Dodaj do ulubionych

Donice Tarotowy Portret Partnerski

09.12.20, 13:38
Cześć!
Czy mogłabym prosić o pomoc w interpretacji Tarotowego Portretu Partnerskiego?

1. początek/dzieciństwo
2.rozwój/wiek średni
3.okres końca/wiek dojrzały
4.problemy i trudności/podświadomość
5.wspólne cele i plany/świadomość
6.przyszły rozwój/nadświadomość
7.zadanie/misja
8.sposób na wykonanie misji

Sposób rozpisania: ja + partner=wspólny wynik
1. Mag (1) + Wisielec (12) = 13 Śmierć
2. Kochankowie (6) + Pustelnik (9) = Diabeł (15)
3. Głupiec (22) + Słońce (19) = Słońce (19)
4. Rydwan (7) + Świat (21) = Kochankowie (6)
5. Kochankowie (6) + Kochankowie (6) = Wisielec (12)
6. Śmierć (13) + Kapłan (5) = Księżyc (18)
7. Rydwan (7) + Księżyc (18) = Cesarzowa (3)
8. Słońce (19) + Słońce (19) = Wieża (16)

Z góry bardzo dziękuję!
Obserwuj wątek
    • camaretto Re: Donice Tarotowy Portret Partnerski 10.12.20, 05:57
      To ci przedstawię może inny system,bo ten dostosowano niby na podstawie astrologicznej, w Tarocie niby naszywasię to ... rozkladem. w praktyce - godne zastosowania są raczej pytania o przyszłość czy dobranie sięzwiązku,tak nazwane to nie widzisz dokładnie co takiego masz na myśli.Madzia ma zatem rację, żeby z tych nawiasów starać się najpierw coś wydobyć.Numerogicznie te tzw.donice tote,ż zagadka, podobniejak brak odniesienia, w jakim systemie właściwie stawiasz. Inne mają znaczenie karty dociagane, jak np. u Lukkrusi, inne - bez rewersów - trójkarcianki syntetyczne, jak często u nagietek - ja odwracam a oprócz tego stosujęwielokarciany system, ale nie tylko - wrozładach często 1:1 mi wystarcza, oprócz jednak informacji zprzełoąenia, osobnego Sg wróby którą ciągnę osobno - albo wcale, to mó nibyj KrzyżCeltycki nie jest podobny właściwie do niczego.widziałam natomiast że siętam u ciebie cosik dodaje Tylko co?.
      I co tk właściwiechcesz od ...kart,bo takie mamy hobby główne i na nim się znamy najlepiej.
      Masz u mnie albo Podkowę - piękny rozkład na przyszłość relacji z noname, noface,nie wiadomo kiedy urodzonym xem - patrząc po pytaniu w rozkładzie moim ulubionym - Izydy albo Podkowie - przeszłość, teraźniejszość , przyszłość - 3-6 miesięcy, (czasami ci się "na głowie" spełnia), związki ze społecznością, możliwy wynik twoich wysiłków.Rada Tarota pomiędzy tym. I znów - na dwie osoby osobno inaczej to działa, inaczej razem.Toniby raczej prognozy,jesteś wtracie analizy związku, ale są takie karty czy sytuacje,które tw. karma nie "ruszy" i dobry wróżbita... no,też. Często też sygnalizują, jak rozwinie się sytuacja karty, ale... niekoniecznie.
      Opcja dwa - widęw przypadu par z kłopotamii częściej "na tapecie"to problem dobraniowy,który wymaga od wróżbity nie tylko analizy niby przypadkowych kart,ale i sporej inteligencji społecznej,czy psychologicznej.
      Chociaż... niekoniecznie, inaczej nikt by nie szedłdo wróżki,tylko do psychologa ;p
      Napisz o co ci chodzi, ale dokładniei z kluczem to w symbolice postaramy się ci pomóc, w końcu horoskopy czy numerologię... no... też stawiamy,ale jak widzisz - nie taką.
      Doniczkowcy zresztą są czasami "inni" - mają multiilość drobnych koniunkcji w całym horoskopie.
    • camaretto Re: Donice Tarotowy Portret Partnerski 10.12.20, 06:57
      dwa (przepraszam za literówki, nie widzę ich kiedy piszę posta, word u mnie działa inaczej, iacznej serwer.)
      To raczej pytania do rozkładu portretu numerologicznego albo astro. To samo - okres "końca " - czego tutaj szukamy, bo nie wiem,do mnie klienci jako doradcy, przychodzą tuż przed załamaniem oczywistej,jak się wydaje, relacji, z dziećmi albo po 25 latach małżeństwa... np. przed śmiercią nierozerwalnej niby sytuacij.Często tę śmierć widać jedynie w horoskopie partnera. Albo jaki nadświadomość ma wpływ na przyszły rozwój partnera, jeśli on w Nadświadomości - tzw. duchowości indywidualnej ma...kartę Diabeł?(moja niedawna analiza związku u magdaleny1230 o ile pamiętam, pure wampiryzm, 20 lat stażu ale ona As Kielichów, on Demon). Śmierć wisi w powietrzu. czego właściwie, pyta madzia?
      Nadświadomość czy tw.jungowski archetyp? To 2 różne rzeczy, to samo technika - magicznalub randkowa a praktyka- koleżanka chciała już parę razy znaleźć dopiero partnera dzięki technice Huny,z różnymi randkowymi miałaby różne portrety
      Misja nie - indywidualna przy związku nie prawomocnie czy liczbowo bigamistycznie związanym nie ma sensu,to samo jeśi chodzi o 3 związek - każdy np. z dziećmi z inną osobą.
      ???
      Opisz się prosimy, bliżej, bo tak czujemy się jakbyśmy gonili w piętkę. Mnie przez lata karty sugerowały różne związki, ślubne czy nie - w końcu,zaczęli nas mimo wszystko wiązać z przyjacielem z dzieciństwa,kochaną sztuką ale z "koszem" ode mnie - karty wystąpiły z "pogrzebem". Dwa -trzy lata później już nie żył.
      Opisałam,ale widzę że wyszukiwarki pokasowano z gazety, zagraliśmy widać na full,obrzucając p.Kwęczyńskiego mentalnymi kamieniami.
      A miałam pocztę na priv.
    • camaretto Re: Donice Tarotowy Portret Partnerski 11.12.20, 11:49
      Mnie - powiem szczerze - wyszedł Bukiet i Dziewczynka w Le Normandach, bo pochyliłam się jednak nad tą twoją karcianą sugestią, ale jednakarta oznacza ... niby szczęsie z odrobiną ryzykanctwa, bo w końcu rozkochane orki ryczą razem na końcu filmu "Halleluja", każda potworama jednymsłowem ... swojego amatora. Moim zdaniem tak to jest w przypadku i związków, a chcialamteż sprawdzić okropną opcję rozkładową, mianowicie,że ona go chce uwieść, a on ...no, jeszcze nic o tym nie wie.Ale się pewno dowie. Pewna pani na "Wróżbiarstwie" sugerowała że za 'przyszłego' męża zapłaci ... 10 000 zł, byle mag był skuteczny.
      W przypadku niektórych, rzeczywiście,oprócz może 'szafy' lub bogatych rodziców rzeczywiście nic nie skutkuje.
      Ja nie miełam kasy, może stąd takie morały prawię o miłości, ale dziewczynka nie sugeruje tylkodzieci, mężunio a życzenie to ... nie będzie, zresztą, nawet sugerowana opcja podwójnych Kochanków w 5 pt.może byćpo to, żeby zobaczyć, że oboje na wydaniu są, a ja nie chrzanię aż takich wielkich głupot...6 +6 to wisielec, ale jak się symbolicznie doda to sugeruje, że wyrzeczeńtrzebamnóstwo, i sprawdzeniaprzyszłego partnera, czy chce i da radę, czy go olać. Karciany komment - no cóż, dzieci mieć chcemy, cośtam sobieżyczymy, tylko w jednym przypadku sugeruje zabawęz kimś, myślami wybiegamy życzeniowow przyszłość... i może ten WPik QPik na kartach nie bardzo dziwi. Mafioso mianowicie..też bywają zakochani. A te karty da się do takiej funkcji wspólnej sprowadzić, nawet z dzieckiem "wpadniętym".
      Mag i Kochankowie zatem to nie przelewki, 'zamysł" u ciebie jest- ale już odpowiedź partnera- trochę szokuje, i stąd prawdopodobna opcja-Śmierć. braodzewuz jego strony to samo - Pustelnik - spokojna dusza, cofa się przed kobietą (mądrusie karcioszki zarządziły niewiadomą w rodzaju Głupiec u ciebie - nie wiesz, w którą stronę sięrelacja potoczy, on się cofa.)
      Stąd napisz coś dalej,bo widać, wpływy wróżki nie wystarczają, głupiec to karta zero, pusta informacja w Tarocie,może sugerować i zły bądź dobry początek - i koniec w niełasce. Misje wszelki w tym wypadku odrzucam, patrzę jedynie na dynamikę związku oraz LeNormandy, które wzięłam do pomocy.

Pozdrawiam Cam
      (Nr.6- 'przyszły rozwój' też by się dalo zacytować - Śmierć,on Kapłan- z jakichś oczywistych przyczyn dalszy rozwój relacji małonwprawdopodowbny, albo wręczniemożliwy, on gasi, ty - no cóż, "ucinasz" )
      słońcesugeruje często dzieci,misje kreatywności razem dlaczego wieżsiępokłoniła - jakby nie jesteście do siebie stworzeni, mimo podobnych kart,jak się wydaje,bo to karta i liczba karmiczna... samotności lub rozstania.
      Jakim ci sposobem wyszło jednak z 2 "jedynek" nie dwa a 7 nie mam pojęcia. Przepuśćto przez kalkulatorproszę, bo instynkt starego matematyka i ekonomisty mnie nie myli, myślę ;D
      To samo poprzedni punkt, 7 + 9 to nie3,mimo, że w teorii pasuje Księżyc - to sukces kobiey i odbiorczość totalna medialnego mężczyzny to znów dominacjajednej osoby. Niby cośwkościeledzwoni, że cesarzowa big_grin być powinna,ale suma to 7.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka