Dodaj do ulubionych

Wielki I Cing i ..powściągająca siła małego

11.08.20, 20:15
Powiem w skrócie, że nie wiedziałam, jak się ustosunkować, bo mam już 150 pomysłów na minutę, przed chwilą miałam poczucie następnego"prania",gdzie ja reaguję w sposób myślący bądź gwałtowny , czyli albo myślę do uzyskania odpowiedzi na pytanie niemożliwie trudne (ostatnio częste to dzieje) - albo mam poczucie że ludzisa są potężnie mózgoprane. (też już co najmniej raz było, razem z "transatlantykiem' Kaczek ) trochępuściło. Za to mam 'zamiast" zagadki tymczasowo (no i Tarota, ale tak umęczonego że szkoda mówić...)znów poczucie niewiadomej, wróciłam mianowicie do tego, że jeszcze nie zdążyłam wyciągnąć paragonu, a już - wyrzucić się by się chciało pudełka.Zwłaszcza że te instrumenty są w najlepszym porządku, AGD też - zadbane, nowiutkie, dało ju,żze 150 zwrotów kasy i zdrowia.Z następną aurą przyszła kolej na kolejne poszukiwania. Geologicznie nie wspomnę, bo sama pisałam - trzęsiena ziemi były i huki co najmniej dwa,jedna powódź, teraz Perseidy, gdzie żeśmy lipcowe Leonidy pogubili, nie wiem, dwa przejścia asteroidów w ostatnich leciech, plus cyklony, człowiek głupi do następnego Halleya po prostu nie zdąży.
O, Bogowie!!! I odpowiadająca odpowiedź, że TA siła" małego " to nie latające z przodu Kwaczyśskie, prące do upadku.
Postawiłam na tą "sieczkę" I Cing,bo Konfucjusz wobec Księgi, początkowo wyrocznej, jeszcze za Króla Wen - dobrze obmyślanej,postawił ograniczenia i przemyślał wszystko jeszcze raz, stwarzając następną religię

Po medytacjach nad sensem psychologicznym,sieczkę umysłową postanowiłam siec chemicznie ziołami uspokajającymi, jak deprim, żyły truskawką i poziomką, stan zapalny - po radach i kłopotach meldującej się w końcu Donbas -pazurkiem Kota, czyli czosnkiem i Czarcim Pazurem w maści. wpływa bowiem najlepiej.Kota przyjmuje, że antybiotyki z serkiem jej najlepiej służą, i zjada serię posłusznie na "śmierdzącą" coraz mniej cystę, czyli zakażenie krwi na węzłach widoczne i u mnie choćby i razy 3, chuda jak patyk, ale dobrze się ogólnie mająca.

Gdzie są ludzie - wiadomo,nad morzem albo w pracy, Angorka zamieściła z Władysławowa zdjęcia z CozZwiadu2020.
Rozzie wg. kart już raz zdążyła wyjechać, a ja po "wyborach" jeszcze nie zdążyłam kurzy posprzątać. Właśnie też czytałam nasze wpisy z marca tego roku - byłyśmy wszystkie i Tabulka,o którą się nie martwię, bo dała cynk mi m że teraz obie mamy ciążenie na ... Uraniczno - osiowo - plutoniczny kwadrat Waga - Baran - Koziorożec, Marsa, Plutona, Saturna i Jowisza. Co nas plącze, ale sprawia, że "stajemy do walki", Donni chyba też..
Klawisze w lutym kupiłam
Wyszło mi :
60-9
Heksagram "działający" mimo tej śmieciarki umysłowej - nie 4 jak Młodzieńcza Głupota.Dla nas hexie i "was ' razem z kojarzącymi mi się ciągle grzybiarzami i resztą, Aniołem Stróżem, duchem niezależnym i zadowolonym teraz - no, ale jak "oni " nie wiedzą" co jak i kiedy - no to KTO to ma wiedzieć?
Oraz narodem chcącym krzyczeć o zmiany, o to żeby Dudy nie było wcale w wyborach powtórzonych, i nieprawomocnych.w opcji autorytarnej,deklarowanej made by Dykta - per SN.
(niby że "firmowo" więc w 53/35 ???
Mnie przecież tam nie było więc jak tu tablo powtarzać, skoro ja przeciw PiS jestem od zawsze - w końcu to nawet nie religia - powinnam innych antysekciarzy zaalarmować.No, ale na blogu mają podsumowanko, a nie -to inaczej jadąc, skończy się i to "ciążenie", ani na " kwatoli" ("mohery") ani na" Kato/alonię na you tubie, ani w ogóle. za to miara raz przebrana to następne rozruchy. W te, czy w tamte, szybkość zdarzeń obłędna, można tylko powywracać oczami na pędzące koła rozwalającego ..się wozu, jak się czowiek nie zna.
Ciekawe "teksty' więc dot. interpretacji pędzących obłędnie półrocznych doświadczeń, gdzie przeżyliśmy już chyba "wszystkie plagi" made by Lola, bo.. nie mam już siły.
"Istnieją sytuacje, kiedy bezwzględność wobec siebie samego jest jedynym sposobem,żeby uratować duszę od pokus".
(Kotek i antybiotyk, gdzie ona zwaliła te bakterie" z siebie", nie sa już zagrożeniem mmo obcego zapachu.Moja szczęka, jeszcze poprzewracana, ale juz zaleczony stan zapalny w porozbijanej głowie, gdzie maseczka i coś na uszach to ból nie do wytrzymania. Nie licząc zawodu muzyka.Debile.).

Jeśli ktoś jest nazbyt rygorystyczny w nakładaniu ograniczeń, ludzie tego nie wytrzymują.
Głupi Pis i ... wesela, ponowne maseczki źle się odbijające na zdrowiu i stosunkach międzyludzkich.Im bardziej jest onsekwentny w tej surowości, tym gorzej, bo nie będzie można uniknąć reakcji na to (ludzie,demonstracje, walki na ulicach z policją,niedowierzanie jak w przypadku Szydło, schetyny w europopis, Dudzie - zbudzie),ponowne krzyki o ... WOLNOŚĆ.
Tarot w ogóle oprócz wieży na "bajerze "w lipcu zapowiada "koniec" w grudniu , kiedy przy Dudzie, i rządzie nie tylko będzie Wieża jak teraz przy rządzie - ale i 10Mieczy. Katastrofa trasatlantyku ? Bo RAZ zobaczyłam Guru pislamistów ... w odkrytych, antysekciarskich, kartach. A już mam tyle "na sumieniu" że płakać mi się chce.. sad.
I to nie wychodząc z domu i lecząc nogi - też.
Obraz Jeziora z ograniczoną pojemnością. Taie symbole są charakterystyczne dla mnie w ogóle, chciałam nawet napisać związane ze mną opowiadanie - ale opisy dżumy były zbyt trafne, a Nostradamus zbyt plastyczny. Tak to mam nie wykorzystany tekst o epidemii 16 wiecznej i podziw dla wieszcza, aczkolwiek on drży i "przewiduje" wojnę totalną,a my z Piotrowskim, no nie bardzo... chcemy...
To nasze "porozumienie mentalne zrobiło się aż nadto podświadome i telepatyczne - jak trumny i u mnie.

W gorzkich ograniczeniach nie należy być wytrwałym. Jasne. Co tu dżudo - dudo, ukrywać....
Dziwnie 'olane" dwa pierwsze, kiedy "ktoś" 'musi wytłumaczyć początkującemu co , gdzie mu i co "wolno" - i nie jest to ujmą wg. Księgi.
To znaczy - NIE to jest treścią ograniczeń "z zewnątrz'.
Ważne jest jednak ograniczenie w ogóle, dla kręgosłupa moralności, - po co byłyby wcielenia, materia , filozofia.. czarne dziu ry made by pant shop nie bawią nikogo, ale inteligencja osób robiących z" tele" zdjęcia ataku we Francji - TAK. Albo trupa Ewy w Warcie.
No i umiar w tym wszystkim, nawet wyjątki są śmieszne, skoro są pozbawione wyjątków.
... Życie rozpłynęłoby się w czymś co jest pozbawione kresu.
Trzeba rozumieć konsekwencje swoich czynów.
Nie ma deszczu z Zachodu a ekologia jakby ściągnięta z Polski.Deszcz nie pada. Polityka "blokady" nie do wytrzymania MUSI runąć(ale jak??), obojętnie jak szybko nie będą kaczyńskie biegały, (co on robi bez maseczki, otoczony zausznikami, na zdjąciu w" swejmie" - nie wiem. Przecież nie wolno mu mieć na tą sytuację niby żadnego wpływu, a RE go niby to "uwolniła'.
Kto jest winien, w obliczu rozpłakanego narodu, proszącego o karę dla manipulatorów nie wiem. Kary zatem - tylko dla nie noszących massweczek obywateli klasy średniej,mili państwo. TO MOŻLIWE w poli - sce autokracji.
Wysubtelnijmy zatem charakter i nieugięte zdecydowanie wewnątrz niech stanie się naszym udziałem, czego życzę wszystkim, zwłaszcza joginom i innym medytującym.
"Tylko skromne środki, w rodzaju łagodnej perswazji, mogą odnieść sukces."Bez słów.

Poprosimy jeszcze o zagadkę, bo ja znam jak to w wakacje -tylko piękne historie o moich zwierzakach, zresztą opisane na blogach.
*****************************************************************
To nie karty są nietrafne, ważne żeby przeciw SN były trafne kary..
**********************************************************
Kości zostały wrzucone do totka.Tylko interpretator jest do kitu smile Grajmy tera.
15kg.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Wielki I Cing i ..powściągająca siła małego 12.08.20, 06:46
   I teraz miałam jeszcze taką traumę nad ranem, bo kota chora - wyciągnęła mnie z łóżka, natychmiast dałam wszystkie środki dla nas - też antyzapalne, rozluźniacze i piwo, bo jej " schodzi" po tym. Kłopot w tym, że ... u mnie na kolanach, a ja się czułam napełniona z zewnątrz czymś, czego nie trawię, czyli toksyną, z tego wynika.
   LOT TRZMIELA, ściśle powiązany nie tylko z tym komunikatem, że tera szpitale odmawiają bez testów na coZwid niewiem ile ,przyjęcia osób potrzebujących,ale i ciąg dalszy represji w ogóle, jeśli wziąć pod uwagę malejącą liczbę szpitali (to już od lat działa) i specjalistów w Polsce w ogóle, zwłaszcza pod tymi nowymi bez objawow np. albo nazwą, rygorami i zawsze dzałającymi, na polityków czy Ślązaków, oraz sądy i wesela Testami Szum- offskiego.
   śmiertelnie wyczerpana, gdzie niewyspanie, toksyny i konieczność podniesienia się i koszmarny nd ranem nasz stan zrobiły "swoje" - zobaczyłam znany obrazek w astralnych barwach - jak ten znany z mediów ale skojarzyć można było tylko z komunikatem traumatycznym, i ginącymi gatunkami, bombami i pooidpaleniami, niszczarką gospodarki per PiS. No i moją "świętą niewinnością" w komuniatach mentalnych, gdzi "Lot Trzmiela" to...nazwa utworu, obarczona teraz wieloznaczeniową formą " zaświatów".
   No i niby to "psująca" mi się pod palcami klawiatura laptopa- być może za bardzo obciążonego z góry przez 'padające' ręce, ale w taki "czas" kwadratur 'klejąca ' się do siebie i kompletnie niezrozumiała, zjadająca mi i "ciepła"wykręcająca pół tekstu, okropnie teżplastikowo " skrzypiąca", z ręką trzymaną na niej, po prostu muszę poprawiać co drugie słowo,bo nie łączy....
   Cały czas "mam w uszach jeszcze, nie tylko znany obrazek, fake biednych szerszeni, myszek białych,toczenia rumieniowatego "znanego' jako nowy objaw jednej z chorób sarsu jak również kłopoty z nerwami ,sprowokowane jako objaw ... przeze mnie osobiście, więc jednego zwida w odpowiedzi nowej a natychmiastowej czuję się matką i ojcem.
   Nazwałam bowiem 'matołka' pogrywającego ' z odbiorcami świrem, co łyknął chyba bez zmrużenia.

   Ktoś mi może TEN komunikat wytłumaczyć? Bo mnie ten "sen" stamtąd nie opuszcza?
   No i jeszcze poczucie, że jeśli jeszcze jeden dzień będę jak podczas "wzorcowej kwarantanny" odłączona od zawodowych muzycznych choćby radości życia to siądzie mi bialko zwaneinterferonem na masa, niezależnie od lekarstw. Tak to bowiem działa, ono z naszym poczuciem wartości i piękna w przyrodzie 'współdziała' , a zwidy je osłabiają. Prawdopodobnie, to jeden z ważnych mechanizmów działania zwidowego wirusa.Jak w eksperymencie w IKEA, tym z komunikatem pozytywnym. NO i uniwersalnością leków uznanych dawno przez lekarzy, typu Vilcacora....

   Cam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka