Dodaj do ulubionych

Z Nowym Rokiem saludo!

04.01.21, 19:59
Wszystkiego dobregowszystkim życzę z tym nadchodzącym Nowym Rokiem.
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Z Nowym Rokiem saludo! 05.01.21, 05:10
   Ja też.
   Natomiast co ma być z Pissernią dobre, nie wiem,trzymam się własnego rytmu i nie wychodzę z niego nawet na spodziewane tortury u Kwaczora... bałam się też, bo ludzie mająjak już gdzieś jesteżw sklepie niemiły odruch sięgania po komórkę,zwłaszcza kiedy coś właśnie jesz.
   Cholerka,mogą wpędzić ludzi w psychozę. Mamy własne ścieżki już utarte, ale pod bidroną,gdzie musiałam pójść to koszmar - drugi sklep śmierdzi, nic dziwnego że wszyscy pogonili do tolerancyjnego ale czystego Aldusa.
   Gdzie sens takiej pseudohigieny , nie mam pojęcia
   • adoptowany Re: Z Nowym Rokiem saludo! 06.01.21, 11:51
    ,...i nawzajem Doni,a zwłaszcza teraz uważajmy na siebie,bo to co widać nie jest tym, czym zdawałoby sie jest,
    z każdej strony wyłazi czarny koci ogon umoczony w trujących oparach rtęci i kusząco macha,biedaku nie wiesz co robić to nie rób nic.'
    A.
    • camaretto Re: Z Nowym Rokiem saludo! 06.01.21, 12:46
     Czyżby mój czarny kot Roqitka czy Kusy zapraszająco macha ogonem,podłączonym naturalnie do ściany i wiesza rogi na dachu, jak powiedział pewien średniowieczny święty?
     Bo że Merukry bywał i opiekunem złodziei i oszustów, ale i normalnie myślących ... jak i ja, choćby teraz i że wymyślił ...kitarę,czyli pierwszą gitarę to wiadomo, żywe srebro ;D
     A że nie wiemy co widzimy już czasami,to prawda,prawda...
      • camaretto Re: Z Nowym Rokiem saludo! 06.01.21, 13:19
       OK wink Ja zresztą teżkocham zwierzęta,i one o tym wiedzą.Kiedy z "ronda de gola" 11. 11.20 wrócziłpoparzony gołąb,znalazł przystań u mnie a całą noc kryzysu,dostał rzecz jasna, leki, no i kotka się umarkowanie obawiał, ale zwierzęta wspólnie się zaopiekowały, i wciągnęły go do budki na gniazdo.

       Torbiel też kotkowi po bioterapii zniknęła - w brzuszku pogrążyła się jakaś dyskowa struktura pod "wpływem rąk" no i ,w ogóle się cofa z powrotem do krwi i limfy.
       Kota wierzy teraz charyzmatycznie w... psa,i to nie byle jakiego.Miała kiedyś mianowicie pieska - wilczura który odszedl, ale to co ona robi, to trzymanie łapek na wizerunku wilka z ... młotaThora.
       Kiedyś budzę się rano - myślę - miauczy, to nic jej nie jest. Śniłam jednak o ...desce.
       No i wyobraźcie sobie,kotek miał płaski całkiem brzuszek. został uleczony...!
       • adoptowany Re: Z Nowym Rokiem saludo! 06.01.21, 16:21
        ,...nic dziwnego, bo miłość leczy,..a u nas czasem w bardzo różnych i dziwnych konfiguracjach pomieszkiwaly (ogród i/lub sam dom) pies z kotką, duża rodzina jeży,oraz para kosow z młodymi przez dwa lata z rzędu,no i raz,ale na krótko, czyniąc ogromny rwetes nocą wpadła do nas kuna leśna,..
        • camaretto Re: Z Nowym Rokiem saludo! 07.01.21, 13:07
         Zastanawiam się, bo mój Rudy pędził nie tylko na pani ulubioną burzę na dwór - ale i o 5 nad ranem na klasyka rodem z kabat,słowikto nie był ale pięknie śpiewał, na cały regulator, oczywiście, w sali koncertowej Ursynów, tylo dla psów i kotóff...
         U mnie w domostwie raz mieszkały tchórze, i robiły - naturalnie - czystkę wśród kur i kaczek ze wsi. a moi kumple z Japonii byli świadkami dziwnego zdarzenia,tym razem, niestety, niekoniecznie była to miłość stadna, ale - przywiązanie do ludzkiej rodziny.
         Mieli kotkę mianowicie, i japoński las stałsię da niej drugim życiem, nie wracała całymi dniami, znikała gdzieś bez śladu, żeby znów się pojawić. Miała luksus, własne wejście w drzwiach na fotokomorkę itd itp, wiadomo.
         Raz zdziwieni panicznie wstali rano - bo - znaleźli "nieżywego" swojego kota wczepionego w gardło... lisa.Okazało się po chwili,że kotek żyje,ale jest okropnie wyczerpany, nie poniósł za to żadnych obrażeń.
         Żeby ochronić swój dom, zagryzła "dzikusa" na śmierć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka