Dodaj do ulubionych

co, Zwid 2020 masz?

09.07.20, 12:41
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26112898,choroby-psychiczne-i-udar-mozgu-powiklaniami-po-covid-19-brytyjscy.html#a=66&c=160&s=BoxNewsLink
wiedziałam, że to zbiorowa psichoza, ale żeby aż tak???(aut. Ro.qui)
big_grin big_grin
Obserwuj wątek
      • camaretto Re: co, Zwid 2020 masz? 11.07.20, 13:51
        I nawet przyszło im do głowy, że Trzaska mógłby wygrać!!! Nie mówię o mnóstwie zawiedzionych ofiar rządów autorytarnych, ale wariactwo zaczyna się od reliów - tym razem pani e- milky- way przesadziła z Donutsami, bo taaaakie pensje mają u nas ....posłowie.
        Posłowia n. t. nazwisk ośmieszających inteligencję ludzką w rządzie nie będę opisywać, ale do ' tego" poziomu maturalnego podskoczy tylko uczeń...podstawowki amerykańskiej, nie gimnazjum europejskiego, Oksfordu czy Harvardu. Nie mówiąc o języku perfekt .. Uczestniczyłam w ko0nkursach i zajmowałam miejsca , więc wiem jaki jest poziom na uczelniach światowych, bo tam studiowałam, a matura i 25 lat temu nie zajęła mi więcej niż pół godziny. jak również rzucenie 'szatana' który mi obiecywał stanowiska na tzw.szczeblach administracji.Rzucilam rządowe w ch... jasną, obietnice ...zmarły i dym siarki rozniósł się tylko , Lolu... a ja zostałam wróżbitą, i healerem certyfikowanym.
        Aż dzisiaj się dziwię, wracając do mojego pochlastanego CV, że to wszystko po... głodówce na polach....Mogłabym drugą ewangelię napisać,ale wolę szamaństwo, każdy ma swoją historię...
        Mimo obrażeń głowy idę jutro powalczyć. Nigdy więcej budynia... ;D
          • camaretto Re: co, Zwid 2020 masz? 11.07.20, 18:00
            sondaże już błyszczą, bo zauważyli może, że się ...wyPiSzczeli... sama wróżyłaś, że Buła safanduła, Buddzi wszelaki, nie ascetą jest..tylko... Jaki taki chrześcijanin dla klaki. A tak naprawdę, politologicznie, to wiele osób wiedziało, że PiSs jedzie na lanserach, Jakim Patryku, popularnym w obu klubach Gowinie, agencie Tomku, który walczył z lewackim nazwiskiem i fałszywie popularnymi babami z PO, więc ci wychrzanieni w "sinądal" ludzie byli toolerancjni, chcieli przejść na stanowiska, więc zrobił się popularny klub, który nagle przestał taki być, przestał od jakiegoś czasu zbierać wyborców, bo ci chcieli kogoś "kto zawalczy', nie puddingi ani papierowych wariatów w rodzajuju guru PiSlamu, Sri deewaj Kaczyńskiego. Tusek już nie ma władzy, ale nie ma i afer nowych,schetyna to był ostatni oddech kwaczuchy, a ten może i pozdejmuje ten marionetkowy rząd, bo coś zapowiadał.
            A oni obawiali się, że obali ich władzę...nawet guru na moment znormalniał, nazwał wszystko transatlantykiem - Titanikiem.Wiesz, od kiedy w tym siedzę i palce maczam , to po raz pierwszy od dawna widziałam ich na "gazecie" nie tłukących więcej w fałszywą popularność, ale poprawnie jak u wszystkich sekt - tonących,,przechodzących do realizmu.
            Bo chrześcijaństwem to już b. dawno się nie nazywa, nie mówię już o innych Ewangeliach i historii tego ruchu, ale o prostej etyce.Tylko duchowosc mogła zostać internacjonalna, tak to żydowskie społeczeństwo było b.hermetyczne, zgrzeszniałe i jest do dziś - zamknięte dla innych, oni innych nieprzyjmujądosiebie, nie wolno im się z "gojami" żenić,uprawiaćreligii.. nie koszerni są i bęc. Nawet chałaty nie wszyscy przyjmują od krawcowej nie od rabina.
              • camaretto Re: co, Zwid 2020 masz? 12.07.20, 06:36
                A w każdym razie mamy szum.Offa co na 'o ' zawsze kOńczy lub zaczyna swój zaczyn i swoje trzy grosze wciska.. Zaczynam się O. bawiać,że t.O programowanie już jest za bardzo nóżżkąbardziej w przód. Reszty grzechów nie pamiętam, jakzwykle, ale ma chyba... jeszcze jakiegoś nieszczęśliwego fotografa, tak to LewaiSprawie dliwa przecie wszystko olewa, w razie czegoś tam to siem SN tss ...snajdzie.
                I Cing na mądre głosowanie (???przeć jak zwykle na dwa...), bo do Yin i Yang to specmajstership.
                O, kurka,o tej godzinie to alfabet Braill'la...Nie wiem, bo sądaeniestety poigwałciłyciszę wyborczą chyba, a jeden - spodziewany - po zwróceniu uwagi "odbity" został innym , tym razem dla dudka. Teraz już nie mająsznszwrócenianiczyjej uwagi prócz... demonstracji na widokzas...nych massecze, każdy che mieć siebiei bliskich pod kontroląjednak, nie w miejskie,m zoo. Tak w ogóle, jestem za imiennikiem - i też lubi Śląsk , razem z pumą Nubią. No i inne zwierzeta drapieżne. czasami zatem zoo jest oki, jak w przypadku tygrysków, czas...cza.sami NIE.My też, jak i Bob, zorganizowalibyśmy niezłeshow, zwłaszcza w obliczu braku KASY na mięsko, zawszejednak moje "bezrobotne"koty i psy, oraz pani - daliśmy radę coś 'ugrać,stądnasze dążenie do "zbijactwa' rabatów czy 'szczęściarstwa' typu refeks - jak 'jednoręki bandytyzm". Od kiedy zastąpiono to głupimi programami, o tyle nie mamy teraz celu gry, bo wygrywaliśmy dzięki refleksowi ekstraklasy,a "idiotyzm rosnący" nas już ze zwierzakami nie interesuje,może jeszcze głupkowatego tuska albo dudę-buddynia.protesty przeciwko masseczkom popieram gorąco, ale na razie 'trzymamy łapę" na "szumie.Off":.. wszystkiego naraz sięnie da. Teatrzyk z kotkami i psami zawsze był u nas dostępny, większość wymyślały one same, przeważnie nie wiązane.Na cóż tu "ingerować",chyba tylko po to , żeby narobić szczęściu widocznemu na mordach bizuna nad głową. Nie.
                Zaobserwowaliście co innego - są momenty, kiedy wydaje się, że nie ma nic innego, tylko przemiany yin - yang jak i w szkole, bez ekstremów numerycznych? niby takie jak... wszystkie, aloe "bardziejprawdopodobne"robią się "prawie pewne" przez ...ćwiczenia zw szkołach , z prawdopodobnnymi większościami. Mogę się założyć... Tymczasem, to wcsle nie jest prawdą, sięga tylko "początków"naszych doświadczeń własnych, od tego continuum, mianowicie, abstrakcja matematyczna NIE ZATRZYMUJE "w niebycie", także logicznym , "kłopotów" z prawdopodobieństwem i kartami. A już w żadnym razie nie ogranicza umysłu ludzkiego do posługiwania się "materialistycznymi pewniakami". No, ale z tego śmieją się tzw. sceptycy, autorytety w przeszłej dobie. Wyśmiewani, zwyciężyliśmy... choć często za cenę "większą niż życie"
                Odpowiedź - ciąg (788,878)
                Heksagram "czun" - początkowa trudność, symbol ulewy.Chaos wypełnia życie i należy raczej zatrzymać się, przyłożyć rękę do 'stawania się' nowego. Nie ma bowiem"ruchu" zbyt daleko. w burzy wyładowują się napięcia,sprzyjającym jest ustanowienie pomocników - wygląda jednak za bitwę 1/1, już poniekąd rozegraną, fizycznie i psychologicznie.
                No cóż - jak zwykle, no comment
                • camaretto Re: co, Zwid 2020 masz? 12.07.20, 07:12
                  Errata : od końcado początku : wygląda na,...ale , bardziej prawdopodobne...,gry refleks,stąd nasze niezłe show ;p...sondaże "pogwalciły" ciszę wyborczą - dobra, jeszcze w nocy to pisałam.
                  Nie mają szans zwrócenia na siebie uwagi - moje słodkie życzenia,niestety. widok masseczek i cośtam jeszcze. coś "ugrać".
                  Jak widzieliście, resztę może... było trudno odczytać. co chwila jednak kalorie chciałam odchudzić - a wczoraj jak i Lola doszłam do kryzysu,zwaszcza po rozbiciu się... Cóż, terazwybory później gadka szmatka... Rozzie, tabulka, wróćcie do nas choćby nachwilę i zameldujcie się, lubimy was nawet bez kagańca!!! Kota mi zwraca tu uwagę, żejuż lokale wyborcze są czynne, punkt 7:00. Nawet JA nie widzę... Bogini wyposażyła zwierzaki w nadzmysly,ale te w konfrontacji z materią robią niektórym A.S kłopoty coś... wierniejszą niż s.o.b.i.e nie będę nigdy...co wiedziałam, może stąd ten brak dzieci - no i k. o. t. u...

www. cam.kocia.nostra.pl
              • camaretto Re: co, Zwid 2020 masz? 12.07.20, 07:19
                Tak w ogóle,Lolu, sorry, że jeszcze raz, zaraz idę robić naleśniki - to "oni" umrą po jakimś czasie,w moim wieku to trza robić już jakieś medytacje typu "memento mori", nie " memento majori"
                dolce, dolce, e' piano, no pianoforte, forte .piano est instrumentari...
                Nic nie jest " na zawsze".
                  • camaretto Re: co, Zwid 2020 masz? 12.07.20, 13:34
                    już wcześnie rano dowiedzialam się, że moje rozbicia polegają na rozbiciu głowy ijej zawrotach umiarkowanych, ale że one miały charakter puffera?????to nie. sąsiedzi z wylewami nawet itd poszli wcześniej do urn, wietrząc jakieś dno ale jak wcześniej głosowali przeciw klikierni, tak teraz - nie pamiętni naszym wpisom nawet psychologiczniei na siłępresjom w celu liwidacji "zaostrzen", sugerowanym modelom zachowań wiele razy negocjacjom prowadzonych dłuuugoprzez polskich internautów - tak teraz byli,owszem pamiętni - głównie trzasce za klikę z PO już mocno widoczną - i czynszom podniesionym do niemożebności - i ... głosowali na doop..erelkę.cieszyłam się, że dane mi było zagłosować ale jedyne co się nacieszyłam to ....jako poofer.
                    Brrr... dwa głosiki niekoniecznie na znajomków - ale chrześcijańska sekta po jednej stronie i menu po drugiej- co z tego,że zagrali dobrze,bo zmienili kandydata i wykrył się na poczcie transport kart - moherowe babcie i tak zagłosują na "stabilność" i "telewizję"sad Szkoda mi trochętego "rozpędu" bo chora jestem, ale agresja widać, że się podnosi metodą z powietrza. oglądaliście to coś o pumie? Koledzy byli natejwojnie tam i naprawdę mieli kontakt z dzikimi zwierzętami, tak jak i biznesmen wawy, który odchował zranionego wilka, icieszyłsię później popularnością... Jestem "za"ponieważ znam ich historię,ale nas często na internecie nawet wyśmiewają, czasami te wszystkie organizacje "młodych i wielce doświadczonych " nie wiedzą nawet że majądo czynienia z ich - i i "swoimi własnymi" - twórcami całych ruchów ludzi i ..."rezonują'.. Koszmar.Widzę taką osobę w sąsiadce, która nie wie, wktórym kościele dzwoni i przyprawiamnie to o ból brzucha i agresję, bo już nawet włosina widok masseczek mająodruch wymiotny - tymczasem bohater który ten "zwid" miał - i był "obrońcą" tej bramki najgorętszym, nawet u WHO - no cóż, gdybyśmy nie widzieli bajek typu cartoon,nie usiłowali per siećniegocjować...nie uwierzylibyśmy możenigdy, ale trzymaliśmy łapę na tym, na respiratorach, na firmach. TO nasze dzieło zostało szybko zapomniane, w przypisane choć marionetkowe jednostki administracyjne pakowało się kasę, więc"ziemniaczane" dla nas ordery rozdane.. a sprawa dawno jeszcze nie dokończona.
                    Godness,save us - the kings can wait, heaven can wait - there we are,this "other" is coming... over Thusk administration time,I am very sorry.
                    • lola1104 Re: co, Zwid 2020 masz? 13.07.20, 09:40
                      a mówiłam zawsze ze u mnie kurwa smierc karta oznacza zmartwychwstanie, to mi ciocia Cam nigdy wierzyc nie chciałas, a mowilam to zawsze kiedy losowalam przy temacie milosnych wrożeb

kurna no ! o !
                      • camaretto Re: co, Zwid 2020 masz? 13.07.20, 13:36
                        Ziobro na kreślarskimszczycie z kwaczyńskim już nakreśla przyszłość nam... będzie mnóstwo nakreślonych prawników sądowników - jak dobrze że wszystkich znammm..co trzeba, znaczy , choć daję ...w tacę, nie na tacy . Jak dobrze tolerancjyjnym być, i świeże mliko pić... Tralalala!! iJohn' ym Travoltą być.
                        wiesz, poczycie karmy sprawiło, że doznawszy paraliży myślowego, bo przecież nie zaakceptuję moich kolegów - lanserów i nie tylko w Pisie bez tzw. sprawdzenia, czy ta wiara to nieprawda, a może obłuda społeczna - znam paru prawników tu, tam jakiegoś innego gościa i tak ten sznurex społeczy i tak leci, a nie leży. ale zauważ, na blogu to piszę dość jasno, co religią z wyjątkiem drobnej ścieżynki uduchowionych bardziej osób NIE JEST. Na szczęście, postaraliśmy się - choć nieformalnie - o pewne prowokacje i prawdy...bez tego nie wyszłyby ich zwidy naskalę międzynarodową, za co mam (y) i kolegom do podziękowania, niekiedy ocierającym się o teraźniejsze i dawne służby rządowe, albo o może nawet jakieś partie, jak fajnie pisząBendyk i inni, choćby - jak i ja w świetle niedawnej wyroczni i wiecznym pytaniem do którejś jużrządowej "kliki" dlaczego 'wszedzie"jest lepiej(tam bowiem się kształciłam), a "u nas " coraz to gorzej"...sad
                        Nie zwidy więc mamy,a zwiadom serdeczne dzięki, nieliczni zachowali równowagę pssychofizyczną. Zresztą, wariografem zczy też wariatgrafem jakby mniebadali, toby im skalowanie wypadlo z pudełka,już raz tak było, bo przy moich 'przeciąeniach ' nawet i firyczny, to się wyłączyła nie tylko komputeryzacja, kiedyś, ale i badania niby "wagowe". Kompu kompu napisał mianowicie ERROR.Byłam pełnaodczynnikow, i skarpetki mi się spalały, w części niby "normalka"dla chemika, ale w części horror dla biologa - pod oddechem. ;D.
                        Brrrr...chciałam mieć ten rozpęd,bo przy tych obrażeniach to Dooolittle polskiej gospodarki, Idol gospoś i wszelkich rozkoszy, teraz śri gurududa buddńsakwa kwadzinostermnie miałby żadnych klopotów z TV i moherowymi babciami, które chciały miećemeryturę i minimum społeczne,13 emerytoorę...Kościółek, bo ten wiek tak ma... Ratunku, one nawet nie wiedziały co myśmy chcieli i wierzyły że my tak samo nastrojeni jesteśmy, choć młodzi.. A tymczasem niespdzianka, choć prasa nie wytrzymała i swą inteligencję wykazała - Traskawkońcu "dojrzał" do roli idola społecznego.. Szkoda trochę może czasami, o się zaczyna wtedy robić czasami bardziej to, czego chcą inni niż to co sięmyśli, ale ma przecież"mistrzów" jak trampex show i doodki więcmam nadzieję że sięzatrzyma czasami, choby i w pół zdania - sloganu np.

Cam.

Sorry, że tak długo, ale już mi ulżyło w częsci i stan zagrożenia zapaleniem opon minął, zdaje się. Nawet mimo dysków zaczynam też chodzić prosto.A okazało się, żetą wirówkęmają i inni sąsiedzi .Co to takiego bylo???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka