Dodaj do ulubionych

C.D - druga tura wyborów

30.06.20, 16:53
... ja się boję stawiać, zwłaszcza że Loli "wyszły" tamte z 13, ze Śmiercią klubu, co to na w końcu na transatlantyku ginie... guru zszedł wtedy poniżej powierzni tablo diablo mokrabro...
Przypomnę z wątku "wróżby,wróżby" jakąś starą i urwaną, co to się niby spełniła.
"'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''"
"Bardzo coś koncentrują się te "trójki" .
O czym będzie następna debata? 6 Buł/-, 9
Wand, 14/-
O tym jak by to było gdyby wszyscy byli idealni, jak by też drugi przegrał.... i zwalić go z nóg. Niby z pozycji świetnej prześwietnej. Wyprowadzić z równowagi, zdawało by się, anielskiej... Klasycznie turniejowo.
Ja bym może zagrała przy tych kartach nie tylko żeby uwalićdudka ale i coś o ekosystemie nadwyrężonym, i dziurach rządowych, tolerancja i zajęcie się oczywistym kryzysem,niekoniecznie własnym ego. Ale to nie ja debatuję...
Aczkowiek zależałoby mi,żeby kaczki uwalić ...I te marionetkowe rządy...ale to MÓJ power.
Cholera, jak mi sięzrobiło to nie- dobrze, mam zresztą i dosyć pissania, ale już postawiłam.
Też chciałam żeby dociągnięte za tym stały ale kiziur czarny wlazł,porozrzucał...
Trzaska zaatakował Maciorkę a Budyń odpadł niby w końcu w przedbiegach... aczkolwiek na emigracji Trzaska przegrywa. Nie wiem już, stawiam na znajomków."
Dlaczego "historia się powtarza"?
Może dlatego, że te wybory tow istocie oderwane w szczegółach a "ściągnięte" internetowo wyniki z poprzednich lat, w innych wyborach," podjechali" jedynie , bo więcej wyborcó nie było prawdopodobnych, ja widziałam przed nosem zakryte tabele, i podpisywałam, znajomki i tak, że wcześniej weszli do kampanii to coś ugrali mimo... całej tragedii , różni tam mieli Psl i niby nic ..., i td. wszystko jak dane z kompu kompu. I tak ledwo chodząc, dałam radę "ukraść" swój papierek...

"Wpadl" mi jeszcze jeden dość przypadkowo odczyt psychiczny, oprócz nałożenia się papierowej okrągłej mordy du .dy śniącego - egzystencja pani pedagog przedszkolnej EMilkiewicz.Jak..." Milka" - mleko

czy wyjdzie ten co trza? Taaa...
Loilu, powinnaś zdecydowanie wróżyć politycznie. I 1/3 w 100 %... politycznego ego i duchowieństwa
Ja to się boję, lubię pojęcie wolnej woli, która pozwala się niestety i czasami zależnie od karmy,skrzywdzić nawzajem.
Choć może ktoś ma zdanie nt.juz tym razem abstrahując od istnienia ASów.. no nie, sama grałam właśnie "głos rozsądku " na sieci,wśród tej pandemicznej psychozy...I postępuję ściśle wg. zaleceń, inaczej już nawet przy całej mojej fantazji by mnie nie było...
Nakaz aresztowania trampków Księżyc/-
2Miecz/-, 5 Den. Ale też i to,ze uran nie może tak wiecznie zostać pobudzany, Merkelowej to siadły elektrownie atomkowe nadreńskie jeszcze ze 30 lat temu, więc Niemcy rzucili się do "gaszenia pożaru", stwierdzili, że reszta"niemieckiej konstrukcji " jest, więc wytrzyma te30 lat chłodzeniaz 300'C
. Znalazł się więc też mimo biedy i niewywczasów Iranu (5Den) nakaz i na prezydenta USA, który sz sulejmanim kontakt ... miał, i to sporo, a Arabów nie lubi juz, dość dawno.
jak to się skończy... no cóż, chyba chciałam być miła - AKiel, taka duchowa karta, związana ściśle z wodą i oczyszczaniem ścieku toksyn.
Ale i chęć zaatakowania, wyrażona nieco inaczej...była.
Cholera, jeśli się trzymać "wolnej woli" to musi niby być tak samo,jak woli.
????????????????????????????????????????????????????.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka