Dodaj do ulubionych

Rozkładzik na finanse

30.07.20, 23:07
Kiedyś był taki fajny wątek na awanse i finanse. Rozpisywałyśmy znaczenie kart w tym kontekście.
Wczoraj miałam fajny dzień, byli znajomi, z którymi dawno się nie widzieliśmy, pogoda dopisała i moje samopiczucie też. Byłam w dobrym nastroju.
To postawiłam koleżance na miesięczne finanse- jaka będzie sytuacja finansowa na najbliższy miesiąc.
Gwiazda /Sprawiedliwość/Diabeł.
Dociągnęłam:
- do Gwiazdy - 8 Monet
- do Sprawiedliwości - Q Monet
- do Diabła- Słońce.
Na pierwszy rzut oka i pierwsze odczucia to moim zdaniem bdb wróży.
Same AW.
Dodatkowo na sumowaniu z podstawowego rozkładu - Świat.
Z całego - Głupiec.
Całkiem dobrze to wygląda.
Nowe nadzieje , nowy początek i być może spełnienie marzeń.
Chociaż kasa będzie ją trochę parzyć ( moje Słońce strasznie gorące).
Dostanie wg potrzeb ( ma duże potrzeby), ale sprawiedliwie, więc będzie jak QM a nie Cesarzowa.
Poradziłam jej żeby zagrała w Lotto.
No cóż- trzeba wykonać jakąś pracę w tych 8 Monetach, chociażby wypełniając kupon.
I Ģłupiec i Świat- no cóż. Jak w reklamie Eurojackpol😉

A Wy co myślicie? Tak dla przećwiczenia.
Bo wydaje mi się, że rozkład ciekawy i godny analizy.
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Rozkładzik na finanse 02.08.20, 16:56
      A wiesz, że nie sprawdzałam co było jak miałam 100% kiedyś w którymś tygodniu , tylko że (może słusznie przestraszyłam się własnej Mocy)
      Jak myślisz, próbuję się jak zwykle namedytować, co będzie po nas?Takie tam , medytacje bezdzietnej i nie - podręcznej, co to nie dała sobą kontrolować w życiu swoim, 'poprzednich' niby świadoma...
      Bo z czym przychodzimy, kiedy się rodzimy, to mi aż nadto wiadome..
      kupon nieobcy, ale powinnam pomedytować jeszcze trochę, m. in.czyrozwalićsobie wątrobę jeszcze trochę aloholem, czy zrezygnować i na piwo dobre i zioła się 'przełączyć"? Bo kot nie chce i nie może na alkomacie siedziec,a antybiotyc działa tylko tak daleko że torbiel się pod pachę przesunęła, ale zmienia kształt i krąży po brzuszku jak antybiotykiem walę. Tyle że za mało, muszę niby więcej, ale sama mamm spuchnięte węzły, a jedna noga boli i jest spuchnięta bardziej. węzły limfatyczne "wysadzone" klasyczne dla wpływu para [oczucie ciężkości czlonków, i toksyny ogromnej wielkości zwisem u nas leżą, grożązapaleniem i niebezpiecznym stadium, w układzie limfo - i wydalniczym. Koszmar, bo bez antybiotyków i "uleżanej"opcji to 2 razy więcej krwi sięzatrzymuje, grożąc zatorem, tak to się udaje rozmasować po systemie lmfatycznym Wygląda nieciekawie, szczególnie zator 2, 5 cm. opuchlizny w jednej, bolesnej nodze. Pod wpływem maści z kolei cofa się stan zapalny.
      Mam też dziwne wiadomości na temat Twojego kota, karty sugerowałyże odbiegł, no i ktoś go wziął, na "Szkółce ' masz full przykładów,że ludzie tak naprawdę nie rozpoznają różnicy, bo oswojone się zachowuje niby tak samo jak inne , a wszystkie mają ciapki.
      Miaukota Rokitka śru satwa ssaki - kota mówi że 'nie,twój kotek nie umarł, żyje, tylko w innym miejscu.
      To masz i moje zdanie.
      Powód jego"oddalenia się', oprócz zwykłej dla kota chęci indywidualizacji i ciekawości świata.(dawniej 8 MIeczy, na końcu 6 Mieczy)
      2Buł/- .0- Głupiec.Ktoś albo coś mu "przeszkodziło', rozbijając'nowy tas" i niwecząc wcześniejsze plany
      Wcale nie 'chciał" się oddalać ale koty są jak wiadomo nieomylne i jakjeden miauczy coś , np."nie" to pochwili miauczy cała sfora, podobnie wilki.ooisuję zresztą czasami ich zachowanie i robię foty zwierzaków ,bo mam poczucie niezwykłej więzi jakiejś, która nas łączy,ponad wszystkim,jakbym dzieci i kumpli miała o100% więcej...Niepokoi mnie tylko nasz stan, bo te "szczegóły" nie zmieniają się od 6 lat z groszami, noga "zacięła się" i basta, podobnie jak i bóle, coraz większe przy chodzeniu. Myślę o tobie i twoim stadium bo na początku to było kwestią wyzdrowienia, a terazcoś widzę stan chroniczny, choć jakby nieprawdziwy.
      Powróżycie? Ja się odpłacę, albo i powtóruję kartami...
      • camaretto Re: Rozkładzik na finanse 03.08.20, 11:52
        Rzecz jasna nie opisałam co miałam w tamtym tygodniu, kiedy miałam te 100%..
        Najpierw zresztą tą syt. finansową, bo jakoś was.. i "coś".Mnie teź "wzięło ",kiedy zobaczyłam Diabła, zresztąnie bez przyczyny, zwłaszcza, kiedy wróżbita pisze, ze coś tzeba robić, wypełniając kupon. U mnie bylo tak samo, rządy , zresztą tesame nie prowadziły najlepszej polityki finansowe,zdaniem ekonomistów i profesorów europejskich, marnując pieniądze ze skarbu, który nie jest "skarbonką", co się chce w przypadku nowego "mini - straskarbu" p. Patki -"kieszonki"lat ok.25 na oko absolwentaczegośw rodzaju ekonomii i [pasującego nazwiska do 'szkółki p. E- milkiewicz i p.Morowieckiego, myśleć. Od 4 miesięcy był agencina laleczek w 'PiSsie wyssie'.
        Inteligenci nie mogli się powstrymać w komentarzach od ...śmiechu politowania ora zdziwienia między - narodowego. Kogo to my nie mamy jużw marionetkowym, cały czas, rządzie, ściśle zależnym od.p. trumpka.
        Dzięki też, mam zapalenie skóry jednak w tej nodze, więc jako,ś "wyszło"co mamy,boli tylko i przyklejasię, u koty pod skórką baterie się gromadzą, u mnie też, i udało mi się "zapchnąć' opuchliznę do węzłów chł. dzięki antybiotykowi ze śmietanką i lekarstwe, ktore kotek grzecznie łyka.
        Na oko powiedziałabym że nie powinna wziąć udziału w interesie, który wygląda tylko na "odjazdowy", a który ma "Diabła" i umowę za podszewką.Superstar powinna mniej zatem zaufać szczęsliwej gwieździe, a bardziej - że aspekty krążą.I będzie lepiej,choć do stabilności dochodzi sięinnymi metodami, niż piramidy finansowe,np.
        (wczoraj widziałam jak - kwadrat o 12 -1-:00 ciężkich planet, Marsa i Księżyca "wywołał" u nas następne trzęsienie ziemi, grunt drży a syreny rozryczały się po huku w połowie tej godziny.0

Jest więc u kumpeli twojej , która u ciebie ma rzeczywiście dobra energia , Qbuł, Sąd, 10 buł. z przełożenia.
        Jest naprawdęwniezłym położeniu,co u mnie karty potwierdzają, choć wyszłście z słusznego punktu widzenia,że kiedyś było fatalnie. kobieta jest osobą atrakcyjną i przedsiębiorczą (9Kiel QBuł.) i ma "podtrzymanie" - KMIeczy ze str. męża bądź faceta mimo przeróżnych "dziejowych wpadek" - KSword...do APent. i 10 /- w przeszlości. 10 Kiel.za temat, AKiel. za temat =- szczęście rodzinne i dobre pomysły, inspiracje. Pozwalają one sobie mimo walki o pieniądz jak wszyscy z 2 Pent od czasud o czasu coś uzyskać,stąd u mnie taka ryzykowna ścieżka Diabła, który jednak jest być może jakąś oszukaną umową. MFW siadł na giełdzie, więc waluty się... osłabiły nieco. 3 Pent,K Pent w obliczu kryzysu to naprawdę dobry wynik,mimo że na mężu można się"zawiesić KPent -+ -wisielec /+
        Tak to u mnie i w kartach.. Stawiałam coś na kształt Krzyża Celtów, aczkolwiek pominęłam syt. rodzinną, ma to chyba z 5 różnych rozkładów. Pamięta ktoś, jakich?Bo ten Suligi jest naprawdęb.okrojony. Najfajnieszy był ten z książki o magii, zachodniej , ale juz jej nie mam, niestety i dużo zapomniałam.
        • donbas Re: Rozkładzik na finanse 03.08.20, 20:04
          😮wyszedł Ci Sąd! U mnie Sąd to całkowita zmana i to na lepsze. Takie zmartwychwstanie= podniesienie się.
          . Tak to wygląda, że ten sierpień będzie dla kumpeli dobry. Wiem, że dziś miała trochę tel.od kontrahentów, co dobrze wróży, bo lipiec był u niej słabiutki.
          Trochę jednak martwi mnie ten Diabeł podparty Słońcem, bo to wygląda na takie " gorące" pieniądze. Ale może być też tak, że trzeba będzie się szybko decydować i pomimo ponoszonego ryzyka, wszystko się zakończy pozytywnoe, pomimo, że będzie gorąco.
          Mnie się wydaje, że poprzednie karty i Słońce na zakończeniu rozkładu osłabiają tu negatywne działanie diabła, który jednakowoż może tu trochę zamieszać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka