Dodaj do ulubionych

Przesłanie dla nas...

26.11.20, 15:49
i chciałam żeby to była jakaś pozytywna wiadomość pełna energii na rok następny.
Niewolno jednak karczmy prowadzić jeśli chce się być np. ochroniarzem ito Tarot wykazał w mig, "wieszając "mnie od zaraz, oraz koncentrując na 2 Pent, i paru kartach negatywnych, nawet nie pamiętam, tyle ich było.
Trudno zresztą po publikacji "haraczu" - "po prostu" ceny będąwyższe, ok. 2zł skoczą "małpki", abo jeśli toś ma i ogląda niesieciowy telewizor, ogólnie nawet nie przeskakując z jednej grupy do drugiej wydamy naprzessanie przez księgowego PITu więcej pieniędzy.
Nie chce się tylko trzymać już tego rządu, i tak kaczki boją się katronikowej agresji,na święta wg. snu trampka wyglądało by to na zawieszkę na choinkę w postaci dudy - Diktatury -oraz niepełnego wymiaru pasztetu z aczki i innych ptaków domowych.. w postaci skórekz kaczki, reszta jaksię dowiedziałam to mieszanki wątróbki z kury itp. Żal patrzeć, białka sojowego może jeszcze...
Co do krzywej Laffera,jestem po MOICH studiach, rzecz jasna, w stanie narysować czy opisać dane dot. rynku makro i statystyki mniej więcej, ale to co widzę,- jak nie zaglądamy pod kołderkę tak, to inaczej,nieustanny horror obywatelski powinien niejeden rzond pozbawić władzy .
Upadła by w tym przypadku wypowiedź Loli o Białorusi, a mojao autorytarnym rzondzie pozbawionym kontroli gotowym do wysysania wampirycznego.
Lolu, ja Białoruś żeby nie powiedzieć w postaci odczytu "para" mam tak samo jak dawniej, niech im się wiedzie z Kołem Fortuny kontra malutka z 1 pozytywem Asa Den bieło - gooska . Oni nawet język mają rosyjski, nie tylko poglądy.Znam go trochę, ale to nie pokrewieństwo Słowian Zachodnich.Zreztą,popatrzywszy an mini- sterowalny rzond Patki i ł.o.ś. - ia to ja nie widzę z nimi żadnego pokrewieństwa,to młodzi agenci od 4 miesięcy w Pis.

To tramp chce się go pozbyc na zawsze, Iranu zresztą też,z bo "wpadł" w sprawkach uran,zabójstwie wartym milion - Floydaęt juz się pozbył, a pod adresem "jaja" ma niewiele warte dwa dukaty.
Polska po wprowadzeniu nowego progu podatkowego GKielichów/-
Sprytni notabene ci redaktorzy, znać, że się znają na rzeczy i nie wypuszczą pałeczki.Poważnieje za to znów nasze pisemko,oby tak dalej, Również b.komentarzy jakoś krócej jesteśmy u widelca.
Tymniemniej 15 - Diabeł sugeruje, że Diabeł tkwi tu i na snie opuszcza,my nie posiadamy bowiem jużwpływu na sytuację, i można było nas wyzwać bezkarnie od hołoty,jak kiedyśw przypadku fali protestów przy Kościele Mariackim i kryptach gdzie zawieziono zamiast 1 dynastycznego króla - 1 chama.Brałam w tym udział na Facebooku, więc wiem.
Ci 'poslowie" i mini- strowie to jak bliźniaczy premier - chyba i genetycznie zarostu męskiego nie mają.
produkcja jaj z hormonami i podwójnym żółtkiem powinna zostać zakazana, wiem coś niecoś na ten temat,A kiedyś znalazłam same bliźniacze jajka z fermy line 3.
Tytułowa 2Pentakli - drobne pieniądze bez znaczenia i chwiejność naszej gospodarki dyndającej jedynie w widoczny sposob...Po prostu,będzie kupować się mniej i rownoważyć rynek inaczej.
Ja już teraz kąpię się mniej i zużywam 2 razy mniej prądu niż babcia ogrzewająca dom w ten sposób, czy ojciec, puszczający sobie Tv -ja tego nie używam jak i kumple informatycy wcale, m. in. z powodu głupoty kossmicznej.
Czy rzondu rogalików ciotuni się pozbędziemyiPatki,włosia? ?Niestety,opcja kryzysowa15 diabeł/- trzęsie układem, 3 Kiel/-

czy głupot w tv się pozbędziemy - 2 kiel/-.taaaa, nie jest to małżeństwo z serialami i wojewódzkim,kryzys dna nastąpi.

Proszę więc o karciany komment do tych podatków...
QKielichów to oddzielenie mnie od tej sprawy i cudzej karmy.
0 - Głupiec, 9 swords - szaleństwo dla wielu przedsiębiorców,sezam - biznes się nie oworzył, sieciówki nawet utoną,
Czy ta świetna info da nam przewagę ucieczki ?
Nie, 7Miecz/- - zbyt wi elu będzie trudno uciec z biznesu, manipulacje już zatwierdzone, a żyć z czegoś trzeba,zwłaszcza że ZUS też uderzy po kieszeni. Mnie ani na sprzedaż czegokolwiek za 1431 ani za 1450 nie stać, za uzdrowienie natomiast siebie nie pobiorę po chams u podatków,u mnie Katar - panstwo bezpodatkowe,KWA.tery kraj.h.owe wolskie gdzie indziej.
Przesłań dla wszystk...brak mi słów, dia - 15 show się skonczyl, wiecej pytań nie będzie.
Czy... firmę ochroniarską typu GROT. Kacz i zestaw da się założyć zatrudnić wykorystać dostać opłacalną kasę - As den.Tak - tylko chcieć.Kościółek nasz chroni za to Gott - inna firma...pytam dla porównania o przyszłość, info....
As Kiel/- my od dołu coś pukamy, uderzyło w nawet tu. Nawet nie pytam, ile naprawdę zarabia więc Gurudeva.
na pewno więcej niż Kościół, gmina Ursynówek warszawski,toksyna z daleka wpijana cierniem.
uwaga więc - za "małpkę" zapłacicie nie 8 czy 10 w Biedo -nie tylko (bogatko - tak) - 12 zło9ciszy od nabliższych świont a po 1 będą więcej staruszków na organach mordować.

wasz umiłowany święty satyryk., wstrzymane zostały Boskie Podatki
7 buł. /-

Niemożebne... To karma?
Obserwuj wątek
    • lola1104 Re: Przesłanie dla nas... 27.11.20, 22:33
      To jak te małpki tak podrożeją, to może alkoholizm się zmniejszy w naszym narodzie? Jak to widzisz ......
      Sytuacja podatkowa od nowego roku
      Rycerz den /-
      Krol den /+
      7mieczy /+

Ależ ciulate karty , idzie dno dna
      • magdalena.1230 Re: Przesłanie dla nas... 28.11.20, 00:12
        Wszystko podróżeje, jak produkty droższe to i paliwo pójdzie do góry- ehh co to za logika .
        Pieniądze złotówka dzisiaj dużej roli nie gra.
        Mieszkania przez tą całą sytuację z covid poszły do góry jak szalone za np. Mieszkanie 30 metrów tj.2 pokoje kuchnia łaźiebka w tamtym roku 125-130 tyś. Obecnie cena za m2 = od 4 tyś do 5 tyś.
        Masakra - Jedno mnie zastanawia gdzie młodzi ludzie mają zarobić ,gdzie dorobić się aby coś mieć na starość. Jak większość pracuje na zleceniówkach śmieciowych- Kogo dzisiaj stać na zakup samochodu, mieszkania bez kredytu ??
        Sytuacja jest straszna a podobno bezrobocie wg statystyk jest niskie Koszty utrzymania są wysokie w porównaniu z tym co zarabiamy .
        Kupując na wyprzedaży, ok kasa zostaje, kupując tanie jedzenie z niższej półki można przeżyć.
        Teraz do tego Zakopane...górale wściekną się aż tylko czekać jak wyjdą na ulice .
        • camaretto Re: Przesłanie dla nas... 28.11.20, 13:59
          u nas w wawie 10 000 nawet od dewelopera, i nikt naszego trawnika dla psów nie kupuje, całą stację metra, my się chyba...mścimy, mówiącszczerze, Biedronek też... nie każdy chce,woląnadpłacić niż tam, po tej aferze TV że źle ludzi traktują, klientów, palety kobietom każą wozić - mają przegibane.To nie dolny śląsk, gdzie jedyne delikatesy i garmażerkę oraz piekarnię ma mój kolega, i jakby babcię struł, to by popamiętał ;D

Przesłanie autentic dla nas chciałam, od, teraz wszystko na nowo - od Kart LeNormand i sił wyższych - Trumna Podróż (stateczek piękny na karcie)...Zapomniałam, ale to takie ostateczne karty, że nawet sen albo medytacja nie wpływają. Ta i się to ukazło od wyższych sił. Zresztą - wszystko podrożało, nawet porto nie liczą, tylko Euro i ..200 zł do 300 na każdym produkcie zagranicznym gitarze,klawiszach - , ja 'zarobiłam' na tym refleksie z kwietnia, no i szęśliwa jestem,jak mało kto, przed wirusamiściągnęliśmy z półek co się dało.Ale tak naprawdę bóstwa dają można sobie wierzyć w hunę czy w Indiach, Japonii.. . mnie w medytacji to nie robi różnicy. oeżance np. tak, onado kościółkamusi,ja mogę, onapłacze wstrachu o życie dudy, jażeoszukuje - ona że głupoty piszę ;D każdy swoje polewum.
          Dobra,przeszłość - terażn. - przyszłość. Bo zapomniałam co bylo, tak szybko poszło w ruch...
          jest jednak z przeł.
          wieża - stabilność w le normandach
          Koniczyna - ekologia, to taki kierunek eko - chcemy stalerozwijaćatawojne coraz gorsza zpisem, kościołem, o ekologię...
          Statek - jest w końcucośdalekie i podróżne, wpływyświatowe, z zewnątrz...
          Przeszłość - Księżyc,Trumna,bukiet - trzeba tu to włożyć,bajki się zmienią,co i ktoumarł - będą spać statystyki, chowają je po tramku głęboko...opłakać,ja i prezenty potraktować, sławęktórąsię miałood losu kobiece"ja" ono pójdzie dalej,do śmierci związani, a piękne chwile zapamiętać, jako prezenty -bukiety ściętych raz kwiatów przyjąć. Teraz na
          Ryby Klucz Dziewczynka ( Pieniądze, "How To", zabawa i przyszłość - nowei niekoniecznie może bezpieczne - przekuć stare, bo życie jest terażniejsze. To co dziś uzbieramy, to będzie ważne, to terazbędąwłaśnie kasa n przyszłość nieewnąiidee , toteraz nadziejananowe,walkazkobietai razem z ulotnością wenus i Księżyca w opozycji niby dobiegakońca, Jowiszwnastępnym roku opuści raz na 12 lat układ jako rządzący obóz,pozostawi jeszcze Saturnai Plutona - alewAmerwygrał Biden,nie powiem,sami chcieliśmy imamy dobre efekty... możewięcpotrzebni byliśmy w tych układach, jako kartonik i dyktatooraSaturni Śmierć, hjego niezmierzony sygnał - czas... \
          Niesamowite jest oddzialywanie tych sfer jako obraz w teleskopie, materia bliska się robi - ale czasoprzestrzenna struktura w lata świetlne układa,, śmieszni my ,mali w Kosmosie, anwet jeśli narozrabiamy, to spuściwszy sobiegloby na głowęnatychmiast po .. zginiemy a wszechświat i jego wczesna młodegwiazdy będzie jak i jego natura miał raz - 200 kelvina,raz+300 albo i 1500 głupich stopnii nicnie będzie nas w stanie uratować od antygrawitacji,i antymaterii na naszych malutkich z dykty stateczkach.Stateczkach wyobraźni.

Przyszłość - Rozdroże,decyzji - Wieża stabilności - ,Ptaki przemijania.
          UUUps?wróciłam,ale koty - zwierzęta Neptuna też tego widoku gwiazd i nocy usianej mgławicami -nie zapomną. Nie wiem,mamy etykęi zainteresowania zolegamizławi szkolnejpodobną, nawet nie musimy siępytać, nikomu krzywdy nie chązroić,przed GMO osrzegają...karma takaleciżedym ale dopalamypozytywnie. dobra, nie chcę chrzanić, chciałam być nie tylko muzykiem ale i astrofizykiem..Takim na przykład ...profesorem,a niby nie mając dyplomu sama musiałam ustalić kierunek i czas,bo by mi zycia nie starczyło na bieganie za pracą i czekanie ... NA - to ta przyszłość, przemijanie,Rozdroże... ;D..?" Dziś pierogi, dzisiaj bal... tylko ...koni żal"

Ta że - co dzisiaj w zabawie nawet wymyślimy - to teraz "sezamie otwórzsię" choć dla wielu z nas to i radość, mówiółam i zabawa,dobra czy zła - o tym zadecyduje Rozdroże , nic nie jest stabilne niby,ale ta płynna struktura to coś do czego musimy mieć szacunek. Jeśli bowiem pójdziemy jednądrogą - nie wrócimy z tego zakrętu. możemy tylko miec mniejsze czy większe poczucie stabilności - jak w przypadku wieży czy Ptaków.
          Nei powiem - takie to wszystko trywaialne...;D - ale kto o tym myśli?
          Mnie się jedna skojarzyła jeszcze zespołu "pogodno" - piosenka
          "Na rozstaju dróg
          Ruda paskuda rozchyla swe uda..." I tak cały czas.

;D
          Na Marszu Niepodległości zatrzymano 300 osób
          A chrzaniono, że niby nie demonstracja tylko kibice prowokują i huligaństwo się szerzy...!!!
          Napadnięto i sprowokowano demon - trację anty kaczystowską, tyle, że zwierze dostały racą na dachach.
          Na nie wyszło " dom" - gniazdo własne i stada, choć ciasne,w szoku biedne były, dałam im antybiotyki i antyszokowe.Niech zdrowieją,osłonięte przed niską temperaturą i wiatrem.
    • camaretto Re: Przesłanie dla nas... 28.11.20, 04:45
      bardzo ciułate...odpiszę później bo nic nie widać,ale za ekonomię to Duda już wcześniej metodą aklamacji "dostał Nobla" jak i Gowin, ja wiele natomiast znam od małego i tych eksperymentow psychologicznych, i tych Lafferów z domu ślacheckiego, i szkoły gimnazjum w europie, i nie widziałam głupszych politycznieskładowiska dykta tury politykóff... Nas na Uniwerku uczyli ja obliczy,ćkoniec statystyczny takich bzdur a nie 'pakowania w demografię" typu Mao vide parka Tusek - Schetyna ,myśmy świadomie wymrazali demografię, a nie robiliśmy za ofiary losu, to kosmiczna pomyłka...
      Ale gówniarze nie zrozumieją że tak naprawdę ich gówniane 5oo+ to jak podniesieniepłac czy emerytur, potrzebne potrzebującym i proszącym z rączką, a "obostrzenia" i podatki to jak reglametacja pokarmów czy usług. Debile jeśli się nauczą tyle ile uczniak ze szkoły w Ameryce z koronką zdawszy pseudoegzamin, to się z IGNoblem (I Got Nobel... dostałem Nobla ,mam Nobla!!- symbol najgłupszych idei na świecie!) doody da jedynie porównać,Trampkin' show., IGMillionaire....
    • camaretto Re: Przesłanie dla nas... 02.12.20, 16:41
      Lolunia, teraz z racji podatowych widzę już że nie tylko; ja prbuję zejść z podatków.. węglowodany myślałam że na patelni z jabłkami będą, bo cukru nie jadam a podrożeją, wiadomo danonki i cola ,jest tam tyle cukru, że milioner by się nie powstydził, myśmy na tym rośli,ale to niezdrowe...zęby psuje, słodziki konieczne.
      Tylko te małpki widzę po sąsiadach i sobie,że idą w szwach...klawiatury tylko coraz bardziej zepsute, no i magdalena maria rokwita dostał pracę, ale chciał w ochronie, sugeruję żeby nie w policji, jak chciał kiedyś Lukrusia a japrzyznaóam się ledwo z olącool, że niedoszły sędzia śledczy, były jasnowitz - detektyw czy pani prawnik od karniaka zmieniają opcje na bardziej boskie.
      U mnie bozia zrobiła na max, żebyśmy znowu na betonie coś przynajmnie j więcej widzieli, zamiast pryzmy piasku i łopatki, to samo poglądowo kizianuostra...
      Czy jedyny w przyrodzie odpowiedni kaczki zostanie jako ulubieniec z popularnego cartoon po publikacji zdjęć 10- 60- letniej Toy'i (zabawki)Jackson(vel Jatson?) wpodświadom0ości tłumów czy ktoś - - babcieróżąńcoweczy podobnie-to zmieni i kto/
      9Mieczy....Oooojczyzno moja, k.oronka do Maryi ...
      Czas zaczynać i zmienić semantykę samemu...choćby w fotelu tapicerkę i mury rwać.
      Klawiaturka rwie też, konteksty a serwery ani w banku, ani u operatora nie działają...
      I pomyśleć, że na to wszystko wymyślono takie jedno głupie słówko - PRZEPRASZAM
        • camaretto Re: Przesłanie dla nas... 03.01.21, 15:06
          No i sprawdziło się ,górale wyszli na ulice miast, w warszawie poduszkowiec?
          TV afera, nikt nie chce mieć z "nimi " do czynienia, sylwester w atmosferze wrogości do Tvp "sylwester Marzeń" nie tylko rząd unieruchomił za program i zabawę, ale i... hate poleciały, wpisy na necie były że zespół Zakopower - współpracował z "nimi" w ogóle, że wystąpił Karpiel - Bułecka.
          I co? Jak w mordę strzelił.
          Zrządem też nikt nie chce współpracować.
          Podobnież "uwieszone "ma Gazeta.
          Za kłamstwa i współpracę z rząda - mi uwiesiłabym choćby po razwtóry, bo WYGRALiŚMY rządy autorytarne,będą ku końcowi,Biden jest!!! - niezależny demokrata wygrał wyścig o władzę i administrację rządową. Ja już ze swoimi żartamy się zameldowałam wcześniej, po mnie poleciały FOX News, i kobiety trump...teraz wszyscy się śmiejąi o więcej ułaskawieńwzgl. szpiegów radzieckich proszą.
          Ale jaja...
          Co jeszcze się sprawdziło - walka magdalenki - Karolinki ruszyła z posad, praca się jakaś znalazła.
          To przebranżowianie coś dało, tak trzymać ;D. Praca to business, nie ma nic świętego - nauczyła mnie 25 lat temu pewna Amerykanka. A że u nich gorzej niż w Polsce było...?
          Ktoś ma jeszcze jakieś supertrafne na podsumowanie 2020?

cam
          PS> Powróżcie mi proszę,jak ja mam się odnieść do zakupów, kasy w kieszeni brak,lodówa się za to zapełniła, "na zaś'kupowałam - a bozia darzyła, to tanią kiełbaską a smaczną no konserwanti po 20 zet, to za 20 zet syrkiem bladym Maasdamers czy podobnież... I nie miej tu 300 litrów chłodziarki!
          Ale 500 zet jak wydam to koszmar będzie, na betonie zostanie ryska po mnie, to wszystko na co mnie chyba stać,bez żarcia...sad
          Z drugiej strony, jak ceny polecą w górę, to tylko Dudek dostanie musowo Nobla z ekonomii... My będziemy musieli im podatki płacić,a pana Patkę przepraszać w dykta - turze za podjazdy....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka