Dodaj do ulubionych

Smutny związek

26.11.20, 00:20
czas na ❤❤❤ byle nie polityka ..bo już nawet telewizor wyłączam....teraz tylko myśl 🥰
Jak to widać Pan i Pani * dot. Małżeństwa 🤭

1.To przyszłość ich związku 4 Denarow 🔮
Stabilnie , są 4 kąty własne- ciasne ale własne . Jest zabezpieczenie finansowe , (dokładane do 4 Denarow = Królowa ◇Denarów ,5 pucharów, paż kielichów , Moc,

1.Tak Zuzia widzi zainteresowanie męża innymi kobietami Głupiec : Że za każdą spódniczką spogląda i biegnie jak potrzepie rzęsamibig_grin

To ich rozwój do 3 lat :7 Monet
Uroczo bez zmian, oni sobie wypracowali to co potrzebują dom,kredyt spłacony, auto używane ale jest , kotek przygarnięty z schroniska.
Teraz siedzą i oglądać będę przez następne 3 lata to co osiągnęli, dzieci dorastają ..

Tak małżonek w rozmarynywink chęci ma 4 kielichów
Nie,on leniwy . Ona głupia mysl i że ogląda się za każdą niewiadomą a On leniwy,nie chce się jemu ,To dobrze o nim świadczy że łajdak nie jest ;D

To skąd pytanie Zuzki że czarne chmury jej nad głową przeszły ???
To dlaczego jest z Zuzią Król Mieczy
Czy chce rozwodu Śmierć
To ma w seksie z Zuzką Król buław
To ona ma w seksie z NIM rycerza kielichów

To zbaraniałam / Seks jest wspaniały i dla niej bo jest delikatny, pocałuje ,przytulić potrafi.
Dla niego chłopak się spoci , ale stanie na wysokości zadania i zadowolony jest Król buław.
Tylko że o jakiś aby gnuśny jest ,starzeje się ;bo on z zimnej kalkulacji z nią jest Król Mieczy, ani krzty uczucia tutaj - on buja w obłokach 4 kielich o czasach młodości.
Coś w głowie się jemu poprzewracało Śmierć jest bo tak wypada w związku Ale jak by co to Śmierć - raz kozie śmierć i dałby nogę do 18latki .

To teraz do 6 lat ich związek Pustelnik -Razem ...A jakby osobno ...jakie to smutne .
Niby seks udany , a jakieś takie to jakby na siłę

Coraz częściej mam wrażenie że ludzie nie potrafię rozmawiać ze sobą jak dzieci wyfruną z gniazda ...dusza się swoim towarzystwem ...jakie to smutne a może dziwne
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Smutny związek 26.11.20, 04:37
      Taaaa, cudne te 4 Pucharów, Śmierć i chętny do narodu młodych Głupiec.on dla niej cud niewid, ale jakoś jeszcze jest fajnie, kwiatki przyniesie... tylko... czy te oczy mogą kłamać, jeśli ze "stażem"
      Fajnie, ja też już polityki dosyć mam, musi się to wyszumieć, gołębi tylko coś nie widzę, ale jak chciały to mnie znalazły, no i full lodówka boję się że naprawdę będzie strach przed strachem i agresją
      Nie będzie aby romans na boku za tym Pucharem?
      Mam super kumpelki, seks miał być udany, wyszukała sobie chlopcow:Eremita, drugi - drobiażdżek się okazał, murem niby za nią... a dzieci... w czas ale chore poporodowo... duszą pewno na babskich barykadach tkwią... całe życie dla karmy.
      Oj, sobie lokalnie śpiewam, a muzom przygrywam,ale i ja dałam dyla moralnego ze związków,co z tego że kumpel Giertychów i po co mi trampkolep?
      Jak z tą śmiercią jest, bo to chyba jasne że ten związek się rozłazi?
      • magdalena.1230 Re: Smutny związek 26.11.20, 16:00
        Camaretto koleżanka przewrazliwiona ostatnio upływem czasu ...na liposukcja, botoks chodzi, częściej u kosmetyczki . Czas to nie grawitacja ,pierwsi i tak opadną no bo taka grawitacja tym bardziej że z tej piersi dziecko ssało mleko . Z pewnymi sprawami trzeba się pogodzić.
        Rozłazi się bo awansowali ona i on i w przeciwne kierunki do pracy jeżdżą + wyjazdy służbowe- więcej na telefonie niż razem .. To dlatego ta Śmierć ,i Pustelnik.
        Ale wojny rozwojowej rozwodowej bym nie przesądzała - to wygodnie ludziewinkkasą ich trzyma ..
        • camaretto Re: Smutny związek 27.11.20, 06:06
          widziałaś Ivanę trump? Modne były powiększanie piersi, silicon wszędzie, nierówno zszedł, a ładniejsza była bez,bo aktorka z czesich znanych filmów. Zresztą ... botoksowe towarzycho miało pamiętam mały promo zespół niemiecki (;D Muzycy i artyści trzymają się razem, jak zwykle) - kasy na to trzeba mieć sporo, gorzej że jużnieda się zrezygnować ze śladów, odradź jej ten botos może, bo to gorzej , bo jeśli Śmierć wychodzi u niego to jakieś jasne że opiera się coś o zagładę, jak "cycolina" a Pentakle aż za jasne.
          Ing była na zabiegu kwasu hialuronowego z ABC Tsrota, a mama miała ładną cerę bo perły i złoto jej na prezenty kupowałam w kremie. U mnie posypała najwięcej sąsiadka zreklamą Garniera w TV, wydaje mi się że jak wtedy miałam dziury w cerze, a później na mydła "n0ormalne" miałam tak opadłą, żeryczeć się chciało,bo chłopcy i jateżw lustrze 0- pomyśleli że ich oszukałam i jestem emerytką...
          Wielbicielką salonów kosmetycznych też - była Ivana z sieci, niezławróżbitka, ale moim zdaniem w każdm punkciesalon umieszczać na zagadkach to przesada, malż też również separacja. To ta co lansowała się jako @iv666.
          Ale ta śmierć to może być to co myślimy obie,że coś się skończyło , że pieniądze... nie czynią ani piękna, ani nie zwrocą młodości, zwłaszcza duchowej.
          mnie z dna wydobyła koleżanka z forum i kotek. Ale rozsądek trzeba miećsamemu.
          postawię może bo mam pozytywne objawy, ze strony kosmetyczno - zielarskiej,z zresztą mamy forum
          • camaretto Re: Smutny związek 27.11.20, 06:16
            sorry, załamała się klawiatura, niektórych liter i fraz brakuje. Może nic nie widać, może... zbyt wiele...
            ERRATA tatatam:
            A ja - miałam najładniejszą cerę w całym okręgu dzięki wiesiołkowi w nasionach,organic. Zależy,bo ja odeszłam od tych sztucznych różnych i to zauważlne było.
            UN- Dead. I śpij tu z kiełbasą i Zombie. U mnie wystarczyło że mięso już trzymam jakiś czas w głębokim zamrożeniu - zaśmierdzi i koniec jak "Piotr i Paweł" - dobre lodówy mniał, ale nie wytrzymał.

A śpij tu z kiełbasą...Ja nie wytrzymałam diety i zaraz mięsożerni chłopcy odpadli ... bylam wtedy wege.... Brrr... Nie. Chrześcijanin też nie, ten nie, tamten nie, Jagoosia została samotna i tylko Eremitę se drugiego przygruchała...
            Kolega kawaler to na widok tego, co ze mnie zrobiło głupie mydło z dnia na dzień oniemiał.Ja na widok kart kawalerskich się rozłożyłam w poprzek
            Tabulka zrezygnowała widząc swoją nową wieżę we wpisach randkowych. Zerknę tam, ale odczyt transpsychiczny pasuje mi do tego modelu. Zwłaszcza, że małże ze "stażem", dopasowane.

sorry,miało być ładniej ...crying
    • camaretto Re: Smutny związek 27.11.20, 12:10
      Popatrzyłam na tą parę i nie dopisałam, może za chwilę.Mieliśmy taką babkę co to do kościołach chadzała, w pierwszej ławie -on...zaczął pić,przestał się dziećmi interesować. przypadek Sucharek z klubu . Pani jasnowidz za drobny pieniądz wyleczyła z picia,ale do rodziny nie wrócił, psychloogicznie po związku choćy najdłuższym osobowość 15 doprowadziła do rozkładu małżeństwa. Karma być musi.
      Tu w porównaniu widać to, co inni jej mówią,o wieży 16/ - jakby zawieszonej,nie odciętej, znaczy się,te Denary jeszcze funkcjonują po trosze - RDen 3 Den toukłady z zewnątrz biznesowe, onakiedyś walczyła 18 /- co było o tych josmetyczkach,ale wnętrze to nie dzieci - GKiel/- 10Kie/- 2Kiel/- KKiel/- sugeruje że on ją oszukuje, a ona nie chciała tego widzieć,pelujedo tego tylko jak dawniej, bo rozkładSg 13 śmierć właściwie potrwa paręjeszcze miesięcy, choćby sięnajlepiej trzymał... i KDen/- 7 /- rydwansugerują, żenawet w dawnych czasachto siętrzymali raem, wspierali emocjonalnie, ona kasiasta, zaradna, on karierowicz, mobilny,sympatyczny ale duchowo wszystko ich różni, A Kiel kontraDiabeł 15 big_grin Nicino czystkabędziepo 40, on 4 happy, nic mu nie brakuje,ale rozdarte serca dwa i Sg 13 związku nie sugerują poprawy - mentalnie już sięchybanie ma gdzie schować. 5Miecz/-kontra 4Buław/- w kryzysie mentalnym, on 5 Buł konkurecyjny,pewno już działa Ona 8Kiel/- niechętnie w lustro spoglądanapoziomiefizycznym, to co mówi lusterko bowiem to nie to samo.emocje KPent/- i 7 /- zżerająenergię, 4 buław/- chciałaby od tegomentanie odpocząć,ale kołonapędowe pękło..Jeszcze chwilaa 10 miecz - padnie wszystko,zapadnie się od środka, obawiam się... może niekoniecznie zło forever,ale ... coś kkojarzęzło od s,asiadów i mojej rodziny idące... Diabły są manipulatywne i i żerują długo, w końcu coś popchnie jak w przypadku innych albo teztrzyku pisu w kierunku 16/- kryzysu.

My z Tab też przeżywamy wieże... różne związki ,niby chłopcy rzucali, myśmy pomagali i co?
      wzorce nie takie,czyste miały na dniach wyjść do ludzi - koleżanka wróciła ze spotkania i mówi,że zobaczyła ją teraz w pełnej krasie ;D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka