece ma to wspólnego z naszymi działaniami - to jakby nawet widzieć albo nie chcemy, albo niekoniecznie wpływ jest "klasyczny". Mójhoroskop mama interpretowaładlamnie normalnie, funkcjonowanie poza syustemem, połamanie wszelkizh zasad i" batów' - i co ? Nawet mój kotek który został ze mną rozumie treści piosenki, nauczony przeze mnie i 3ch języków obcych,i ładnie muzyki produkcji nauczył się, siedząc w domu,i głównie współpracując z psią piosenkarką u sąsiadki.
       będzie zatem koń - frontacja nie tylko z matmy, bo dzieci 'gupsiejsze"już być nie mogą, a bić ich nie wolno prawniczo, więc dufne są w swoją bezpieczną'aurę', jak kiedyś, tylko ostrzeżone kiedyś były, bo konfrontowały się z realiami i rodzice też - do nich strzelano. Następni (sama daję na blogu coś do przegryzienia - wpis "Ilustracje", zapraszam)... Nic się nie zmienia, ornitolodzy i ekolodzy jedynie obszczajmuka widząc - nie drżą o siebie tylko ile ze świra zdzira jeszcze pokaże. widzą bowiem, że chcemy się ...pozbyć łańcuchów mimo nazewnicta strefowego.walka nieuchronna, tym razem 3 mieczy, nie 10 - więc biedne zwierzaki zginąwszy nie zrobą już nic (klasyczna 10 den, nie powiem, w symbolu się mieści, mądrość kart), a zemści mury może i w końcu - człowiek bury.
       5bułąw - konfrontacja, jak w przypadku dudka, ae i cesarzowa - jak zwyklamerkel podlożyła siępierwsz im jużpisałam, dawniej - i korespondencja niemiecka zaczęła płynąć - ale oni tam mają w zasadzie formalność, poduszeczka Merkelowiej działa na to więc nie rozumiem właściwie bo tam kłopotem jest starzejące się społeczeństwo, tu 'zawduszone dzieci", zaduszone geny,niekiedy nawet autoagresywnie, jak u mnie w rodzinie.USA ma to samo co i u nas - nieświadomy strach, żeich wrobi osiusiany murek zostawiw kryzysie i ryby w wodzie i klimatycznie smród zostawi, dziadzio na wypisie ... z listy psychicznych chyba bo że powinien na impbiczment pójść, towidzać, słychaćoi ...chyba i czuć, oprócz tego że Ivanka starsza się zakochałakiedyś.
       Ania Ciapman też, zresztą była a inteligentna jak na chammerykankie, więc kał- boje posądzili ją o szpiegowanie dla wlasnego narodu.
       A nie powinni byli . widzisz, Lolunia jak to jest? zbyt inteligentnym też bywa gorzej w życiu, a ludziom jak zwykle nic nie pasuje.Cholera, klawiatura całkiem się psuje... sad - a nowa była...
        • camaretto Re: Wróżby wróżby 12.06.20, 09:43
         Wiesz, bo zależy czym IQ mierzysz. U nas była w wawie kiedyś pracownia psychometryczna, to zaczęłam sięzastanawiać nad tematem i zrobiłam mnóstwo testów oprócz tego narodowego, bo w tym bardzo przeszkadzała rodzina, zaczęli chodzić, pokazywali sobie palcami na ekranie i takie tam.
         Tak że we wszystkich przypadkach wyszło, że fuksa trzeba mieć, no i zero żenady, w tej sile przebicia i autoreklamy, tacy sąnajbogatsi bo wylicząci, ile powinna stara babcia zrobić km na pocztę z paczką za 30 zł. Wolałam bez słów dalszych odkupić gitarrę zniszczoną przez rodzinę jednego z najbogatszych albo patelki za rabaty mimo toksyn u drugiego. Tacy szczęsciarze bowiem nie dają innym, nie dają nawet własnej rodzinie...
         • lola1104 Re: Wróżby wróżby 12.06.20, 19:13
          tak wiem, im ktoś bogatszy tym mniejsze prawdopodobieństwo ze cos da.

          ale koniec końców wszyscy wiemy, jako żywo tu stoimy na tym ziemskim padole ze kurde ta mamona to nie daje takiego orgazmu jak milosc
          jasne ze człowiek czuje sie bezpiecznie, se kupi chleb, leki, leczenie
          ale pustka w sercu dalej jest, ta dziurrrra ..... hajs nie rodzi emocji....... tylko poczucie stabilizacji ekonom
         • camaretto Re: Wróżby wróżby 12.06.20, 19:25
          Lolu?
          A postawisz karty w intencji grajka na schodkach metra?On ma rozwaloną gitarę, i jak nic ta stara AlhambraP czy yamahama jak on ma,za 50 zł zrobiła na mnie też wrażenie,ale nie wiadomo jak by to wyszło, oklejka zerwana... Moją starą czeszkę made by Cremona chciałam jednak oddać za darmochę, a cała naprawa kosztuje 25 złociszy, to listwa kołkowa, mianowicie, takie się kupuje nowe, dokręca przykręca i cześć.
          Natomiast ubytki psują dźwięk, gościu widać, że tym zarabia, jedno to królewski prezent od Boga w rodzaju podmiany dla muzyków, 20 tysiaków warta gitara i 1,5 - 2000 +700 zniżki dla biedoty, toż to mój cały czynsz warszaffski, a to nie koniec ojcowej kieszeni.
          Zamiast - ten biologiczny to sknero - na zero. stawiam na Garfieldy i Kizie rozumiejące treść hiszpańskiej piosenki w takty nirwany. Mnie karty wychodzą bowiem z posad i nieco się krygują, on może chłopakom odda w celu naprawy, i strunę zmieni, całkiem jeszcze nieźle gra ten stary gracik...
          Chciałam żeby nie została tylko wyrzucona na bruk, albo znów nadepnięta, świetnie jest do tego instrumentu krajkę przywiesić,i dla harcerza to niebo na obozy.
          Postaw please, czy się ta osoba nie będzie krygować żeby coś takiego dostać w garść, bo ta stara jego rozwalona... akustyczna,mówi sama za siebie,mu chętnie zasponsoruję, sama kasy nie mam zbyt wiele, bo bozia sypnie czasami groszem, a czasami nie...Aspektów i karmy yogas teges też chciała mnie widocznie nauczyć w tym życiu, ale jedzenie zmarnowałam, chora jestem i głodówkuję też.
         • camaretto Re: Wróżby wróżby 12.06.20, 19:49
          Ja wam dam za to inną nieco wróżbę, bo samotności to nie wypełni, alemożezapełnić poczucie straty,jak syn Millera, sąsiada...albo inny sąsiad,gdzie pchnięto syna nożem, rówieśnika mojego i dzieci nie miał...Tak medytuję ...my z kotkiem, bo jemu uratowałam zycie, a sama była. Do stada go wzięłąm,ale umarły inne zwierzaki, kocięta już też do innego stada należały,i kastrowane zostały niektóre, a przecie ten Umysł buddy to kotków moich dobre i złe Drogi...I zdrowie to podwójna nauczka, jak i dla mnie...odwzajemnili eżtylko niektórzy miłość czy przyjaźń. zostały psy gończe na tym wielkim świecie, Lolu... eeeech ... -
          Postawiłam na Rozzie, myślałam, że na dniach wróci,miałam nawet sygnał. RKiel/- wychodzi na Trampkin' soup i walkę co mówisz, kaczki mi . ...kurnik, kórnik, panie... Zapytałam więc inaczej, żeby te wolności zręby umiejętnie nie sprzedawać, Gden. /- 4 den/+ => Judge20/- no transformation 13 Death./- chociaż ujemnie to niechętnie już główkę podniesie.
          Nie dać im kasy bo jak się najedzom to będą problemy, a tak to nadzieja że nowej nie dostaną, no i zostaną na tym co jest, bo wejść na inny poziom - choćby w ostatniej chwili - zostanie im wbronione. wtedy transformacjaukładu morderczo się zaciskającej pętli na naszej szyi,nawet internetowo - bo np. zdjęcia bombera są i myśliwców 2, osobno. Kto zaświadczy, że on w chmurach byl, każda gazetka musi z czegoś żyć, a bomber hangarować.
          Nie dać takiemu szum.off. skiemu ROBIĆ kasy więcej...żeby nie napływało do niego nic. Zatrzymać...
          • camaretto Re: Wróżby wróżby 12.06.20, 20:04
           transformacja układu się cofnie. i zacznie wracać energia z powrotem co wysłali. od góry odbita. To mówi ten sąd. Kurka, jeden shift zablokowany mam i spacja. I długo się ładuje,przegrzany jest, i nie wskakuje. No.
           i to były niby te wolności w aspekcie dynamicznym bo przecież walczymy, znów cała banda internetowa się wyspała, ja nawet nowe zakupy mam właśnie i biednego grajka, który już inną ma gitarę, nie lutniczy cud świata,...poszedł teraz, a ja z bólem chodzę, ale starszą oddać chciałam i kogoś szukałam ...
           czy na Olx ją wystawićw kategorii oddam?Trochę mniejsza jest, ale jeszcze pogra...
           • lola1104 Re: Wróżby wróżby 13.06.20, 00:49
            jak ten grajek zareaguje
            gwiazda 6 kiel as mieczy

            as mieczy to u mnie umysł na tak - intelektualny flow

            czy dojdzie do utargu między wami
            rycerz den kochankowie sprawiedliwośc !!!!

            i to jak ! z przytupem !
             • camaretto Re: Wróżby wróżby 13.06.20, 07:43
              Dzięki, Lolu. Tego mi trzeba właśnie, jak na razie to dobrze zaczynam, komputer i ja oddzielnie. z wirusami mentalnymi właśnie walczymy, banda obszczymurex opuściła właśnie nalot teraz o 5 coś,pozastawiałam tam parępułapekjeszczezamłodych latale odbijało latami od tego działanie drugiego który znow nakierowany przez trzeciego, znów niezależnego od nich, załamał się psychologicznie. I niby każdy chciał "pomóc", wszyscy próbowali ze mnie radar jakiś zrobić i walili, walili do drzwi...Tak patrzę, bo ta listwa kołkowa to standartowa w wymiarach być musi, to sobie skombinują.Tak to podłączenie elektro nie dziala okleina odpadła... ta moja jeszcze się trzyma kupy, a oni włóczą się po okolicy, nie mają jak zarobić...jak i my w dawnych latach. jeden kolega z garażówek,basista, to nawet 2 marki na ulicy zostawił... bo za grajka usiłował robić.Dzięki, mam nadzieję że wytłumaczę i gitarka czeszka trafi w jakieś ludzkie ręce...a ja będę swoje snow flakes odsłuchiwać. Na słuchawki trzeba bowiem coś nałożyć chyba, jak tą elektronikę wyreperować nie wiem,ale dźwięk jest zduszony, stereo rozbite.
              Postawiłam karty,nie pierwszy raz elektronicznie i użytkowo,bo te słuchawki mnie wkurzają.16/- ;8Buł/- ;13/- No zombie.
              Padający grat, w ruinie który przeszedł już opcję zepsutych przewodów, i teraz zaczyna straszyć. To dlatego są przerwy i nic nie słychać. demo programowane odgrywa poprawnie, nic nie klika czyli nie gniazdko.
              Wiesz co? ja mam podobne histerie,jak te początkujące babeczki na szkółce Tarota, ale wtedy kiedy upierdliwie ciągnę, mimoże podejrzewam
              1. że źle pomieszałam karty i mam wszystkienp. na odwrót
              2. nie skoncentrowałam się na pytaniu tylko na czymś innym
              3. weszły jakieś inne czynniki niezależne fizycznie do gry, nie jestem z kartami "sam na sam". co ...pilnuję od młodości, bo później bez osłon się człowiek budzi z "ręką w nocniku" jak mawiał staruszek.No, ale u mnie była cała rodzina zainteresowana, tylko chcieli się oszukiwać nawzajem, no i kiedyś tam przedobrzyli.

              Czy zaufać karmie i Bogu?
              Dziwne, zatrzymało się na 16 arkanie, jakieś drugie dno w bogach namalowanych w tej talii co jakiś czas, tym razem wyobrażenie króla Bogów Dzeusa. Sukcesy w 6Buł. wyobrażone zależą od karmy, ale widać, że ten system eko jakoś nie podlega innym prawom.
              Coś jak 'Katedra 'J. Dukaja - system się zapadając,nie sprawia więcej kłopotu, nie istnieje dndzień następny. Jeśli spali ktoś wszystkie mosty, to cywilizacja wyginie, i zostanie tylko great damage - 16 -Sodomion.albo wieża Boga. Twilight of the Gods. Musimy zrozumieć, żeprzekazy ZAWSZE takie były - choćby dlatego, że oprócz nas nicszczących ludków - istniały jeszcze katastrofy kosmiczne np. Niektóre nawet - spoza Układu - sama opisywałam, i wykryłam 1. że tylko Kośćiół się nimi jeszcze interesuje, inni pochowali ryjki w strachu atawistycznym przed zaćmieniem przez T54 (podobnie jest przy np. wojnie jądrowej którą jeden obszczymur obiecuje drugiemu już jakiś czas.Nie wątpię, że niezrównoważenie obu stron ma na to jakiś wpływ.)
              Chciałam ci postawić na weekend miłe karty - ale ja coś mam nawet na Yamahamę takie, tyle że z tymi słuchawkami rozchrzanionymi to mam prze...ane rzeczywiście, samotna w kryzysie Q Miecz.Flamenco za to tylko pozostaje, bo la Allhambra już "stworzyła' w moim umyśle coś pod wpływem może innych twórców ale flamencopodobne. No i chce się rehabilitować połamane ręce, oni tam mają świetne giffy riffy.
              Dobrze to wszystko za to - a nawet lepiej ;D Mistrz Adopto wymyślił. sposób na potwierdzenie idiotyzmów znam, i jeśli dojdzie, że teraz 'niedopieszczenie z kartami' - wyrzucić. To niestety, też takie cuś, za miękki mam charakter i życzeniowo wyszło, WHO jednak pozostało na uwięzi, i on to mówił.Coś klasycznie ale zaczynam znów rozumieć, i ustępuje sieczka.

              Lola - 3 Sw/- KDen/- O co walczysz, bo innej wróżki nie wypada inaczej zapytać. O pieniądze świata czy te do końca miesiąca?Dalej nie stawiam, widzę, już kto i co spowodował ten popłoch w mojej energii. QMieczy, zapewne, jeszcze dawniej w "szkółce" gdzie kiedyś próbowałam kogoś zapoznać ;D ale mnie zbanowano.Inteligentni powinni widać na swoim poziomie gadać.
              No i kiedyś bluestar, ukryta starsza trollinka z forum Adonai.
           • camaretto Re: Wróżby wróżby 13.06.20, 08:38
            No to jeszcze jak już mam taką"rękę na odwrót" dzisiaj to trzeba by powróżyć, b osię zatrzymałam wcześniej, w końcu nie wróżymy pozbawieni... zatrzymania o układ, w końcu ja mam i biorytmy, i się wczuwam wogół inaczej - może stąd i kartytakie, i psyche "mięciutkie' teraz -Raczek ma bowiem urodzinki po wyborach, i pierzynki zrywają, i koni nie szanuję, choćmoje miłości PiS niedał rady zrujnowaćdokokumentnie to Desperado w tym filmie się rehabilituje... to ma ochotę przerwać gadkę o negatywach, i mimo zmiany skóry trochę jeszcze powalczyćzeby powalić. Pis spodziewa się bowiem przegranej, mamienie per tablo diablo nie wystarczyło, kwaczynostra boi się ludzi i trzeba w sekcie ogłosićjakoś manipulację ludźmi z Urana którzy dotąd naostro nadawali. Tarcza usa niestety "naprawdę' na widelcu, jest i się płakać chce, tak jak i względem koników w Janowie itd.Na Onecie bowiem 70% udzi w PL jest wzgl. militarnych planów usa na "nie'.Murzyni i nie tylko w Usa też. Nie wiadomo więc jak opuści trampex biały dom w ogóle, być może pod eskortą wojska, hate aż do nich wszystkich kipi.Mi to też nie na przelewki wygląda. Cytat dam... a, nie z polskiej prasy.Godneuwagi ...dudy też amerykański noblista nie odkryty a pewno pokojowy. dla śmiechu.
            Tym razem ja wizjonerem jestem, bo w żarcie namalowałam Bidena, tłumaczącego trampkom w tranxie "wuadzy", że powinien jednak...no, abdykować.
            Oddaję głos na chwilę per "Die welt"

            <Niederlage bei der Präsidentschaftswahl im November eigenen Worten zufolge akzeptieren. „Wenn ich nicht gewinne, gewinne ich nicht. Ich meine, wissen sie, mache weiter und tue andere Dinge. Ich denke, es wäre eine sehr traurige Sache für unser Land“, sagte Trump in einem am Freitag ausgestrahlten Interview mit dem TV-Sender Fox News.

            Der designierte Präsidentschaftskandidat der Demokraten, Joe Biden, hatte zuletzt in einem Interview gesagt, dass er schon daran gedacht habe, dass Trump sich weigern könnte, das Weiße Haus im Fall einer Niederlage zu verlassen.

            Er fügte hinzu, er sei „absolut überzeugt“ davon, dass das Militär Trump dann hinaus eskortieren würde. „Ich bin absolut überzeugt, dass sie ihn sehr schnell aus dem Weißen Haus eskortieren würden“, sagte er.
            Niestety, polskie tablodiablo jest trochę mniej światowe, a... moje wyczucie się... sprawdziło co do joty. Kondycja umysłu ... no, też. U nas kwaczy i kwiczy podobnie.
            Animal farm,Orwell się kłania.
            Moje tłumaczenie:
            Porażka przy wyborach prezydenckich w listopadzie na podstawie własnej wypowiedzi musi zostać zaakceptowana.

            „ Jeżeli nie wygram, nie wygram. No, wie pan, jakoś poleci dalej, będę robił inne rzeczy. Myślę, że to by była bardzo smutna okoliczność dla naszego kraju”
            -powiedział t.rump w interwiew dla tv „fox news”
            Joe biden, zadeklarowany kandydat partii demokratów, powiedział ostatnio w Interwiew, że już myślał o tym,że t.rump może mieć opory,żeby opuścić „Biały dom” w przypadku porażki. Dodał,że jest kompletnie przekonany, że wojsko wyprowadzi wtedy trumpa pod eskortą .”Jestem całkowicie przekonany, że oni go bardzo szybko z „Białego domu” eskortują” – powiedział.
            No i -że Polonia wysyła na własny koszt karty do głosowania jak najszybciej.
            10 Buł mówi o energii "dosyć tego mam"
            Oj , dzieje się , dzieje!!! Tym bardziej że jakbyśmy tak... zaczęli psioczyć na nich już jakiś czas temu.

            Pozdrawiam,po prostu musiałam.A grajkowi - znów chyba przez Boginię wetkniętemu w ręce ... wyniosę tą gitarkę, po co zawracac sobie nią głowę zbyt długo? Są u nas na metrze częściej ludzie z potrzebami jak stąd do kaukazu, tylko człowiek sam zwalony z nóg i broń bio straszy.ła....
            Mam jeszcze 14/-19/- antylekarstwo dla Loli - Nie przejmuj siętak, idealnie nie będzie nigdy , życiepodlega pewnym prawom, a my zdeszczu pod rynnę, może dlatego chciałam koniecznie ten żart mój - sprawdzający się tym razem z wielkim światem pokazać wam.
            Że mam toksyczne pióro .. to na .kwaczki 7 Miecz/-. Manipulacja, manipulacja okropna.Na szczęście, gaz już wylatuje.
            • lola1104 Re: Wróżby wróżby 13.06.20, 12:28
             no i jak czujesz? będzie dobrze z ta nasza polska polityka od jesieni czy nie

             walcze o "pieniądze świata" a konkretnie o moja niezależność
             i stad aura 3 sw /-

             jestem przerażona . tym, ze jestem powiązana w sieci zależności

             musze odpuścić bo zeswiruje jak się będę tak miotać
             • camaretto Re: Wróżby wróżby 13.06.20, 16:39
              widać w kartach , wcześniej miałaś jednak w tej miłości swojej i 5 Denarów. stąd zainteresowałam się, dlaczego gościu - no wiadomo, niby nie chce się deklarować, ale ocenia, ocenia... co mnie zdziwiło ogólnie, a że ze mną było nierzadko podobnie, bo chyba tylko moi koomple zdawali sobie sprawę z "praw buszu" kierujących społeczeństwem...KPent./- to właśnie mówi nie jako ,chociaż zawszezostaniesz skonfrontowanazczymś nowym.Ja temam chć po wielu latach konieczność zaufania wręcz"szczęśliwej gwieździe". Jasne, że boję się trochę mniej... ale ta szarpanina umysłu jest na dniach widoczna. Masz ewidentnie "dosyć"...
              Ja po prostu 'chcialam się odłączyć' też jestem rozbita, moje osłony sponiewierane stały się łańcuchem, jak zwykle sytuacja przekraczająca nasze metody, ty na obiekt...a obiekt..y na ciebie, i znów następny obrocik, tyle że tango coraz mniej prawdopodobne, acoraz bardziej straszna, przejmujące.coćani j jedna energia nie jest "porawdziwa", pułapka wpułapce w pułapce. wojna mentalna stacjonarna, jak i Polskacaław pół agresji na Rosję jesli ją zatrzymać - jużpo chwili ... nie mawiele sensu, widzieliśmy co będzie, jeśli laleczki będątańczyły i wylecą z makiety teatrzyka. Jowisz... poszedł dalej. saturn - pozostał, została w pamięci papierowość układów, fikcyjne nazwiska rządowe, zdziwienie tłumów ludzi, dotarła do umysłow internautów i fotka nowego Ministra Finansów, pana Patki - "kieszonka "pisu... Marionetkowoś panaszum. off, w.o.ś, wydział ochrony czy ... łoś? gdzieś zagubiony? Nie będędalej orzywoływać nazwisk znanych od paru MIESIęCY "partyjniakom", widać nie tylko jakąś manipulacjęstojącąza tym, ale ...chyba czyją. Prowokujące coraz bardziej artykuły...Wolałam wesprzeć się Zachodem, bo myślałam że oni może mają znów -jak ostatnio Cejrowski - lepszego "looka' i nie pomyliłam się.
              Jak również miejsce urodzenia p. Romana G. to nie jak w dawnej kwakwaicji - Londyn, ani też Kórnik, tylko nagle... Śrem. Papa jest z niego, papa!!!Wpychano go też, jak i busza, w służby specjalne, tatusie mieli nadziej ęże pokręcą biznesikiem, zapomnieli jednakże o tych którzy wiedzieli kto kim kręci, stąd może całe nasze pokolenie usiłują sobie na widelczyki nałożyć i ... nic,nie reagujemy.

              Lola,musimy sięprzygotować na niezłą walkę, aj ci mogępowiedzieć, nie tylko a plaga jest w istocie swojej ...karmą zbiorową, ale nie jenaosoba wyślizgujesiępo przejściu pewnych ...no, progów.stąd też moje ciążenie ku astrologii i duchowości.
              Zagadka... o dla ciebie idealna, na odblokowanie, zwierzaki ostatnio były, wesołe, później doświadczenia duchowe. "Wpadłam" na jedną z moich dawniejszych przyjaciółek.
              1. Kim jest, co robi
              2. co nas zwiodło materialnie?
              3. Co nas - jaki problem - zwiódł nas duchowo i materialnie? Czego nie możemy zaakceptować w świecie?
              Problem mam wrażenie tobie bliski. Bardzo.

              Cam
               • camaretto Re: Wróżby wróżby 14.06.20, 07:04
                Wiesz ja chciałam w innym wątku,ale przesypiałam inny problem - dzieje spółki Srebrna .Wszystko to moi kumplae z ławy szkolnej,tylko jeden nie zna drugiego bo są...z różnych ławek i przystani, znamnatomiast nie tylko zarządy tych spółek ale i dzieje smutne narodu, skłóconego rękami kwaków i szydloskich znienawidzonych oraz kleru, ludzi którzy od dziecka się ze mną tolerancyjnie wychowywali... Do głowy mi nie wchodzodzi ile się ktoś na barkach ojczyzny nażarł i napił, nawet jeśli drugim był tylko jego kot. Tylko MYŚMY chcieli Poskęocalić,MY nie spalilibyśmy za sobą lasów, nie sprzedali NASZYch dzielnicani drzew, bo myśmy siętam wycjowywali... te teorie w rękach oszołomów zaczęły przypominać chamski biznesik. I to jeszcze żeby nie wszyscy w tym kręgu zła ...Muszę wziąćmegadystans do tej sprawy,szkoda że rozzie i tabuli nie ma donnie też jest z okręgów Natura2000... mogłaby mieć wyczucie a tabuli to strony bliskie, bo połowa tych koniuszków zła mieści się ... na śląsku.
                Mianowicie teoria że poloskie firmy powinny wrócić do Polski. wygnała k... jedna więc Niemiaszków czyli naszych innych koompli i Austriaków na gwizdek z Komisji finansowej. Jako koronka umieściłsięwszystkim kręcący kwaternoster w wawie i zamienił nam kopę wawy w kopę cwela nie cwila, zająwszy się potajemnie nieruchomościami. wciągnął w to wszystko rodziny całe spod wawy mi znanej spółki polsko -niemieckiej i chciał inwestować, o ile pamiętasz.myślał, że ma Niemców i Polaków na gwizdek. Muszęto przejeść, zmęczona jestem, ale z tomaszowa jest inna znana nam z forum, deweloperka, Ewa Ch. No będę prać, prać i patrzeć czy kwaczy kooperrówno puchnie czy w nieładzie, żeby im pogięło tą krainę chichów, bo Polska nie ma już kasy od Minrol, nie ufa nikt układom w UE i nie chce pomagać w ogóle wypiąwszy swię myślpi że to Polacy chcieli, Polacy okrzyczeli ...tymczasem związki formalne posiadam dane chyba tylko ja i to prywatne, polscy rolnicy byli w polu i nie znają się na internecie, a moi kumpla z ławki stali z ludźmi pod murkiem z petycjąi zostali po chamskim kopie w zadupie olani, gdyby nie samorząd i nasza wspólna partia nie doszlibyśmy do fazy cegłówek i popularności Piotrka G. wogóle, tak to wygralismy, a spiewak tera w więzieniu bodajże wyśpiewał.
                Za to szydło kurka został uwolniony.
                Byćmoże miano nawet do upadku doprowadzaćróżne firmy i banki w naszej ojczyźniei marnowaćpieniądze narodowe w inny sposób, ale nie wyszło,zepchneli tylko banki na dno, które z bólem się podniosły. wszystko bylo manipulowane przez piSs. s aktonami moi najlepsi kumple,nawet i mili0onerzy, szybko pouciekali i powyciekały z nich informacje uczciwie do narodu że ktoś tu kręci.
                Chciałabym może nawet wykreślić zręby TEJ zagadki pewnej osoby z Pisss ... Mam karty Mieczy 8, 5 den/-16 wieża 9 Eremit.
                Mam szczegóły tylko nie mogę tego powiązać w całość, bo to wszystko jeszcze za .swieże się zdaje,tak samo jak tragedia koni arabskich w Polsce, tu musiała przejść konserwa chamerykańska, znana z takich pseudoakcji jak camel czy tomek ch... wa arabski byli znani za dawnych czasów,kiedy istniała dobra firma czy faktor x
                • camaretto Re: Wróżby wróżby 15.06.20, 18:43
                 I co, nikt bo nie wychodzi,złe to nie dobre w tym przypadku,koleżanka czysta jak łza, dobra, fajna, karty mogą wyjść klasycznie nawet ;D sympatycznie,problematyka nie jest mechaniczna, bo ja już zawiesiłam system audio w klawiszach, doszło też do mnie dlaczego chodzi raz cicho raz głośno. ale- ważne że chodzi bez zarzutu, udało mi sięz tą rabatową nówką, bo im gdzieś po magazynach kurz zalegał już z 10 lat Oczywiście, sprzedawca nie był w stadium czytania własnego sklepu internetowego, wyrażnie zajmowało go co innego, mimo że siedział przed ladą, więc zabrałam zakoorzone cudeńko.To samo z gitarrą, myśl jedna - co oni jeszczewymyślą, z tymi Hiszpanami. I zaraz się okazało chyba potrzebne wytłumaczenie pisorza jekiegoś stamtąd,kooltura, wiadomo, wyprzedza fakty, analizuje...
                 Policjant zabił Floyda. kaczki dudziarz itrum i bombery - porażka, nikt nie wierzy już w nich. Tak że myślę że ta 3 żona Melania ani Ivanka też nie pomoże w iluzjach, ja doradzałam psychiatrę, bo jate,z zioła biorę, z nimi to trzeba dystans nerwowy mieć. LOolunia, deprim rozwesela, poprawia stan ukł. nerwowego, jak rónież herbatka z dziurawca. 3 miesiące brać nawet można, ale późniejprzerwa, bo organizm można i przeładować. Meliska rozluźnia, chmiel... w ograniczonym stopniu, żeby też nie przesadzić. Ja się piwem odzwyczajałam od .. papierosów, posiada jak się dowiedziałam substancje podobne do estrogenów i nikotyny. Tyle lekarze. Karty - widać ten daficyt kasowy,ja mam silne "wsparcie " "z góry", odczuwalne, jak nie dam rady sama, bo mnie chce mentalnie coś zmiażdżyć - to mi pomaga i horoskopowo wspiera. Ale ziółka biorę sama, w ten weekend nawet.
                 Ślicznie jest, pozdrawiam bez maseczki i zwidów, wszyscy w Wawie tak samo, bez maseczek,żeby wypędzić to zło w końcu, z testem nadwrażliwym, nieprawdziwąstatystyką, 200 os. w jednym "zbiorze' danych....Ojjj, dzięki.

                 Czy hydra łeb podniesie względem PAN - 3 Buł/-
                 Nie da rady, coś ją rozwali jednak i jej żywotność, nie doskoczą do mnie i znajomków,nie ten poziom (bo naukowcy z tej instytucji to też ode mnie z ławek, deprę podostawali na pissernik).
                 czy pójdą w Europę dalej nasi naukowcy QBuł/-. Nie za bardzo, jeździli - tak, ale papierki związane z Polską nie wystarczą, To dobrzy naukowcy, ale koterii tam nie ma, zresztą nauka się przecież wspiera wzajemnie.
                 2 KAPŁANKA - co widać i słychać
                 o poziom kaczuch zaczepiłam - 9 Buł/- Też na niveau "ponad" nie wejdą, pospadają jak dawniej, poziom ten sam niższy będzie.
                 9Eremit/- odwrócenie mówi,żęnawet ja kwakwa - karmy nie widzę i nie zobaczę. Co z astrologii jest wiadome to i było, Piotrowski był względem aspektów Urana i Słońca ostry no i ...sprawdziło się .
                 Dla Loli nie chcę cię pytać, wyjazdy ograniczone, zdrowie coraz lepsze...nie... to zbiorowy szok dla wszystkich.6 Kiel przeszłość się w wyobraźnie przewija, retrospekcja, dzieci ich chęćposiadanie 9 warunki dobre zdrowotnie i w ogóle. Supermiłość 5 Den /- wygądana to że sięju,z jakiś czas kierują deficytem bankowym...już wcześniej takie były karty... cholera!!! ja mam regularnie 2 den , chwiejność,też finansów. kiedyś może jak ten bąbel życiowy pokonam to napiszę, bo na razie niezbyt dobrze mi się robi, ciążenie męskie do pieniążków widać jak na dłoni... I to już któryś tam raz, znać jakby cień karmy...dlatego nam stawiałam.

                 Cam
                 • lola1104 Re: Wróżby wróżby 16.06.20, 01:12
                  zagadka Twoja
                  kim jest co robi przyjaciółka
                  2 monet 3 monet król mieczy

                  finansista jak nic


                  co ja zwiodlo materialnie
                  rycerz kiel sprawiedliwość kaplan

                  co ja zwiodlo duchowo i materialnie
                  4 monet glupiec krol buław


                  zakochala sie i jest uwiedziona, a wiedziona tą drogą poprzez serce
                  • camaretto Re: Wróżby wróżby 16.06.20, 10:45
                   W serce trafiasz, właśnie o tym myślałam.
                   Miej serce, patrz w serce. tak mówi poeta. Miej serce,patrz w kieszeń-takmówi...kobieta. Miałyśmy jednym słowem, dosyć samotności, ale żeby ktoś i odwzajemnił. Działo się sporo koło tego wtedy, a ezozainteresowania wyglądało że będą sprzyjać nam... niestety,niekoniecznie. zaczęłyśmy więc gwoli grzecznościowej, i wydało nam się słusznej sprawy,uprawiać Hunę, ukochaną formę modlitwy, no i 'działającą'. Ale nic nie wychodziło wtedy, niestety, widać miłość była nieodwzajemniona.
                   Zapoznać też nie wychodziło . Nie wiem,co robi teraz, ale czy znalazła, indywidualistka, jak i ja, kogoś do pary?
                   Pierwsze - jej wykształcenie - i co robiła? Nie ekonomistka. Strzelaj dalej. Karta nie idzie w tej trójce.
                   Tak patrzę na twoje karty, nastawiłaś się chyba dość mocno, no i bym nawet te trójki zamieniła miejscami.Intensywność tych naszych ezoprób była może i trochę "karmniczna', bo "widzisz', że para kapłan/ sprawiedliwość pasuje do tego co powiedziałam. Tym bardziej jeszcze wsparta o symbolikę RKiel, osób "walczących" o miłość, ale przy zachowaniu pewnych zasad, nawet rytuałów (Huny).
                   "Głupie serce w poniewierce " -ok, na drugim miejscu.niby teżmówi o szczegółach jakichś ale prędzej da się pod pytanie drugie przyporządkować, co prawda teżi ma związek no i nawet materialny z tym przypadkiem, ale tym razem w materii...narozrabiało, czyli bliższe jest pytaniu drugiemu. Nie przejmuj się, skoncentruj się bardziej, postaw raz jeszcze, tym razem 3 rozpowiedziana, więc Huny piękne wpływy, materialne jak cholera (zresztą widoczne jak na dłoni w muzyce u mnie i haroskopem nawet) nie grać już może będą takiej głośnej piosenki. Zwłaszcza że można wszystko określić jednym słowem. Tak żeśmy "rozrabiali" też i na warsztatach - zagadkach, które mi się przypomniały, bo każdy w swoim stylu był najlepszy i chodziło raczej o to,żeby z niego ten przyrodzony talent ESP wydobyć,nie o "konkurs' jak Andgie chciała na zabój..Szczelaj waćpani, ale karty chyba trzeba będzie raz drugi, bo pierwsze nie pasują dowykształcenia jej świadczące o charakterze koleżanki, więcna pewno go uprawia. Też... wiąże nas i koniec z końcem, jakby chceiał to by "rozczytał" ale to deserek jak to można.... Symbolika tzw.to doświadczenia okultystów, Waite'a,Crowleya....Suligi, Banzafa dla innych, jeden przepisuje od drugiego, ja się uczyłam na wywrót - żeby stawiać jako chcę i mi wychodzi...Ksiąg mam w tym celu czarnoksięskich wiele...big_grin - z medytacji dzisiejszej.
                   • camaretto Re: Wróżby wróżby 18.06.20, 08:01
                    Lolu, ja pociągnęłam karty, no i "wyszło", ale trzeba mi coś lewą ręką,od serca, i od siebie, dociągałam jeszcze ale za trudne wyszły jakby ona nie robiła tego teraz, aczkolwiek związana bardzo z arkanem 21/-i dociągałam, to jednak.. forever.
                    Nie wyjawięrzecz jasna,dociągnięćnie będę bo tu nawet ja nie opanowuję materii kart, mimo że stawiam je 25 lat i nigdy mnie nie zawiodły. Nawet instrumenty stawiałam i wyszły spore rabaty, jak dzwoneczki i arpeggio...ale i wieża, wieża!!! teraz wyszła i nie chce odpuścić.;D
                    Nie przejmuj się tak odpuść schemat który sobie w głowie uwaliłaś, u mnie karty pomocnicze - AKielichów .21/-Świat, świadczy o zakończonym procesie kształcenia , jak by "przykładowe", ale interpretuj po swojemu, to miała być pomoc, bo ja przecież "wiem", 7 Buław.Bardzo "psychiczne"karty... jak i zawód. Ale mam wrażenie że można tym razem pokojarzyć. Miełam nawet takąwizjętematu, że koncentrowałś sięna ośrodku tego ogólnie, istąd "błąd wsztuce", coś zadominowało.
                    Się skoncentujęmoże i "sprawdzęna Opiece społecznej - z niąmiała kiedyśbliski kontakt - co powiedzą karcioszki : O , kurka, near Death experience ... 6 Buł/-, 13, 5Pent. Jak to jest jeszcze dla mnie to w mordę strzelił, chciałam być kiedyś " za dobra" i kontuzję miałam sportową, pewno stąd i 13, no i 5 /- nie dostaję od tej pory co prawda nic ale kaleką jestem dalej...sad niebezpieczeństwo zdrowia i życia "wyszło" no i koniecz pracą.
                    Bardzo coś koncentrują się te "trójki" .
                    O czym będzie następna debata? 6 Buł/-, 9
                    Wand, 14/-
                    O tym jak by to było gdyby wszyscy byli idealni, jak by też drugi przegrał.... i zwalić go z nóg. Niby z pozycji świetnej prześwietnej. Wyprowadzić z równowagi, zdawało by się, anielskiej... Klasycznie turniejowo.
                    Ja bym może zagrała przy tych kartach nie tylko żeby uwalićdudka ale i coś o ekosystemie nadwyrężonym, i dziurach rządowych, tolerancja i zajęcie się oczywistym kryzysem,niekoniecznie własnym ego. Ale to nie ja debatuję...
                    Aczkowiek zależałoby mi,żeby kaczki uwalić ...I te marionetkowe rządy...ale to MÓJ power.
                    Cholera, jak mi sięzrobiło to nie- dobrze, mam zresztą i dosyć pissania, ale już postawiłam.
                    Też chciałam żeby dociągnięte za tym stały ale kiziur czarny wlazł,porozrzucał...
                    Trzaska zaatakował Maciorkę a Budyń odpadł niby w końcu w przedbiegach... aczkolwiek na emigracji Trzaska przegrywa. Nie wiem już, stawiam na znajomków.

                    Cam
                    • camaretto Re: Wróżby wróżby 18.06.20, 13:41
                     ERRATA nie wyjawię, dociągnięć nie będę opisywać , nie wyjawię, rzecz jasna,.
                     Ona nie była związanaz opieką społeczną, ja po swojemu. wszystko z małej litery,mam wrażenie, że ten skrypt i ta klawiaturka'popsuły się" jednocześnie ze mną, mam jakiś wyciek z oka jednego, i poprzestawiany kręgosłup i ciągnący się ucisk na rdzeń i syst.nerwowy, okropnie bolesny. Skąd to sie wzięło oprócz kryzysu wagi - nie wiem. Mięśnie i stan zapalny - chyba to i to zaznacza specjalista lekarz.

                     Bądź zatem mądry i pisz wiersze, zwłaszcza jak znów nic nie widzisz, wzrok zamglony.
                     Tak w ogóle to widzę stres jak na dłoni - niby wyszło i to to co chcemy...;D i te 18 osób "ochrony"przed domem "gurudevah pislamu, zawszo...go proroka, niech będzie mu w dziób"... dość, żeby ktoś może "zamanipulował". NIE ma to tak być, daję taki radosny temat zagadki dlatego właśnie,żeby już"odpuściło" i własne myśli przeniknęły ponad polityką. Ja sama nie czytałam jeszcze debaty TVP, równie dobrze mogła być karciana "następne" o artykuły poleciały, ale nie- nie on contra komputer, tylko jakby dwóch rywali, choć egoizm widoczny, no i schematy.
                     Zwiodło..ale nie uwaliło. zajmę się może modlitwami buddyjskimi,a może o zdrowie i pokój, bo jesteśmy daleko zbyt "odjechani"w stosunku do chęci i "wiosny tłumów" z lat '70, '90. Koncentracja głupka na wojnie powstrzymała mnie w młodości przed polityką i wojną.. nawet kosztem rodziny i bezpieczeństwa finansów. Trochę to takie skomplikowane, ale dziwnie nie traktuję tego nijak po chrześcijańsku ani buddyjsku.
                     Natomiast już wcześniej takie czy inne"sprężyny polityczne" widziałam, nawet horo(r)skopowo są mi bliskie.
                     Zagadkę tera ja poproszę,no i kto chce jeszcze.
                     Cam
                    • camaretto Re: Wróżby wróżby 19.06.20, 08:48
                     Dz.
                     Widzę że nie mają co chyba publikować w prasie, korona i wirusy nie wzięły nikogo, raczej wkurzyły, to nie zachód gdzie coś takiego jak jakieś co. niewidy. z koronką są identyfikowane z czym innym niż koronka do Maryi.Tam jeszcze istniała stara szlachta i ichniejsze prawa, z których nie rezygnowano, pozostawiając tytuły i włości , opróbowalno natomiastrozszerzyćprawa środowisk biedniejszych, np. późniejszej "klasyśredniej" i to u nich jest tzw. lewica. U nas były tendencje do załamań poitycznych, stąd też jeśli ktoś miał jakieś powiązania ze szlachtą to chował, o ile go nie wybito, bo znienawidzona "lewica" skojarzona z władztwiem imperialnym bolszewików rządziła, no i Kwęczyński miał rozwijać rzekomo tą"prawicę", po której to stronie z kościelnym ekstremizmem właściwie zostało tylko świrkowo domowe, słabo kościelnie nacechowane socmechaniką i manipulacją.Tak że oprócz mówek i sloganów właściwie polska politologia ma się tak do wiedzy społecznej jak do rów mariański do blocka niziny mazowieckiej. I to posiada jakąś wysokość i to,ale to tak jakby z innej książki ,jak również wychowanie .
                     Tak że ludzie jakby są normalni.albo idą do parku żeby pobawić się w końcu z dziećmi na rowerach albo posiedzieć z sąsiadami na ławeczkach. Myśmy jeszcze rozwinęli "zieloną strefę" na Ursynowie i Budżet Obywatelskie w wawie, więc nie rozumiemy sondaży budynia w ogóle, a botów czy "kąpanii" partii przeciwnej w szczególe.I nie mam pojęcia kogo to bawi.Niezdrowe zasady są znane bowiem głównie ze środowisk kwatolickich...myśmy z moim wilkiem i kotami hołdowali genetycznym i domowym zasadom,i dobrze na tym wychodziliśmy.;D
                     w ogóle modlitwa buddyjskao pokojwygląda mi dzisiajpo 25 latachjakby "przesadona", niewiem, czy ja zaakceprowałam cień i cierpieniewłaściewie / Ale jako morderczy ideał...niechętny wręcz np.ascetom,-pprzeładowany oceanem szczęścia - nierealny nie dochodzi w obliczu naturalnoście do mnie w ogóle. Masz tekst,bo ja jakoś po latach dziwnie reaguję. Jak trzeba, to ja go mogę opublikować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka