Dodaj do ulubionych

Mam 'wampirka'

04.07.20, 11:06

Mam i 'złapałam'! Niestety. Materialistow w moim życiu była cała masa, nie nienawidzę ich, ale to buddyzm raczej, bo wszystko sprowadzają do roli showmastersów, oni w roli głównej , a reszta, ja ich już opcji "bozia" zwala
ktoś czy też coś z nóg to traktują sprawę nie moralnie, to "gwałcom i palom",a później czy wcześniej pytają: "Ociec, prać?" Dobrze, jak wcześniej, to ich czasami jakiś staruszek nauczy, że dawniej inaczej bywało i ludzie się nawzajem szanowali, i dzieci i całe rodziny tolerancyjne były, bo dla swioch show - teorii po jakimś czasie upadlania innych już opcja "gen" nawet nie starczała.

A że pod hipnozą nawet zablokować czyjąś energię da się, a nawet doprowadzic go do chorób fizycznych,to - mam wrażenie, że ta włąśnie opcja "działa' w przypadkach blokad mentalnych,wampiryzmu i złego wpływu psychotronicznego "na pewno.

I większość wampiryzmu , zwł. 'emo' ma takie pochodzenie, bo kobiety, choć by i nieciekawe (już) , to zawsze energie słabsze, mniejsze i da się im coś odebrać, uwaga-działa i w przypadku nawet złodziei i "obszczajmurów" tudzież morderców kobiet i dzieci w szczególności. Po prostu, "ten typ tak ma", a "przyczepiając się do ofiar" ma negatwną blokującą energię, o czym bodaje wszyscy w naszym klubie wiedzą.

Mama miała też takiego "zabloksa", po nieszczęśliwym ale tolerancyjnym małżeństwie z ojcem, miała"przyczepialskich,głównie dlatego też, nagle wyzwolona w świecie astro mówiła i głosiła' dobrą nowinę "absolutnie wszystkim, bez wyjątku - i pod blokującym wpływem,natychmiast czuła się sprowokowana.

Ja z kolei, z uwieszonymi dookoła "wampirkami" doznawszy którejś z kolei kontuzji, dostałam szoku, kiedy nawet lekarz nie wiedział'co mi jest". Namierzyłam jednak hipnotyczną energię, i nadkrwotoczność z tyzm wiązaną,niektórzy "terapeuci"jednak też -mają złudzenie "wojny mentalnej" uwiesząsię chętnie "u kobitki', zwłaszcza stasi panowie niby to się podkochujący,'podczas kiedy ja"schodzę z planu". No ale -kiedy kogoś gdzieś nie ma a ktoś go nie widzi to zmyślić można dokładnie wszystko,metodą"wiecznej edycji", albo jednej szklanki pełnej drugiej pustej.
"Wisiał' mi gdzieś ktoś zatem długo, i "siał" negatywna energią.To zresztą jeden z tych postkomunistów obszczysłupków z opowiadania "How to Play" -" I jak tu grać ", jaka to zabawa, bo wiele osób chcących wtedy jeszcze zabić mnie i całą furę ludzi (później "odmówili posłuszeństwa", wygralam.) chciało po prostu "rozgrywać' w moim otoczeniu nienawiścią,swoją i innych, coraz większe grupki, protekcyjnie dochodząc aż do liderów całych partii. Nam za to nie dawano nic, dla jednych byliśmy "skończeni", bo nie chcieliśmy bić sąsiadów na policji ani w wojsku, dla innych (opisywałam kiedyś na Humorum )byliśmy za inteligentni ogólnie , ale "za mało wykształceni -żeby z nas zrobić dyrektora",a za "dobrze wykształceni" do stanowisk w biurze...
Obawiam się jednak , że krwotokiem i rodzeniem kamieni, tudzież dalszych kradzieży poganom pozytywnej energii to nie przejdzie tym razem.Niestety, razem mamy dudę...
A poganie cierpią już którąś kadencję kwaprezencji abo "na lewum lewy most, na prawum...lewy most, a Wisła prysła w górę, bo mamy klimat temperaturę"Liczyli na zagrożenia suszą, i jak za dawnych lewych lat,, ani jednego meteorologaw IMGW już chyba nie ma tudzież żadnego analityka statystyki Dup..ale się przeliczyli..
Gdzie 'ci ludzie' jednak byli, kiedy w obliczu zagrożenia Polski, obojętnie pod jaką partią, nie było komu jej bronić przed "wkaczającym" do domu neonacjonalizmem katolickim i nikt nie bylodpowiedzialny za wykonanie kar (zresztą, w obliczu wykonania, nie było nawet dowodów sądowych, np. dla Jakubowskiej czy busza. Mobbyin' story ciągnie się jak dym dalej i dalej, stąd kwaczki w pełnym szale .... szaletą tańczą do obcej nam muzyki, kuchenką, naftą i jądrem i bomberami w czasach pokoju.. Nie taka miała być rzeczywistość po Lodowej Ścianie. ). Trudno się jedynie wróży, bo o osobę z autentycznym ESP, trudno, świetych coraz mniej, za to obdartusów coraz więcej.Tarot mi się ' uwiesił', a chamstwo znów - prawie jak codziennie próbowało zadominować nad płaszczyzną mentalną, tym razem pogańską, podczs gdy "normalnie" znęcają się "jedynie" nad dziećmi i chorymi nerwowo.Ten ostatni raz, mam ich dosyć ,jeden już siedzi,mam nadzieję,na dożywociu, tak z kart wyszło, ale po "naszej' stronie wcale nie weselej, gorzej, że nas się obciąża później za 'błędy na górze" podczas gdy my tkwimy, znękani, "na dole"
*********************************************************

To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary

Ale... gdzie tu sprawiedliwość, wtym laleczek szale,w tym teatrzyku rządowy wita nas pan Woś od środowiska, Patka - odkieszonki i Milkiewicz - pedagog, prawdziwy przedszkolny prtyjniaków klub,a religia pislam, i guru jej dynym - pan Kwaczor - Nju Elektor, Donald Dysk-Demokrator....
Nagrajmy to może,to będzie fajny film dla dzieci familijny Kwartoon.....

Kości nie zostały wrzucone.Ale interpretator do kitu.

www.oczary.wordpress.com
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Mam 'wampirka' 04.07.20, 21:49
   I megaodpowiedź z wyroczni ICing, chociaż w kartach się zgubiłam, bo tu jest na lewo lewy, a prawy na prawo, jak ktoś pomyli np.notoryczne oszustwa z religią teraz, to skucha, jak byk.
   Zastraszona się czuję ju,z społecznie maską, eterem, pistoletami, wojskiem na uicach, gdzie się nas respiratorem i złym obchodzeniem tępi po prostu, i uwodzeniem urzędników wykorzystywactwem autorstwa emilky - way i pana Kieszonki - Patki. Skoda, że żaden nie nazywasię Papka, to by pasowało na rzecznika prasowego.

   Szkot na łożu śmierci mówi do rodziny.
   "Mówili mi - weź żonę, bo jak będziesz stary i na łożu śmierci, to nie będzie nikogo, ,żeby ci podał choćby szklankę wody. No i mam dzieci,żonkę młodszą, umieram...Ale ,cholera jasna,NIE CHCE MI SIĘ PIĆ!!!".

   Wyszło kończące spory - 59, dwie zmienne i przechodzą w piękny dysonans chaosu, jak toumnie,Thor młotem ruszył,to się posypali, ja metalnie cięłam mur mentalnyzludźmi - może i informacjami o szum.offskich...ekonomii wtpliwej światowejnawet nieruszyła, ale eter i gang "skóry"znów wróciły na ekrany, Donaldsy zbrzydły.Oj, Pani Przestworzy... wzięłamnie chyba pod opiekę, ale ten brak dzieci i niemożność utrzymania rodziny nawet jeśli się przeżyje jakiś atak na życie - przybijają, tak jak i zejście mojego chłopca kiedyś, osierociłby rodzinę i tyle,drugi z SGH- też nie miał żadnej pracy bo i był- uczciwy... religijny,inteligentny... ZA....Inni nie żyją, ja z trudem wyzwolona po krwiopluciu ze szponów nałogu...przez street koty i psy, czyta się moje CV jak książkę o Bobie. Jesteśmy w całej europie zresztą na tym samym poziomie,czyli niezależnie od dyplomów i fakultetów, na bruku i w Kauflandzie na magazynie...o ile ktoś może jeszcze stać lub chodzić.ekonomia Bogów stała się jasna,karma też .. i Epidreamic, Reincogition się sprawdziły, i moje żarty z Tram -ków rysukowe, i niski poziom mentalny i moralny kwaczora,i połączenie obu państw w niszczycielskich zamiarach...Umęczona religijnie i wampirycznie czytam zatem artyzm wyroczni a tutaj ...podam tylko niektóre linijki i sens w interpretacji, może ktoś sobie nie zdaje sprawy z trafności niektórych spostrzeżeń.
   Proszę o comments.

   "Energia witalna nagromadzona rozpuszcza się i rozprasza, wcześniej zablokowana. To odwrocenie energii "Zbieranie się razem" -tu mowajest o rozproszeniu i rozproszeniu oddzielającego egoizmu. Pokazuje drogę wiodącą do zebrania się razem. Aby przezwyciężyć zatem egoizm, trzeba siły religii Wspólne praktykowanie ,priwadzone przez władców - dawnych królów i ofiarników, dawców jedzenia, nawet hekatomb i "przewodnikow stada" miało swoje cele, im więcej ktoś mial stad, tym więcej dawal ,żeby najeść się mogło do syta całe wojsko . Wszyscy myśliwi mężczyźni wyruszali wtedy na chąs i łowili tapira czy mamuta. Albo złoto, które jako wymienialny środek zaistniało po epoce brązu,bo było od niego rzadsze, a lasy pełne zwierząt, które się również ochraniało a nie zabijało bez pamięci. Dopiero ciemnota wtórna liderów współczesnych doprowadza do prawdziwych" razów oszalałych i ociemniałych z powodu pożarów i trucia atmosfery, genetycznie chorych zwierząt. Nie będę tu komentować dodatkowo posunięć rządów chorych zpowodu izolacji sekciarsko społecznej, sekt panujących, nie mających nic wspólnego ze współczuciem ani miłosierdziem Chrystusa, który zakazał zabijania nawet w imię obrony jego własnej.Bronił kobiet, słuchających Biblii i uczących się u niego czytać i pisać, ludzi biednych,nie mających w domu ryb ani wina..No cóż, neopogaństwo to takaż wspólota, mająca rozszerzy ć naszą świadomość o ...historię i religię NASZEgo kraju i kultury, po okresie palenia czarownic. Ale - jak na górze,tak i na dole.

   Wiatr ponad wodą ("Smoke... on the waters, the fire inthe sky...."jakież to podobne i do kultury fantasy, i Sapka - a nikt ztego świataani z Tolkienowskich książek nigdynie robił religii..).Dawnikrólowiewskładali ofiary Panu i wznosili świątynie.
   Egoizm i chciwość izolują ludzi.Gdy nastają łągodne powiewy wiosny, to co stężałe(konserwatyzm, Lodowa Sciana), rozpuszcza się, na mistyczne przeżycia, lęk i poczucie jednego stwórcy wszystkich istot- to siły ,które wyzwalają spod władzy egoizmu.Święta muzyka i przepych ceremonii wzbudzały potężną falę emocji wspólnych wszystkim sercom - no swietnie, jakbym widziała te masweczki i chciwość kleru i p.johnsona szum.off.skiego.
   Innym środkiem było współdziałanie w wielkich predsięwzięciach (nic tylko atakować Rosjan oraz sprawdzać, czy Chińczyk panie obszczajdusza, nie chodzi sobie po twojej nodze, alby po drugiej stronie Księżyca. Ogólnie patrząc - od kiedy bierzesz ten szajs?Brak zainteresowania kobiet twoją nędzną osobowością przypisałabym raczej licznym gwałtom i wrzaskom.Podobnie z kaczkami, tylko tu działa horoskop bliźniaków,dzieli ich mianowicie AC i 45 minut.)
   Sześć na czwórce.
   Uwalnia się od swej gromady. To niby ja, rzeczywiście, to nie izolacja i wiara w nieistniejące początkowo dla mnie wirusy napędzala od lat zadawnione spory... to chęć powiedzenia co się o kimś myśli, integracji, w poczuciu szaleństwa wokół ciebie,integracji wewnęterznej, i zawodowej,gdzie bez mojego wpływu bio nie bylabym zdolna przejść nawet paru kroków,bo dyski powyskakiwały w różnych miejscach.Po prostu działam jak na moją śp. mamę też - przeciwbólowo i rozluźniajaco na kręgosłup.
   Po rozproszeniu nadchodzi znów nagromadzenie. O tym zwyczajni ludzie nie myślą.
   Stać tu trzeba ponad interesami grupek i klik, odłożyć wszystkie prywatne przyjaźnie. (A mam takie w "rządzie", naturalnie nie kwaczkowskim. Ani agentów szum. offa, patkina, łosia i rzecznika papkina, ani też queen elżbiety, ani Jo Dworkin)Aby zrozumieć to, trzeba mieć szeroką perspektywę na rozmaitość życiowych stosunkó,a do tego są zdolni tylko ludzie niezwykli.
   (Moim zdaniem , dudek takiejnie ma, choćby się nawet raz upił, nawet środowisko kobiet mnie czasami denerwuje. A wię to nie o chrześcijańskim kościele, jak i na blogu obrakami i fotognrafiąopisuję, że religiamusibyć do czegoś POTRZEBNA, nieważne jaka. Tojest tylko symbol, no i miejsce na modlitwęimedytację,nie mureks do zagarnięcia czy obszczania bądź molestowania kobiet. Co potwierdzają nasze liczne tolerancyjne stosunki z klerem w Wawie, praca z uzależnieniami ...Teologia i etyka w moim życiu taka właśnie była, na wysokim poziomie, nic z Polską i klerusem nie mając wspólnego i będąc otwarta nawet na mułzumanów i pogan. Tu nikt drzwi ci przed nosem nie zamykal ...
   9 na 5 - Rozpraszające są jego głośne nawoływania . Król trwa bez ujmy.
   Jakby nie było wiadomo co w poprzedniej linijce napisałam... Pogaństwoanistreetlife, włóczęga nigdy z nasz pieskiem nie wyszła, wyliśmy z wilkami razem, ścigaliśmy się z kotami, chodziliśmy bez skarpet i w t- shircie przy -15 /-20 wronchciał nam podczs oglądania"Pasji" Gibsona wybić oko, a niedaleko rzeźba informuje że "wyrwać kraty" miała bozia ochotę już dawniej, tylko wtedy 'brały "jeszcze takie symbole oczywiste. Teraz jeszcze może parapsychologicznie źle chodząca gra na kompu kompu pokaże komuś,że ma do czynienia z "Parapsujcholerogiae mortis wandale " albo i nasze eksperymenty para, z kartami i dywinacją..
   Jak choroba osiąga kryzys przez rozpraszające ją poty, tak w czasach ogólnej stagnacji wielka sugestywna idea jest prawdziwym wyzwoleniem.
   I tu skucha, bo wobec głupoty nic nie mogę poradzić , a w zwidy trampków nie wierzę, podobnie jak i reszta polskiej i nie tylko inteligencji. Karetki "hunter" powiedziały wszystko, respirator gazowy też widziałam, a kroplówki zakrapiające denaturatem żyły były stosowane przeciwko bezpańskim psom jeszcze w 2012 na Ukrainie.Dajmy se spokoj, kontratak bronią biologiczną nic nie wyklucza.
   64. Przed dokonaniem . ogólnie o tym, ze wielkie dzieło jednoczenia wszystkich istot należy kontynuować, bo każda ma naturę buddy.Ale jeżelisprawdzone metody i miejsca "nie działają' to trzeba nadzwydzajnej ostroności. no i takąż mam i ochronę "nad", i nawet realną ,czasami i przed oszustami - fizyczną.Młody lisek
   Przezorny zawsze ubezpiecz
   • camaretto Re: Mam 'wampirka' 04.07.20, 22:09
    ...ony. Kurdę,ścięło się. Piękne są jednak w Księdze słowa o lesie,spalonym i zażartej walce w czasach kryzysowych.
    Nie miały przejść .
    Po prostu.
    I tak zajrzeć możecie sami.
    Jakby wstrząsy gruntu czuję, nawet widoczne, bo na klawiaturze, popsutej trochę ale lepiej wchodzącej i huki słyszę koło Wawy. Niestety, i helikoptery latają, a ja o Boskiej energii...Kłamstwa internetowe, rozstrajająmnie dogłębnie.Zabierzcie ich i weźcie sobie ten poligon stąd, bo luskami czuć było kiedyś.
    Cała moja rodzinka ma licencję i nic na nich nie poradzę, to nie przedszkolanki i panie pedagog, ja też... kulturastka, sobie nie pozwolę na podskoki do twarzy mi.
    FAK OFF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka