Dodaj do ulubionych

Uuupsss SARSAlalalallah hebodallah za gaddka ..

18.09.20, 19:01
... ciekawsza niżinne, 1001 noc to mało było toteż nikt nieodpowiedział, ale odpowiedzito jasamana niektóre historie nie znam, 6 zmysł koci i psito dlamnie zagadka, zwierzętaporozumiały się tamte nocy zduszonym miauczeniem i szczeknięciem, i po chwili obudzone panie, choć i tak spać za dobrze nie mogły poszły z jednym na spacer dookoła budynku a druga zaczęła kawę o 2- 3 nad ranem i do samego poranka czyli do 7 świeciło światło. Pobudzili się jedynie ludzie o 5 - 7 i zapachy męskie nieco różniące się obecnością alkoholu (za to brak było wirusów typu Sarsin i Kaczkostan) zniknęły z otoczenia.dobra, moim zdaniem druga zagadka - pieniądzdominował, 2 Denarów i... przyniosę karty, choć nie pamiętam gdzie są - sugerująmi , że poszło o pieniądze. Za to interesuje, czy chłopa pochował w lesie seryjny,czy spożytkował jego biedną kasę, bo ona nie miała grosza, cieszyła się, że dzieci dostały rentę po ojcu i ..'teraz żyje się nam lepiej"- , od kiedy Maciej znalazł ciało.Czyli nie ona , jak on myślał. i nie o dużą sumę, to też sięzgadza. piszcie, może coś wyjdzie na jaw,ludzie mają czasami nadzwyczajne pomysły, a karma... może nie moja....
Archiwum X zaczerpnięte z prasy policyjnej.
Za to dziwne spojrzenie wariata znam, i energięnapamięć,ktoś był w trakcie amoku i tych odczynników, to sprzedał coś podobnego. Ale 0projektując na innych. Z mieszkania chyba do dziś wywalam projekcję SMIERC... ale na mnie i jedynie to się zgadza. Tak że on mógł "widzieć" to samo, na niej początkowo.
Za to jak jeszcze ktoś chce to ...eee, przypomnę sobie.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Uuupsss SARSAlalalallah hebodallah za gaddka 20.09.20, 12:45
   To też tylko na haju wychodzi, Tabulka, czytam to po raz drugi, i kompukompu mógłby choć raz wstawić spację. O( le sobie mgliście przypominam, klawiatura w laptopie została po jakimś czasie od ostatniej wymiany zalana po jednej stronie czymś słodkim w mikroilości. skrypty są coraz wolniejsze - wydaje mi się, że z kolejną wymianą języka, Windowsa na światłowód oraz zwiększenia wymiarów - nawet telemarketerzy nie wiedzą czego wkomputerze, ale przypominato w 8.1 i 10 Microsoftu - plik sugerujący, że komputer gromadzi w jednym z plików daneosobiste, i możnaje następnie skraśćalbo gdzieśwysłać. Było dawno - w tzw.wikileaks - wiadomościach typu snowden - "przeciekach" dokłdnie mówiąc. od jakiegoś czasu zatem mój system nie wchodzi, a telemarketerzy znęcali się nawet ci z Łodzi - opracowując coraz pełniejszą siatkę fiszerską w wielkich miastach, gdzie jedna drugiej nie zna i nigdy nie widziala na oczy. Stądteż miły system "stał się 'na dniach - nie tylko można gdzieniegdzie wymienić administratora.Więc o ilej a mam coś wspólnego jeszcze z systemami typu perpetuum mobile =- bo informatykązajmowali się znajomkowie, zresztą ja byłam zawsze ścisłowcem siedzącymz butami w informie no i poniekąd.. w duszy ludzkiej, czyli psychologii, parapsychologii i bioterapii- pisać zaczęłam dopiero później, a gadać tak normalnie - to niewiele mówimy, szczytem wszystkiego były możliwości jednego z miłych znajomych - wykładowców na UW - ze mną, wynoszących 0.28 sekund i naliczających nam obowiązkowy pakiecik jedynie pierwszej pół minuty. Tak bylo dawniej naliczane u komórkowców,a myśmy mylili się jedynie o sekundę i czasami - 29 albo 27 sek.
   Zagadki były,bo bolejąca donnie napisała , że drętwo się robi, a jej palce drętwiały od reumatyzmu, zaczęła się leczyć, bo ci od neurologii wyoperują ci cały kręgosłup, razem z nerwami kulszowymi i prędzej cię okaleczą na wzrok i słuch jak sąsiadów- niż będzieto miało sens. Tak że niewiele widząc, brocząc z jednego oka i z infekcją rozrywjącą mi nerwy szyjne i jak opisywałam - zapaleniem nerwów kulszowych - dałam po prostu zabawę,może nie do końca przemyślaną, bo z archiwum polskiego - sugerowało krwawe zakończeniei jasnowidza,ale nie "Jacusia", tylko jakiegoś " prawdziwego" na którego miałam "oko", bo sama miałam takie odczucia typu "para".Mianowicie - na ... sobie samej, ja jednak byłam...ofiarą nie "mordercą w amoku" . To ta osoba, która obrzuciła mnie odczynnikami sugerują ctryb amoku" rozszerzonego samobójstwa".Karty jednak przeczyły identycznie wyglądającej sprawie, ale w latach 80-90- nie mającej nic wspólnego z"nadzianymi". Dwójka Denarów sugerowała 'portmonetkę', a ja po studium tego okresu spotkałam się z całą serią - mordami 'portmonetkowymi", nie seksualnymi. Myślę teraz o jednym z nich dość jeszcze i intensywnie -bo to znany w światku policyjnym i nie tylko git - 'gwiazdor ' .
   Jak chcesz więc - strzelaj, bo co zrobił i za co go miano mniej więcej sugeruję, ale siedzi jeszcze po dzis dzień. nie chcęza dużo sugerować, parę szczegółów wystarczy, ewentualnie problem,system działania... postrach mojego dzieciństwa. Tata ostrzegał, mamusia musiała...mnie wypuszczać już z domu i to do oddalonej o 1.5godz. jazdy w Warszawie szkoły. Czym ewentualnie da się scharakteryzować daną postać .
   Zagadki ... były w poprzednich wątkach,ja wątki pogubiłam już 3 temat w gruncie rzeczy nie chce się przypomnieć. A kolory i ataki na całym świecie budzą i tak przerażenie.
   Tak w ogóle, to przykład bierzemy z kumpelą... z Wrocławia, dziedzina ekonomia się perwersyjnie powtarza, a większość osób bez pracy jeździ na bandoski, nikt przy tych kosztach obowiązkowych nie jest w stanie ani utrzymać firmy ani dorobić, a ja zdana czasami na wróżenie - otrzymalam oprócz dokładnegoopisu czynności zawodowych od ICingu jeszcze sugestie prawnicze dot. spółki. Myślę więc -chyba jak wszyscy - o zdrowiu, zresztą,do akcji "o siebie" pociągnęłaś wszystkich - i nasze wysiłki sierowałaćw kierunku kobiecości i ładnago wygądu,zdrowego życia .. za co ci dziękujemy, Tab, bo te zabiegi 17 kilowe to właśnie 'moje pozbieranie" ;D
   kotaznów męczy mniesi siebie, o tą gulę, bo to zator, ja to widzę, ale jednego dnia jest,drugiego nie. Dostaje ciągle antybiotyki, a ja modlę się przed każdym wyjściem , bo to męka nieludzka przy tych skręceniach stawów, a byłam calkiem zdrowa. Na dniach "poszło" i weszło w stadium zapalne i infekcji, takich rzeczy nie ma. Teraz kizia.. - gdzie budowa zwierzęcia różni się od ludzkiej, a torbiel "chodzi"po organizmie albo znika....
   Ojjj...
   • camaretto Re: Uuupsss SARSAlalalallah hebodallah za gaddka 20.09.20, 12:59
    Co nie znaczy że wiem co to za "kolory'. w pewnym zdaniu.
    Kwaczystan może się nie utrzyma, ale jazda!!!Może też ameryka"nagrana na władzę" da spokój izmaleje "pewność siebie" oraz lans z Dudą, Biden powiedzial,że to "stadium" rozerwie z...policją, na FOX News, a rodzina ma podobnież wrażenie ,że z nim coś jest nie tak, to nie tylko moje żarty i prowokacje z bloga, zrobiła się z tego ... trafna ocena psycholoogiczna.
    Jak również z wirusami "Hanta" - hunter - zabezpieczaniem Vietkongo i skerowania uwagi na Crown i ..Pussy Cat, znany wierszyk ze szczurkami
    Życzę dalszych kolorowych snów tym ludziom szerzącym psychozę tłumu, oraz mniej objawów wytwórczych. i mnniej samozaparcia w bomberstwie.W Bik citiez panuje jeszcze ciągle złota superkaczka, owładnięta gorączką srebra, niestety. Pozdrawiam
    • camaretto Re: Uuupsss SARSAlalalallah hebodallah za gaddka 21.09.20, 10:11
     I do Tabulki - o ile kobiecość tradycyjnie się'mierzy' w astrologii pozycjami Wenus i Księżyca, a męskie libido Marsa i Jowisza (dominacja, zachowania albo "rządzące", albo archetyp Ulissesa - a negatywnie to "zła Maska" - typowe z kultury współczesnej, protekcja i... projekcja dobra i zła, aczkolwiek w tych projekcjach, zwłaszczanieświadomych stereotypów jeszcze "lepszy' wydaje się Neptun,tak jak próbuje się robić - jak i w poprzednim "cyklu" made komunizm, to jednak prawdziwe aspekty to były władztwo Saturna, a koniunkcje kwadratujące )
     O ile ona ma więc Urana - pokoleniowe to są aspekty więc sądząc po wieku i problemach Wagowych całego pokolenia Urana rzeczywiście z drugiej strony- to mój pokitrany żywot to podróż poduszkowcem przez życie z Uranem na MC, czyli jedynym zawodem psychotronika i względami informatyków i matematyków całego otoczenia. No i TE instrumenty- pola siłowego , E- klawisze... taa...to JA - w tym całym świecie i Polsce nowych ale wolnych dni. Darłam bruk, demon-strowałam, śpiewałam przy syntezatorze i paliłam świeczki prawie że pod murem berlińskim.Też pokoleniowe - sekstyle wielkich planet.
     Ona ma teraz za to cesarzową czyli na IC 4 domową kobiecość w każdym calu - wolność i niezależność w aspekcie Raka.
     Pasuje, Tab?
     • camaretto Re: Uuupsss SARSAlalalallah hebodallah za gaddka 21.09.20, 10:38
      Tfu, koniunkcje kwadratujące to te zJowiszem, Marsem i Saturnem w trakciewyborów prezydenckich. A Uran - jak widać, w byczku, miłym znaku - więc uwalniamy sięz wzorców obciążających świadomość, Rozzie nawet zniknęła,gotowa bez nas patrzeć w gwiazdy,(Ur. kon. Słońce) ja z innymi śpiewam "Mury"(kwadraty), kota - też Raczek - jeszcze drze do tego tapicerkę - bo umierają saturniczni staruszkowie, a rządy nie są w "porzo" - zagrożenie Marsem - działaniami zaczepnymi miitarnej natury, i rządzącej frakcji made Jowisz - przezydent.
      Czy ktoś może zauważył archetyp anioł - diabeł bo to też jeszcze mi się śniło - Du _Da (pol -niem . skojarzenie "Ty dasz") i trzaskowski - czarny "diabełek "który i rząd chce oskarżyć, były minister cyfryzacji , itd. Wykorzystywany model był chyba w TV, i chociaż nie oglądam - to takich dwóch panów - ciemny i blondyn było kiedyś na ekranie.
      Gościu z dykty - okrągła morda Dudy sprawdziła się, już w Internecie następnego dnia, no i dykta - tura, sen był made by tru(m)p. może więc powinnam powtórzyć, bo to była taka wizja nadto "materialna", a widać po Tab, że nie wszyscy sennie "zaskoczyli", sobie śpiewam, a muzom i mewom wiślanym , no i z Lolą, kiedy ją jeszcze interesowało politycznie,. Taki ma kobita horrorscope,że .. AŻ, jak coś z równowagi tam wykroczy to mi kopniaka daje .
      W końcu - też nie dopisałam z najnowszych wiadomości - że kwaczyński (rzekomo nie mający żądzy władzy) chce zdymisjonować pierwszego Świętego Ziemi Wolskiej. Gdzie to, no on na Żoliborzu..Mickiewicza..hahaha.Zaczął od Adama - Ziobry. No cóż,ktoś być musi pierwszy,a Gowin i Jaki to swojaki po drugiej stronie i w Internecie.Za to bóg Ungabunga żąda ofiar.. sekta się rozpadła i Titanic dalej nie popłynie...

      Pozdrawiam Cam
     • tabularasa22 Re: Uuupsss SARSAlalalallah hebodallah za gaddka 21.09.20, 14:42
      OMG .... jeszcze jak !!!!!!!! Zerknęłam na tranzyty .....W dniu zamiatania relacji: Uran dokładnie na przeciwko Urana - to wiadomix . Teraz rezyduje u mnie w 10D a więc na przeciwko 4 gdzie mam go natalnie... ale to nie wszystko. Jako że mam natalną kwadraturę do osi AC/DC to sobie wyobraź ... Decyzję podjęłam i ogłosiłam dokładnie na na tranzytowej kwadraturze ... 1 sekundowej. Noż co za urwis big_grin tak że uszy do góry nie ty jedna jedziesz przez życie z Uranem pod pachą wink
    • camaretto Re: Uuupsss SARSAlalalallah hebodallah za gaddka 23.09.20, 12:04
     Ja przełożyłam juz dość dawno, m. in z powodów zawodowych życie w kierunku internetu, mam również mnóstwo uranicznych znajomości, nawet bardzo wykształconych wink, ale powiązań tej planety niewiele, Frey i Freya dominują zatem sobie muzom i poprzez parę tylko pozytywnych aspektów. Masz rację, Uran się dość szybko przemieszcza w tym Byku tam, Matka Natura to żywioł spokrewniony z Cesarzową i archetypem Raka,kobiecości "wewnętrznej, wręcz archetypalno - ewolucyjnej.
     Z Księgi Przemian pamiętam fajny do tego komentarz: Jeden zrodziło Dwa, Dwa zrodziło Trzy a one zrodziły dziesięć tysięcy rzeczy.Dwa i Trzy to zresztą "podstawa" wróżbiarstwa w I cingu,fajne też,że chyba tylko tłumacz blado przypomina sobie symboliczny, parastary język przepowiedni, nie są one za to ujęte w żaden jednoznaczny system, do ostatniego rzutu, czy gałązek krwawnika kompletnie nieprzewidywalne. no i wyleczalne staje się nasze"wrzuć monetę" znane z czasów" badających prawdopdobieństwo" w szkole. Magia za to oczywistością, obojętne, czy Manę nazwiemy orgonem czy nie, myśli i konwencję mentalną.
     Trafiłyśmy za to perfekt, ja mam Urana na "samym wierchu".
     Tam gdzie mnie zostawił - podążając 25 lat to była bioterapia, psychotronika i radiestezja ;D zawodowo,oraz mocne postanowienie pracy z matmą i informą, jako że kurs matematyczny i informatyczny dopiero powstawał.
     Ja mam to teraz rzecz jasna przez 4 dom, obrzynki rozzie mi całkiem trafnie sprzedała jako ... konieczność ingerencji czyjejś w mój święcie hodowany system.Podobnie i Księga... aczkolwiek twierdzi, że wycofanie się przed silniejszym przeciwnikiem czy argumentacją np. natury genetycznej czy zdrowotnej "nie jest ujmą".
     Nie mam niestety kart przy sobie - ingerencja przy Ostrołęce budzi sprzeciw publiczny. PIS iaki przegięły, grzywny są zbyt wielkie na samotną kobietę,która nie miała innego wyjścia, tylko wyjść z domu i sama kupić jedzenie, widać niezdarność szumowin i prowokacje duudy względem obywateli. Dobrze,że w czas załatwiłam niektóre rzeczy, jakby przeczuwając
     Niektórzy mają mnie za osobę której manna leci z nieba,a ja głoduję któryś tydzień - opieka nad staruszkami , lekcje i niektóre inne kwestie zaufania zaczynają mieć coraz dalsze kręgi -nie wiadomo czy prawnie "nie ruszone " dobre czy "złe" moralnie z kolei co Zwidy trampków craz więcej wspólnegoz prawnym systemem wariatkowa kwaczystanu, i religią PiSlamu, wygląda na to, że niby to Byk Duda z Bliźniętami Trampem przegięli pałę. I to jeszcze prowokacja w Kobylewie, małej wsi. ciekawie się ta tura z dykty rozpoczyna,b chcieliśmi PiS i szumo zwiny pozbawić nad sobą władzy, tymczasem sięga po nią inny "bliźni".
     Ktoś ma jakiś komment? Papiór z Somdu jest, a du- da już w 2021 nic nie da,i kiedy bidna kobita wyjdzie z więzienia. Anioł Stróż tylko pozornie nic nie może zrobić,sama jestem pięknym przypadkiem,kiedy pokazał mi swoje sądowe możliwości, wiele razy byłam "z góry" croniona, a moje historia, kiedy to niby nic nie wiedziałam, o żadnych modlitwach nie było więc mo9wy - a "system"typu Huna aż nadto odczytywalny, w sferze materialnej. Pokrywa się to z aspektami Neptuna do natalnych układów,czyli dostałam po rozgryzieniu siebie samej jeszcze i kasę na działania, gdzie karty sugerowały po prostu w Wieży kwatastrofę Titanika (moje "antysekciarskie"wolnościowe wcielenie per 10 dom) i w 5 Den. pogorszenie stanu zdrowia zimą, no i kupno nawet większych inwestycji w zawód. Razem z A.S. - em za to i rodziną uderzyliśmy w Saturna i prowo w wojsku przestały być po chwili takie tajne, za to system koronowy wzbogacił się o objawy nerwowe, toczeniarumieniowatego - latem, "obostrzenia" wesel, bo latem ludzie wydają odłożone pieniądze w kieckach cud, to w łapę dadzą... Nic, tylko lać po mordzie, i patrzeć czy równo puchnie, to bydło rogate. Oszołomy same ale jakie jeszcze są środki zaradcze, bo sparaliżowali, widać było od razu prawo i energetykę,i wyszli przeciwko ludziom na ulicę z policją i strażą pożarną sugerując prawo do wydawania ustaw sami mając przeciwko sobie Votum Nieufności i impiczmenty wszelkie. Rodzina oceniała ich jednoznacznie, no i przeciwnicy partyjni, jako biorących nawet czasami tabletki psychotropowe - mentalnie niesprawnych. Co robić, kiedy głodny - musisz pójść dla siebie czy inwalidy po zakupy,a a ktoś skieruje przeciwko tobie"pistoleck" z podczerwienią i nazwie go "antyepidemia-logiczną" bronią robiącą mi zdjęcia? No głupek powinien wisieć i pozwiewać, nie zwidzieć dalsze przestępstwa w rodzaju gazu przez respiratory czy denaturatu do krwi!!!
     UUUuuu. hauuuu, miauuu!Znów będę Krasnoludkiem albo Gamoniem, może to coś da, bo nie było od czasu lat 70 chyba gorzej. Też głównie przez ten rozp...dziel w Polsce bez prawa nie mam rodziny i ryczę w głos,bo ciężko przez to nie widzieć na wskroś , zresztą, w poprzednim wcieleniu bylam wojskowym, nie wiem nawet czy im wolno oglądać te 100 lat blokowane papiery do dziś...Horoskop tylko pozostał, ze Skorpionem i plutonem aktywnym chyba na prawie 4 domy....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka