Dodaj do ulubionych

Camaretto podaruj wróżbę

24.11.20, 02:22
camaretto jak masz ochotę to rozstaw karty czy do lutego znajdę pracę ?
Ja wyczerpanie materiału czuję , jak bym nie chciała po dobremu i na siłę...zawsze pod górkę .
33 Mistrzowska ☕🔥🤸‍♂️
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Camaretto podaruj wróżbę 24.11.20, 05:25
      dobra,większość tylko stawia czy nam do lutego zrezygnują ze zVidowych "obostrzeń" w knajpach i czy mitarny plan ameryki i eu to już koniec czy początek?
      k..wa k...wa jak mawiau mój rudy kotek, K...ullvau kul..vau kulvau...uu.Miau, nauczył się jak i Czar..owna śpiewaczka od ...pani,klnę jak szewc, tylko nic nie wiem o tym póżniej, bo gdzie?
      Zarżną,pani, ten kraj,ludziom już brak sił i nadziei,inaczej nie wyszli by na ulicę.
      Dla wszystkich - czy zrezygnują chamki yo kochamki i otworzą się jakieś nowe metody na pracę ->
      7 Buł nie, nie ma co do lutego myśleć znajdą się jeszcze tylko inne "góry"
      0 Głupiec -kto chce niby i tak może "na głupca " zacząć, niech mu się wiedzie...ale
      10 Mieczy dla wielu to zamknięta brama.
      Statystyki dosyć mam, zresztą nigdy nawet na zastosowaniach matematyki nie miałam w życiu statystyki, bozia wyraźnie mnie ustrzegła przed wykładem z tego nieszczęsnego przedmiotu,dbając widaćo czystość wróżbiarskiego przekazu. Prawdopodobieństwo... tak,ale ...- statystyka- od profesora, osoby mądrej i znanego matematyka... narzędziem manipulacji być może.
      I słowa jego swięte pamiętam jak dziś.
      Dla ciebie 13 Death
      Raczej się nie spodziewaj.Chociaż...ja już nieraz w aglomeracji po prostu - co bym nie robiła,to mimo wszystko zadarłam tylko jeszcze bardziejw UP. Z kolei kumpela ma" dobre układy" u siebie i któryś staż pracy, ale mnie upupiali na wszystkie strony w tych "sferkach", po prostu "ręki nie am do urzędactwa, dostosowałam zawód w końcu do siebie, a nie odwrotnie,i ja jestem panią maestro..I tak ma być, mam za to wiele zawodów i względnie inne już po tym wszystkim poglądy, stąd patrzę na ten twój HR raczej z pozycji specjalisty...i rynku makro..
      Cesarzowa... jużwcześniej mi to u ciebie wychodziło kobiecość teraz jest w ...dołku, ale ty masz wenusz Merkurym w ścisłej koniunkcji i na słońcu też ...trygon horoskopowy do "trio" woziorożcu. Najgorszy twój przeciwnik horoskopowy to Mars kwadratujący ostro żeńskie zachowania, które rozlały się toksyną jeszcze, stąd problemików masz masę całą u ciebie w urodzeniowym,ojciec albo i mężczyźni... do d...często już od czasów rodzinnych.Ciekawajestem w którym domu, to często mimo dobrych chęci niedokładnie w książeczkę zdrowia wpisują i domy nie zawsze się zgadzają... Opozycja jowisz Księżyc na węźle skłania do korzystania z ustalonych dróg, ale PiSmac's oddala nas od tradycji corazbardziej, stąd może iluzja że to co było10 lat temu jeszcze istnieje...
      NIE .
      Zdemolowali wszystko w poszukiwaniu pieniędzy w Konstytucji i skarbu po Tusku.
      Graj, Donnie, graj,serce swoje daj...muzyka nagle żalem z hameryki w sercu wzbiera...
      Graj ,Donaldzie, graj ,serce swoje daj...
      NIEŁATWE jest życie...premiera.
      (śpiewał kiedyś Rosiewicz ;D Pardia by CamaRebel)
      • magdalena.1230 Re: Camaretto podaruj wróżbę 24.11.20, 11:47
        Czas trudny w Polsce - zmiany idą , a ja chcę wyjść z poziomu zero - Kasa mi się kończy , głowa boli bo próbùje znaleźć rozwiązanie , chodzę śpięta i nerwowa a rekruterzy hmm chyba przez własne postrzeganie stołka patrzą na mnie ... Staram się podwójnie ,Ale co z tego jak przegrywam z plecakami .
        Ostatnie stanowisko walczyłam jak lwica rekruterzy zgodzili się,poszła na dzień próbny za 0 zł - i ostatecznie z naszej dwójki wybrali brata kierownika big_grin , teraz jestem w trakcie następnej rekrutacji czekam już ponad 2 tydzień mam zgodę od kierownika, ale kadrową jak zadzwoniłam o konkret decyzję nic nie wie o moim żywocie ,o tym że mnie wybrali na to stanowisko :zastanawiające ""zbaraniałam" Nie wiem czy że mnie robią głupka czy taki mamy klimat w PL. Kadrowa miała oddzwonić ale milczy ....z doświadczenia wiem że jak ktoś milczy ...to decyzją jest na NIE!
        Często w normalnym życiu..jak nie wiedzą co powiedzieć,albo z góry są na negatywną to milczą ....
        Ehh ...Camaretto Ja chyba mam już tak napisane z góry że mam wyczarować lub wyszarpać wszystko bo inaczej nic za darmo nie dostanę...
        Cieniutko z tą pracą widać,czyli do lutego jeszcze mam się zmęczyć poszukiwaniem pracy . TYLKO czemu to służy- nauce pokonywania trudnych sytuacji? Determinacji? Czy temu że chodzę śpięta waleczna i zestresowana ...nie wiem..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka