Dodaj do ulubionych

Z tej samej beczki co zwykle

26.10.20, 20:26
Dziewczyny i chłopaki ja wiem ze sprawy ważkie na ulicy ale widzę że u was z romansami krucho to ja spytam big_grin
o niejakiego pana B
- osobowość ogólnie
- czy mi się ten Pan bardziej spodoba w przeciągu powiedzmy ... miesiąca.
Takie sobie lekkie karty, bowiem jest taki pan i jest taki całkiem interesujący ale ja jakoś podchodzę do niego na slow motion, i już nie wiem czy tak ma być bo generalnie jestem ogień ale chciałam trochę zwolnić big_grin
Nie mogę sobie wyrobić zdania o jego temperamencie , hmmmmm...
Obserwuj wątek
  • lola1104 Re: Z tej samej beczki co zwykle 26.10.20, 22:58
   Jego osobowość
   Harmonia XIV diabeł słońce

   Czy ci się spodoba
   Kapłanka wieża giermek kielichów

   Ma diabła za skóra.
   Nie wiem jak rozumieć te wieże, czyżby miał cię czymś zawieźć w przyszłości? Może niekoniecznie nawet czynem, ale jakimś poglądem?
   Pozostanie giermek kiel w powietrzu
   A więc nic przyjaźni będzie się tlić

   Karty nie mówią jednoznacznie jak się rozwinie relacja
   • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 27.10.20, 09:13
    Dzięki Lolu smile
    Całe szczęście że ma, bo z samym umiarkowaniem to bym nie wytrzymała big_grin
    ale karty mocne !
    Z tym spodobaniem mhmm, mi też wyszła Wieża , niezbyt dobrze to wróży, no ale zobaczymy smile Znamy się jak się domyślacie przez int. więc trudno mi ogarnąć całość ( tu ładnie Kapłanka to pokazuje) , może okaże się po prostu wysoki i dobrze zbudowany , hahha, oby big_grin a nie jakaś tam katastrofa wizerunkowa big_grin
    • lola1104 Re: Z tej samej beczki co zwykle 27.10.20, 09:46
     Może słońce oznacza że wyda ci sie infantylny? Nie wiem
     Słońce to dobra karta, choc jest zagadkowa.

     Ja w doswiadczeniu z moimi kartami nie wzdrygam się na wieżę, broń boże.
     Wieża to taki nagły trzask prask, wybuch i proch .
     Wszyscy się otrzepują i idą dalej, czasem nawet z uśmiechem, i to wskazuje giermas kieł

     Serio jak mi wyjdzie wieża, to potem widzę co było w perspektywie czasu
     Był szok, był zjazd z wysokosci, niekoniecznie miło, ale potem jakoś z przymrużeniem oka patrzę wstecz. Bynajmniej nikt nie umiera pod karta wieżą.
     • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 27.10.20, 11:46
      Najbardziej mnie ta wieża teges, no i Diablisko, moja kota Rokita to i tak ma Diabła za futherkiem ale w wie,żę to ja nie wierzą,jak znów się nie rozstaną, to obskórowanie murowane. W praktyce, to ja w stos do iluś przypadków zaginięć raz chłopak matura zabił dziewczynę pon. 18 bo mówiła że jest w ciąży. Zawsze jednak teantypody aniol- diabełbędąprowadzićdo przeciwieństw w czyimścharakterze, a Diabeł do powiązań dziwacznych, czarownice z Eastwick albo sekta (u mnie) - ktośmoże takie rzeczy uważa,ć za niezwykle pociągające, ale Tabula znów sugeruje, że coś tam się rozejdzie przy tej wieży. Tam jest też wzorzec, gdzie oni spadają z połamanych okien, Sodoma i Gomora, ew.trzymanie się mimo wszelkiej logiki idealnej wersji mimo że wszysto tu nie gra.
      Gorzej, jeszcze cz,ęsto to niepozorny facet próbujący mieć dominację ;D
      Nie daj się zadziwić, Tabulko, życzę szczęścia, ale ja bym się tak dowiedziała kto zacz.
      Może zapytaj przed spotkaniem???
      Ta moja koleżanka waga co to ją mam we Wrocku ma gościa fajnego, solidnego, bez dzieci, został z nią ale jest...jej wzrostu. I żaden diabeł nie wychodził.Moi koledzy z klasy, mimo że fajni i pozbierani też, żaden Diabeł nie wychodzil, bo ten akurat tylko przy ... sekcie.
      Ana wieżę mało nie umarła moja matka.węszę za tym jakiś może horoskopowy wzorzec odrzucenia, ale pojęcia nie mam, w końcu też nie moje karty.
      • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 27.10.20, 14:05
       Moje mówią że czeka na cię GKiel/- Księżyc /- odwrócony, jakaś karta zainteresowania, ale uważaj, żeby się nie "nabrać" .Chyba nie będziesz zainteresowana zbytnio.

       CAM

       Ps.Już znów wróżę trampkowi Smierć, wcześniej miał być porzebany pod Trumną. Jeszcze wcześniej odwrócone Kielichy. Tak naprawdę, to joe Biden jest jakby "wolny"od tych tych klik. Wolę jego.I załamania Pis i zakłamanie fałszywymi bajkami o wirusach,sterowaniem Polakami.
       Czyżby się "wypalił", "wykończył"? skończył się jego czas?
       Czy ktoś ma inaczej?
       W Warszawie wojna domowa, polecieliśmy za ślązakami ale było więcej osóbdo rwania bruku, razem z kotem więcej +1. Granaty i huki do 4 nad ranem , na pn. Sugeruje niedaleko Mickiewicza.Poszło oczywiście o wyrok na kobiety.

       Co macie w kartach?
       cam
       • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 06.11.20, 11:40
        I tu też cel pal w 10 bo koniec iluzje sieciowe i rozczarowanie w realu. Nie mogę odmówić pięknej osobowości, inteligencji i w ogóle fajny człowiek, ale nic w temacie romansu się nie zadzieje.
        Pozdrawiam Cam i dziękuję.
      • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 27.10.20, 19:55
       ano Cam, fakt, dwa mega mocne AW , trochę tajemnicy i karmy hmmmm
       sporo już wiem, spotkanie pewnie za jakiś czas gdyż porywczy to człowiek nie jest , a i mi się nie spieszy . Może być również tak że nie dojdzie do spotkania. Nie mam zdania na dziś. Księżyc in - kojarzy mi się jednak z rozczarowaniem .. hmmm no zobaczymy .. weryfikację oczywiście macie kochane moje jak tylko coś się okaże smile
     • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 27.10.20, 19:44
      Zobaczymy, na razie slow motion, badam sytuację, kto, co jaki. Przenikliwy jest na pewno, ostrzeżenia słuszne, gdyż czuję się chwilami świdrowana , nie pytaniami, ale ostrzem świadomości.
      • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 31.10.20, 08:29
       Uuups?
       Czyżbyś wywołała jeszcze z tym diabłem z Eastwick? Ina sprawa, że Wieża sugeruje szybki (?) odwrót. jeśli wierzyć tym kartom.Mama rozwodzila się w towarzystwie tej karty, jeszcze w zagrożeniu życia, ale np. koleżanki które nie "zalazły " za daleko,nie spadły zbyt głęboko.

       Inna sprawa, że spiskowe doniesienia, i możliwośćjest czytania tego samego artykułu tylko jeden raz sugerują niestety dokladne przeglądanie prasy.
       oprócz więc protestów i ...kłopotów Kaczyńskiego wzruszyła mnie dogłębnie inna prowokacja,tymczasem... Niemców. O ile więc Irladndczykówi Polaków tam,jak i Adopto,ciężko mi było "rozkodować", o tytle Niemców i Braunszweig- owiele wieleprościej, chyba że śnię, no i tłumaczy mi Wieżę pod koniec roku.
       Mieli mianowicie Niemcy w Instytucie Immunologii w Braunszweigu doświadczenia na dzieciach. Pamiętacie? Opowiadałam, bo poleciałam rzecz jasna na cudze strony jednocześnie z początkiem teb ... dla mnie psychopathologicznej nieco "epidemii", wymuszającej aż nadmiar uwagi i budzącej podziały. Widać zresztą, że marginalnie (ja np.)wiele ludzi potraktowało "kwarantannę narodową" bo ... nie było jej w ogóle świadomych.
       Teraz z kolei mimo moich żartów i perwersyjnej wprost celności niektórych prowokacji których świadomość(albo i malunki) były moim udziałem, dochodzi następna, a to już nie zabawne - testy na ś- wirusy Niemców względem Polakow. W nocy zatem wymyśliłam wszystkie bodajżewersje wydarzeń, może trochę śmiesznie, bo bez powodu,rodzinki (to Niemcy, może tata jeżdzić po kiełbaski będzie rzadziej, a ja w poczuciu, że ktoś" igra sobie" genetycznie zakosiłam i zamroziłam mnóstwo żarcia, tudzież ulubionych kiełbas, gdzie w czasie komuny, to u nas w zakładzie prod. było wiadome,że papieru toaletnego dodawali do środka, niby że celuloza).
       No więc, po ataku z Irladii (co jak dlaczego?Będę stawiać,jak poobtłukuję palce na pianinie i guitarze ;D) doszła mnie wczoraj jeszcze radośniejsza wiadomość z Niemiec, mianowicie - żebędą'testy na wirusy" Polakom robić.
       Czyżbyśmy za cicho prowo robili, że wielu Polaków material genetyczny po Żydach zbierała i ma, całiem pokaźna liczba jaiegoś Żyda w rodzinie? Wiem, bo ludzie jużdawno sobie genealogie robią,ja odkryłam królewskich przodków, ale z zagranicy. Albo emancypowaną babkę pilot wojskową, czy pierwszą chemiczkę z uniwerka.
       Czyżby porzez te wymazy jednak miał przecieknąć... materiał genetyczny, jak w Archiwum X?
       Bo atak może być w inną stronę, a wszyscy zinteresowani wiedzą co i jak z wymazami było, nawet robili.
       ...tylko kto i po co jest autorem tych połączeń szczurów, niby to neandertalczyków (bo to w chameryce były dozwolone badania przez rok, nie w Niemczech)
       Brrr. na szczęście,ja już prawie odcisków mam całą masę od rzeźby i majsterkowania, oraz obtłuczone palce od gry na instrumentach...Tak to bym się bała jednak nowych wzorcow dowodów...Że też komisji żadnej jak prześwituje prawda to nie ma.
       Jestem za wyborami na prezydenta Czerwonego Kapturka tudzież kotów...(partia Krasnoludki i Gamonie kiedyś była, może wskrzesimy ???)
       ####################################
       Pozdrawiam,nie ma sił coś Księga, wywaliła mi że mam deprę, ale muzą się powinnam leczyć, to mi pomoże.
       No i morały odnośnie sytuacji po wyroku na kobiety,nie będę wszystkiego powtarzać, bo nie miałam sił wszystkiego czytać.
       Zdębiałam po dwóch dodanych - deska na głowie młodego byka, niby że nie na wolności były w Chinach, i rogi przykrócano.
       Druga dodana...coś o kwastrowanych knurach.
       Trzecia o mędrcach, którzy naród prowadzą wzorcowo (no nie PiS). Ale miało się sprawdzić dopiero później.
       Zakwiwał się na śmierć haha kwakwa.
       Duda ma 13 śmierć na dniach w karciochach i trampek też. Czyżby kontratak Bozi i ...pojęcia wolnej woli?
       • adoptowany Re: Z tej samej beczki co zwykle 02.11.20, 17:55
        ,..Cam hi..hi łechcesz moją próżność,.swoją drogą czy zawsze jestem jednoznaczny?
        każda strona medalu ma swoje zalety,.. dawno nie miałem kart w ręku, chociaż ostatnio to mam na wszystko totalnie wywalone, nic mi się nie chce..
        • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 03.11.20, 09:41
         ;D Juz ci mówię co znów tam wyszło miłego. Ja mam 25% itłuszczu już tylko , czyli już poniżej zagrozonych jestem ;D , no i z17 kg, mniej, ale struktura sportowa pozostanie, choć unormowałam system z tej głodówki, to ból w sercu nadajesiędopbrtłuczenia... zwierzaki uwolniły mnie z roli klowna z rozbitym serduszkiem, ale w obliczu lockdwnu to znówmogę - jak wrócęna ziemię - mówićoszczęściuu i ludziachktórzy stojąza mnąmimo wieku irozwiązanych spraw sądowych, kasy przez całeżycie, pracy ktorą kochałam i serduszka zwierząt i przyjaciół, którzy są w podobnej sytuacji i dzieci nie mają.
         Cameron Diaz nawet , bo to znów kawał mojej historii.
         Chyba zamierzamy ola,ć Morawy i czeskie korony...część z tych prowo to moje dziełko satyrycznę, chodzi imo rozbicie demon - strujących kobiet
         Już ci mówię co zostało w ICingu dokładnie powiedziane, słońce niby mam w trygonie do Raczka i wody,ale 10 razy mniejsze procęty przytłaczają, dotychczas starczało mi na kicię, a teraz jej emeryturka stała sie kryzysowa i chorobowa, kicia leży u mnie na kolanach,no i rozpędzamy ostrą bakteziozę, deprę zimowo - jesienną smile i stan zapalny ćwiczeniem na gitarze i emisją kociego miauczenia w rytm flamenco.
         Dobra, co z tym knurem. wcześniej to może być we wróżbie zapobieganie ciąży, ale panowie nie chcąsięjak kiedyś wiązać, a prawo jest teraz na nie planowany potomek czy nie,żadna kobieta nie odważa się bez zabezpieczenia materialnego rodzić,a mężczyźni niestety- żenić.Przykład "dobry" choć zły- ja i moi "kumple", gdiz nikogo oficjalnie nie stać było na ulicy na dziecko-.zdrowe czy nie.Przykłady aktorek - jak sąsiadka S. Hayek urodziła dopiero z mężem milionerem , kumpela z zagrożoną ciążą ale i...ludzką"posadką" w urzędzie... a miłość, która wypełniała moją świadomość kiedyś tak jak Loli została ...zmarnowana do cna . Bol,nieskończony ból emocjonalny , wlecze mi się po kościach, śmierć kotka rudego mego wróciła na dniach i na rękach choruje teraz koteczka, wstaję teraz do niej o różnych porach dnia i nocy, raz żeby antybiotyk podać, raz żeby waporyzator włączyć, raz dla kotów rehabilitacyjnej poduszki użyć.
         Gdzie ten trampek zalazł, w Białym Domu trza będzie odkadzać po jgo zarazkach!!! ż też nikt sięnie zaraził, widocznie zaraza statystyczno - polityczna głównie a NIE-dzielski znów laleczka na krzyżaczku, zresztą dla kratek odłożył je przecieżdo ...szpitala, razem z żoną.
         Brrr...jaki wróżycie koniectej inprezy, amm na myśli channeling albo story, bo szczepionka być musi, to już kupione, a Dooda z Trampkiem już na dniach oszukują ludzi wirusami -np. w Teksasie.
         Mam niestety - znajomków, i tam i w Australi,pewno wygrał tam gdzie babek różańcowych zginęło najmniej na co -zwidy.
         Lockdownrządu oprosimy,niech jużwięcej nie wychodzą,umrą na wirusy i przestaną brać w 213 człeka pensja, to nam ulży ta odporność i epidemia grypska minie. Bo ja tam sraczkie mam tylko po duzej dawce ze zwidem,zwiady mhie wyczerpują bardziej.
         Całą noc były huki w Wawie, Polacy kochają swój kraj,i nie oddają pola mimo świństw w komórkach od rzondu, 100 000 na ulicy ;D operacja pomostowa Dzika Kaczkabw tle się lęgła.

         Euro 4. 7 był niedawno, ludzie już nawet w Unię nie wierzą,pomocy już nie ma w programie, ale dostaliśmy życzonka o latach '70, prawdziwa "prawica" jak i u mnie w rodzinie.Cieszę się, że nikt ze znajomych do zła ręki nie przykłada, nawet genetycy leki na raka i szczepionki robią...
         Pocieszenie dla ciebie, z internetu wzięte:
         Siedzi frelka na otomanie ,siedzi, myśli... Trzeba obiad jakiś kaloryczny zrobić, pomedytować,nauczyć dziecko,żeby nie przyplepiało plasteliny do stołów od dołu... ale NIC MI SIĘ NIE CHCE!!!
         Drugi kawał: wiek 17 ,, niebezpieczne związki", zachodzi klęczący u nóg amant do pięknej damy - prosi, błaga... NIC.
         "No powiedz, CO jest jeszcze we mnie "nie tak""!!!
         "Mój PIES cię nie lubi!!!'
       • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 05.11.20, 10:00
        mhmm, wiem że nic nie wiem dalej smile na razie rozkręca się praca smile duże zmiany i wygląda na to że na lepsze , nareszcie, i cieszy mnie to niezmiernie . Zmiany zmiany zmiany
        • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 06.11.20, 11:41
         Uff, a Biden powoli wygrywa,tym razem w stanie Georgia. Mają tych głosów do liczenia , cholera, Trum jak i przyjaciele zzapieca, chciałcoś niecoś sfałszerować niby per sn, ale nie są one jak w Polsce uzależnione do cna, więc odmówiły.
         Sprawdziła się za to stara jakaś wróżba, pytała Lola, co z tym końcem?
         wyszły mi wtedy karty 13,QPen/-, AMiecz, uwieszenie w 12/-, 19 , 9 na końcu masskaryzmu, (całkiem sporo AW, nie? - przez RPent. QMiecz/-). Dwa rycerze dookoła dziecka i zdrowia , koniec dla społeczności absolutny bidy, nędzy , niedobrych świadczeń,policjantów nad głowami... gróźbprzymusowymi konsekwencjami nieposłuszeństwa, masek i td. Co sięjakaśgrupa buntuje, to oni im - wojskiem, nawet dyrektorom szpitali, a często szpitalikówna całą wiochę, np. u znajomych ciąglenie mająpieniędzy, zostałjeden szpital w gminie, wszyscy niby tymtestem napędzani, leżą, bo muszą, a łóżek nie przybywa. Prowo - nie wiemogo, ale zdjęcia to cipaństwomog,ąsobie jednego sztucznegoszpitala w d... wsadzić,moja przyjaciółka jest tam jedyna karetka, lekarz i dyrek.Polska nie chce respiratorów, zresztąpo co im, jesli znaczone testy wskazują na uzależnienie wszystkiego od trampkarskiej polityki.
         Stad myślę,że oko Świadomości Allaha przesunęło się jedynie do Usa...
         Sobie śpiewam, a muzom, będzie lepiej jeśli tylko damy radę... Patrz, myśleliśmy o 10 000 a teraz na murach 100 000!. czasami jednak lepiej tworzy się przez...gorzej...sad
         Ja mamjeszczezaduże problemy ,żeby mnie cokolwiek kręciłoopróczobtłukiwania sobiepalców nainstrumentach, ale to typowe,z Uranem i in. w domach górnych, syst. nerwowy i bioterapia w grze. Nosi jednak.tabulko, to ty teatr uprawiasz i ..jak ja piękno,z Plutonem i Uranem w wadze oraz wenus Merk. i Słońcem w górze?
         wygląda,że strach piserów że te "młode " to już ich wogóle na widok tego łamania prawa i militarnych zdradzieckich posunieęćto już ich w ogólesłuchaćnie będą, to było to sprawdzenie, tudzież,że wymiera im właśnie klub wyborczy różańcowy to TO.
         Ja mam karcianą odpowiedź jeszczebig_griniabeł - nie sposób go ukryć, a nawet w postaci Szydło i jej wnuków oraz Jańcia wodnika - macha ogonem. wielka Manipulacja wielkiego Brata i małego Kwaczyńskiego dała sądownicze efekty, i przelało się,łańcuch kołysał sięu nóg...ale dał ujście. A mówiłam!!!
         Gorzej z moimi starszymi będzie , jak im banki zamkną, i na internetprzełożą, epilog w miasteczku jeden 5 Miecz - NO HELP. Ababci emerytura nie dojdzie do wózeczka, wszędzie musi jak ja,sama i z telegonem i maseczkąpodąża pod 90 jakpan boh prikazał. Sztobyznali gdzie granice sąwytrzymałości ludzkiej, chyba.
         TO JUŻ KONIEC, babcia nie umie i nie ma renty nawet z bankromatem w tle... będę chyba jej telefon doładowywać, ale czym, jak nie chodzę?
         Polska to dla mnie skończona story.
         Gdzie ty widzisz zmiany na lepsze, Tabulko???? ;D

         Chyba że wiona będzi i do tego czasukażdy kupi po dwa paszty z KACZKĄ składając się na zmianę rządu i wykupienie polskich długó oraz lasów...
         Tak notabene firmy,które miały depozyty Lasów zostały ukarane... no,niezupełnie prawnie, ale sądowniczo, milionowymi karami.Nawet Francuzi stracili, choć trzymają nad transfererem UE jakąś kontrolę w ogóle. (Taśmy Kaczyńskiego, próbowałam tłumaczyć,kto kręcił, bo wszystkie strony dobrze,,, znam, z podwórka.)
         Ojej, powróżyć nie mogę, bo biedna kota wzywa, taka się na bio i chromo łasa zrobiła, że boli i mnie.
   • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 06.11.20, 11:38
    Lola jak masz robotę to ją zmień na wróżbiarstwo :d wystawię ci laurkę bo trafiony zatopiony .
    Na spotkaniu okazała się Wieża w całej okazałości. Nie prosiłam wcześniej o zdjęcie całościowe ujęta polotem umysłowym, a tu przyszedł ktoś postury owej budowli. I wzdłuż i niestety wszerz. No i pomimo wysokiej kultury i ogłady owego pana mnie strzelił piorun i zawaliło się moje zainteresowanie. Potężne rozczarowanie.
    Rozmowa sympatyczna i generalnie miło spędzony czas , ale nie do przejścia próg fizyczny.
    Dziękuję, jeśli moge się zrewanżować uderzaj śmiało smile
    • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 06.11.20, 11:43
     Za mały albo za duży ;D i ja trafiłam, ale powróżyłabym nawet sama komuś.
     • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 06.11.20, 13:10
      tak Cam, ty też idealnie z Ks/- czego nie omieszkałam potwierdzić wyżej. Jak dobrze że jesteście !! Ile to spraw ułatwia big_grin
      Jak chcesz powróżyć to zgłaszam się na ochotnika wink pan. M - co to za osoba , bo taki jakiś tajemniczy dziwak big_grin
      • lola1104 Re: Z tej samej beczki co zwykle 06.11.20, 15:28
       super, jest mi miło że karty pokazały coś, że uchyliły rabka tajemnicy bo o to w tym szatanstwie się rozchodzi......sasasa

       jak masz ochotę i chwilę to wyciągnij mi karty na pytanie czy pewna osoba która mi się podoba, wczoraj się widzieliśmy, widziała z daleka moje łzy, albowiem troszkę odjechałam z emocjami i popłynęłam ale za kilka minut się pozbierałam
       I jaki ogólnie panował między nami flow, energia , jaka karta ci się ukazuje

       Pozdrawiam


       A co do wieży i tego pana - dobrze że tak. Dobrze że na samym początku póki sie nie zaangazowalas.
       • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 05:00
        Nie masz się co tak przejmować,normaforma...Już siadamy na stolekarty rozkładamy,bo z tymi wyciekami z oczu ispuchniętymi węzłami to nie tylko kotek się okazuje, ma...waporyzator zamiast głupich respiratorów dostanie, domordnie z antybiotykiem wjadę znów, szkoda mówić, miała grzybicę już...na antybiotyki to niby normalna reakcja.
        pan M....?Świat i 10 Mieczy/- , uchyliłam karcianego rąbka obok i zamierzam powalczyć jak i ty - w inny sposób, bo widzę, że niby na niego krychy( jeszcze) nie zrobiłaś ale jak nic w najbliższym czasie zrobić "chcesz".. a świat to jeszcze bardzo fajny karciany odpowiednik ... szczęścia choć takiego jakiegoś "rozdzielnika" w tej wersji, jak mawiała Ing, teżcelna wróżka,mnie z tymi 10 Mieczamii raz życie uratowała, bo mnie zasypano odczynnikiem, do dziś mam czarne plamy na meblach skórzanych, od kwasów spływających ze mnie strugami,nie dało się tego zmyć. Kot mi pomagał, odważnie pokazywał gdzie śmierdzi, jak pies tresowany.
        Postawię jak i klientowi czy telewizji - takie porównanie par - bo po coś się spotkaliście, a później zobaczę, gdzie mnie fantazja zaniesie
        wow, wow,wow, Trampkin' soup to będziei tak i tak,w Pensylwanii Biden prowadzi, G Kielichów/- z ciągłym oszustewkiem w tle się ...spełnia, mimo tricków znanych mu z polskich dziejów narodowych śmierć w kaloszach ,jeszcze po kkrytycznych naszych wypowiedziach i rodziny mam poczucie wygranej ;D
        No i polecę chyba po ten pasztet z kaczki,jak będzie bez jakichś wielkich domieszek,rzecz jasna, nawet widać w tym sens zrobienia zdjęcia. Jak się da, to puszczęna BBCode
  • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 05:10
   A dwumetrowych albo i grubszych kandydatów to ja też miałam na randce, wzdychało całe towarzystwo po cichu w knajpce, bo po jakimś czasie już wszyscy kumple byli uświadomieni... Nie zdecydowałam się, mimo fajnej osobowości może i wspólnych zainteresowań, tyle że ja szukałam face to face.
   Przegoniłabym z 10 razy dookoła bloku,to musiałby schudnąć , zasady miałam i mam -mimo kontuzji i idących tym chorób , zatorow... to ...spartańskie,klubowe ekstreme, moi kumple są z siłki i ciężarowe wygląda inaczej, a jedzeniowe inaczej...
  • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 08:35
   Nic,słuchaj,postawiłam na widełki partnerskie, bo teodczucia to sprzedajemy sobie w mig, oczekiwaniajednego stająsięmust bealbo i odwrotnie drugiego...dla zachowaia porządku, energia podstawowa związku to TO generalnie, a SG- czyli podsumowanie, to wrażenie ogólne tego rozkładu.
   Z przełożenia :

   QB RB 9
   Szukacie w e - świecie, kobieta przedsiębiorcza która nie chce być sama i szybki Bill, RB, tratatata, takie tam...Izolacja jednak przytłłaczająca, i temperamenty zbieżne, to widać. dalej jednak Qi...towo

   Wysiada już coś na wstępie,5Mieczy/-, 4Mieczy/-
   Coś u jednego i drugiego ta energia nie klika , jeden chce klinem uzdrowić związki siebie i całe życie (myślałam że ty, zresztą zbieżne to bardzo wygląda, bo dalej już stawiałam indywidualnie , od fizyczności 4 sferydoo przyczynowej- duchowej do góry). Najpierw jeden później drugi5
   SG
   4 Buław - zwiódł was poziom intelektualny, macie wykształcenie
   I dalej
   F 3Miecz/- AMiecz/-
   E 21/- 10/-
   I 20/- 3Den
   D 2Miecz/- 2 Den
   Podsumowanie jak już mówiłam 4 Buł
   Generalnie to macie wspólny poziom, zainteresowania nawet zawodowo może i zbieżne, ale fizyczność wsiada, choćbyście chcieli,jednen nie dowalczysię, choćby chciał drugiego bałagan w głowie tylko się spotęguje.
   Chemia nie zaskakuje coś mi,ale popatrzmy na wyższe karty.
   Duchowość biorę na przodek, bo to jest jakieś "naj" każdego człowieka, jeden ma niezdecydowanie w tle, byćmoże nawet i temperamencik do tego dograny,drugi raz chwiejne raz zgodne Yin Yang, i terazaktualnie brak mu poczucia kryzysu finansowego.
   (Ja mam notabene też ciągle karty 2 den, niezależnie ile mam kasy naprawdę,oto w życiu chcę miłości... eeee i bęc, ale przez latasiedzącnauli cybyło mi po buddyjsku wszystko jedno, już wszyscy moi kumple to wiedzą, że raz na wozie raz pod jest u mnie przez to, ale taka Neptuna jest karma.
   Stąd też intelektualnie dno to nie jest, ale cud może też żaden, żadnej opatrzności i świętego wszech wiedzącego nie oczekuj,gość co najgorsze nie da się zmienić...(a ciekawe bo ja o krok miałam wszystkich świętych bo JPII i kongregacja i wszech polską młodzież...zresztą nie wzięłam mimo naszego hobby... zresztą, dlatego może też, miły ale cholerka za święty... ). Mówię, karma między nami tabula to na proch zgrzyta jedynie i dym leci.
   brakjednak u niegotego charakterystycznego "połączenia', ktoreu mnie z wyższą Sferą w quasi - Hunie widziałaśprzed chwilą,on jest ciemnyjak tabaka wrogu, bo nawet jeśli się ukonkretni choć trochęto będzie sukces, i nie wiejuż półwcielenia, co ma robić.A tej trasformacjioczekuje chyba..
   wyglądazatem, że to ON mi się zbił tutaj z tropu - nawet przy 21/- (taaa, innym to wychodzi, więc mnie też)to walka być musi 3mieczy na fizycznym poziomie, a ujemne strony tych samych energii sugerują coś mimo obrazka -albo zatrzymanie albo więc za mało- albo za dużo, zawsze jakieś kłopoty. Zatem ucieczka w codzienność.zdrugiej strony, ta świadomość Koła Fortuny i niepewności jutra JEST ostro rozbijająca,karmicznie wydaje się dla jednego, ale zawiadamia go o niepewności jutra, mimo wszystko, tam gdzie drugi takie tam sobie szare życie wiedzie, i tegoż śiadomość ma choćby go pogiętoFiyczności jednak nie obroni. Zdrowy chociaż jeden i drugi jest, bo o świdomość niby się rozbija,ale ja nagle trafiam niby w kałużę... juz mnie wszczy Stróże Aniołowie chronią, bo co chwilajak event to forever could make unhappy myself, killers .... ony killers bouncing on the line..

   Dwanaście szczerozłotych koron moją głowę zdobi...
   Już tylko kiler
   To wyrywkaz Elektrycznych ukochanych no i że po latach może męża nie mam,kolega dzieci, ale wiemy przynajmniej ... co za ile,nawet zaczęliśmy znów rozmawiać choć mailowo, bo ciężo wymazać ponad 10 lat znajomości, no i zażyłość do krwi, i błędów mnóstwo życiowychw piwie wspólnym utopionych...
   Życzę jednak wspólnych pogaduszek więcej, z tym SG macie mnóstwo tematów i ogładę gościu ma, a życie może i polega na uczeniu się od siebie i przełamywaniu własnych kłopotów wewnętrznych, choć ciało słabe...   To nie karty są nietrafne, ważne że by były trafne kary..

   Kości zostały rzucone.Tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   www.oczary.wordpress.com
   • lola1104 Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 08:49
    Dziekuje Cam, jesteś kochana i wspaniała. Karty wyszły Ci mocno smutne dla mojego położenia. Ja czuje że to nie klin , więc to klin dla niego wobec tego. Karty wróżą przykra i ostateczną przyszłość.
    Jak zawsze. Bo taka juz jest definicja miłości

    "Nie ma, nie ma prawidłowej miłości bez rozstania...." (Ola Maurer, piwnica pod baranami)
   • tabularasa22 Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.10.21, 10:33
    hej smile Głupio mi iż tak zniknęłam, ale moja tęsknota nedeszła większa niż wstyd smile Proszę Was o przyjęcie do zacnego grona na czas jakiś. jako żem chimeryczna momentami. Tak to Cam było. Nie utrzymywałam już kontaktu. Szkoda cisnąć coś niespełnionego, nie każdego na to stać. Musi minąć może czas - obecnie wznowiłam kontakt czysto koleżeński z kimś z przeszłości, no ale roku potrzebowałam na gruntowne uzdrowienie. Pozdrawiam, zaraz przywitam się oficjalnie smile
  • lola1104 Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 08:51
   Nie ma, nie ma prawdziwej miłości bez rozstania .......
   • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 11:10
    L.olunia,to dlaTabulki bo sobie życzyła ale tobie też mogę powróżyć, ale Tabula chciała;.
    spod jakiego znaku jesteś? Będzie łatwiej... chcesz żeby jakiś facio sięzainteresował mimo maseczki, tymczasem ja wspominamwszystkich starych i młodych kawalerów sprzedlat, dopóki nie wylecial mi kręgosłup, po raztrzeci, ząb czwarty, nie miałam trzsx ...trzepawki wapniowej i zatoru krwi po raz n- ty i nie zwątpiłam w mężczyzn mimo że po śmierci niektórych rodzinnych duchów nagle pojawiła się koło mnie kawalerów masa.Jak to mawiałajednaznajoma, inie schudłam i nie przytyłam po raznie wiem który.Tam bajka sie niby urwała... bo poszłam na siłkę,a tam mamy ćwiczenia -albo siedzisz i ćwiczysz 3 godziny żeby schudnąć (i niby ładnie wyglądać, schudnięcie okazało się jakby nieosiągalne), albo zaczynasz sportowo amatorsko klubowo i wtedy ćwiczysz już niby tak żeby mieć ładneciało, generalnie jak w kuturystyce, ale musisz pogodzić się i z najpiękniejszym w świecie przyrostem mięśniowej wagi i wahaniami,odżywkami, pogiętą fizjologią, oraz zmiejszonymi uszkodzeniamiświatamaterialnego obo ciebie, za to zwiększonymi ciebie - np. na przyrządach sportowch. Niby dobrze dlaśrodowiska, bo kiedyś niby nie chciałam 'ćwiczyć karate z młodszym bratem', bo... mam, jest po szkole sportowej, ;D miły chłopak, ale 190 i nie ta waga, ale walnęłam w zbiornik wc bo mnie podejrzanie zdenerwował. No nie byłoto 12 lodowych tafli, kibel się jednak rozpadł do dnai musieliśmy wstawiaćnowy, stąd siępogodziłam już po raz n- ty.nawet z połamana ręką i ... osobowością desperado, choć w kryzysie.
    co ci postawić więc, bo naprzyszłość to ci niby stawiałam i musiszjeszcze odczekać trochę, sytuacja zmienisięnie pamiętam iedy, ale ty pewno pamiętasz,byłocoś o następnych miesiącach.
    NO i - taki sampartnersi na tego chłopaka? Ty wydajesz sięzainteresowana, a Tab gra w ciemno...
    Moi to najbliżejzainteresowani sportem,nie papieżem, dlatego też stawiam dla was na miłość , oni mają obłędne maniery: ' Ty? chora?" jeden maczo 'Byłem za granicą, zawód mnie wzywał, więc pojechałem, jestm sławnym sportowcem". Ale na piwo - zadne to nie byl finansowo przygotowany, nawet swoje. No - ja byłam... " I zostawjeszcze 2 złdla kenerki napiwku , ja zawsze zostaawiam!!!"
    No - błędne koło.
    "Jesteś kawalerem?"oczywiście!!!'
    Taaa.Teraz już wiem dlaczego...

    Cam
    • lola1104 Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 12:19
     Aaaa to spoko , zamieszalam się w postach. To jak na Tabke to było, to ufffffff
     Hehheh 🎃🎃🎃
     • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 13:41
      Ależ nie uwieszaj niczego, tab nie ma kto powrożyć, po prostu, ale o ile ona może ma coś w zanadrzu ,czego się boi,bo ją przecież ci dwaj poprzedni,puścili, mimo że miło czas razem spędzili, z pieniędzmi się nie liczyli, to mi ten bałagan wewnętrzny zaapelował do serca.
      Sporo miłych,konkretnych a nawet spod Wagi w moich leciech kłopoty z pracą ma niewąskie...chciałoby odmiany...,karma leci, ja sobie generalnie robię nie chciany dawno remanent,póki czas, z czego to ja żyłam.
      Nie wyłączam nawet znanej nam lata całe z netu wróżki Lukrusi ze "Szkółki Tarota", gdzie nie pisuję po banie i hejcie, ale dziewczyny pisująi to chętnie - dawno gdzie indziej,od czasu do czasu.
      Staż i koniec.
      na czym to skończyłam?Na moje miau i Tarot odezwał się łaskawie,mimo,że czuję się zabezpieczona to jakieś to wszystko do d...jesst.

      A ty już nie pierwszy raz, wprzypadku tego mena, błędną sygalizację wysyłasz.
      Podpatrzone: 8 Buł/-,5 Den/-,7 Miecz na niego
      Robisz wrażenie osoby wykończonej, niestabilnej , bezrobotnej alibo z biedaszybu jakiegoś. Pewno ci nowy uwiesi łatkę.

      Przypatrz lusterko, jaką masz twarz pod maseczką, weź cienie, jak masz zbyt masywną to podmaluj pudrem ciemniejszym,głębię ócz sobie zrób... jakim możesz używać cieniem, bo ja to koniec pieśni kiedyś Isaną zrobiłam, zwykłym mydełkiem, i mogłam się z cerą pożegnać,niestety z chłopakami też, mimo mieku.włoski jakąś maseczką do włosów, ja sobie kupiłam w Rossmanie za 3-5 zł jedwab w Rossmanie,ale mam tego jeszcze trochę, zioła są najtańsze i najpewniejsze,a skrzyp z pokrzywą nawet lepszy niż sam Retinal, używaj co mycie,to ci się zrobią mocne nawet jeśli są suche albo delikatne.
      sposoby koleżanek - Henna albo majonez po myciu, też długo i mają i miały ładne owłosienie.
      Jednym słowem - zadbaj o siebie, mimoże nie najdroższym sposobem, za to naturalnym, i,żeby nie powiedzieć, wytrzymałym, nawet odczynniki i kwas solny przeszły...mimo że siarkowy rzęsy mi spalił, ale inżynierka pomogła, odprałam i meble i wszystko, z wyjątkiem I-Podaj.
      Cerę nawilżaj, ja też muszę, ale już mam efekty., bo wpadnięte oczy i wisząca cera zrobiły ze mnie staruszkę, aż się meni przestali do mnie odzywać, mimo lat.
      Tab,coś mówię nie tak?
      Wolisz żeby ona ci powróżyła jak może oczywiście, bo ja oczywiście,mogę, nawet się nudzę trochę,na pasztet z kaczuszki będę musiała poczekać, bo kasy brak a ja świetne i najpiękniejsze instrumenty świata kupiłam ale muszę wyżyć za niecałe 200 zł teraz nie wiadomo do kiedy, bo nikt nie ma kasy... A ja zdrowia crying
      Racuszki z orzechami i miodem polecam ci,dla zdrowia jeśli możesz, użyj mączki kokosowej albo wiórków i mniej trochę pszennej (dlaczego nie żytniej? Mimo że do pieczenia chleba...), dodaj jabłuszko pokrojone w małe plasterki, dopraw do smaku cynamonem i zagotuj chwilkę namałe części, dodaj do ciasta i jajeczka oraz miodku , wrzucaj słodkie placuszki na patelkę,konsystencja nie za luźna,taka średnia,można trochę posłodzić i orzechów dodać,np. laskowych.
      Ja takie dzisiaj robiłam, cud miód.Akurat nie wiedziałam, co w kryzysie.

      cam
      • lola1104 Re: Z tej samej beczki co zwykle 07.11.20, 20:09
       Oki powróz mi plisssee Cam
       mówisz racuszki?
       Ja ostatnio robiłam placki bananowe
       Też dobre
       • camaretto Re: Z tej samej beczki co zwykle 08.11.20, 03:54
        Suuper, ja lubię jeszcze kukurydziane albo z soczewicy, z sosem włoskim jak pizza,
        Bananowe prima.
        Uff, polozliczali sięw końcu w Usa, mamy Bidena zamiast nadciągu psychiadrycznego.
        postawicie w końcu na Cygankę z poprzedniego tematu, czy mam zrobić to sama??

        Kizia też jakoś w nocy zdrowieje, jak się jeszcze nie zapomni, tylko poda jej antybiotyk i rozmasuje limfę to całkiem nieźle się cofa.
        Również obtłukiwanieTabuli, na gitarze całkiem ekstra,bo z wibracją, ale skórki niestety z nerwem odrastają dość wolno...crying
        Biorę dziurawiec zapachowy, kotek też

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka