Dodaj do ulubionych

CD. Zagadka "wszyscy święci"

24.06.20, 18:26

Nie strzelasz źle, trudno jest wymyśleć coś ekstra.
Pamiętam kiedyś pytanie ledy-is-one wyszło nam z evro idealnie...;D ... 3 Mieczy -Kochankowie, ale nie "wymyśliłyśmy "nic - jedna zasugerowała się drugą, mimo celnych opisów, ściągnęłyśmy od siebie jakby historyjki.
Masz jakąś zagadkę dla mnie ?
Ja dla ciebie wymyśliłam też z Iksem, ale tym razem jeden z Iksów jest bardzo znany.Drugi - antybohater - też.Trzeci - no cóż,też...baardzo popularne nazwisko. Można spokojnie stawiać na wygląd, święci panowie rzecz jasna odróżniają się i życiem i sławą, choć nie zawsze dla...tarocistów.Natomiast wszystkich wiąże religia, choć przeróżnie wyznawana.No i na ...różnice, one są dobrym ćwiczeniem.
Obserwuj wątek
      • camaretto Re: CD. Zagadka "wszyscy święci" 25.06.20, 08:02
        ;D
        Świetnie ci idzie, aczkolwiek nie Tomasz z Akwinu, to Tomasz 1 Niedowiarek trochę mi dzieje tej osoby przypomina, bo ten z Akwinu był swego rodzaju chrześcijańskim filozofem,starał się "utrzymać " mitologię Kościoła i nieco ją zmienić, rozwinąć...Ale nie chcę zakłócać następnego Iksa ani też twoich strzałów, skądinąd idących w dobrym kierunku.
        Karty na tą osobę świetne...
          • camaretto Re: CD. Zagadka "wszyscy święci" 26.06.20, 10:43
            Iiii, to by było za proste, zresztą onz tymi zwierzętami to się za bardzo nie nawracał, prędzej Ignacy Loyola. pruj dalej, następne iksy, ale tu ci trochę pomagam. Nawet bardziej współcześnie możesz ich potraktować, no i podchwytliwe ;D
              • camaretto Re: CD. Zagadka "wszyscy święci" 27.06.20, 09:54
                Trafiasz, trafiasz, masz dobre karty i wenę wrożbiarską Co pokazuje często 10den/10 kiel,wszystkie karty mają pozytyw i negatyw u ciebie czy interpretujesz trzy naraz? Ale bez cieni nie ma świateł. pierwszedobrze, najlepiej znasz może ze wszystkich to nazwisko, ale inne też znasz, to takie sławy, że nie pogadasz.....może zrób tak, żeby nie pomylić, bo jużwidzę że jak zleją się te dwie osoby z końca, to cięźle pokieruję, bo 10 den. też wyszło pewno nie przypadkiem.
                weź karty na drugą i trzecią jednocześnie, w końcu muszą się czymś różnić, albo nawet na wszystkie trzy,chociażproblem jest z tym tylko który,a nie z interpretacją.
                Zresztą, ułatwienie dam - wszystkie to współcześni, a pierwsze-właściwie ładnie trafiłaś.
                  • camaretto Re: CD. Zagadka "wszyscy święci" 28.06.20, 14:26
                    Niedobrzeże strzelasz, kałasz nierówno dał inaczej.
                    Jeden to maszrację, współczeny "święty' - ksiądz ale i nawrócony. Ten pierwszy, niby, związany z innymi energiami.I masz rację,że energia "wspiera polskość", ale kładziesz bez ogródek mówiąc, energie domu i ... finansów publicznych.wszystkie z tych osóbmają kontakt zatem z finansami i poitykąpolską...nawet , tak jak i Popiełuszko , niekiedy b. ścisły. wszystkie grzmią - czy też cymbały zabrzmiały..., niestety - jedne lepszy, drugie gorszy.
                    Antybohaterem opozycji nie jest jak Popiełuszko, nr. 2 - choć "ambonę" lubi i uwielbia...no dobra, żeby nie było ze ci funduję karty się nie zgodziły...

Ale 'magię Dwóch" ci powiem, magię , która w każdym słowie rozważalna jednak ... i do kogoś żal ma.
                    Dwóch jest księży, dwóch niby "kagańców PRLu",dwóch ...złodziei , więc niewielu ;D
                    Strzelaj, bo już 8 się melduje, a ty strzelasz już ...na czuja

Dobra, oddudziła,mam nadzieję wszystko i zacznie porównanie już "na czysto"
    • camaretto Re: CD. Zagadka "wszyscy święci" 29.06.20, 03:53
      Nie przejmuj się tak, wyniki" sondażu" to te z internetu niedawno. Niestety, większośc z rzondu poszła do urn. Internet intelektualistó w więc kipi zapewne i martwi się bo to co zamierzają pisie kmioty uturlać n am na głowie to nam się w głowach nie mieści. Z drugiej strony, to większość w sejmie stanowiła większość partyjna, więc klub KO poszedł na całość... Ja zagłosowałam na znajomka i nie żałuję, chociaż Trzaska też był na uniwerku i może koledzy zagłosowali i na niego. Miejmy nadzieję że nieumiejętność liczenia, zwłaszcza głosów, przez Polaków Nowej Ery głosowania korespondencyjnego i postępowania ściśle wg. maseczki zasłaniające nam kaganiec nie wejdzie nam w krew, bo tak to na całą dzielnicę albo rejon zagrożony "robi coś" tylko tylko jedna osoba, większość "mużykow' "czuje sie albo zastraszona albo niewładna, i aktywny nawet jeśli pode drzwiami leży kubek krwi (przyp.autentyczny), okradajom (przyp. autentyczny)albo ico inszego , to trza się kryć po domach i nie godoć,bo budut strieliat' jessio',sił na " władienie nie stajot!"
      Oj...ci Słowianie, to nie Galowie albo i Wandalowie...nie! Nie pradziadowie,którzy mieli jeszcze więzi ze sobą nawzajem, choćby im i druidom tolerancja bokiem wychodziła.
          • camaretto Re: CD. Zagadka "wszyscy święci" 30.06.20, 08:46
            Dobra, tuodbiłaś, chyba bez kart i ze zmęczenia.Potegorodzaju wyborach też jestem zmęczona, bo to co widzę to "wróżby internetowe" i pseudowyniki z sondaży między trzaską i dudą. prof. dudek, dzieci - posłowie to jeszcze inne pomysły panów duck Tales na utrzymanie wuadzyŻenujące, że się do Mc Donalds już nikt nie zgłasza
            Odkryjękarty, pogadamy, bo ja sięwczoraj z napięcia rozryczałam , chciałam miećurodziny przynajmniej ok, al tylko zdrowie i elektronika ustawiło się jakby ...samo z siebie
            Kwaczor, zatem nie lewus, guru sąsiedniej w ideologii, ale teraz przeciwstawnej politycznie partii. Choć te,z bez wątpienia, bezmyślnej i guru święto - krowia w Polszcze.
            Duchowny... no,to oskarżany często guru mediów k(w)atolickich, redemptakiewicz rodem...no, z kórnika i piekieł powstały, Ojciec dyrektor.
            Święty nawrócony nie wygląda wtym towarzystwie już tak źle, Jan Paweł II, który był.. artylerzystą na wojnie,i afera byłazcałowaniem w usta Hani.Przyjęty przez aklamację Polski w poczet świętych no i ... skądinąd dobry polityk.
            Co ty na ten temat z PKW? Ja to "zobaczyłam" już przed wyborami jako wpływy Kwacze, po prostu był to jakby plan A, i wtedy zaczęliśmy tak szaleńczo walczyć o utrzymanie demokracji, na internecie,ale okazało isę to , jak widać niemożliwe. Tak że nie biorę tego poważnie, budyń i tak rozłoży ręce i nogi przed każdym kto na niego krzyknie ze dwa razy i raż postraszy i zamobbuje,na reszę nak nie duda do wystrychnięcia to dudek do nas się uśmiecha. Dobrze że fort Trampek showmaster nie dojdzie do skutku, bo show must go on, a w rękach szaleńca uran to zbyt niebezpieczna zabawa no i prawa buszu to nie fajowy biznesik buszystowski z "energetykom" w tle

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka