Dodaj do ulubionych

dla Loli wróżba

01.10.20, 18:48
mimo że nagle nic nie widać, to karty chyba sobie przypomnę,masz u tej pani wieżę/- , i 9Mieczy, resztę podobnie, dominuje 9 Mieczy i 5 Mieczy oraz 9 den. /-
Nic u niej nie zarobisz, dawnej trzymała się ta relacja jakimś cudem i mimo pozytywnego nastawienia otoczenia
toksyczność tego i mimo najlepszych chęci - widoczna, doprowadza mianowicie nie tylko ciebie do białej gorączki.
ukryta QBuław i 14 na końcu wróżą szczęśliwy koniec tej całej afery, być może nie tylko ty jesteś w to zamieszana. Ktoś - ty albo i inni dadzą jej w końcu w kuper. chore trzymanie się układów związanych z 9Den/- czyli brakiem pieniędzy czy pensji,biedy i 5 Mieczy sygnalizują odwrót. Jak również utratę przy niej poczucia wartości , 9 Kielichów /- jest odwrócona.wcześniejsze karty - 10 Den wiążą ją z jakimś - materialnym czy nie - domem,ale rozbicia w rodzaju 7 Kielichów/- nie najlepsze.wszystkie wizje rozbite się okazują.
cam
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: dla Loli wróżba 02.10.20, 12:14
     Tak, sen - teraz wieżę i resztę widzę, to sen -charakterystyczny dla Kielichów, związek z tym człowiekiem niemożli wy, dogadanie jak i w przypadku Trumpa i Clinton- aferyczne 2 Kielichów, brak jest porozumienia, tylko toksynapełnąparą grzeje. Dobre chęci z otoczenia płyną- RKiel. ale romantyczne po wieży 16/- i w dobie tej 9 Kiel/-. 3 Kiel/-to chyba mitologia Wietrznego Obłędasa 9Miecz a po 9 Den /- i 3 mieczy i aniołem trzeba być, żeby coś zmienić i nie ulec kryzysowi( mimo przedsiębiorczości QBuł) i wtedy zwieńczenie 14 - Anioł.
     Nareszcie widzę wszystkie karty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka