Dodaj do ulubionych

Jaka odpowiedz w poniedziałek MAG - AS MONET- SŁOŃ

20.11.20, 22:28
Kochani ktoś pomoże przy interpetacji smile

Jaka odpowiedz w poniedziałek MAG - AS MONET- SŁOŃCE

W poniedziałek mam otrzymać odpowiedz od kadrowej czy przyjmą mnie do pracy czy nie ; MAG - AS MONET-
SŁOŃCE Są możliwości ,jest nowa droga as monet zawodowa , Słońce - jest mur , mój kawałek podłogi , moje miejsce pracy .Będzie pozytywnie

Po odpowiedzi kadrowej napiszę jak moja sytuacja
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Jaka odpowiedz w poniedziałek MAG - AS MONET- 23.11.20, 08:39
   9 Miecz/- Star na końcu
   Do czego prujesz?
   Nie chcę cię zniechęcać, odpowiedź Tarota n.t samego tematu - QBuł/-, tak się koleżankom ani klientom nie robi, trzeba dać nadzieję, a ja się czuję nieco rozbita, więc bądź dobrej myśli, bo to co "oni" robią, to obierki dla świnek i rozbite korytko. Oby ci się poszczęściło, ja po wizerunku twojego horoskopu doszłam, że przeszłaś już kryzys Saturna,może dlatego nie mogłam coś wykombinować nic dalej. Próbuj, pukaj "to haevens doors".
   Prawdę mówiąc,dałam ciała, ale jak się w poście obok zgodnie z kartami rozryczę,to zrozumiesz. Bo tak prawdę mówiąc, to póki walczyliśmy z oszołomami nainternecie, przecież nie sami, i symbolicznym jeszcze marszu 10 000 to trzymaliśmy fason, i chłopcy z rządu się rozpadli. A teraz po walkach z policją, gdzie zawiadomił mnie 11.11 po odpaleniu rac, ktoś mi gołębie poparzył, bo wróciły do mnie poranione, na szczęście znalazły w domu azyl i antybiotyk (złe oko patrzyło, więc wrzasku było i nerwówy). No i 300 000 jest na ulicy, posłanki i młodzież walczy o wolność, ja stara i bez możliwości internetowej pomocy czuję sięwystarczająco koszmarnie.
   Tak to słońce jest, jeśli nawet nei odwracasz, to negatywna 9 to "przechył", próba zatrzymania błędnego koła, a kto nie probuje błędównie robi, ale pracy bez prób nie będzie ;D
   Daj znać, rozmowa nie poszła źle - As Kielichów, 6 kiel/- robi za "nowe tory"
   • magdalena.1230 Re: Jaka odpowiedz w poniedziałek MAG - AS MONET- 23.11.20, 15:53
    Ja mam cały czas pod górkę ,jak sobie coś ułoży to jest kaput i tyle było dobrego.
    Znam się na wielu rzeczach , potrafię dużo nie boję się pracy ale i tak mam pod górkę .
    Dzisiaj po rozmowie z kadrową nie dowiedziałam się nic konkretnego. W biurze leży moje skierowanie na badania, ale kadrową nie wie co dalej - wiem że jestem ale nie jestem z nimi . Noe dała mi odpowiedzi.
    Czekam już drugi tydzień i powoli zniechęca mnie to czekanie...
    Założyć działalność? To.moja myśl na dzień dzisiejszy...
    • camaretto Re: Jaka odpowiedz w poniedziałek MAG - AS MONET- 24.11.20, 04:32
     Jak masz wolną kasę na ZUS to zakładaj, idzieo to właśnie że nikt jej nie ma i wszyscy grająna czas, dlatego też strzelamy mołotowami i petardami pod ministerstwami.Kiedyś były inne rozliczenia ZUS i podatkowe.Dzisiaj przy tych obciążeniach plus tym ryzyka wyssania epidemiologicznego pod kołderką z przystawką dojarki laferycznej nie masz sam praktycznie szans, nawet banki zachodnie skaputowali. POPiS... forever . Ja bym się bała...Tak,że oprócz Kapłanki zagrania czyli bycia wporządku, papierów ZUSu i.te.de najprawdopodobniej "uderzy' tu magiczny czarny krąg planetarny,reperkusje po wielkich trudnych aspektach, mimo że się niby przeżyły.bo Saturn już przeszedł własną pozycję.Ciekawe, budżet padł, a u ciebie zarządzenia i aspekty ciągle dołem, na wróżbętutaj wychodzimi ciągle KołoFortuny noskiem dodołu.
     Nie radzę,spełnia sięi klientom.Nie teraz...potkwij jak Kbuł/- tego chce trochęna info od zakładu,na wizji cudzego wkładu,i "zaoszczędź' te tysiąc sto na utrzymaniu,ja nie jem i chudnę już powyżej 17 kilo za to za mniej niż 1000 na jedzeniu. Co fajnie "ubrała w słowa znana z żartów też satyryczka i blogerka kiedyś...
     Siedzi kobieta na sofie i rozmyśla :Trzeba by było pomedytować, zrobić pełnowartościowy posiłek,posprzątać,nauczyć dziecko żeby nie przyklejało gumy do stołu od dołu... ale NIC MI SiĘ NIE CHCE!!! I - po drodze - ekonomista ze mnie wyłazi - zastanów się, skąd je weźmiesz...!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka