Dodaj do ulubionych

Teraz nowa dla Loli wróżba

19.10.20, 09:58

bo koleżance coś nie mogłam wywróżyć śmierci tego co było . No więc właśnie, teraz w końcu jest.Widocznie podpadli więcejz wolnąniby wolą, której coraz mniej jest im więcej źle wpływają na wybory u innych. Za to się powtarza to, co i przy szum. off.skim było i te same karty, trochę się dodało.
Loliette, to o co pytas, bo ja jeszcze wzięłam i przepuściłam wszystko przez własny problem,nie powiem,wyszły piękne wibracje miłości, i kasy ale nie wsiego, wiadomo. Tudzież rządówMorawy i szumowskiego,pod kątem,że za młody na profesurę w Polsce wolnej swawolnej. Karty że rząd to uwieszony, 12/- 13,8 buł 4 buł/ - - takie nagromadzenie kart, że ugrywai sobie pieniądz i że papier niby jest, ale i na targu kupić można, potwierdza to co sięz tym rządem stało.
Uw twoim pytaniu - 13 w kontaktach z ludźmi, mają dość to jasne. 12 /- uwieszone dzieje u góry,R mieczy/- gMiecz/- i QPentakli/- ,przeciw wynikowi Hermit i Słońcu (lekarze, dzieci w tle), jednym słowem kiedyśto może było, że transformowanie jakieś zachodziło 20+ i następnie wszystko byłodobrze. No chyba śnią. I skądto niby ma być? Manna z nieba?
Cam
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka