Dodaj do ulubionych

wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off

30.06.20, 21:37
Nie chciałam się jakoś dokładać do tego "wolnomyślicielstwa", oiszcie, co myślicie nt.wyborów? bo to ...myśmy "stworzyli" Hołownię, to nasze też, na necie wyrażane myśli i pragnienia, przyciągnęły ... nawet skądinąd kolegów, choć byli nie wiedzący gdzie się ukrywających.
Ale aż chce się wierzyć w to że T. zamierza obalić rządy PiSu.
Daj mu bozia...
wpadlam za to na temat, na któy wpadam co roku, ale ostatnio powaliły mnie coś nie układające się coś mi,źle pomieszane karty. przestałam na jakiś czas wróżyć, i widać,trafiłam z tym określając tylko jakieś trendy ogólne, tym razem bowiem wieża i katastrofy rynkowe przybrały na sile,no i inny wymiar zagościł nagle. Miesza się to wszystko nam i szkoda,że rozzie nie wchodzi z wesołymi wróżbami, często trafiała, zwłaszczaw katastrofy ostatnio.Ja "widziałam" raczej tą wieżę, na wiosne i latem , ale że sama mam na nią niejaki wpływ to ciężko się "wpasować"
Rozluźniłam się ,pograć trzeba, ale robię postępy w ćwiczeniach, ręce zostały skatowane,tak jak i nogi,jeszcze Kota sprawdzała dzisiaj,czy nie mam zatoru,jak i pan Boba, rudego street cat.Tak że ten promyczek słońcaoświetlił biegający umysł...i postanowiłam tak sprawdzić, co na teraz, po tych niby wyborach, czeka. Rozkład - numerologiczny.
Karty - dla mnie i dla ciebie podejrzanie ok, podobne do horoskopu, bo u ciebie jak masz krzyż e to masz..
Na 1 -ce ci wyskakuje, już nie pierwszy raz, że walczysz z czymś lub kimś.
1-3
3Miecz, 5 Kiel,7 Miecz
4-6
8Mieczy,
8Buł/-
KKiel/-
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off 01.07.20, 08:58
   Okropne jest, że ta nieodwzajemniona pcha cię w sfery niedobrych wpływów. Ale przepłakane jest na punkcie 2. zato 7 Mieczy w trójce sugeruje, i w 5 8 Bułąw, że te w 7 wpływyz pozytywnym KPent to mogą być wzorce. I te 7 Pent . w 9... ja to bym się rozglądała pomiędzy środowiskiem 8 buław, w bo w 4 - pracy zawodowej czujesz w się "zamknięta" i to okropnie, i nie jest to kwa- kwa..
   Czekaj, przypomnę sobie i może jeszcze komuś ;D że 7 to opory materii,iluzje,konieczność oglądania zamków na wodzie lub piasku... Niestety, wiem co to mieć pół życia tranzyt Neptuna przez jeden dom, jak uderzyło w aspekty w kasę pozytywem, to jak widzisz, i kasa się na dniach znalazła , i we właściwej ilości; na kwakwarantanę wszystkich poruszyło zwłaszcza, że rzeczywiście nic nie wiadomo.Pół życia zamków na piasku i służba zdrowia i opieki,bo musiałabym otworzyć chyba ministację, "terapia osób chorych i inwalidów"na tym( braku )aspektów. Teraz fikcyjne kotakty z bliskimi chyba się pokłoniły , ale muszę wiedzieć co i ile. Zobacz co jest może w horoskopie, będziesz miala pojęcie, czy nie sąto aspekty Neptuna, bo ja widzę ten krzyż jakoś walki o te Pentakle już 2 raz, i nawet kwadraty na 6 albo 5 dom może.I ten K Kielichów bardzo przypomina opcje męskie, ale niezbyt stabilne.Tak to pamiętam,że karty które cię raz nakryły w medytacji były b. ładne.teraz się troszkę powtarzają. czyli znów niedaleko opadły
   coś co się nie spełni to Queen 3,, oczekiwania żeńskiej agresji. zaraz, Nagietek teraz wróży chyba poprawnie,nie jest jeden raz, nie dwa. dalej jest zakrojona wróżba, nie w najbl. przyszłości, zobacz czy aspekt długotrwały nie wiąże tej 4 gdzie nie możes sięporuszać i maszzwiązane ręce,bo tu może nawet o miejsce iść, tak to karty identyczne jak już sobie przypomniałam.
   Ja mam teraz ztym coZwidem szum.offa że zarobi ... prawomu nie pozwala, to 8 , przestępczy narodek , co sięnie spełni to Rbuł/-, że będzie siedziałdzięciołjeden w miejscu., że go się łatwo powstrzyma, bo to taka sama energia - powstrzymanie na "nie"Czy metodą zatrzaski który obiecu że rządwyrzuci obali laleczki zza oceanu ? 6 lovers, nie kocha ich ale i nie widzę z tym brakiem miłości tymczasowo zby t wiele. Mam nadzieję, że to ja się popsułam, bo chodzi wlłaśnieo coś jak pozbawienie marionetek pary. czyli wlaściwie grzeją karty zapewne. Dogrzewają ...
   A tak to pocieszne, że onina konferencjach co- Poważniejszych prania mózgu przez Puddinga i kwaczonostrę i Bielana czy też Bielinka mają. Czyż...by te nazwiska były prawdziwe?Nie Dudkarzowe?
   Pranie było , płukanie z kaczuszką
   Mierzeja wiślana jak nie będzie już miejscem gniazdowania,to czym będzie? Umieją tylko pływać w zasolonej wodzie łabędzie, popularne ptaki nad morzem, noi statki na 4 metry.głębokie... specjaliści od broni pewno wiedzą jakie. Płytkie. Glupkom kwaczorom gratuluję głupkowatego pomysłu, bo jak się zas(m)olone raz do nie solonego wpuści to nici można wyjmować i palić,woda jak na makaron.
   (Możetak podziała, w braku inteligencji. I czy Duda ustalił to z Trampkiem? Bo Biden wygląda na to że będzie jednak przezydentem, więc Dudek niepotrzebnie tam jeździł, a Tramkin' - "Pumpkin" - (nawet pasuje na Helloween, lala i to nieco rozwalona i z uśmiechem, no i dla nas niekoniecznie musi byćz tekturki) show układy rażą ju cały świat,w końcu zamkną wszystkich w kiciu, całąbandęneonacjonalistów,autorytarystów itd i show się skończy. Czy szum. off.ski będzie przykładnie siedzioł? I wróżby: 5 Den /
   • camaretto Re: wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off 01.07.20, 09:21
    Oj,popsuła mi9 się klawiaturkajakby, wczoraj nieco oczęta,ale nic nie widziałam, więc nic nie mogłam już pisać. Spacje nie wchodzą za to i niektóre wielkie, a Loli to wychodzątak czy inaczej.
    ERRATA: zmieniała style, zwirzont specjalnie('kotek nie umie poprawniej, aczkolwiek w porównaniu do dawnego prezydenta to nawet wszyscy siadają i uczą się na odwrót, aczkolwiek Kota na odwrót umie dobrze słownik... i to "Poprawnej polszczyzny")
    banda neonacjonalistów - chodzi m. in. o autorytarność, bezkarność wielu ludzi ...ze Środy. śl.np. w ogóle następna moja teoria, że oni też mają wspólnego więcej jeszcze z praniemmózgu, niż nawet z neonacjonalizmem,bo przecież robią ich na katoli... kwatoli. Kompletne zero.
    R buł/-, 14/- No... aniołami nie są, to widać, niczym w żarcie Sawki ;D Popędli wenic, energia jednak zatrzymana wpół gwinta, dusze wytrącone ze stanu równowagi ,to widać. w piekleich JESZCzE nie widzę, al e z 14 - Raju utraconego to tak filozoficznie pasuje w tył.
    Czy biorą jakieś narkotyki?
    9Den./-, 9 /- Hermit.
    Nic nie widać,karma ichniejsza to jedna sprawa,ale jeśli ktoś nie ma za co, to nie bierze ,nie widać,bo to sprawa indywidualna, nie ma dowozu stałego.
   • camaretto Re: wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off 01.07.20, 10:14
    Czy uda nam się "złamać bat'? Zamknąć jakichś gości z PiSs albo porowadzić ich w sferę sussexi - success do 4 RP?Albo zdjąć tą "klątwę PiSsss" ze zwierząt, na których ten głupkowaty klb partyjny poprostu sięwyżywa.walcząc z tw." Animalsami", prowokacją i strachem, że to ich mają za "świnki "już od dawna? Bo tzw. katoli już dawno nikt nie lubi, wszyscy których znałam jeszcze ze starych piserów i katolików z początku tej centrującej chadecji zmienili swój elektorat mimo wszystko, rodziny całe inteligenckie głosują dziś już na PO, to nie ten sam klubpartyjny,co kiedyś. czego oni może, przepisując głosy z dawna, jakby nie zauważyli.
    • camaretto Re: wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off 01.07.20, 11:24
     Co do zamknięcia głupkowatego Mateusza i innych gostków którzy palili wtedy swastykę, są nakazy z KK, duda był przeciwko,ale wyżywając się, jakoby osobną"ustawą' o 'komuchach" nic nie uzyskał. wielu z tych "komuchów" nie była mianowicie dawno "komuchami", podobnie poukrywany, wielowarstwowy naród już wymiera, a dziadków i tak nikt nie zatrudni, ośmieszyli sięraz, ośmieszyli i któryś, tylko że wielu to rzeczywiście tylko donosiki pisało. Amen, kara musi być.Ale kaczonostra nie w jednym przypadku "przeszmaciła", czy fałszywie skierowanym IPNem , czy innymi czynnikami,paląc i zabijając, nie tylko książki. ciemnogródek uczcił pośmiertnym orderem wielu morderców zwierząt a Tusk chciał właściciela biedronelli, człowieka z internetu już znanego, który "rozpracowuje" i niszczy inne sieci sklepów. szkoda, ale ja do nich już wieki nie chadzam, inie zamierzam, bo cha...y są, na każdym lokalnym portalu czekają, a ceny mają, jak i zwykle w takich razach bywa, ściągnięte z choiny.Dobrze, czy uda się zatrzymać ten ich "pęt do 4 RP" i czy, pętaki ... powsadzać może? choćby i Środę byłą?Doskokowo raz jeszcze, później postram się powróżyć na moje karty, Lola zastanowi się nad swoimi, wyszły jej ..identyczne jak ostatnio, nie byly też na baaaardzo długo, ale miesiącami będąrozgrywane, tak mi się wydaje. A myślałam że coś się zmieni,z nowym prezydentem. Wróżby jednak są niezłomne, widać karma albo i insze cudo, jak był poprzedni burmistrz to było okrutnie dla wróżek, a czynsze to widać bylo RKiel/- I co ? Dawna zmiana dojna doszła do skutku, i zabrakło w kiesie... pieniążków dla bogatych, a pogody dla biednych...i odebrała, za to kasy dla wróżbitów przybyło...Ale -nie mój cyrk, nie moje małpy, zwłaszcza że jeden to całkiem zbankrutował. I dobrze, wdorosłym życiu nie chodzęi nie oglądam, deklaruję walkę przeciw wykorzystywaniu zwierząt, mądrych i znających ... przeróżne "sztuczki", treserką jestem bowiem sama. Gorzej tu o psychologię zwierząt, bo Kota moja jest straaasznie kotem znerwicowanym przez moją śp matkę.Za to jak przetresowałam na terapeutę wilka, to ja zapomniałam o zielonym,patrzę - psa nie ma, ja wpołowie jezdni... co się dzieje? patrzę - a wilkuś siedzi i czeka na zmianę świateł.I co ? Tak źle i tak niedobrze...
     Nacjonaliści ze środy Śl. KPent/-, Śmierć/-. Nie da się im kasy rozwojowej dla tej ' bojówki PiSlamu," spotka ich niechybna zagłada, choć próbowali ich zatrzymać...
     • camaretto Re: wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off 01.07.20, 15:44
      Już 5 dni temu ktoś nas skojarzył z policjantami wróżby i strona utkwiły i poicjaw maseczkach i zamknięty jakiś, podobnie zdjęcie Trzaski i innych z parasolem, podporządkowanepo wróżby doskokowe.
      Dobrze, ,że się udało rozbic szyki teatrzyka, gdzie jaki ś pan czy pani wmaseczce ma wiedzieć lepiej co dla nas lepsiejsze, metodą Hołownia i zmiana przeciwnika. puszka Pandory jednak była,i nic jak moówisz, nirvana nas czeka, bo panowie biznesmeni nie mający litości nad biedakami co nie mają na kagańce, nie mają oprócz dalszych sabotaży również realnych pomysłów na socjalną strefę.
      Tylko zwidy im wypadły na tzw. rumień, oparzenia i wysypki w rodzaju toczeń rumieniowaty, niestety, nieobecne na tych zmarłych niby wszystkich.
      Ktośzatem zmyślił zbyt wiele. Pomyślałam i sprzedałam dalej, to nie kolejny objaw coVida19, bo ten już jest opisany, objawy zwyklej grypy,,podobnie testy - te od szum.off .sky- "wychodzą", choć "bez objawów" - no bo jest zdrowy, a te od innych - no, siłą rzeczy,nie...
      Tyle z prasy, i z obrazków, które już na pierwszym miejscu ktoś tydzień temu skojarzył z naszą stroną...;D
      Mamnadzieję, że prawo przynajmniej znównie skrzywi się bardziej na lewo. Aco jeszcze ikto wymyśli toteraz tylko sam pan Bóg wie...chociaż jakby odebrał wolną wolę PisSerum, i skazał i ch na potępienie, a może nawet na krzyż publiczny, jak to w poście "Autorytaryzm" było,oj....A tak wlepił mi do ręki jedynie jeszcze pokrowce potrzebne do pełnego szczęścia z kotem i miauczącymi świetnymi instrumetami i zastanowił, co ta sekciarska banda jeszcze wymyśli.. Lolu,nie mam sił tego u ciebie interpretować, bo karty identyczne jak były, możemy se podziękować. co najwyżej się zastanowić, gdzie możesz jeździć jeszcze niedaleczko w intencji liczby 3 - rozwoju i dlaczego 4 cię trzyma w jednym miejscu.. Może to jakaś podyplomowa ? Nie chcę ci nic sugerować, masz karty to interpretuj, pania!
       • camaretto Re: wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off 02.07.20, 06:37
        Może tak być. Wiesz,dziwiłam się tak naiwnie tej eksplozji dudziarstwa narodowego,ale okazałosię to całkiem proste.Po prostu, za busza i dawniej,podobnie jak i w Polsce, elektorat przyjęło się, no niestety, na końcu mieć wg. zmian dojnych... jak jedna strona rujnowała, jak i dudziarze , gopodarkę i środowisko, to nie mowię, bo wszyscy tracili, al e dużo sosób miało dzięki klikom też i pracę, jak nie było się w klice, to siępracy nie miało . Tak że bez wątpienia, w I turze zagłosowali na Dudę wszyscy uzależnieni od Pis, w II zagłosują uzależnieni ludzie od ... reszty, ci wypchnięci na bruk, którzy chcą tera z w Polscerozszerzenia swoich praw, no i zemsty za ekologię rujnowaną przez trampkin' i pumpkin' soup.
        Trzyma cię, a bijesz się z kimś innym, idee przeczą że przy tej szarpaninie coś zyskasz. Oj....to ci się narobiło.No widzisz, pracka najważniejszą jest. Tym razem kwaczki miejmy nadzieję pokonamy.
        • camaretto Re: wrożby tarotowe i wróżby doskokowe 2-off 02.07.20, 19:20
         „Jego życie emocjonalne można opisać jako szereg transakcji”, pisze Nina Burleigh. „Przedmioty są dla niego po prostu dekoracjami pomagającymi w prowadzeniu biznesu. W podobny sposób traktuje kobiety”.
         połączenie zatem z prezydentem Usa było dość autentyczne, a papierowy Duda aż nadto.
         Zweryfikowała się też wróżba - żarcik gdzie jedna z ex -żon pisze otwarcie, że "jej zdaniem", jej b.mąż "nie jest zdolny do pełnienia władzy', ijjego psychiczna kondycja odbiega od normalności.
         Nie mówiąc o wcześniejszych gwałtach w rodzinie i dość kontrowersyjnie organizowanych zawodach "Miss World", gdzie zachowuje się raczej jak alfons prostytutek, 1,80 - 1,75 zwymiarami. Ma też fobie nt. dzieci i macierzyństwa, Czeszka i słowenka poddawały się"operacjom piękności", więc z"wdzięczności" też i w stosunkach rodzinnych udostępniły wszystko na internecie...
         Ciekawe, przykłady niby typowe...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka