Dodaj do ulubionych

Połączenia kart-dośc problematyczne

22.01.21, 17:07
Chciałam poznać Wasze zdanie nt. połączeń kart w konkretnych pytaniach. Chodzi o nadchodzące 6 miesięcy. Aura tego półrocza to 3 Kielichy - całkiem nieźle.
Rozkład jest długi, obejmuje wiele dziedzin, w zasadzie na każde pytanie ciągnęłaam jedna karte, ale....Tu tylko niektóre wątki - czyli te gdzie do jednej karty dociągnęłam inne, bo mi się jakoś tak wydawało że niejasne te odpowiedzi jednokartowe.. Generalnie sporo AW.

1. Najważniejsze wydarzenie - Świat plus Diabeł (upsssss?????)
2. Sprawy które odchodzą/odejdą - Słońce plus 7 Monet ( jak Słońce odchodzi i błogi spokój to niedobrze, no nie?)
3. Sprawy uczuć - Sprawiedliwość i Kapłan - już w ogóle nie wiem jak ten duet zinterpretować w uczuciach. Jakiś dół uczuciowy zupełny czy co? Za mąż wychodzić nie będę przecież. Na pewno!. Zakocham się w jakimś prawniku? No, bez jajec. Poznam kogoś ciekawego w budynku Sądu i się zadurzę?
4. Otrzymane niespodzianki od losu - Umiarkowanie/Wieża/Cesarzowa - po cholerę ja te karty dociągałam - nie wystarczyło mi to Umiarkowanie? Ta Wieża! ( brrrrr). Jest wprawdzie i Cesarzowa, ale ta ruina przed tym dobrobytem to już nie na moje nerwy. Może będzie jakiś bummm a zaraz potem pomoc od losu otrzymana w ostatniej chwilii? Ale co w takim razie robi tu na początku Umiarkowanie?
5. Rada od Kart - Koło Fortuny plus 8 Buław- to akurat zinterpretowałam sobie , ale chcę jeszcze poznać Wasze zdanie.

No, dziewczyny ( i chłopaki) - wykażcie się.
Dziękuję z góry za każdy wysiłek.
Obserwuj wątek
  • magdalena.1230 Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 24.01.21, 23:17
   Odchodzi nauka,wszystkie kursy to co powodowało że czułaś się niedojrzałe.
   Przed tobą sprawy formalne ,urzędowe, ważne umowy do podpisania ? Czyżby studia zakończone i umowa jakaś do podpisania będzie?
   Jeśli nie to ślub cywilny możliwy.
   Przed Tobą wywrotka życia o 180 stopni.
   Rzuć się na głęboką wodę a zobaczysz ile możesz z siebie dać 8 buław.
   • donbas Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 27.01.21, 22:59
    Ja już dawno po studiach.
    Ale mam ochotę zająć się nauką hiszpańskiego. Tak sobie wymyśliłam.
    Sprawy sądowe w tle. Wprawdzie nie dotyczą mnie osobiście, ale pośrednio już tak. Może ta Sprawiedliwość i Kapłan w uczuciach oznacza, że uczuciowo będę się bardzo angażować w te sprawy, bo dotyczą bliskich mi osób. I na żadne inne uczucia miejsca już nie będzie.
    Śluby to raczej u dzieci. Może i tak? Nie wiem. W moim solariuszu na ten rok solarny jest zapisana taka możliwość.
    Ta wywrotka o 180 stopni właśnie mnie zmartwiła. Pocieszam się tą Cesażową jak mogę, ale wiem, wiem...to takie chciejstwo trochè. Ale daje przynajmniej nadzieję.
  • camaretto Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 25.01.21, 14:20
   Nie mam zdania. Głównie dlatego że nie używasz kart "na główkę ", niby odeszłam bezczelniaaacko od Suligi i przerzuciłam ciężar na moją własną interpretację 10 mini arkanów oraz 22 obrazków - ale czy jakieś" ciągnięcie jest bliższe "Moim rozkładzikom 3-cy" w Lenormandach czy "syntezy" -a może Lukrussi - tego nie wiem i wiedzieć nie da się. Na ogół. Dlatego przepuszczę to przez swoje karty.

   Umiarkowanie to Anioł - Dobro Uniwersalne,w kompozycji z Diabłem - Dobro i Zło. Karty tak na początek sugerują
   ci, żebyś puściła wodze, jak mi się zdaje, u mnie na 8 Buław jest rysunek konia Odyna, ale król Bogów był jak wiadomo - trochę czasami nieco szalony. Jak i porządny wróżbita.
   Ja bym w ogóle - przy tym początkowo sugerowanym Diable,pędziła z podwójną szybkością w bezpieczne miejsce.
   W ogóle, to góra kart AW.

   Pozdrawiam,ciotunia z kawą amaretto dziś.

   Zakładam że masz jeszcze swoje 45+ jak i ja przecie - a nie że młodniejesz?

   W ogóle,same Diabły też niedobrze, investment nie poszedł, byłoby w odchodzących story na minusie jednakże, tak to mogą i dzieci odejść,może i inwestycje twoje w lekarzynę?Trza się zdecydować, bo kiedyś mi dzieci i psychologa pewnego odgrzało, kiedyś indziej gupiego lekarza... ale ja jestem w miarę pewna kart swoich.

   Jak się czujesz z tym reumatyzmem?
   I w ogóle- skąd wzięłaś dobrobyt - po ruinie?

   Niepowetowana strata - partnera, pracy, zdrowia albo minięcie się o włos z przeznaczeniem-to jest Wieża,podobnie jak i niebezpieczny z natury rzeczy Diabeł.Łzy i łkanie w poduchę - jak i Tabulkę, zostawił ukochany, jak rzecz jakąś - a później nie wyjechał w ogóle. Może to było i za karę?
   Rozkład "Podkowa' będzie, chcę jednak mieć syntezę tego u siebie i przemyśleć w spokoju i ciszy.
   cam
   • camaretto Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 26.01.21, 08:25
    Uff, uwolnić się od złogów to była wywrotka!! Leczę się teraz tylko osławioną B17 w kawie amaretto - morele gorzkie i ich pestki to są, ulubiony napój Vito Corleone- a ja teżmam Leone w nazwisku, pewno że życie z kantem nie chciało mnie pobawiać wibracji mistrzowskiej 11 jak 22 i dalsze pochodne, całkiem inaczej niż kolegów z nazwiskami przeróżnymi... często nawet i przeszły przez oko psychotronicznych szkół, to rowiedziona została i coś tam zmieniała,a ...nie mogłam się ożenić z nikim, tak że Leone mam na mór, włatca móch, i tfu-rca, cholejra, muchomór.A grzyby też lubię, oprócz cyjanków Rozzie w amaretto to muchomór na 1szym mniejscu i lentilan w shii(t)takie, też antyrakowo, jak i piwo i drożdże piwne,wszechuzdrowienie ze stanów out of control. Zajrzyjcie do literatury (już teraz na poważnie - chociaż pan Taa..deus, Soplica i spiritus sanctus też może czasami być..literatura jak się patrzy, kulturowe wspomożenie narodu o ludy czytające książki.)

    Karty moje- aczkolwiek nie do końca- muszę jeszcze raz zajrzeć chociaż jest jeszcze ciemno. Wychodzą dobre na początek - nie masz może racji że ciągnęłaś z jednej puli, bo jak masz ponad 20kart to musisz mieć albo np. 2 talie albo zwracać i ciągnąć z powtórzeniami.
    Albo - ulubiony model - abstrahując od Suligi "Mandali " z wszystkimi kartami. Ale dalej jest już gorzej, wszystko przez... z przełożenia - 3 Cesarzową z Księżycem odwrotnie - ciemna masa karty coś sugerują że męska - KBuław odwrócony.

    Nawet nie robi zwidu że ma inny system albo źle pomieszane- chciałam w to wierzyć, bo wzięłam nówki
    5 Kielichów 4Kielichów koniec story sugeruje opłakany.

    Masz możliwości - 8Kielichów w środku, kotku, ugrałaś co się da, na wierchu stoi 6 Buław- ale to już koniec,chociaż wizja jedna - 7Kielichów do tego układu.
    Dobrze mieć fotograficzną pamięć ale to juz chyba wszystko.Układ ogień - woda -myślałam że popaprany - nie okazał się niestety łaskawy - sugerujesz zresztą kłopoty natury "out", zewnętrznej. Kielichy kontra Buławy.
    ( u ciebie chyba ta Wieża nie wiem do czego doczepiona).
    Zatem jeszcze jedna - nie wiesz, nie rozumiesz,nie spodziewasz się - 7 buław UUUps ? ??? No jasne, zbyt trudne do przejazdu w ogóle .
    Czeka cię konfrontacja w 5 Buławianej , opłakana rzeczywistość - raz nie wystarczy ci jednak,popłakać do końca musisz nad tym, bo nic sięnie da zrobić ponad to co już osiągnęłaś i - z trudem - próby kontynuacji jakiejś wizji,chociaż w konfrontacji z materią 5 Buław -sugeruje mimo świetnie obmyślanego planu wywrotkie.
    O.
    Sugerowany koniec pieśni - Obok jeszcze 6 Kielichów w przeszłości - (dla ciebie to dziecinna zabawa, jeśli nie poprzednie wcielenie, obejryj jaki masz położenie węzłó urodzeniowe - to są na ogół kluczyki do tego skarbca) - to przez te wszystkie może i co zVidy albo inne "obostrzenia' - giermek buławiany, słomiany ogień,widać, że nie dajesz rady i rozpada się realizacja daszych zamiarów mimo początkowej "pary". Nawet nie próbujesz dalj walczyć z systemem , karty też nie sugerują nawet nic innego.
    Jakby było karteczek za mało (a jest ich10 - 14) - m.in 3Kielichów w SG I 9Buław ,która "wyłapuje" inne - energia 'końca najwyższego', chciałabyś to osiagnąć i tu cię nęci - ale nie bardzo to współgra z tą 7buł. niewidoczną.
    8 Buławkryzysowo pomaga - świetna jest mentalnie i internetowo - kontakty z ludźmi masz zatem dobre, chcesz to wyłapać, w SG widoczne one są też.
    To to o czym nie wiesz, ten"wilk " w systemie wydawałoby się przemyślany, Nie wkraczaj, to cię nie zmoczy. ICing mówi wtedy - Lisek umoczył ogon w wodzie- przeszedł rzekę - ale tu zrobił błąd.) - to bym radziła ja, zresztą nie rzucałam nic nowego, bo by się też i pomieszało.A tak masz tarotową syntezę tematu, mam nadzieję,że z nowym jakimś"power"
    Życzę miłych snów.

    Ja mam - oj gadane też, mam, po ojcu wydawałoby się Wadze - dusza towarzystwa że będzie.Tymczasem my jesteśmy - Skorpion podwójny z ostrym ciążeniem Neptuna + Rak z ostrym ciążeniem na wodzie..
    Zamki nam stawiać, duchom nieczystym.
    Na wodzie.
    • donbas Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 27.01.21, 23:30
     Wow! Cam! Przecie Tobie wyszły podobne karcioszki jak i mnie. ( w innych działach niż w temacie zadałam. Kielichowo- buławiano.
     Powtórka i są 3 Kielichy i 5 Kielichów , 7 kielichów, a i te buławy. No!!! Nie do wiary.! A raczej do wiary, bo my tu przecież wróżby robimy.
     Muszę swoje zapisy otworzyć i popracować z nimi i Twoimi. Porównać. Och!
   • donbas Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 27.01.21, 23:14
    Cam! Jak to nie masz zdania? Nie żartuj!
    Ano- dobrobyt wzięlam od Cesarzowej.😊 Po Wieży. Tak się pocieszam. Wszak ona sobie siedzi otoczona dobrobytem, wyrasta z ziemi a wokół same plony. Trzyma dzieciątko wvramionach- no, nowe życie. NOWE!! I tak się jej uczepiłam.
    Wieża u mnie rażona piorunem. Nikt nie spada a w tle jasność wielka. Rzadko mi Wieża wypada i w zasadzie nie zwiastowała dotąd jakiś tragedii. Gorsze 10 Mieczy są dla mnie.
    Ale w solariuszu wiele aspektów przestrzega przed pożarem. Więc sprawdzamy ten piec co chwila i obsesyjnie czy gaz wyłączony.🤦‍♀️
    Faktem jest, że AW w tym rozkładzie mam dużo.
    A w kwrstii zdrowia właśnie 10 Mieczy. Co za pech! Bowiem jak na razie zdrowie, można by powiedzieć, że w miarę. W miarę, co nie znaczy, że bóle przeszły a RZS poszedł sobie precz. Ale jest jakby lepiej. Nie cietpię już tak. A tu....10 Mieczy😣.
    Postaw tę swoją podkowę, jak wolisz swoje karty.😊

     • camaretto Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 30.01.21, 14:06
      U mnie wychodzi jeszcze-bo się starałam jak mogłam - jeszcze trochę rad "wyciągnąć" od Tarota zwłaszcza po tej Sprawiedliwościw tle - teraz też odgrzała się trochę ta energia - u mnie też jakoś tak sucho dała do zrozumienia że nic nowego nie wyrośnie mi na dłoni, trzeba popracować nad energią w ogóle - i nawidok samych superlatyw,w tle twoje własne karty - dały myślę "popis'. Koncentrowałam się jak poprzednio - na Wieży trochę datego żeby jakiś główny nurt 'załapać" u ciebie - całkiem inne karty niż u mnie,sprawdziłam w innej talii i swoje,u mnie wychodzi nieodmiennie 9 Kielichów i 2 Kielichów obie odwrócone, zdrowie nieodmiennie staje mi przeciwko atrakcyjności,mimo że "grzejemy" już z kotkiem 17 kilo nadwagi, to po 2 dniach jak rybek nie jem to mi się robi " podbródeczek" tarczycowy.

      Jeśli zdrowie - to weź coś na ten reumatyzm profilaktycznie jak masz jakiś cykl za sobą, maści dobre
      W ogóle, to kota poprowadziła mnie dzisiaj do zniszczonego nie wiadomo od czego - prosto - futerału.Rozpuszczona żółta owijka z tworzywa stała się jak gumka - tylko rozpuszczalnym 'masełkiem".

      To znaczy , chemia była jakaś 'w robocie"- jestem czystsza chemiczniew chlorze z rury. Nie grałam rzecz jasna zbyt długo - ale la guitarra moja nowa ma total inne miary wydaje się,że są contra Czechosłowacja i Bałkany (odkryłam 'Kremonę" nawet dość drogą w Bułgarii, ale ta była rozbita,biedna,rozwalił się lakier,nie powiem, w Stromboli i Alaska show - Gaia,rozbite miała klucze, słowem - przynieśli dno.)
      Kizia zatem rządzi - miałam jeszcze załapać ciebie.
      No i rady .
      Sorry, ta wylewność kojarzy mi się tylko z rozbitym jelitem tym razem,pełnym krwi...Koszmar mnie czekał, ale myślę,że dałam radę, nic nie jadłam jedynie...

      Cóż- dawaj, oprzyj się na ... dobrych wynikach,weź sobie ten hiszpański, jak już możesz, postaraj się być atrakcyjna fizycznie słowem -nadaj w społeczność superlatywy -masz ich w trochę horrorskopie, choćby dobre karty w 3 Kielichów,kontakty z ludźmi właśnie na wysokim poziomie - 8 buław , z przeszłości zostaw, kieliszki już uprzątnij, zacznij żyć - i GBuław i inne pozytywne karty staną się twoim udziałem.
      Chociaż ...o tych kłopotach to pamiętaj, głównie dlatego że te różne niebezpieczne to mogły wyjść nie całkiem przypadkiem, u mnie one jakby w nieświadomym jeszcze tle "grzeją ławę" - warto się do nich jednak przygotować. NIe ma cały czas"super', po zwyżce Yang przychodi znów Yin...

      Jak masz pozytywy jakieś więc - pokaż je,a zobaczysz ile dobrej energii jest w tej 8 buław, o której niby to 'chrzanimy bo nieważna"
       • donbas Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 02.02.21, 22:17
        Biorę Metrotrexat.
        I jak to w naszej sytuacji NFZ- czyli pacjencie lecz się sam:
        - rano strzelam sobie kielicha z 2,5 ml wyciągu spirytusowym soku z liści brzozy ( kupiony w zielarskim bo teraz w aptekach nie sprzedają tego, co pomóc może). Niedobre to cholerstwo, więc rozcieńczam trochę wodą.
        - Napary z roślinki pt tojeść
        - szałwia i melisa oraz morwa biała.
        - napary z ok 13 ziół wg przepisu Klimuszki ( teraz po 3 mies przerwa ok 1 mies.)
        - jak mnie bardzo boli, co się zdarza, to biorę po prostu tramal i smaruję maścią tramadol.
        I na razie jadę na tym. Od czasu kiedy pijam tego kielicha to jakby lepiej jest ze stawami.
        I duże dawki vit B pt Bengofama. 2 x dziennie.
        • sekatoor Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 03.02.21, 13:27
         www.medonet.pl/leki-od-a-do-z/bol,tramal--ulotka----krople--dawkowanie-i-skutki-uboczne-leku,artykul,1692800.html
         Bierzesz jednym słowem opioidy.
         Niejest to złe, zwłaszczaże rozzprowadzają to lekarze przez receptę, tylko trochę jednostronne.
         Kawa zwlaszcza z mlekiem to też opioidy... zwłaszcza naturalna, palona. Mleko z kolei wzbogaca wszystko o środki odżywcze, zwłaszcza o pochodne naturalnych substancji
         Niestety, wapń skojarzony z nieobecnością magnezu, który jest "wytrącany ' przez kawę- na tym polega reakcja przewodu pokarmowego- ma tendencje do powodowania "zapasowego tłuszczyku ", no i zmniejszenia reakcji ośrodków w systemie pokarmowym. Nie lepiej wziąć antyzapalne i cieszyć się życiem?
         Tymczasem jak uczy stara nauka
         • camaretto Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 03.02.21, 14:08
          Melisę i szałwię wypróbowuję właśnie,oprócz tego dziewannęna przewód pok. z lnem albo innymi rozluźniającymi ze śluzem i lepiej o 100 %
          Cholerka, i maścią z 25ziołami szwajcarską... powinno to wszystko kosztować
          chyba ze 100 tys. ale na razie tylko trochę tłumi ból...no i stan zapalny... Auu..
          • camaretto Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 06.02.21, 16:51
           Zrzuciłam niniejszym 17,5kg.To już będę walczyć dalej, do końca.
           24,5-24,9% tłuszczu,wody z 55%, 38% mięśni (po siłowni,nawet po odchudzaniu głód może być,ale nic tylko mam figurę lepszą, niestety jak się coś dzieje z mięśniami to jest bolesne no i połamalam na siłce rękę.Desperado, nerwy w kryzysie, zapalenia nerwów,otrzewnej natychmiast, a weszły mi tylko podczas ćwiczeń w piszczel i... pogruchotana ręka, z ciężarem pow 50-70kg to organizm damski może bez mięśni nie zaczynać, gruchotem się stajesz... ).
           Uiui , cieszę się , jestem z tzw BMI do przodu,jednak ta walka z MMA i sukcesem dała dobre efekty, dobrze że przed tym wirusem i lockdownem nawet w parę lat wcześniej daje mi pewien poziom i odporność na stres, inaczej bym się załamała chyba...Pustka, jak mawiają Hiszpanie- una estaccada.
           crying duda to se golnął jajca z teścikiem który sugeruje calkowity rozmaz mózgu bez tramków mądrzejszych tylko w gębie..
           Wolę Colę i mojego Advocota.
           W ogóle to naturalnie jestem za siłkami, że chcą odszodowania,ale ostrożnie, że to lockdown był nieprawny, i mamy za mało odszkodowań, firmowych zabezpieczeń rynkowych...Ale może to nie prowo tyllko chca ich w dwa ognie .. choć to niebezpieczne,
           Moim zdaniem to było widoczne że zależności były polityczne, i zwidy grypopodobne były powodem do wzniecenia psychoz- jak w skandynawii,gdzie zabito miliardy stworzeń,nikt jednak nie próbował jej stłumić (po co zresztą skoro biedne zwierzęta i tak umrą)ani nie sugerowano czegoś więcej niż jakoby testy u jednego źródła. zwierzęta nie zostaly też pochowane w prawidłowy sposób. Teraz sugeruje się coś identycznego w Polsce. Dla zabawy???
           Pytałam czym jest ten wirus,trochę zapomniałam.
           4Den. odwrotnie, As Buł odwrotnie, Death.
           13?
           Czy komuś jeszcze tak wyszło,bo mnie to wychodzi niby z 1. strefy że wirus jest "metodą bankierską' i tak naprawdę to jakby go nie było wcale...

           As buł./-
           Trzeba powstrzymać reakcje syst. odpornościowego i 'wrzasku zapalnego nabłonka" który sugeruje gorączka i tu dochodzimy do Śmierci...ale ja nie wiem do czego to przypiąć.
           w praktyceto ja chorowałam jak pisałam, w 2017 na coś grypopodobne i miałam nie tylko wizje, teren jednak badam szczegółowo i staram się chronić i zwierzę i siebie przed wszystkim Odpoczywamy jednak z koleżanką w "naszych biznesach", przychodzimy - fakt do sąsiadow i znajomków,żeby się.... wypłakać, otrzymać pomoc nie mobbing...mało kto czuje się choćby w pracy...
           Chociaż ja ciągle, całkiem,wszystko sterylizuję...maskę zakładam jak gdzieś widzę obcych niesąsiadów, bo my się widzimy 1000 razy dziennie, i zapominamy prztym mobbingu, niestety, że to ...UPRZEJMOśĆ, miała być i ułatwienie.l żezaczęło się od 1 wirusa i społeczność wywalczyła sobie pewien STATUS tóry stara się nam poprzez statystykę odebrać, to samo mówi polityka i prowo,które czasami potajemnie sama robię np. poprzez żarty czy ploty o naukowcach i żydowskich jakoby korzeniach Polaków- była to prawda,a koreponedncja z Braunszweigiem i tamtejszym 'magicznym' choć badziewnym instytutem i "wirusamy" powiedziała mi / nam wszystko o strukturze zapadającego się imperium..GŁUPOty

           NIkt nie czuje nawet szacunku też dla rządów PiS i .. zwidowej epidemii,dlatego chciałam podyskutować,bo tu 13 jest mimo wszystko i 'wychodzi' nieodmiennie... ciągle w tym samym miejscu na końcu.
            • camaretto Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 07.02.21, 13:07
             Aaaa,to że cholewka przestanie być mutującym z grippex... ? wiesz,z grypą TEŻ nie miałam najlepszych przygód.

             Bardzo to możliwe, jeszcze bardziej,że znając tekst sarabandy z wirusami i fałszywymi testami chcą nam statystykę uzupełnić gazem z respiratorni...
             Tak naprawdę,ta firma R&E co ją teraz Kwęczek/(Kryczek2) broni to prawda,sama miałam coś z tym wspólnego i koledzy z policji, to nie blaga, że był motyw ucieczki wręcz obsługi od tego sprzętu, kiedy ABW się pokazało, to naga prawda, naga broń...
             policja ołożyła zkoleiłapęna firmie i teraz nieskładne wrzaski,i że "miało to być na koronawirusy... ale będzie na co innego'"!!!
             Jestem w szoku, tym bardziej że "guru"razemz tym "transatlantykiem " coś tonie, dlatego podpytuję kart, bo coraz mniej rozumiem.
             Tym bardziej, że Łoś /WOŚ z Łosingtonu i Szum. off.ski orazinne laleniestraciły swojej pracy, tylko pracującały czs zp. Patką wielkości kaczuchy bliźniecia.
             Był namalowany nawet kiedyś taki żart na www.karakanen.pl - Matka Boska Jasnej Góry z bliźniętami na ręku...

             To Alien - Reaktywacja, Lolu , a teraz nie wolno go nawet odskrobać z macicy,zanim się nie odrodzi!!!

             W praktyce moje niektóre'udziwnienia" były ściśle podyktowane faktem, że wirusy stworzyły coś w rodzaju piekiełka w moim życiu.

             Na "zwykłą" opryszczkę rozchorowałam się z gorączką 40st,ledwo mnie do pracy przyjęli. Nie miałam wyrzutów,ale dali mi środki na zwykłe afty, no i przewóz. System immunologiczny trudno było nawet za pomocą leków lekarskich wrócić do normy.

             Miałam za to świetną lekarz później,która to zrobiła... w ogóle!!!Musiałam raz lekarza zmienić.

             Raz miałam grypę z... Berlina, sprzedane od siostry,dziecko tamtejsze chorowało 3 dni, ja... dwa lata "rozwałki' immunologicznego systemu, grippex tylko wyczuwalny, ale organizm chorował w sposób ciągły, Pomogły dopiero sanatoria,bo nam "wet" kazał się leczyć z udzialem jodu,pojechałam więc z kotem na uprzęży i sobą do pobliskiego sanatorium z tężnią w Konstancinie.

             Wiadomo, mutacje różne od siebie,umrzeć nie umarłam ale to "coś" z mieszanką wirusów odzwierzęcych i antybiotyków przeze mnie stosowanych, nie śmierdzi już Gripexem, a poddalo się np. .olejkom z kominka albo dziurawcowi w ogóle,zresztą na zwierzętach testuję też materiał,niestety ubywający, jest bomba.

             Inny lekarzyna próbował mnie połamać... dentysta wyciął mostek...zostałam tylko poraniona, i to ostro przez konwencjonalną medycynę, zato bio - i naturoterapii poddaje sięu mnie wszystko, wystarczy że nawet do ciężkch bólów dysków i kręgosłupa przyłożę rękę swoją,kotek zareagował tak,że 'cysta'na brzuszku poddała się terapii rąk w pewnym momencie i 'wyleciała" do przewodu pokarmowego omijając jakby krążenie ,w jamie ciała szok, dlatego wam opisuję,bo to takie dziwne zdarzenie,niektóre są jak wam pisałam z pogranicza wizjonerstwa, gdzieindziej kasa przestaje być "na uwięzi'... Mam jakieś pozytywne aspekty, ale Neptun zagrał razem jakby z czymś w rodzaju Huny i kasa się znalazła,kiedyś nieosiągalna, chociaż nie ta największa,to rabat 30% - 1000 zet był jakby odpowiedzią na moje lęki
             jużostatnio nie mam złudzeń,że chodzi nawet o ból i połamania kręgosłupa w przypadkach ciężkich, aczkolwiek podziwiam mojego weta, zawsze nam pomagał z kicią -to werterynarze zrobili nam niejeden raz dobrą diagnostykę czy niemożliwy pozornie do wykonania zabieg... dali ziółka .... w każdym razie - chciało się poniekąd "zwykłego konwencjonalistę" "olać".
             Reszta to moim zdaniem "szamani na usługach",jak moi koledzy i ja...choć zatrułam się chyba już każdym rodzajem zielstwa....

             Pozdrawiam, piszcie, Rozzie znów zabrakło!!!
             • camaretto Re: Połączenia kart-dośc problematyczne 08.02.21, 07:35
              ...coś mi się jeszcze kojarzy z grzeszków rządowych żę byl rzekomo szpital dla korona wirusa osobno a później ich przyłapano na kupnie łóżek nie wiadomo po co,
              szpital za to podejrzanie "znalazł się" później.
              Teraz afera z wadami letalnymi,a wcześniej z norkami "piątka dla zwierząt" która zamieniła się w skandynawii na prowokację wirusem,teraz w Polsce, to miało być wg. Tarota uderzenie w biznes futerkowy, i chybateż tak jest.Podobnieżna informacji że do Polski przyjeżdżają ludzie niby ze Szwajcarii żeby wykonać eutanazję...ale w Polsce jest eutanazja zabroniona w ogóle, w Szwajcarii za to nie... Giną za to staruszkowie, zapadają ludzie na żółtaczkę na zakaźnym... Trzaskowskiemu nie zgadzala się statystyka ... wszystko razem z lokdownem wygląda na mega oszustwo, a próby wprowadzienia sytuacji kryzysowej aż nadto wyraźne, podobnie jak zwidowa susza oraz pożary czy fałszywa przyducha w oceanie. jak na moją ocenę to pucz.
              Uważajcie na oszustwa internetowe oraz fałszywe linki naprowadzające ze stron banków na malware na smsie , japo prostu nie kupuję upierdliwie sprzętu szkodzącego z internetem i mam dobre antyszpiegowskie ,ale są ludzie z platformą ekstra smartów.... Pozdrawiam, będę wróżyć bo mnie to wszystko siem nie podoba, chociaż... trampki jakbyśmy z satyrą club i kobietami trump wylali z rządu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka