23.08.20, 23:41

wyszła mi dzisiaj 13 w Tarocie.
Odpisz proszę, jakieś słabe i niemrawe rzeczy tylko od ciebie, i 5 Mieczy ciągle wcześniej.
Już prawie każdy dał znać, że jest - w ogóle, tylko admina nie.
Tendencja będzie i tak zniżkowa, tak czy inaczej, na razie , bo nam bloksy i platformę zamkli, i ludzie są zszokowani.ale uśmiechnij swię please, ja dawniej, na znak choćby, że jesteś. Nie musisz wiele pisać.
Ja ja zwykle w Wawie znów, już 15 kilo ciągnę jak wydrę po sznurze, ale na nasze wrzaski przynajmniej "obostrzenia"szumowin się skończyły. Takk to pan Patka,czyli kieszonka Polaków, Piontkowski(czyli środek Polskich Wszechpolskich, sarsin, i rzecz jasna e - Milkiewicz oraz już nie bliźniaki Kaczynskie dalej robią karierę, bo dudy to na pudy. I na pudding......O, i wŁoś z Łosingtonu.
Tak to nie znam reszty młodych agentów, ale wystarczy. i czasopismo witch polecam. Po co nam czary.
cam
Obserwuj wątek
  • ogorkowy_bywalec Re: Rozzie? 25.08.20, 16:08
   Hello big_grin nie Roz ale co tam, jestem i ja smile tak sobie płynę przez życie , ostatnio zajmuje mnie ciało i nowe formy ruchu , jestem zafascynowana tańcem 5 rytmów smile dzieją się dobre rzeczy , odwiedzam góry, unikam wirusów , rozmyślam , o Was również smile Pozdrawiam moje ulubione forum
  • donbas Re: Rozzie? 26.08.20, 12:34
   Jakoś wszyscy się pochowali. Rozzie, Tabula, Adopto i inni.
   Jakiś ciężki czas. Nawet o miłość zero zapytań.
   Mało stawiamy, czy pisać się nie chce? To w sumie też symptomatyczne.
   • tabularasa22 Re: Rozzie? 27.08.20, 09:28
    Heloo smile Jestem big_grin Fakt czas taki jakiś hmmm, zaglądam czasem do kart we własnych sprawach głównie, ale nie mam aż tyle wolnego żeby naprawdę zgłębiać i się rozwijać. Myśle jednak o Was nieustannie smile mało takich miejsc w sieci . Jeśli chodzi o miłość to of course ja ja ja ja mam pytania big_grin bo jak wiadomo ciągle tu u mnie spokoju nie ma big_grin
  • camaretto Re: Rozzie? 26.08.20, 16:57
   Bałam się, bo zaczęła szaleć w tym 'tangu" nagle i Z. z Łodzi, uchrzanili nawet Mastertona, z bloksów, gdzie prowadził bloga, bo my próbowaliśmy w okolicy animować kulturę i literaraturę, ale i on sponsorował najbiedniejszych, również polskie sieroty,albo w Wołowie robił konkursy. Myśmy grali w kościele rocka i na organach i na gitarach, to moja była przeszłość, wiolonczelę akustycznie rozprowadzali znajomkowie i równocześnie Apocalyptica, z orkiestrą Judas Priest...Wykształcenie muzyczneialbo plastyczne, alboteżliterackie, nawet na dość wysokim poziomie miało mnóstwo znajomych, stąd te moje drogie zakupy, jak już pozbierała mnie Tabulka z asfaltu z nieżywych .Ale kiedy ktoś dostanie w krzaczorach "w łeb" to nie wiadomo, nasze Mogilany to było 100% również i inne historie skądinąd dostępneko tylko pod innym nickiem na sieci bloksa sąprawdziwe, choć dziwne i ekstremalne. ćwiczyłam iedyś takie sporty,ale było mi nierzadko ... no dziwnie jadąc ze znajomkam ministrów idyplomacji, i piratując...tu umrzeć można szybko ...
   stąd też próby dowiedzenia się nie tylko o znajomej nam już "nagietek123" spod znanej mi okolicy Poznania czy w ogóle, ogólnie, bo zwidy i zwiady, respiratornia Szumkoffa na której położyła łapę.. znajoma policja, więc już nie pytałam co się dzieje w kryzysie.Dziwne wypowiedzi rządu świadczyły za siebie,zresztą kwadraty Saturna i Plutona z Marsem, i jombinacje z Jowiszem i pokoleniowymi planetami grały rolę. Księżyc niedawno zrobił opozycję, to wzniecono na Białorusi walkę o 80 % przeważającego Ławrynienkę.. i kobitka jak Madziar Ogórek robi koło dudy z trampkiem padlinożercą. trzeba jednak włączyć światełka i zameldować się, choćby na Gazecie., karty się bowiem "wygadały", ale Śmierć to nic przyjemnego.
   Piszta, jak po latach - bo ja też zbieram ledwo rozproszonych paru blogeró poróżnych forach, całkiem nie ta statystyka,no i nie prowe niby oddziaływanie, choć Ue po moichwysiłkach nagle nas usłyszała, i autorytarne z dykty rzondy sygnalizują politykę kwadratową z Jowiszem wiszącym w kwadracie, i kołyszącym się u nóg z wielką kulą...
   Uuups tokwadratowejglowy mona dostać, z tym Krakowem, Mogilanami i Robertem też. Dzisiaj nagle zaczęłam puchnąć, wszystkie środki wziąćmusiałam naraz, burza siecze prądem, zaraz muszę net wyłączyć.
   To karty nie kłamały , ogórek też mi wychodzi, ale z wahadełka i Gwiazdy .. witaj, bo Modlin robi nad naszą głową ostatnio huki takie, rownieżpowtarzająca się "orkiestra" dźwięków sprawia, że błogosławię bóstwa, że założyłam 5 komorówki. Naprawiłam też w połowie elektryczność, zdaniem kart nie byłam zdolna do większego wysiłku,te i finansowo znów mam bidę z nyndzom w grudniu po południu.
   Ziemia się obsuwa, widzę najepiej po rozpadającej się starej gitarze, grajkowie dostaną ją jakoś później, mimo ładnej ichniejszej gry, i ...bidy z nędzą która i nas dotyka. Kazano nam mianowicie 100 zł drożej płacić za czynsz, z czego 60 zł (10 + 50 TRZASKO9WSKIEGO na "gospodastwo" czy na łebka , jak ma 2 mieszkania to z emerytury cioci ;D)a z 50 to podwyżki ogrzewcze, za rzondowej polityki e- PiS- kopalnianej ;D. Nic, gdyby nie Anioły Stróże, i instrumentos grossos ostatnich ostatnich miesięcy, ostrzegawczo zarządzone w medytacjach przez Siły Wyższe - teraz zaraz natychmiast żyć by się nie chciało. Koteczka wyleczyłam, resztę opisałam. Dajcie może zagadkę,,bo ja mam dosyć.
   Wszysto drożeje,to chyba przez Dudę i jego (IG)Nobla z ekonomii.
   Tak notabene lanserom ukradli popularność i manipulują statystyką.
   To dlatego, przez nich nie ma rozzbestwionej rozalindy?
   Prorokowanie to trudna sztuka...
   5 żywiołów chińskich, 5 przemian...fajne. Muzyka mi też jakoś sama się nasuwa .Kaczmarski i opozycja..."Przedszkole' z pedagog ro frajda.
   Co z Tab? Ona ma w opozycji do mojego 10 w cichociemnych znakach wszystko, ale kwadraty są do tego też.. iście wojenne w ostatnich leciech

   Cam
   • tabularasa22 Re: Rozzie? 27.08.20, 09:32
    Heloo Cam - patrz mówisz i masz !!! Jestem !! I cingiem parałam się lat temu 20 omg... już tyle ... ale jakoś ze mną nie został Jednak karty to karty. Ja na polu walki życia, chociaż odchodzę od myślenia iż to walka, wolę płynąć, nie chcę walczyć. Wolę budowanie niż niszczenie. Karty ze mną na pozytywnie wszędzie, gdziekolwiek węszę podstęp to się ze mnie śmieją że jednak dobrze jest i nie mam co narzekać smile
  • rrozsypana80 Re: Rozzie? 27.08.20, 10:32
   Hej hej. Zaglądam czasem ale jestem nieogarnięta czasowo z niczym jakoś tak.
   Ściskam Cię serdecznie Cam. Buziaki. Nie martw się.
   Na jesieni pewnie bardziej się ogarnę o ile korona świrus nie popsuje mi ogarnieciowych planów.
  • kamerados Re: Rozzie? 27.08.20, 21:45
   To nie śmieszne, ja też ciągle gdzieś węszę podstęp.
   Witam,i choć muszę szybko pożegnać, to czasami się widywaliśmy.
   Zapraszam do obejrzenia nowej rewelacji - od kiedy wydaje ktoś na kupowanie szczepionek za 48 miliardów to Chińczycy wzięli się za niezły bissness. Celują mianowicie w wymyślaniu nowych wirusów bojowych powodowania na butach i śmietnikach epidemii oraz płatnych szczepionek na nie. A Amerykanie okazująsię być nieodłącznym elementem fotografującym i roznoszącym cierpliwie prowadzącym papierowe badania na zwidy grypopodobne. Polecam spółkę, choć ma niezadługie szanse - R Pentakli -na minusie wskazuje na rozrzutność, pieniądze, które "palą" ale i nęcą.
   Cam , masz kobieto rację w ratowaniu świata celujesz i te teksty wsparte o udział twoich sławnych kolegów to miód na moje serce - to nie ucz ich, jak mają świat rozwalić, na razie są na to za głupi, ale jak się nauczą, to i nauka stanie się zawadą, w końcu to jedynie skończona materia, no i głupota. Na razie miejmy nadzieję, stracą i wyrzucą biznes z ręki, ale zło ma to do siebie, że kus,i choć ma krótkie nogi. na razie 5 Buław - i G pentakli - karty mówią same za siebie, tymczasowo "wyłączyliście" ich, więcej na epidemii nie zarobią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka