Dodaj do ulubionych

Błędna? decyzja...

03.12.20, 09:33

Sprzedaż mieszkania miała być niby decyzją dobrą...byliśmy z menem podobnego zdania, w nadziei że jako osoby wysportowane i dobrze wyglądające znajdziemy jakąś pracę... jako "złota rączka'.Inteligencja, rzecz jasna jeszcze zaputina, przestałapo jakimśczasie być inteligentna,karty więc swoje, z 2 Mieczy. Osoby zkolei z rodzin naszych coraz starsze, my samotni niby ze względu na dzieci, które przecież oboje chcieliśmy mieć. Zostaliszmy jak" anna z kawalerem pod szóstym numerem, człowiek przestał wmiędzyczasie dążyćdo czegoś, a osoby starsze zrobiły się nieprzesadzalnei przesadne.Ja nic dalej nie mogę, bo oddalona osoba loat 90 to ciągły strach a że się znów przewróci a że lekarz który się opiekuje będzie kwękał,bo ma jeszcze chorych z urojenia na co- zVidy. Tego temat jasny...
Czy sobie poradzimy z politykierstwem, malwersacjamii koło pseudoepidemii i psychozą?
8 + Tak,nawet sądownie. Sprawy idą w dobrym kierunku,popchnąć machinę politycznąw czase wyborów widocznie należało, wygląda lepiej niż Lola pisała, rozwali się, o prawo.
Jednak ja... zostałam bez wpływów,mimo wszystko do aktorstwa ani innych fajnych zajęć nie wrócę, niektóre choroby wyglądają na zastałe już. Koszmar bo musimy z osobą starszą tkwić, jaw lepszych warunkach, bo z windą,ona na bocianim gnieździe,jednak nawet jeśli do 100tki dożyje,albo i dłużej - daj bóg, i tak długowieczna, będzie musiała jakoś u mnie się...zatrzymać,nawet jeśli ten moment odciągnę... nic nie daje walenie głową w mur,rozdrapywanie ran, i nieświadomość spraw rodzinnych mnie coraz bardzie przeraża, bo wszyscy się w poczuciu wolności własnej zestarzeli, odpowiedzialności prawnej wziąć za nic... nie chcą, ja za to tkwię w... "pułapce", który pierwszy "da ciała".
Karty na tą sytuację nie wróżą teraz najlepiej
5 den/- , to koszmarne długi na które oni narażają mnie,uzależniając moją sytuację od siebie i swojego braku wartości,intryg.Ja niby dniem dzisiejszym... pozbawiona jednak ziemi pod stopami jakoś,czuję się na grząskim terenie,wypisz wymaluj symbolika berobocia też, powszechnego w Polsce.
Czy zostać tutaj, w aglomeracji? Wtedy to była dobra decyzja, kumpel płakał też, wszyscy oszukiwali,cieszą się jedynie z pracy.
9 - Tak, widać, co siędzieje, ja też - coraz starsza, kłopoty zdrowotne nawet jak wyzdrowieję to na prowincji i bocianim gnieździe ... a,właśnie.
Co z tym?
6- pokochać rodzinne strony na nowo, może cudowny lek się znajdzie, bo klimat nie ma sobie równych,leczy ,sanatoria tam są, jak i w Wawie.
Babcie - a tu się zdziwiłam - cholera-
NIE dane mi było "podkładki" wypadającej z talii zobaczyć.QDen/-... a szkoda. Dalej humor sytuacyjny kart:
10Buław /- Nic nie robić,mam ich dosyć, niech siedzą tam. Tu nikt ich nie lubi, nawet jak ma Alzheimera,to nie pożyczy nawet samochodu, żeby choć je przewieźć.. Wszyscy ich toksynę widzą,zwłaszcza w starszym wieku.
Lekarz - czy da sobie z nimi radę?
7Mieczy - tak,ma niedaleko...kłopotów nie będzie.
Intrygi reszty - zabezpieczona trochę, pytam, bo dziwnie sobie to wymyślili,krętactwa to była jasna sprawa już dawno....karty już dawno sugerowały, że prawnie niby będzie w porzo,8 ale teraz coś się dzieje :
9 Buław/-spadek z niedosięgłej pozycji, boję się nie bez przyczyny, że te sytuacje (podkładka 7 Buław), to nie iluzja,tylko zmiany psychoenergetyczne w aurze.Jednym słowem, czarna polewka i aspekty podzieliły nas i basta.
Co z kawalerem?
2/- Nie brać dać mu na dziś kosza, nie chce to nie przychodzi...
Łeee,Tab...!!! Naprawdę wygląda jak znany aktor i ...lubimy się ;D
Kierunek w tym wszystkim dalszy...?
O, wyrocznio!!! Iskro bogów!!!
G Denarów+
Iść małymi kroczkami naprzód, dziś osiągalnymi. Cieszyć się z powrotu do instrumetów,jużwcześniej zasugerowanej twórczości 17 Star. Wyraźnie wspieranej przez siły wyższe finansowo, ryki moje powstrzymujące w sposób cudowny, mimo że upadam w materialny świat co chwila,nic dziwnego,ja dziecko lata, teraz depra zimowa i opozycja Słońca. Cóż... trzeba otrzepać się i iść dalej,bo zły czas jest dla wszystkich.
Jakieś dyskusje mimo poparcia przez karty swojej decyzji?
Dlaczego karty nie kupują teraz siedzenia "na siedzeniu", i akceptacji starej struktury-
Księżyc/-
???Dlatego że, kobiety biją? Nie mam dojścia do popularności?Nie wiem, jak to traktować...
Pomożecie?
Obserwuj wątek
  • magdalena.1230 Re: Błędna? decyzja... 03.12.20, 19:47
   Trochę Z innej beczki jak masz pod opieką starszą osobę to idź do mopsu i zgłoś powinni Ci dać zasiłek na opiekę nad osobą starszą.
   Jesteś w takiej sytuacji że nie możesz podjąć pracy bo sprawujesz opiekę.
   Patrząc na karty 5 monet - Sytuacja trudna, kurczą się pieniądze, wiara w siebie maleje ,sytuacja stresuje OMG +Nie lubię tej karty bo zawsze czegoś brakuje "Po prostu z pustelego nie zrobisz pełnego.
   9 buław i 7 buław - Walka z uporem ,ale pewność maleje .

   Napisz jakie wszystkie karty były - pytanie :karta
   Albo cały rozkład wklej z pytaniami.
   Bo trudno zinterpretować jak nie widzę co to za karta i pytania nie ma ?
  • camaretto Re: Błędna? decyzja... 04.12.20, 01:02
   Niby tak jest,ale babka nieprzesadzalna coś, nie chce zamieszkać w warszawie,więc pod opieką jej nie mam,ona na rencie nigdy nie pozostanie,bo to nie Alzheimer,była wybitna, i ma komputer w głowie a nikt jej nie lubi, więc ucieka przed decyzjami, jak może najdalej a karty sugerują w 10 buław,żeby jej pozwolić przeciągnąć strunę.

   Co robić, kiedy dzieci ani męża nie ma ?Utrzymania zresztą też nie? Ten dzwonek Cameron Diaz tylko przeżyła, a ja coś chora jestem...
   Koledzy z kolegami zaprezentowali mi co mogli, ale oni też nie święte Mikołaje, pod choinkę potomka nie dostanę.
   8 Pentakli - tłuc kasę,reszta przyjdzie sama ?UUUjjj.

   Po co ..ciemną nocą? -
   AMieczy/- ... ;D ...
   Mam wszelkie dane na F7 w miejscowym domu dla depresyjnych,znaczy na nieuleczalność, jak nie będę przynajmniej kasy mieć ;D- czyli na alimenty jakieś nie ma co liczyć, robić należy egzaminy eksperckie, nowe rzeczy, naj - fajniejsze,stałe jakieś procenty wymyśleć, doskokowo też jest możliwe,żeby odbić finansowo, bo takie a nie inne czasy nastały. Reszta to tylko chrzanienie,tu likwidują fundusz za funduszem... nie liczyć już na znajomków.
   czy mam przynajmniej szanse na partnera?
   4. Tak.oczywiście, Władca jest, jeden mnie lubi inni też nie są tacy niechętni... Tylko zdrowia trzeba chyba więcej, choć jest duża zmiana i tak.
   Jak to będzie z emeryturami czy rentą?Politycznie?
   zamotało się... 10 Mieczy/-

   Nic nie będzie, koniec pieśni. Nie ma co, z PiS nic nie wypłynie, jedynie przetrwanie.
   Resztę dopiszę jutro, nic nie widać a ... dobiło mnie ;D
    • camaretto Re: Błędna? decyzja... 04.12.20, 17:52
     Tak notabene, to chyba to samo co dla inwalidy - miałam to k iedyś... tyle że dla 1 grupy inwalidzkiej i do Ratusza sięidzie, no i nie możeszpracowaćw ogóle, traktującięjak tańszą opiekunkę, ale masz Zus i NFZ. Kumpela poszła do pracy na staz za 3 grosze,byle tylko nie, no ale jak nie ma innego wyjścia?
     Nie,babka sięniedała i ... wg. kart nie da załamać, a lekarz ... chyba też nie,nie to zwidy dadzą jej inwalidy.Nawet geriatrycznym porakowcom nie dają...
     za to zwidy pseudopolityczneleczą bezobjawowo na koronę, a szczepienie psychologiczne być musi,od korony - bo to był niby millioner i b. prezydent.
     Bo im bombę wstawi...
     Nieee! Biden jest już prezydentem, a Melania się rozwiedzie, to nie będzie miał tyle kasy.
     Demokratom gratuluję, sugeruje na razie dobrze dla obozu władzy i Bidena - K Mieczy+ na prezydenturę.
     Lubię ich, mieli noblistę ekonomistę w zespole, w ogóle niegłupi zespół.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka