Dodaj do ulubionych

8 Mieczy i dooopa

25.07.20, 20:14
Ktoś mi postawi, jak to się dalej potoczy? Nie mogę żyć następne pół roku z tym bólem. Lekarz coś poradzi?
Nie chcę operacji😭!!!
Pamiętacie mój rozkład na rok?
Nie pisałam tam o zdrowiu, bo nie wiedziałam, w którą stronę to się potoczy.
A potoczyło się tak: 8 Mieczy - Tarot Snów
1.zaburzenia wzroku - to od tych napadowych bólów
2.zwyrodnienie stawów i kręgosłupa ( poważne), oraz RZS
3.ciężkość głowy
4.ból, ból, ból aż do wyczerpania.
Ograniczenie fizyczne totalne ( robota z meblami leży, decupage leży o malowaniu na szkle mowy nie ma)
Ograniczenie psychiczne- nie jestem w stanie mysleć o czymś innym jak o tym, żeby przestało boleć, więc i z nikim się nie spotykam.
Od tego NicNierobienia dostaję białej gorączki.
I prochy, prochy, prochy.
Wreszcie mam MR i idę z tymi wynikami do neurochirurga ( oczywiście za kasę bo na NFZ terminy na 2022).
Postawicie coś, co tam w tym temacie będzie słychać?
Nadmieniam, że sprawy z kośćmi i stawami zaczęły mnie " rąbać" jak Saturn wszedł do Koziorożca. Ale teraz to już apogeum.
Obserwuj wątek
  • donbas Re: 8 Mieczy i dooopa 25.07.20, 20:19
   Nadmieniam, że nie było mnie tu, bo nie mogłam nawet logicznie myśleć na żaden inny temat niż żeby uśmierzyć ból.
   Mało też stawiam, bo jak tu się odprężyć i skupić na kartach w takim gównianym stanie?
   A tak w ogóle - Pozdrawiam wszystkich!
    • donbas Re: 8 Mieczy i dooopa 30.07.20, 21:30
     Dzięki Lola. Tak wiem, że z wyleczenia nici. Niestety tego się nie wyleczy. Ale mnie, całe życie " kobietę pracującą, co to żadnej pracy się nie boi", nagle spowolniło i zamknęło w tej bańce.
     Pal licho wyzdrowienie. Ale żeby tak nie bolało do cholery. To bym mogła się zajmować swoimi hobby. Bo ile można patrzeć w sufit.
  • camaretto Re: 8 Mieczy i dooopa 26.07.20, 02:44
   Donnie, to takjakby jak u mnie , ból aż ciężko się robi jak się myśli o wstawaniu, a pomiędzy jakiś drobny krwotoczek, jak się za dużo myśli o maściach ziołowych...
   Póki ci nie uszkodził nikt połowy nerwów twarzy albo nie polecił swoich kumpli na operację typu kręgosłup szyjny to nie idź do nikogo, bo po ich metodach to na NFZ nikt nic nie słyszy,spaprali mi sąsiadów i chcieli ich jeszcze do wariatow zabrać. Pisałam na blogu, facet z infradźwiękam to po takiej operacji właśnie, nie dał "się wsadzić", też ma kotka, bardzo miły. wstrząsy natomiast "słyszy", ale jego teorie to ja mu jedynie trochę wytłumaczyłam, bo tak to go w kółko głowa boli.
   Ja na te krzywizny patrzę trochę z góry, myśmy sięz kotą doleczyły w połowie bioterapią,już 15 kg też i spuściłam z wagi, nic nie działało ,maść końska czarci pazur działa trochę przeciwbólowo, to samo wiele szwajcarskich ziół. A przede wszystkim nieco poprawia krążenie i przeciwzapalnie (tu udział mojego ... urologa. No i endokrynologa,oraz kumpli lekarzy, bo okazuje się, że wyniki mamy po tym co zjadamy, ja musiałam wieprzowinę odstawić, bo na tucz -dokładam dietę i kurze parówki bez konserwy. kot zarządził chorobowe dla siebie - tuńczyk i makreladomiski zantybiotykiem i przeeeświetnie działającą na hormony i ukł. pokarmowy vilcacorą). Nie łam się weź uśmierzaj stan zapalny dookoła kręgów kręgosłupa i bioder.Ból też np.arnika trochę znosi. A tak to ja nakładaniem rąk się param, więc u mnie ból schodzi po sekundzie, nawet mojej matce na raka kości pomagało - ale jeden to "ma" a drugi nie.Jutro ci karty postawię, bo nic nie widzę big_grin.
   Od kiedy mam instrumenty, to rehabilitacja nerwów i duszy per śpiew i muza, co wykazuje wahadełko wykazuje od razu.No i nadzieja na odrodzenie zawodowe. Też mam z Koziorożca jakieś negatywnewpływy, potłukłam się z częściowym paraliżem czasowym na piaseczku Rokki jak były znów kwadraty na ten znak, bo ja mam kardynały w dużej ilości.No i takoniunkcja z Plutonem... akurat było w wawie trzęsienie ziemi, i na Alasce sejsmograf wysiadł, u nas zaczęły wyć syreny.
   Karty - podejrzałam trochę po ciemku,wolno ci pomóc 10Den.
   QDen /-, 7 Den, KBuł, poczuj się po prostu w wodzie znów, ta sytuacja działa na wszystkich i rozwałka idzie trochę też od zewnątrz, bo to jak piszesz, Koziorożec, i jak widzisz, denary i saturn.No i koniunkcja z Plutonem, Jowiszem i Marsem. Nawet b. charakterystycznie wyszło , pomedytuj trochę z tymi siłami, K buł. jako odchodzący Jowisz, planeta duża i ciężka,często działa na wielkie masy i zatory, Mars na stany zapalne i operacje, ale teraz zaczęło się trochę rozchodzić, więc w horoskopie indywidualnym pewno masz już je w kwadraturach.
   To ty panujesz nad bólem, nie on nad tobą.
   A że mamy nie październik, czerwonyczy zielone świątki z fikcyjną bronia biologiczną.... I czy na aby Chińczykanie podeślą.. cieszę się że napisałaś, bo ja ogarnęłam wszystko jeszcze przed, włącznie z kupnem hiszpańskiej gitary, jakbym przeczuwała "krach na giełdzie" (zresztą też mamy), tak jak i sprzedał wszystko Biotomix (firma z Krakowa)czy Intermarche(firma z Francji, zresztą były obniżki tam zawsze, pomagały też żyć na bieżąco)... została tylko triumfująca bieedronka i jej podjazdy internetowe grożą nam lokalnym monopolem, próbujemy chodzić dookoła i odnaleźć się jakoś w tej rzeczywistości, ale A. Stróż "kazał"mi dokupić do "nich' jeszcze wszystko niezbędne w zawodzie no i - cudne , póki leci manna z rabatem..
   Od nic nie robienia też bym dostała białej gorączki, pewno masz stany zapalne na stawach. Zrosty mass?Ziółka też działają dobrze, tylko jeszcze się nie ogarnęłam, sprawdzę jutro,m. in. w poradniku dla lekarzy, bo od tych huków i bólów szczęki i nerwów twarzowych coś spać nie mogę.W aparacie korekcyjnym chodzę,wózeczek na zakupy mi połamali..Tak to przeżywałam, ze kostka lodu..
   Ale wywalamy z bloku Gsm i z petycją od wszystkich, widać nie tylko ja i zwierzak miałam zatory . Tak że - nie jesteś sama...
   Zrosty notabene też powinny się ziółkom podporządkować, tylko nie wiem jeszcze jakim.. . arnika przeciwbóllowy, żywokost coś regeneracja. Zajrzę jak będzie godzina poranna, zresztą wyrzucają mnie co rano zwierzęta z łóżka i odchudzają, ale muszę z nimi siedzieć i kręgi leczę na fotelu ... ;D
   To my mamy " podobne"?Jak Kizia?
   Cam
   • camaretto Re: 8 Mieczy i dooopa 26.07.20, 15:11
    www.czytelniamedyczna.pl/385,choroby-reumatyczne-standardy-lecznicze-w-medycynie-uzdrowiskowej.html
    Co wam to przypomina, przecie to efekt motyli grubasa, zwariowanejgo później,bo nie powiem - chyba tym razem ja - poleciłam lekarza od głowy, więc "powikłania "wirusowe ugrzęzły natychmiast w ośrodkowym systemie nerwowym, w szczególno,ści omamy".
    Gurudeva światowy i organizacji zdrowia nie poddał się jednak całkiem, widać jak na dłoni. A testy znakowane,albo takie jak u Małysza, przeszły bezobjawowo. Wiadomo,linoskoczek z nartami przyczepialskimi u nóg.
    A tak w ogóle, to fajowa stronka, na widok donnie radosny stanęłam myślę na wysokościach, zwlaszcza dziś z la guitarra. co wam to przypomina , zwłaszcza autoimmunologia, powiązanie z wirusologią i toczeń rumieniowaty jako powikłanie tzw. rumień (fake w necie z wikipedii, podobnie jak bezczelne fake'i z szerszeniami w Usa - one miały w wiki dwa zdjęcia, z Chin były te 5cm. tamte to były te drugie , nasze), Od słońca 'rumień" robi się częściej. Kiedyś starsze osoby były poddawane terapii sanatoryjnej, dziś 80-latków "skazuje się metodą gów...ną statystyczną na... ofiary jakiegoś wirusa, jeszcze jak Hiszpanie namierzyli na ..śmierć, z pragnienia czy też nie.
    kiedyś bez HIv, SARs SUKa it d "wymyślonych przez"psychicznych chyba " chamerykanów, nagle były znów nieznane, a metody -gorsiejsze, bo z zamierzchłych dziejóff.

    Szukam dla cię właśnie próbę zapalną, bo przy tym raku mamy też wychodziła wysoka,. mam nadzieję, że robiłaś? To ona przeważnie podskakuje przy rzs-ie i innych powiązanych z reumatyzmem schorzeniach.
    Ortopedycznie tosię leczy kręgosłup, nie nerwy. po co ci nerwy u neurochirurga przycinać, nie wiem, jeszcze pieniądzie wyciągać. Boże ,że ja miałam tyloe lat ...uczciwych i inteligentnych lekarzy, i mnie nie "ochrzanili", i "weterynarze czgoś nauczyli, bo ja po przyrodniczym byłam, bioterapię 25 lat temu będzie, jak zrobiłam z psychotroniką, no i zielarstwo chciałam, w Krakowie jest,świetna "szkoła" Różańskiego, Uniwerku, sławna bardzo nainternecie. Nasze grupy fecebookowe też niegłupie, ale mnie tam blokuje jakiś .. wirus netowy. tak się też pośliznęłam o polski system prawny, bo zamiast dotacji i pomocy przy przekwalifikowaniu dostałam ... prztyczka w nos.Wskazuje więc na wstęp do tego co pisałam, nowatorskie podejście mające obciągnąć kieszeń, np. rządową NFZ..
    Pokrzywa jest świetna, na reumatyczne choroby ekstra, nie używaj jednocześnie ze srebrem pod żadnym względem, bo powiązaniom chemicznym się zaprzecza, zwłaszcza na szeroką skalę przemysłową, ale gdzie nam i organizmom ,żywym do chemii obojętnie jakiej? srebro potraktuj sobie a kwas siarkowy i siarkawy w powietrzu sobie. Kocham pokrzywy natomiast ;D, są zdolne przekazać coś innego niż cieki wodne, nie parzą w wydaniu suszonym, choć zbyt wiele nawet w postaci okładów na chore miejsca bywa obłożone bólem z kwasem mrówkowym akktywnym związanym.
    wiki - ekożródła, nie przesadzaj ;
    pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_mr%C3%B3wkowy

    Tak, żywokost lekarski zalecają lekarze na zapalenia i choroby ukł .kostnego, zresztą to 'chemia" - jak dla małych dzieci - dawki ziół na ogoł nie są niebezpieczne, a to dla choroby najważniejsze.Neuralgie zwalcza się dziurawcem i nawet w przypadkach ostrzejszych bakterioz i zakażeń- bzem czarnym. spróbuj , bo nawetjeśli waleriana jest "za ciężka" to dziurawiec i melisa da ci ulgę od neurobólu, zresztą pomagają kobietom "przetrwać" okres menopauzy,przyspieszająglojenie,bo kiedy wchodzimy w teetapy, dopadają nas osteokłopoty...no i skurcze, zawroty, ...;D co tu dużo mówić,lejkarze praktycy wiele mnie i nauczyli w życiu, w przeciwieństwie do lejkarzy wyciągaczy.
    Cóż - leszczyna, brzozowy soczek, chmiel i piwo,najlepiej bez konserwy, polecam mikrofiltrowane,kasztelańskie,bo tylko taki browar naturalny się ostał, a ma wiele substancji, nie tylko dobrych dla kobiet, hormonalnych, ale i przeciwbólowe, przeciwzapalne, antyrakowe. Skrzyp polny .Przygotuj jednym słowem organizm na walkę ze stanem zapalnym, i odżyw go porządnie, bo kontynuacja bez pamięci,relaksu i walka bezsensowna per prochy, to brnięcie w maliny, trzeba go oczyścić delikatnie z toksyn (te też są skojarzone z układem zapalnym,tylko to działa w obie strony),odżywić w krzemionkę - skrzyp.
    Karty - 9, 8 kielichów. widzisz,co masz przed sobą. wyzwól się. 8 Mieczy.
    Cudniejsze nie będziemy , ale możemy się przynajmniej ratować.
    Cam
    • camaretto Re: 8 Mieczy i dooopa 26.07.20, 19:29
     O! orzeszki cedrowe, albo estry (w olejku), dietetycznie jajka - nie ZA, bo cholesterol, jakoś lżej się odżywiać, ale lepiej., kukurydza zawsze polecana, warzywna lekka dieta, plasterki Tanoki (nazywało się kiedyś Aikido - ja to stosuję, aczkolwiek uważam z chińskimi receptami, bo miały tak jak superrośliny z Andów - wpływ w ogóle na krążenie.)Przypomniałam sobie .Miłego opalania wszystkim, nabierania energii słonecznej,powiązanej do zera z falą, aurą i ... naszym rozwojem i symbolicznym widzeniem Ale byliśmy nie teges, jak "sypał się".teatrzyk polityczno - planetarny, i trzęsienie ziemi mamy, w Warszawie i na Alasce. Albo atak nożowy w Warszawie i w Hadze, i Londynie... Myślałby kto,że tu na kimś zrobiło to wrażenie? Nie,tylko na mnie, osobiście go blokowałam, za to karmicznie to bliżej Europy nie dało rady...Tylko przeciwnik się zmienił, na "ważniejszą" małpę naczelną...

     Trusliwomu daj kaania' ..

     daj rwussiemustia k wlasti,
     nawlastowat'sa wlast'!
     (to tak w wolnej transkrypcji, z "Molitwy" Okudżawy...)

     Don't cry, ja już 4 dzień medytuję o muzyce, dopóki skórki gitarowe nie urosną...
     I nie wstydź się please tej niby dietetycznej terapii, wszystkie te substancje są w znacznie większej ale dostępnej dla życia wersji, to znane mikroelementy,bez których życie zamienia się w spazmy, ale zbyt dużej - w proch.
     Dobra rzecz, której ja używam, jak się trzęsę, to tabletkę z Isostarem, i tylko w tej wersji, bo miewam kamienie.wapno i D3 tłumi trochę sypiące się kości,czy osteoporozę.
     Wahadełkiem sprawdzałam, w aptece ci krzywdy nie zrobią, a lekarze' mają testy' chemiczne.Chemiczka za to - moja prababka - naukowiec, chemik - wahadełkiem z kolei sprawdzała, podobnie jak ja dietę ustalałam po konfrontacji z koleżanką - lekarzem . No i wiem już, że zapomina się, niestety, szczegóły wiedzy szkolnej.
     Za to z twojego wpisu przejrzałam poradnik dla lejkarzy i wiem, jakimi ziołami się leczyć z zespołu wypadania rzęs - jak u mnie i gronkowca... a myślałam! Karma, karma! wink Jestem za twoim sukcesem personalnym, daj znać po weryfikacji,tylko to trzeba przez parę tygodni stosować, zanim słońce wyjrzy ewidentnie, delikatnie być musi, bo pewno już cały organizm czymś zapchałaś, dlatego stan jest ostry, zwąchując papierek z wynikiem morfologii.
     Mój pies to 6 zmysłem nawet papiery sądowe,a la guitarra alhambra jest "lepsza i głośniejsza " od wzmacniacza. choć czasami ważniejsze jest - nie czym, tylko JAK . Więcej od naturoterapeuty nie uzyskasz.Bęc.

     Za to proch niewiedzy jest lekarzom oraz producentom kremów odchudzających z telewizji i mleka z biedronek i szczurów jak i polskiej tv i Simpsonach, znany.

     Lelum-polevum. cam. pl wink
    • donbas Re: 8 Mieczy i dooopa 30.07.20, 21:24
     Piję zioła. Zrobiłam sobie mieszankę z 10 ziół wg przepisu o. Klimuszki.
     To na oczyszczenie stawów z toksyn. Jest troszkę lepiej.
     Ale mam swoją pokrzywę i nie piję bo ile można tych ziół. Wątrobę sobie w końcu rozwalę.
     Żywokost to wiem. Mam.Ale powinno się robić okłady. A to cholerstwo tak brudzi. I wymaga dużo czasu- to rozdrabnianie, gotowanie, przecedzanie, gazy, bandaże i ten cały syf...
     Operacja- tak mówi lekarz specjalista. Ale moja kumpela ma gorszy stan i od " wyroku" już 4 lata chodzi i nic. Tzn uważa na tę szyję ale na operację nie poszła. Ręce jej drętwieją. Mnie jeszcze na szczęście nie.
     • camaretto Re: 8 Mieczy i dooopa 31.07.20, 14:01
      To weź maści, zresztą zioła jek masz to wiesz jakie są granice ich dzialania, ale też i uzywania.
      Codo żywokostu, to nawet nie wiem bo kupiłam herbatkę w aptece ziołowej szybka jest w regeneracji. Skrzyp z pokrzywą dobry na włosy,ale rozluźniająco i przeciwbólowo lipę i meliskę jak mi pasuje, to normaforma.opróczarniki przeciwbólowo też działa takie ziółko "acmelia', nie wiem , ale mam. Ponoć zęby to znieczulało u dzieci.Opuchlizny zwalczało się zsiadłym i kwaskami, ajeszcze pamiętam, że w guzkach reumatycznych to dobre było oprócz.. chyba miedzi,elektronarzędzie z kuleczką na końcu.
      Ale u mnie zamknęli już ileś sklepów,popadały, kryzysowe rabaty były -30,-20 w organic i ziołowych herbatek i innych, ziółkami obkupiłam się od metra, to teraz piję jak muszę, ale mam co.
      Akurat zdążyliśmy przed tym szałem z namordnikiem..

      Piwo z drożdżami pozytywnie pddziałuje wg. Ożarowskiego na wątrobę. Również sylimaryna chroni wątrobę, jakby co. Maści ci opisałam, aczkolwiek 'wszystko i nic' też nie można, zresztą co i na kogo działa...
      Tyle tylko, że neurochirurgia "modna' na kręgosłup i reumatyczne bóle nie "pomaga"tylko likwiduje nerwy, czyli objawy.Człowiek nie czuje, ale przyczyny dalej pozostają.No i skutki. Stan zapalny trzeba leczyć,toksynę zbijać,nie zastanawiać się jak sobie mózg i autonomiczny system wyciąć.
      Słuchowy mówiłam co sąsiadowi zrobili za show, niby operacja kręgosłupa szyjnego...Oczywiście,"nie wyszła" zbyt dobrze, pacjent skarży się za to na regularne bóle głowy, co samochód przejedzie albo samolot przeleci,abo trzęsienie ziemi będzie.
      ymczasem ja używam przeciwzapalnie np. czarci pazur maść, albo 20 ziół i stanzapalny u mnie i kiotka się zalecza, zresztą ona też wiele latek ma, doleczam , mówiłam, antybiotykiemi wilkakorą i działa stansię poprawia, już byłaremisjaa miała ... to co ja, bo zakażenie chyba, ale były wyczuwalne zgrubienia na węzłach. Ile zatem ludzi kosztuje niepoprawna diagnoza, nie da się opisać. nie mówię o poprawnych,lekarze wielu ludziom życie uratowali, ale wielu zaszkodzili, ja też miałam takie przypadki,nie mowię już o chłopcu czy mamie, bo astrologią się zajmowałam w ich przypadku, to on nie miał aspektów jeszcze przez rok następny, zmarł "przedwcześnie", mój "bliźniak astro", ale ja "tylko" nerwu przecięcie właśnie w kręgosłupie,bo mi dysk całkiem wyleciał po kontuzji sportowej.Nie chodziłam inaczej jak na czworakach, dzieki tym extreme też i sama wsadziłam sobie dysk z powrotem, po tygodniu bólu i paraliżu całkowitego , tylko na piwie, bo nie miałam wtedy żadnych środków, a rodzina nie zorganizowała pomocy.
      On - pół kwadry dalej -też miał kwadraturę na tym Saturnie i Plutonie. No i - raka.Sparaliżowało go parę miesięcy później niż mnie.
      Tak, że nic mi nie mów lepiej o konwencjonalnym rozwalaniu ludzi, "przegapionych' i ' popsutych 'koleja rosła, z aspektami Plutona i Saturna.
      Brat przyjaciela został lekarzem, m. in.ze względu na diagnostykę, bo aparaty mamy, ale nie każdy "widzi" coś na zdjęciach, jak nie chce to "nie umi".Oczywiście, 35 latkowi nic ' nie wyszło'. Powinno ich się do sądu wpakować, bo jeszcze chcą w kopercie.
      A kumpeli i tobie to robili zdjęcie gdzie nerwy w kręgosłup "weszły"? To się przeważnie czuje, postrzał często z uwagi na zapalenia trzeba"zatruć", ja działałam na lumbago maściami,mówiłam że szwajcarskimi,

      Bez niekonwencjonalnej to z 1000 razy już bym umarła...

      Pozdrawiam Cam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka