Dodaj do ulubionych

Chcę ale nie wiem jak ?

24.11.20, 23:28
Mówi się jak każą przyjść to warto wrócić...a może trafię na dobry gust wink A raczej dzień ..
Strasznie chce dostać się do pracy w dużej firmie związanej z ochroną w Krakowie :

Ułożyłam w temacie plan :

1).To mam robić Królowa Monet ( 5 Mieczy)
Iść po pochyłej, ściemniać , kombinować aby dorwać się roboty.

2).To stary jego pomoc As mieczy (rycerz monet, paż buław)
Stary myśli wstecznie , ale rozgląd ma w tym temacie, wielu pomógł ... Pewnie by wyszedł z inicjatywą ale jego ruchy powolne , musiała bym czekać w kolejce długiej za jego kolegami, rodziną ,znajomych znajomymi ....ale mam szansę paż buław .

3.To Pan A. sprawdzony kiedyś mi pomógł więc jest słowny : Czy by pomógł : 6 kielichów( 9 buław,6 buław,paż kielichow)

Pan A . Spoko gość jest wgląd na starą znajomość że mną 6 kielich. Trochę nie jest pewny co robić 9 buław w razie gdybym przyszła żebrać . Pokazał by klasę i chyba jednak wsadził mnie na tego rumaka w kierunku w którym mi zależy pokierował 6 buław .paż kielichów nie wiem paż to tylko paż czyli kierunek obrany ale dziewczyba zadowolona tylko z czego ?

Na to mam zwrócić uwagę ? 2 buław?
Czy potrafię działać,Czy mam ten ogień w sobie aby przejść, niestety całowanie drzwi i chodzenie tzw" żebranie" aby coś osiągnąć trzeba się umówić dobbijać do Wielkich panów .

To do 3 lat czy dostanę się do tej pracy? 7 Monet, Diabeł
Jak krew z nosa , nic tu sie nie popycha do przodu . Czy ja nie wiem jak działać, chyba już straciłam energię do działania ..I z tą to zahamowanie ..Firma fajna zgodna z moim oczekiwaniem doświadczeniem , Tylko ja chyba straciłam wiarę w siebie ,nie potrafię tak z determinacją działać . Mam dwóch znajomych co mogę wiele , ale z tego co widzę chcieć a móc to duża różnica..Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Chcę ale nie wiem jak ? 25.11.20, 09:39
   5 Miecz bym i ochronie w kombinacji tak bardzo nie ufala.. coś się nie zbyt zgadza razem. Dwa niekoniecznie straciłaś wiarę wsiebie, tylo masz tremę, ostatnio znajomek który mnie nie widział już wieki mnie przez tel. nie rozpoznał... i tak straciłabym rezon,mimo że się dobrze znaliśmy. Myślę, że z tobą jest tak samo, tylko sobie dorabiasz co zobaczysz..Tak naprawdęto może zapytaj jak się miewa, oznajomkówmoże i czy mamiejscedo roboty - jeden z moich znajomkow firmę miał ale "dla siebie" - jednak dobrze że zapytałam, bo on prowadził tłumaczenia techniczne, ale .. angielskie i programy kompa. Tłukli owszem, ale u siebie w temacie, książki całe, lamali i składali, oddawali na dysk gotowca, dech póżniej. Każdy wtedy owszem, zakładał firmę ale ZUSy rozkładały niektórych. Pomysł dobry,a rozmowęi tak trzeba porównaćzrzeczywistością,możenieokaże się tak źle, mimo mojej 13.
   Jak sobię przypomnę, to te kamienie milowe przewalczyła we mnie nie tylko Tabula która mnie mentalnie podparła, bo w sumie każda kobieta chce być atrakcyjna,dlaczego w depresyjnym nastroju chorować? Ale i KARTY -po prostu "powtórzyly jakby ten najgorszy scenariusz, z 5 Denarów zimą, i nadwagą.dzisiaj wyglądam inaczej, kasę przeznaczyłam na ... takie EFT,dojrzałam reklamę sieciówki i odówki,kota dostała za prezient monitor ;D wywaliłam elektryczność przed wirusamy i już z nowym tańszym o 17 kilo zdrówkiem i kręgami podeszłam do nastepnejfazy - teżsygnalizowało to konfrontacjęz 5Den.czyli dnem w portmonetce. No i wspomnienie wirusówokazałosięskutecznym wyjściem cyber - bo 680 klików w tygokniu na stroniebloksamnie bardzo ucieszyło, podobnie akcja na rząd Pismański, bo okazałos ię, że cenzurę...mamy, babcie mają 800 emerytury i po opłaceniu czynszu nie mająw kieszonce ...nic.
   Posłom zabroniono wchodzić do parlamentu, nas wyrzucono z Gazety,mimo żurnalistyki dobrze rozwiniętej i specjalizacji w prawie, czy jak u mnie i doświadczeniach psychologicznych rozzie -
   Merkel się rozpadła,Unia też, Polska ma powiedzieć, kiedy Państwem Prawa zostanie.
   No, z Kaczyńskim nigdy.
   Authoritary's mimo zamknięcia b.lidera Młodzieży Kaczystowskiej extreme pozostaną, już patrzyłam w karty,ale Szydło Tymka ani "Matheoła" i Młodzieży Wszech....nie chcieli ukarać.
   Kto jest dziśpremierem?Bo Szumowski też pozostaje doradcą, i ma kasęz następnych polsich złudzeń.
   Tym razem, że amer - twórca wirusa"grypy jelitowej" znanej nam z mojego dawnego"Epidreamic" oraz duda utrzyma się mimo moich kart przy rządach.NIE!!! odzwyczaić, please!!!Dlaczego robi się znów coś,co on sugeruje, czyi na fałszywe testy polityków odpowiada kasowymi płatniymi niby z Nfz czy podobnie - propozycjami jaichs firm. Przcież z tym bełkotekm uczniaka z amerszkoły walczymy od miesięcy, żyć już się nie chce, i za 17 tys doczekasz się nawet ...OKROPNĄ infekacją wirusem SARS!!! Wersją niby wcześniejszą niż "pozbawiającą cię życia" albo sepsą - odporności. To chamstwo,cieszę się, że pozbawiliśmy ich respiratorów oraz możliwości samoobrony i skruchy.
   Pływać, panie, pływać!!!Karierą się zajmować,nawet jak wyrzucają, drugą stroną włazić, jak emilewicz czy inni. Nie będę powtarzać naszych Ulissesowych rozmów nawet z kolegami, którzy tu też znają każdy kąt i ludzi z 5 z kolei rządu.
   7 monet - inwestycja w pracownikai Diabeł - kluczenie... umiesz,panna coś z tych extreme? Bo ja z kumplami robiliśmy kombinations,jak falangę policji na de .Goala byśmy rozbili, ale jako uzdrowicielka wolę pracę ze zwierzakami, ufająi przylatują do mnie.
   Jak będziesz w firmie takiej, że -jak w magazynie policyjnym - przyszli "na mieliznę" w pracy popić i portierka młoda się rozkrzyczała, to ją zabili i uciekli mimo kamer. Ja od lat czytuję to bo lubię,ale śmierć sygnalizuje nie tylko agresję...
   Akurat takie tam ..
   8 Buł/- miwychodzi - możesz miećkłopoty z kontaktem z tym gościem. Lepiej by przyjął wiadomość, że jesteś wróżką 20.Tu masz "czyściej,nie pod górkę, rozbiłaś swoje wizje 7Kiel/- dawno, rozmieniasz.. Ja jesteś'dobra"to może w "galeriach" i sklepach i wielkopowierzchniowych poszukują kogoś do pilnowania?
   Barkach,mimo, że zajęte kwakwarantanną?
   Chociaż ci to w ochronie potrzebują do preselekcji jak w wawie - do "laseczek"z szaffą i plecami.
   Ale nareszcie jakaś nadzieja, bo takie same pytania mają i mieli klienci i sąsiedzi.
   Sposób widzę, Lukrusi, z dostawianiem.
   Ducha podejrzeć chciałam, jak pytałaś - PO CO? I widzę - 15,13 Nie spodziewałam siętego, jak i u ciebie,to jakieś negatywne karty...czy mas obejrzećto zło?Oszustwa?Może ? Ocenić? z nami poogadać QMiecz.Tonie jest karta zła. Tak w ogóle, to firma ochroniarska 10 Buł - wywalą drugąstroną,pilnują sami przed policją, i rystrykcjami per mini - ster Niedzielskij.
   Obejrzałam jeszcze ochroniarstwo made by Lukrusia i ja, tak dla porządku, ale ta pewno na stażu się zaczepiła 5Kiel, ja niby z klanem antyfaszystowskim typu antywywiad Kraw Maga 90 ew.(KawaMaga) i długim okresem nie ćwiczonej, pozbawionej agresji pracy ze zwierzakami...nie.
   10 buł/- u ciebie... tak ale nie w ochroniarskich... tylko zapytać może recepcja,portiernia,język kontaktowy?

   Taki zawód nie sugeruje karcianki bezkońca - może będą potrzebować kogoś z kobiecym charme 2/- Kapłanka 4 Miecz, R Kiel 7 Miecz. To niezłe karty,pochodzić.Może się znajdzie?
   Nawet nie wiadomo,jak inaczej pomóc, bo tylko starszą nieco donbas i coill - artystkę malarkę z forum znam z okolic tego wielkiego miasta.
   • camaretto Re: Chcę ale nie wiem jak ? 26.11.20, 04:48
    I co z tym zatrudnieniem? Jest jakaś odpowiedź od kadrowej?Czy zwód tym razem w drugą stronę i spuścili na papierową rzeczywistość?
    ojjj, jakie to wszystko znajome...aż się płakać chce i bierze, żeTusek pokarał nas tymi pseudoprawami chciałoby się robić choćby byle g...
    Schetyna się chełpi ale mu drukował kasę, pani, inflacje,ogonem merd...
    Cholera, przez 3 lata niedobrze, mąż i żona oczami przewracają, a wóz leży,koło zepsute na uboczu. . Stawiałaś ICing? Mnie opisał cudnie moje własne czynności zawodowe...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka